Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

s Jarkou sme sa stretli, je to super baba-bojovníčka, viem, že začala dnes už riešiť tento svoj problém, to len, aby Ste vedeli. Veľmi jej držím palce.
V.
Vierka, vďaka za info, tak sa držte obidve, len sa nevzdávajte tejto pliage ľudstva, nedovoľte, aby nad Vami zvítazila. Držím všetkých 20 prstov.
11 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Založila som túto tému, aby so sa pokúsila s Vami podeliť o moje skúsenosti s touto chorobou, ale i ako prevenciu, vopred som nečakala , že sem bude toľko ľudí prispievať so svojimi radamy, ale bohužial i s skúsenosťami a bojom.
Včera som bola na kontrolu a sľubila som, že napíšem ako som dopadla. Čakala som lepšie výsledky, ale čo už, takže nový boj začína, od decembra.Prečo od decembra? Všetci viete, že som si vybavila liečenie a veľmi naň chcem ísť, no včera som musela veľmi pekne p. doktora prosiť, aby ma pustil, musela som som sľubiť, že budem dávať na seba pozor a tak ďalej. Keď sa vrátim začína kolotoč "príjemných" vyšetrení ako kolono, atď. No ako sa vraví čo už zabijem sa, že som taká pekná a keď niečo robím tak to robím poriadne, alebo nie

Takže moja rada pre ostatných, robte v živote všetko čo Vás baví a čo Vám okolnosti dovolia.

Mám Vás rada , V.
19 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Založila som túto tému, aby so sa pokúsila s Vami podeliť o moje skúsenosti s touto chorobou, ale i ako prevenciu, vopred som nečakala , že sem bude toľko ľudí prispievať so svojimi radamy, ale bohužial i s skúsenosťami a bojom.
Včera som bola na kontrolu a sľubila som, že napíšem ako som dopadla. Čakala som lepšie výsledky, ale čo už, takže nový boj začína, od decembra.Prečo od decembra? Všetci viete, že som si vybavila liečenie a veľmi naň chcem ísť, no včera som musela veľmi pekne p. doktora prosiť, aby ma pustil, musela som som sľubiť, že budem dávať na seba pozor a tak ďalej. Keď sa vrátim začína kolotoč "príjemných" vyšetrení ako kolono, atď. No ako sa vraví čo už zabijem sa, že som taká pekná a keď niečo robím tak to robím poriadne, alebo nie

Takže moja rada pre ostatných, robte v živote všetko čo Vás baví a čo Vám okolnosti dovolia.

Mám Vás rada , V.
Ahoj milá Vieruš, už vo svojom mene máš vieru, tak sa toho drž a neboj, všetko zvládneš, ako sa hovorí, ľavou zadnou a tou aj kopneš tú ohavu, veď vieš kam. Držím silno prstíky, nech si stále v takej nálade ako teraz, keď nám tu píšeš. Rýchlo sa nám vylieč, nech si úplne zdravučká. Posielam objatie. Maja
9 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Založila som túto tému, aby so sa pokúsila s Vami podeliť o moje skúsenosti s touto chorobou, ale i ako prevenciu, vopred som nečakala , že sem bude toľko ľudí prispievať so svojimi radamy, ale bohužial i s skúsenosťami a bojom.
Včera som bola na kontrolu a sľubila som, že napíšem ako som dopadla. Čakala som lepšie výsledky, ale čo už, takže nový boj začína, od decembra.Prečo od decembra? Všetci viete, že som si vybavila liečenie a veľmi naň chcem ísť, no včera som musela veľmi pekne p. doktora prosiť, aby ma pustil, musela som som sľubiť, že budem dávať na seba pozor a tak ďalej. Keď sa vrátim začína kolotoč "príjemných" vyšetrení ako kolono, atď. No ako sa vraví čo už zabijem sa, že som taká pekná a keď niečo robím tak to robím poriadne, alebo nie

Takže moja rada pre ostatných, robte v živote všetko čo Vás baví a čo Vám okolnosti dovolia.

Mám Vás rada , V.
.....ach jo .........

Detto.................žeby
2 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

Vierka drzte sa .... sme s vami...aspon v myslienkach
6 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Všetky moje drahé onkáčky - bojovníčky, z celej sily Vám držím palce. Zo srdca si želám, aby stav, keď musíte stále, alebo zase bojovať, trval čo najkratšie. Nech čo najskôr prídu dobré výsledky, nech liečba rýchlo zaberie a lekár môže povedať, že už netreba žiadne CHT, lebo ste zdravé. Príspevky z posledných dní mi pripomenuli, že veci, ktoré som už zase začala brať v živote ako samozrejmosť, si mám oveľa viac vážiť, lebo ... Chvejú sa mi prsty, preto radšej skončím. Myslím, že si musím vstúpiť do svedomia.

Držte sa moje, bojujte, každé ráno bude moja prvá myšlienka patriť Vám.
13 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

No, bola som ukázať tie nohy MUDr.Škripekovej na algeoz.poradni a ona prišla na to, že to nebude lymfa, ale nedostatok bielkovín, hneď mi na to dala nejakú injekciu a vo štvrtok idem na infúziu + podaju mi albumín či čo. Ona je zlatá a mám z nej veľmi dobrý pocit, nič nechce zanedbať, vyšetrovala ma hodinu. Je to naozaj Pani Doktorka. Takí by mali byť všetci lekári, bezvýhradne jej dôverujem.
6 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Jarka,

teším sa s Tebou, konečne... i keď je smutné v dnešnej dobe , že sa musíme domáhať svojich vyšetrení cez niekoľko lekárov, ale úprimne som rada, že Ti pomôžu.

V.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ak sa nenahneváte,

zapálila by som i na tejto téme za našu Dášku, jednu sviečočku, vždy nás podporovala a držala nám palce, viem o 2 dni neskôr, ale dozvedela som sa to len včera večer a úprimne nenašla som silu viac otvoriť poradu,



8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

JarkaL Pozri príspevok
No, bola som ukázať tie nohy MUDr.Škripekovej na algeoz.poradni a ona prišla na to, že to nebude lymfa, ale nedostatok bielkovín, hneď mi na to dala nejakú injekciu a vo štvrtok idem na infúziu + podaju mi albumín či čo. Ona je zlatá a mám z nej veľmi dobrý pocit, nič nechce zanedbať, vyšetrovala ma hodinu. Je to naozaj Pani Doktorka. Takí by mali byť všetci lekári, bezvýhradne jej dôverujem.
Veľmi dôležité je aj mať šťastie na skvelých lekárov, preto sa okrem zdravia praje aj šťastie, mať jedno aj druhé je idelálne.Tak vám všetky onkáčkam, či ako sa to s nadsádzkou nazývate, prajem veľa šťastia.
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dovoľujem si aktualizovať zoznam darcov pre JarkuL:

Katy a R - 09.09.2011 + dcerka 24.10.2011
Lucia Červenková - 29.08.2011
Brčo
willma - november
mzdarka renca - rodinní príslušníci
tictac7 - 02.09.2011
Jarka 1 - zabezpečila dňa 14.09.2011
GabiZ - upozornila svoje okolie
Pepsi - skoro som zabudla , tá vyzvala všetky TV
Jozef Popluhár 25.10.2011

Srdečne ďakujeme a ak ešte niekto bol darovať a nie je v tomto zozname uvedený prosím , aby sa mi prihlásil, mali by tu byť, je to také malé poďakovanie všetkým, ktorí sú ochotní túto drahocennú tekutinu poskytnúť nezištne iným, ktorí ju potrebujú.

Viera
Naposledy upravil VieraPopluharova : 25.10.11 at 10:58
5 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Katy a R - 09.09.2011 + dcerka 24.10.2011
Lucia Červenková - 29.08.2011
Brčo
willma - november
mzdarka renca - rodinní príslušníci
tictac7 - 02.09.2011
Jarka 1 - zabezpečila dňa 14.09.2011
GabiZ - upozornila svoje okolie
Pepsi - skoro som zabudla , tá vyzvala všetky TV
Jozef Popluhár 25.10.2011


Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem, veľmi si to vážim.
Jarka
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Jarka,

Ty nemusíš ďakovať, je to samozrejmá vec, treba si pomáhať, ak si nepomôžeme sami tak nepomôže nik a myslím, že tu máme samých skvelých poraďákov, ktorí nás podporujú psychicky i inak.
Tvoje poslanie je teraz oddychovať, oddychovať a ešte raz oddychovať.
Máme Ťa radi.

V.
7 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Jarka, suhlasim s Vierkou. Sama si 21 krat darovala krv, ak sa nemylim. Tu krv si zasluzis plnym pravom. Hlavne, aby co najskor pomohla k zlepseniu Tvojho stavu. Pekne krasne si oddychni a mysli viac na seba. To oddychovanie plati aj pre Vierku.
7 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

"Taký je život → povedal Klaun so slzami v očiach, a na tvár si namaľoval úsmev."
- takto sa presne cítim.
Je to parádne ťažké bojovať s rakovinou, ale každý večer si poviem, že "Tak tento deň stál za to žiť"
7 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

uct2007 Pozri príspevok
"Taký je život → povedal Klaun so slzami v očiach, a na tvár si namaľoval úsmev."
- takto sa presne cítim.
Je to parádne ťažké bojovať s rakovinou, ale každý večer si poviem, že "Tak tento deň stál za to žiť"
Velke ANO
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

uct2007 drž sa nám. Viem o čom píšeš, ako Ti je. Naozaj je veľmi ťažké bojovať, keď sa človek cíti ako živá mŕtvola. No keď si dokážeš povedať, že ten deň stál za to, že to nevzdávaš, veríš, snažíš sa myslieť pozitívne, máš v rukách silné zbrane. Bohužiaľ, naša bitka sa nedá vyhrať jediným útokom.
5 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem pekný večer všetkým,

ospravedlňujem sa všetkým za dlhšiu neprítomnosť v tejto téme, trošku sa venujem aj inej, no napriek tomu by som rada vedela o Vás ako sa máte, keby Ste sem napísali, prípadne i do ss-ky.
Všetkým držím palce a verím, že sa držíte.

Vaša V.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Prajem pekný večer všetkým,

ospravedlňujem sa všetkým za dlhšiu neprítomnosť v tejto téme, trošku sa venujem aj inej, no napriek tomu by som rada vedela o Vás ako sa máte, keby Ste sem napísali
...a just NIE.......
, prípadne i do ss-ky.
...málo som Ti napísal ....?????? Všetkým držím palce a verím, že sa držíte.

Vaša V.
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Snáď je to dobre keď sa nik neozve..., asi sa každý venuje inému- lepšiemu.
Mňa čakajú za 2 týždne odbery moje markery sa stále mocú nad normu tak som zvedavá- určite sa potom ozvem.

Držte sa!
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať