Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

prosííím prečo na výkazoch prihláškach a odhláškach do ZP mi dáva moje meno ale tel. číslo konateľa spoločnosti?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

anithocka Pozri príspevok
prosííím prečo na výkazoch prihláškach a odhláškach do ZP mi dáva moje meno ale tel. číslo konateľa spoločnosti?
Skús pozrieť, či to nemáš tak v nastaveniach programu. Aj keď dávaš exportovať prihlášku, máš tam vystavil a telefón - prepíš si to.
1 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

v identifikácii firmy mám to číslo čo mi ťahá do výkazu, ale v kolonke na doklady mám svoje meno a číslo a keď idem dať vytlačiť doklad tak tam sa ma pýta kto vystavil a číslo a tam to mám tiež správne
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

anithocka Pozri príspevok
v identifikácii firmy mám to číslo čo mi ťahá do výkazu, ale v kolonke na doklady mám svoje meno a číslo a keď idem dať vytlačiť doklad tak tam sa ma pýta kto vystavil a číslo a tam to mám tiež správne
Skúsila som to teraz urobiť. Keď chcem vytlačiť výkaz, tak tam môžem prepísať číslo telefónu. Ale ak dáš exportovať, nedá sa tam ručne prepísať telefón, ťahá ho z nastavení identifikácie firmy, musíš si ho zmeniť tam.
6 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

prosím Vás pekne...už týždeň skúšam a lamentujem nad tým ako nastaviť pracovný kalendár...zamestnanec je na polovičný úväzok, bude pracovať dva týždne v kuse a dva týždne bude doma. ako si to mám zadať do pracovného kalendára a dá sa táto smena preklopiť potom do dochádzky?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

anithocka Pozri príspevok
prosím Vás pekne...už týždeň skúšam a lamentujem nad tým ako nastaviť pracovný kalendár...zamestnanec je na polovičný úväzok, bude pracovať dva týždne v kuse a dva týždne bude doma. ako si to mám zadať do pracovného kalendára a dá sa táto smena preklopiť potom do dochádzky?
Podrobný postup nájdeš tu http://www.porada.sk/237331-post2.html
Celá téma tu http://www.porada.sk/t25761-mrp-a-ne...tml#post237331
5 0
slavka124 slavka124

slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

začiatočníčka v jú
ahojte, potrebujem pomôcť s prehľadom o zrazených a odvedených preddavkoch na daň- najprv mi ukázalo prehľad na ktorom bolo napísané, že ho musím exportovať. tak som išla na výstupy- export štvrť. preh. o dani ( 2007- 2011) pdf a uložila som si to. taktiež som uložila aj export štvrťr. preh. o dani( 2011) xml. takže len ten prehľad treba odniesť na daňový a hotovo- a potvrdenie o podaní nie je? alebo to tlačíte 2x a jedno potvrdené dávate k účtovníctvu? treba tento prehľad podať ako dph do 25. 07. alebo do 31.07.? vopred ďakujem za trpezlivosť. krásny víkend
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

slavka124 Pozri príspevok
ahojte, potrebujem pomôcť s prehľadom o zrazených a odvedených preddavkoch na daň- najprv mi ukázalo prehľad na ktorom bolo napísané, že ho musím exportovať. tak som išla na výstupy- export štvrť. preh. o dani ( 2007- 2011) pdf a uložila som si to. taktiež som uložila aj export štvrťr. preh. o dani( 2011) xml. takže len ten prehľad treba odniesť na daňový a hotovo- a potvrdenie o podaní nie je? alebo to tlačíte 2x a jedno potvrdené dávate k účtovníctvu? treba tento prehľad podať ako dph do 25. 07. alebo do 31.07.? vopred ďakujem za trpezlivosť. krásny víkend
Treba aj potrvrdenie, vytlač si ho rovno z MRP. Ale aj tak tlačím 2x - jedno na založenie. Prehľad treba dať do 31. 7. 2011.
1 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

pred časom som tu riešila, že mi ťahá zlé telefónne číslo do výkazov do ZP meno ťahá moje ale tel. číslo konateľa, ktoré som zadala do identifikácie firmy po porade s Vami som to opravila všetko bolo ok až do teraz kým som si nedala urobiť prehľad za 2Q teraz mi ťahá všade moje tel. číslo a nie tak ako by to malo (ja viem, že je to banalita), ale niekde musí byť riešenie tohto...ak si idem dať vytlačiť výkaz tak mi vyhodí tabuľku kde sa nastavuje kde vystavil doklad, tel. číslo a dátum tuto to mám nastavené správne...stretol sa s tým už niekto?
0 0
slavka124 slavka124

slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

začiatočníčka v jú
veľmi pekne ďakujem tamila, chcem sa ešte spýtať- kde to potvrdenie v mrp nájdem?
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
slavka124 Pozri príspevok
veľmi pekne ďakujem tamila, chcem sa ešte spýtať- kde to potvrdenie v mrp nájdem?
výstupy, prehlad, štvrť.prehlad o dani (2007) a v rolovátku je hned prvé potvrdenie o podaní
1 0
slavka124 slavka124

slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

začiatočníčka v jú
veľmi pekne ďakujem, celý deň sa s tým trápim- všetko možné som pootvárala. som vám vďačná. krásny večer
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

poraďáci prosím Vás viete mi poradiť ako správne postupovať pri výpočte mzdy ak sa zamestnancovi menila mzda v druhej polovici mesiaca? vypočítajú sa odvody z novej mzdy aj napriek tomu, že v tej prvej polovici mal tú mzdu nižšiu?
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

vie mi niekto vysvetliť prečo keď si chcem dať ukončiť platnosť zmeny pri zamestnancovi tak mi stále vypisuje chyba index = -1? neviem ukončiť platnosť zmeny a zadať nové údaje...ak chcem opraviť denný pracovný čas zo 4 na 8 tak ma nepustí...
0 0
jholubok jholubok

jholubok je offline (nepripojený) jholubok

prechod z mrp na niečo iné - nevie niekto resp. nemá nikto skúsenosť s prechodom z MRP (mzdy a personalistika) na niečo iné tak aby sa dali preklopiť všetky údaje. Už ma to prestalo baviť - neposkytuje základné veci a človek musí veľa vecí zadávať ručne
0 0
jozef.neznamy jozef.neznamy

jozef.neznamy je offline (nepripojený) jozef.neznamy

Prave vyberam mzdovy softver a rozmyslam aj nad mrp, mozes byt konkretny - ake zakladne veci neposkytuje, a co sa musi zadavat rucne?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

jholubok Pozri príspevok
prechod z mrp na niečo iné - nevie niekto resp. nemá nikto skúsenosť s prechodom z MRP (mzdy a personalistika) na niečo iné tak aby sa dali preklopiť všetky údaje. Už ma to prestalo baviť - neposkytuje základné veci a človek musí veľa vecí zadávať ručne
ja som prešla z MRP do Krosu po cca 15 rokoch .....a dnes som išla vyskočiť z kože.....od štvrtka nie sú schopní poriešiť situáciu......mala som o ZA vyššiu mienku, ale sa mi zdá, že sú nejakí amatéri.....už ľutujem prechod ku konkurencii.....
0 0
AnnaČ AnnaČ

AnnaČ je offline (nepripojený) AnnaČ

Potrebujem v programe MRP vystaviť evidenčný list, ale si ho neviem.
Poradí mi niekto?
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Vrátila sa mi zamestnankyňa z rodičovskej dovolenky, zadala som do obdobia neprítomnosti ukončenie RD, výpočet mzdy ok, ale nedalo mi ju do oznámenia do zdravotnej. Načítať údaje z dôb neprítomnosti mám zaškrtnuté.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať