Zavrieť

Porady

lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
Veru, údené mäso bolo vtedy naozaj mäso a nie tento želatínový humus
bože to áno a bolo naozaj zaúdené, iná vôňa iná chuť po uvarení....
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dakujem za toto vaše spomínanie, krásne som si aj ja zaspomínala s úsmevom na tvári škoda že len tu, lebo ja už Vianoce neznášam ja sa už len tvárim a to ja nerada... na silu...
0 0
Alena Ribanská Alena Ribanská

Alena Ribanská je offline (nepripojený) Alena Ribanská

@lujza.j - tohto roku budem aj ja po prvý krát sama. Ja si to neviem predstaviť: sama si nakúpim, sama si uvarím zemiakový šalát s kaprom a najhoršie je že si nemám s kým pripiť..... sama so sebou? Sama sebe zaželať šťastné a veselé? No už teraz mám obavu z toho aby som to psychicky zvládla, aby som neprerevala celé Vianoce. Budú aspoň nejaké rozprávky v telke??
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Alena Ribanská Pozri príspevok
@lujza.j - tohto roku budem aj ja po prvý krát sama. Ja si to neviem predstaviť: sama si nakúpim, sama si uvarím zemiakový šalát s kaprom a najhoršie je že si nemám s kým pripiť..... sama so sebou? Sama sebe zaželať šťastné a veselé? No už teraz mám obavu z toho aby som to psychicky zvládla, aby som neprerevala celé Vianoce. Budú aspoň nejaké rozprávky v telke??
Alenka aj mne sa niečo podobné rysuje ešte sa nad tým nezamýšľam..... moj chlap budúcu nedelu opäť odchádza do De a neviem či príde a moje decko ešte nevie aké služby vyfasuje, takže asi tak.... tak si tu pripijeme
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

HE, babenky! Ja už mám doma pravú domácu klbásu správne vyúdenú (žiadny šmejd). 3/4 ju doniesla z Horehronia - pol hodiny som musel "fetovať" klbásový odór (ako Húrka z Profesionálov )
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
HE, babenky! Ja už mám doma pravú domácu klbásu správne vyúdenú (žiadny šmejd). 3/4 ju doniesla z Horehronia - pol hodiny som musel "fetovať" klbásový odór (ako Húrka z Profesionálov )

normálne si predstavujem tú vôňu, tá vôňa je fenomenálna!!!! milujem dobré domáce klobáse!!!mňááááám
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A najlepšie je, že to môžeš "legálne" fetovať , ani zdravie si nezničíš!
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

A nemohol si sa zastaviť a dať ochutnať ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

verlaz
A nemohol si sa zastaviť a dať ochutnať ?
Hehehe To si nechávam na "slávnostné" prežieranie . Zatiaľ len čuchám.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Je to krásne si takto zaspomínať. Začína sa lyžiarska sezóna. Pamätáte si ešte na to, že žiadne vleky neboli, lyže sa nosili hore na pleciach a ak niekto náhodou mal lyžiarky BOTAS, tak to bola paráda. Obyčajné šponovky, vetrovka, čiapka, okuliare obyčajné slnečné ale sneh sme mali fantastický (nebol ešte umelý) ale aj takéto lyžovanie bolo super.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a lyže SUĽOV - kvalita! A frajerom si bol(a), keď na očiach neboli obyčajné okuliare, ale lyžiarske (s farebnými sklami) a mal si "špičkové" bezpečnostné viazanie (nie lankové).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Týýýýýý brďo - ona to našla!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tiež som také mala, ale viazanie bolo iné...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

to ako keby sa mi snívalo ... Super
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Včera zomrel Z. Miler, tvorca Krtka.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

On zomrel, ale krtek bude večne živý!
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

dcera ide v jeho slapajach..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.... uffff, tak to je dobre!
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pri upratovaní som naďabila na nejaké suveníry a zaspomínala som si na doby dávno minulé. Ruský samovar. Ja mám iba maketu. Samovary aj funkčné sa nosili zo ZSSR, keď nám (obyčajným pracujucim) ROH dožičil zájazd lietadlom v počte 29 osôb do Moskvy, alebo do Leningradu. Kúpili sme si podľa možností, koľko rubľov sa nám podarilo zohnať a prepašovať, prípadne čo sme predali recepčnej na ubytovni. Dali sa predať pančuchy, krištál, polokrištál, prípadne iba liate sklo. Vedenie si užilo lepšie zájazdy. Rodinné do Soči, alebo na Krym.
Samovar  004.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať