Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

kurací perkelt,domáce halušky
4 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

kočky rozhodla som sa že zajtra urobim kuracie stehienka idem ich dať do marinadky , myslite, že ked dam dole kožu zo stehien a naložím ich do marinadky bez kože a zajtra upečiem budu dobre? myslim že či mam nechat kožu alebo možem dat dole ?
1 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

buchač Pozri príspevok
...hm , vyzerá zaujímavo...čím sú plnené tie papriky , nejak neviem rozoznať ..
ochuteny zelatinovy aspik, napln podla fantazie a chuti
1 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

player85 Pozri príspevok
kočky rozhodla som sa že zajtra urobim kuracie stehienka idem ich dať do marinadky , myslite, že ked dam dole kožu zo stehien a naložím ich do marinadky bez kože a zajtra upečiem budu dobre? myslim že či mam nechat kožu alebo možem dat dole ?
Ak to chceš mať bez kože, kľudne ju stiahni. Budú aj tak fajnové.
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes nám navaril jeden hypermarket, kúpila som grilované kura. Urobila som len kopec zeleninového šalátu, zbalila plavky, osušky, vel'a pitia a už nás nebolo. Syn s nami nechcel íst', tak si namarinované kura upiekol sám, podarilo sa mu.
1 0
layla layla

layla je offline (nepripojený) layla

Este nam polievka zostala zo vcera, dneska urobim kuracie chop-suy s ryzou a dokoncim karamelove veterniky
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Klasika- kuracia polievocka s cestovinou, zemiakove pyre, vyprazane bravcove kare, uhorkovo- paradajkovy salat.
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

hovadzia polievka, musaka - robievam podla tohto receptu, je vybornaaaa http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=30721
6 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Polievka z kačacích drobkov, vyprážaný kapor, zemiaky, uhorkový šalát s cesnakom a kapustový šalát s rajčinami, smotanovo-piškótová torta.
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes som udusila len ryžu. Zostalo skoro celé kura, čo včera syn piekol a je navarené
4 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..u nas kuracia polievka, pecena krasna chuda krkovicka spolu s bocikom, zemiakova knedla a dusena kapusta..
6 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Dnes bude hovädzia polievka s rezancami, živánska-pečená v trúbe, uhorkový šalát a kysnutý makovník. Živánku som spravila celý plech , hádam zostane do stredy , aspoň si trošku oddýchnem od varenia a môžem sa tak venovať návšteve a večer sa bude grilovať ....

Včera sme si pochutili na pečených rebrách k nim som spravila tzatziki a kopec zeleninky.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zeleninova polievka, cukinove placky, bravcove na stave.
4 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

Ja som dnes urobila na obedik, sviečkovú omáčku z morčacieho maska + cestovinky toto by moj priatel jedol aj tyžden v kuse - zbožnuje ju
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes spagety z hraskovou omackou http://www.svetreceptov.estranky.sk/...u-omackou.html
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ryby - makrela a pstruh s bylinkami pečené v rúre
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Rizoto, zostala ryža a skoro pol kurat'a. Asi začnem varit' v 1-litrových hrncoch. V poslednej dobe sa u nás málo papá.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

A popri vareni obeda som nalozila 25ks - 7 dcl flias calamady...zatra cakaju uhorky, uz su na ceste-)
1 0
salka salka

salka je offline (nepripojený) salka

premiko Pozri príspevok
Moja zena je skoro mesiac prec, pomaha neveste pri rizikovom tehotenstve,musi lezat, stara sa o vnuka, ja sa musim stravovat sam, tak jej obcas poslem co som si ukuchtil
pochvala veliká... krásne to vyzerá a určite to aj dobre chutí ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať