Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
leonardík leonardík

leonardík je offline (nepripojený) leonardík

nevie mi niekto poradiť kde sa prestavuje dátum v mzdách? všade mi káže udávať najprv mesiac, potom deň a rok. Neviem kde sa to prestavuje :-(
0 0
adinka55 adinka55

adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

Nie cez program, ale cez Ovladacie panely, Miestne a jazykove nastavenia - format datumu....
2 0
leonardík leonardík

leonardík je offline (nepripojený) leonardík

a kde nájdem tie ovládacie panely? Viem že sa pýtam možno sprosto ale neviem :-(
0 0
leonardík leonardík

leonardík je offline (nepripojený) leonardík

už dom to našla, tam mám správny formát. Iba v programe Mzdy mi tahá opačne najpr mesiac, potom dátum.
0 0
leonardík leonardík

leonardík je offline (nepripojený) leonardík

Už viem čo som mala zle. V ovládacie panely - miestne a jazykové nastavenia - formát dátumu - treba mať krátky formát DD MM RRRR a nestačí tam mať D MM RRRR. Preto to hádzalo najpr mesiac, potom den a potom rok. Ale už je to OK. :-)
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Vie mi niekto poradiť ? V novej verzii 6.026.008 by mala byť doplnená možnosť pri príjmoch po skončení prac. pomeru meniť kalendárny rok a mesiace, na ktoré sa príjem rozpočíta. Akým spôsobom by som mala nahrať zamestnancovi odchodné vyplatené po ukončení PP, aby mi rozrátalo poistné do Soc. poisťovne za 01-12/2011 ? Ďakujem.
0 0
renka104 renka104

renka104 je offline (nepripojený) renka104

Prosim vedeli by ste mi poradiť nemám spravne predkontované účty , kde ich opravím a ako. Chcela by som ich preučtovať zo mzdy personalistika do PU. Dufam že som sa vyjadrila spravne .ďakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
v mzdách: výstupy - export do pu - vzorové účty, 2x klikneš na riadok, ktorý chceš opraviť.
2 0
slavka124 slavka124

slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

začiatočníčka v jú
ahojte, chcem sa opýtať na účtovanie phm a náhrady za km- dávate to všetko do pr alebo nákup phm do nákup materiálu?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
phm - nákup materiálu (mám aj analytiku zvlášť)
4 0
slavka124 slavka124

slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

začiatočníčka v jú
lenka ty si poklad, ďakujem a prajem pekný deň
0 0
Maaaria Maaaria

Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

Ahojte, robili ste uz mesačný prehľad príjmov za január cez MRP? lebo mne EZU vypisuje stale nejaké chyby, že xml súbor má chybný formát.
0 0
martina2006 martina2006

martina2006 je offline (nepripojený) martina2006

Maaaria Pozri príspevok
Ahojte, robili ste uz mesačný prehľad príjmov za január cez MRP? lebo mne EZU vypisuje stale nejaké chyby, že xml súbor má chybný formát.
Ja som posielala za viac firiem a všetko mi prešlo. Máš najnovšiu verziu programu? A čo ti vypisuje, aké chyby?
0 0
Maaaria Maaaria

Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

uf, vela chyb mi vypisuje..........ale ked si dam formulár v PDF tak je spravne vyplnený.
napr. tieto hlášky po odoslaní xml súboru.
ZLÝ-FORMÁT r:169, stl:18; Hodnota ' ' nezodpovedá vzoru 'optInt'
ZLÁ-HODNOTA r:169, stl:18; Hodnota ' ' elementu 'stvrtrok' je chybná
ZLÝ-FORMÁT r:173, stl:20; Hodnota ' ' nezodpovedá vzoru 'optBool'
ZLÁ-HODNOTA r:173, stl:20; Hodnota ' ' elementu 'poukazka' je chybná
ZLÝ-FORMÁT r:176, stl:16; Hodnota ' ' nezodpovedá vzoru 'optBool'
ZLÁ-HODNOTA r:176, stl:16; Hodnota ' ' elementu 'ucet' je chybná
0 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

Ja som si dala načítať XML súbor do e-dane, opravila chyby a dal som uložiť
do XML súboru a tento som poslala cez EZU.

vo verzii 6.26.016 je už opravený XML export Mesačného prehľadu....
0 0
martina2006 martina2006

martina2006 je offline (nepripojený) martina2006

Aj ja keď som robila prvý výkaz, tak som robila ako Antonia1. Ale v novej verzii už bol xml súbor správny a už mi prehľady prešli bez problemu.
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Neviete mi niekto poradiť, ako dať do výplaty človeka, ktorý už u nás nepracuje ale má preplatok z RZD? Keď chcem spraviť mzdu tak vyhadzuje, že nie je na stave...
dík
0 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

nastavenie/program/spoločné nastavenie všetkých užívateľov/ vystavovať mzdy len zamestancom stave klikneš na a štvorček a dáš fajku preč a potom ti bude dávať aj zamestnacov ktorých nemáš stave
1 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

veľmi pekne ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať