Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Zeleninová polievka od včera, kyslé zemiaky, rybacie fašírky. Za obedom ruská zmrzlina.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Plnená paprika.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kyslá šošovicová polievka, vyprážané kuracia stehná, pečené zemiaky, paradajkový šalát.
Obrázok 577.jpg  
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

my dnes - čo je v chladičke dopapáme, čo nespapáme, pôjde susedom, alebo adoptovanému psíkovi, aby chladnička zostala prázdna (máme v rodine taký pamätný výrok mojej švagrinej, keď susedom núkala nejaké jedlo - nezjete to? u nás to už nikto nechce, vyhodili by sme to psovi )
nech v nej po návrate z dovolenky nenájdem nejaký penicilín
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Fazuľová polievka, opečený syr+ kaša
4 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
34. týdeň
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes kapustová polievka a kangoše.
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Dnes idem prvýkrát variť poľský barščik.....ako polievku..a plnený pečený bôčik s novými zemiačkami.
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Tri dni som sa napchávala lečom a ešte nemám dosť, dám si 1-2 dni pauzu a navarím zase , dcére sa opäť zachcelo experimentovať, takže deťuše mali kuracie mäsko na všelijaké spôsoby s ryžou a šalátmi... včera som spravila segedín a bude aj na dnes. Vraj budú horúčavy, tak nás asi čaká pár dní v cestovinovo-zeleninovom štýle "co dům dal"...
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes kuracie kapsicky http://www.svetreceptov.estranky.sk/...-kapsicky.html
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tradične hovädzia polievka s rezancami. Bravčová panenka plnená sušenými slivkami a obalená slaninou k tomu ryža a uhorkový šalát. Včera som sa znovu zabávala s odpaľovanými vanilkovými venčekmi a ostali ešte aj na dnes.
5 0
jar11 jar11

jar11 je offline (nepripojený) jar11

DNES RAZNICI,PECENE ZEMIAKY A UHARKOVY SALAT
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes som porušila moje zásady stravovania a tak okrem kuracej s rezancami bol majonézový šalát s rezňami.
5 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..u nas bola slepacia polievka s pecenovymi haluskami, vyprazane rezne z krkovicky, paprikove zemiaky, zeleninovy salat a na pomaskrtenie tiramisa..
5 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Kuracie rezne a zemiaková kaša
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Na chate chatičke cez víkend. Plnená paprika, guľášová polievka , zmrzlinové jahodové kornútky, koláčik. Dnes vnúčatkám prírodné kuracie prsíčka so slovenskou ryžou, uhorkový(rapadajkový) šalátik. Zostalo ešte aj z jablkového koláčika.
4 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Kapustnica, kuracie s brokolicou, nivou a smotanou , k tomu cestoviny a ako zákusok - upiekla som piškótu natrela som ju viničkovou želatínou , zaliala kokosovým pudingom , na puding som dala borovky a z borovkovej šťavy som spravila želatinu, ktorú som naliala na hotový zákusok. Bol to taký vymyslený zákusok , ale musím povedať , že vydaril sa....
Okrem zákusku ostane aj na zajtra , čo ma veľmi potešilo.
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Ja so synom som mala obed zo včera a polovička a dcéra mali k šalátu lososa.
2 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

MM varil včera večer boršč na dnes, ale už sme z neho aj povečerali , takže dnes nič a zajtra ak sa nebude sušiť seno, spravím zasa cuketové placky, mám ešte dve väčšie darované od kolegyne.
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Plnená paprika a pre toho, kto ju nemá rád fašírka a zemiaky.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať