Zavrieť

Porady

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...prešiel som modernizáciou ....


http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...C4%BEada%C5%A5
sa nečudujem, že potom nestačí gáža
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

pamätá si niekto papierové voskové poháriky na kofolu? nenašiel som originál fotku, boli biele s takými červeno-oranžovými "frkancami" väčšinou to mali stánky, kolotoče a pod., z takých mi kofola chutila najviac a ten okraj pohára sa dal vždy zubami narovnať

3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zalepte si balík:
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pamätam na meltu ktoru ludia za komunistov hojne vyhadzovali na smetisko a teraz je za drahu cenu v obchodoch
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pamätáte na tie ovocné mušty čo mali v zelóvoci......zaprášené zelené fľaše.....nikto to nekupoval......
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

my sme mali najprv trabanta



a potom moskviča, rodičia v ramci zabehu šli na dovolenku do Soči - 5 dní tam, 5 dní more, 5 dní späť

3 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
my sme doma mávali taký sirup, volal sa Karotela (mrkvový s pomarančovou príchuťou)
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dečky z chemlonu - na handru sa priliepalo nahriate nad ohnom vlákno chemlonu, navlečené do trubky z verzatilky
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

4 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

toto keby mi niekto priniesol:
4 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

4 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pero

5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j Pozri príspevok
pamätáte na tie ovocné mušty čo mali v zelóvoci......zaprášené zelené fľaše.....nikto to nekupoval......
Osobne som ich mala veľmi rada. Jablkové. Aj s kolegyňou sme si ich kupovali najmä k desiate. To bol taký nezáujem? Netušila som. Možno podľa toho kde.
A ja som uvažovala, prečo sa prestali vyrábať. Aj vtedy som sa zaujímala o obsah cukru. Chuť mali vynikajúcu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela Pozri príspevok
Osobne som ich mala veľmi rada. Jablkové. Aj s kolegyňou sme si ich kupovali najmä k desiate. To bol taký nezáujem? Netušila som. Možno podľa toho kde.
A ja som uvažovala, prečo sa prestali vyrábať. Aj vtedy som sa zaujímala o obsah cukru. Chuť mali vynikajúcu.
aj ja....hej chutili výborne.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
dečky z chemlonu - na handru sa priliepalo nahriate nad ohnom vlákno chemlonu, navlečené do trubky z verzatilky
moja mam toto robila, bud mala nastrihané vlákno a prevliekala to háčikom a potom to kombinovala s nakrátko nastrihanými a lepila to. bože ako je to dávno
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Fotoamatéri - pamätáte si toto?



a na "pracovisku" (tmavá komora) -
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

1Dara Pozri príspevok
dečky z chemlonu - na handru sa priliepalo nahriate nad ohnom vlákno chemlonu, navlečené do trubky z verzatilky
Myslíš takéto? Veru sme sa ich narobili. Tá handra sú štvorčeková uteráky, aby to bolo pekne vedľa seba nalepené. Podlepené ešte viledonom, alebo vliselinou aby sa to neodlepovalo.
Ruža z chemlonu 035.jpg  
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Fotoamatéri - pamätáte si toto?



a na "pracovisku" (tmavá komora) -
a farbu 8mm v kazete som posielal tuším do teplic v česku na vyvolanie
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

KoxXxo Pozri príspevok
toto keby mi niekto priniesol:
tak tejto mám plný mrazák... môj SB kúpil všetky kartóny v obchode, keď to zbadal... aj tú ovocnú aj túto kávovú...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať