Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

kuracie soté s mexickou zmesou zeleniny, ryža, uhorkový šalát
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dnes karfiolová polievka, jahňa na cesnaku a rozmaríne prešpikované slaninou, nové varené zemiaky poliate šťavou z jahňaťa a ľadový šalát.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Zeleninová polievka , hodila som do nej za hrsť mletého mäsa so slížikmi, fašírky, zemiaky, kyslé uhorky. Na zajedenie rýchly marhuľový /kompót do cesta/ koláč potretý malinovým džemom a posypaný grankom.
0 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

paradajková polievka s cestovinou a syrom,zapekané hovädzie(rezne naopak),zemiaková kaša,brusnicový kompót
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kurací vývar ,slížiky , čevabčiči,cibuľa,horčica,paprikovo cibuľkové zemiaky /u nás červené zemiaky s cibuľou /
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Sice to nebude na obed,ale v tyždni spravim na večeru langoše s cesnakom a kečupom.ked zostane manžel si to prihreje v mikrovlnke aj na raňajky.Mame to radi všetci.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

ine mi neostava, vacsinu surovin si dorobim sam, vcitane pitia, syrov, chleba, zeleniny, zemiakov, ovocia, dochod 183
3 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

cestoviny so zeleninou a syrom (ja asi amaranthové s hráškom, manžel pšeničné)
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
polievka kuracia s rezankami zo včera a dnes varené zemiakova kaša,bravčove medailonky so slivkovo škoricovou omačkou
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

alabut Pozri príspevok
ine mi neostava, vacsinu surovin si dorobim sam, vcitane pitia, syrov, chleba, zeleniny, zemiakov, ovocia, dochod 183
Naozaj obdivuhodné. Mohol by si založiť novú tému, kde by si učil ostatných ako na to. Pre veľa ľudí by to mohli byť rady na nezaplatenie. Daj vedieť ak to urobíš, aby som to neprehliadla.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Veru neviem, či sa dočkáme http://www.porada.sk/album.php?album...pictureid=7998
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

dievčence, alabut má zrejme plné ruky práce.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Marína Pozri príspevok
Nie nedočkáme. Tiež som bola v minulosti zvedavá. Ale aspoň nám môže pracovať fantázia. Si myslím http://www.porada.sk/album.php?album...pictureid=7145

P.s. Aspoň Vy mi prezraďte. Je to žralok?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
2009 Pozri príspevok
Nie nedočkáme. Tiež som bola v minulosti zvedavá. Ale aspoň nám môže pracovať fantázia. Si myslím http://www.porada.sk/album.php?album...pictureid=7145

P.s. Aspoň Vy mi prezraďte. Je to žralok?
Všetko možné , len žralok nie ....

Z toho pohľadu mi to na filety z tresky vyzerá ...a ďalšiu špecifikáciu radšej nedávam ...tak mi to pripadá , ako keby to už niekto trávil ...
Naposledy upravil buchač : 31.05.10 at 13:35
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

buchač Pozri príspevok
Všetko možné , len žralok nie ....

Z toho pohľadu mi to na filety z tresky vyzerá ...a ďalšiu špecifikáciu radšej nedávam ...tak mi to pripadá , ako keby to už niekto trávil ...
Mne tiež, alebo morská šťuka.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Marína Pozri príspevok
Mne tiež, alebo morská šťuka.
Žralok má čisto biele mäsko. Viem to lebo som ho nielen jedla ale aj pripravovala.
P.s. Ale nelovila
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

2009 Pozri príspevok
Nie nedočkáme. Tiež som bola v minulosti zvedavá. Ale aspoň nám môže pracovať fantázia. Si myslím http://www.porada.sk/album.php?album...pictureid=7145

P.s. Aspoň Vy mi prezraďte. Je to žralok?
v každom prípade tie jeho štrúdle vyzerajú skvele. Evidentne to v tej rodinke vedia. Tiež by som sa to rada naučila ťahať na celý stôl.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Cathy, ani sa mi veriť nechce, že je to už 5 rokov, čo sa na porade piekli ťahané štrúdle. Dosť podrobne som postup opísala, neskúsiš? http://www.porada.sk/139864-post18.html
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Alabut je veľká šikuľka, ale nie často je tu na netíku. Keď príde, určite všetko vysvetlí A tá ryba, myslím, že je pangasius.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

jozka56 Pozri príspevok
Alabut je veľká šikuľka, ale nie často je tu na netíku. Keď príde, určite všetko vysvetlí A tá ryba, myslím, že je pangasius.
Bingo. Aspoň myslím, že alabut to potvrdí, ohľadom receptov je totiž veľký tajnostkár.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať