Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Zeleninová polievka, kuracie mäsko na zelenine, tarhoňa, miešaný šalát (paradajky, paprika, uhorky, ľadový šalát, pórik, nálev) a poobede mám vnučky, tak určite budú aj palacinky
7 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
ja francúzske zemiaky, drahý nové zemiačky na masle s bravčovým rezníkom + ešte obalím syr a vysmažím, bo zemiačkov sme veľa narobili
dezertov je ešte dosť od menín (tiramisu, jahodový zákusok, guličky Rafaelo, šamróny, plnené čokoládové oblátky aj grilažky a slané paličky z lístkového cesta) aj nejaká tá zmrzlinka je v mrazáku - pozerám, že tá bude tento týždeň najžiadanejšia
6 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Dnes budú lečky s kapustou a kalerábova polievka s krupicovými haluškami. Za obedom melón.
7 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes brokolicová polievka (nie krémová) a slivkové knedle s makom.
6 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Francúzske zemiaky
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dojedli sme od nedele z hodov polievku a zbytky husokačky a večer bude asi omascený chlép a uharkový šalát s vegetu. Idem ho dať do pohárov a trochu posielam aj vám k omascenému chlebu.
Uhorkový šalát s vegetou 051.jpg  
7 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Kuracia polievka, granadír
5 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Dnes mame tekvicovy privarok s fasirkami a vari sa kukuricka..
5 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Včera mi susedka priniesla plný košík jabĺk , tak som spravila vianočkovú žemlovku s tvarohom , hrozienkami a orechami. Polievka sa dnes nepodáva...
5 0
jar11 jar11

jar11 je offline (nepripojený) jar11

Dnes,varene udene kolienko,hrachova kasa,makky tmavy chlebik a uhorka,kysla
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Včera zemiaková kaša a kuracie kl'biky na hrášku, dnes ku kaši bravčové stehno na mexický sposob.
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes plnená paprika a knedle ( z mrazáka) a dorobila som iba kôprovú omáčku. Obed za chvíľu hotový.
5 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Keďže včera som upratovala po dvojtýždňovej návšteve, nemala som čas niečo uvariť , tak dnes využijeme nejakú donáškovú službu , čo nám prinesie dobrý obedík....
Zajtra tiež nebudem variť, lebo poobede ideme na oslavu , no a v nedeľu už navarím aj napečiem , neviem síce čo , ale niečo už vymyslím.....
Prajem Vám krásny slnečný víkend.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Bravčová kapsa a zemiaky zapečené
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Karfiolová polievka a bravčová panenka plnená sušenými slivkami a obaľovaná slaninkou. K tomu kari ryža a paradajkový šalát. Toto je obľúbené jedlo mojej vnučky a keďže už odchádza domov, tak som jej to urobila na rozlúčku. Ešte pečiem tvarohový krémeš.
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Ja som si dala lečo, a synovi som zas varila zemiakové pyré, aj ked' ho nemá rád. Može len kašovitú stravu a mäsko mu zostalo zo včera, nakrájané na malé kúsočky.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...že by mi z toho tepla zadrbalo ???

Nič iné mi nechýbalo k šťastiu a maffinky som sa rozhodol napiesť ...
IMAG1275.jpg  
IMAG1276.jpg  
IMAG1277.jpg  
1/1
4 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Nové zemiaky so šúpkou , slaninou, cibuľou v trúbe upečené.......Večer ešte uvaríme niečo
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
ešte stále bez polievky (nikto nechce v tých hicoch), z čerstvých rajčín a hovädzieho mäsa som včera uvarila bolonskú omáčku na špagety, máme aj na dnes
6 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ivuliatko Pozri príspevok
ešte stále bez polievky (nikto nechce v tých hicoch), z čerstvých rajčín a hovädzieho mäsa som včera uvarila bolonskú omáčku na špagety, máme aj na dnes
ja som ju robila minuly tyzden ... vacsiu davku ... do polovice som potom pridala este pomletu kapiu a chilli, rozmixovala a zavarila - mam 6 poharkov pomazanky na "dabelske tousty"
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať