Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Nuž,nie sú tu,to je pravda,ale počul som o zmluve,ktorá dovoľuje likvidáciu Slováka na Slovensku americkými ozbrojenými zložkami,ak ten bude podozrivý z terorizmu.A to podotýkam,bez súdu a okamžite.Vraj to podpísal ten smrad,čo tam v TV podskakuje ako na rímse.
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Už prvý idealistický filozof v Grécku Platón povedal:Prístup k moci by mal byť zakázaný tým, ktorí ju milujú

No a tu je ďalší návod ako na to. A presvedč babky, že to čo má v názve kresťanské, tak nemusí byť práve to správne.
Aby kresťania nemuseli krúžkovať len tak od buka do buka, či rozhodovať sa systémom naverímboha, vydavateľstvo Don Bosca pre nich nachystalo príručku katolíckeho kňaza Jozefa Vadkertiho Kresťan a voľby.

Ešte prosím o radu, čo robím zle. Reagovala som na komentár č.619. a hodilo mi to na samý koniec príspevkov.Zafajkla som minikomentár.
Naposledy upravil ela77 : 07.02.12 at 20:38
0 0
Jana7777777 Jana7777777

Jana7777777 je offline (nepripojený) Jana7777777

Jana
Pikoška Pozri príspevok
Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Som matkou 21 ročnej dcéry ktorá navštevuje vysokú školu. 3 roky dozadu som mala problém a nebol zaplatený nájom 7 mesiacov. Problém je v tom, že byt som si neodkúpila a za to, že som nezaplatila 7 mesiacov mam na krku deložovanie. Prosím o pomoc som sama na všetko. Verím že mi Gorila v tomto pomôže. A spoň dúfam, bože môj...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Jana7777777 Pozri príspevok
Som matkou 21 ročnej dcéry ktorá navštevuje vysokú školu. 3 roky dozadu som mala problém a nebol zaplatený nájom 7 mesiacov. Problém je v tom, že byt som si neodkúpila a za to, že som nezaplatila 7 mesiacov mam na krku deložovanie. Prosím o pomoc som sama na všetko. Verím že mi Gorila v tomto pomôže. A spoň dúfam, bože môj...
ak sa nadalej bude kradnut takym tempom,zvysi sa dph este viac,stupnu ceny aj energii aj nakladov na byvanie a takych ktory nebudu stihat platit za byvanie a bude im hrozit delozovanie bude ovela viacej-preboha je to take jednoduche,peniaze nepadaju statu z neba,cim viac sa rozkradne,tym viac bude treba vytiahnut od obycajnych ludi
apropo dalsi novy nick,ktovie kolky uz tej istej osoby-ryby, rybky,rybicky alebo milanandstanley
Naposledy upravil trisestri : 07.02.12 at 22:44
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

včera som sa rozprávala s dcérou ako je u nich v robote tri dni pred výplatou mama ,ktorá má tri deti
má v ,,peňaženke,, tri eurá a delila si ich jeden deň jedno .
Tuto dopracoval celý naš soc.systém.
1 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

kliknite si na pluska.sk na obrazok ,,stop gorila,,
Naposledy upravil IVETA N : 08.02.12 at 16:59
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

wagner Pozri príspevok
Oproti r. 1989 je tu jeden obrovský rozdiel: na našom území nie sú cudzie vojská, ktoré sem prišli na Biľakovo "pozvanie" a zostali nám tu na návšteve celých 22 rokov

Dovolím si doplniť, nie len na Biľakove, ale okrem jeho podpisu tam bol podpis aj jedného súdruha, čo ma učil na VŠ obranu a sám sa nám s tým priznal. A ešte sa čudoval, že mu to ľudia nevedeli zabudnúť
My tu máme aj po odchode vojsk dostatok domácich zbojníkov, čo nám plienili a plienia republiku. Čert ako diabol.
Naposledy upravil Pikoška : 09.02.12 at 17:07
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Jana7777777 Pozri príspevok
Som matkou 21 ročnej dcéry ktorá navštevuje vysokú školu. 3 roky dozadu som mala problém a nebol zaplatený nájom 7 mesiacov. Problém je v tom, že byt som si neodkúpila a za to, že som nezaplatila 7 mesiacov mam na krku deložovanie. Prosím o pomoc som sama na všetko. Verím že mi Gorila v tomto pomôže. A spoň dúfam, bože môj...
Tvoj vycibrený štýl Ťa prezradí vždy, ja Ťa poznám aj so zaviazanými očami.Ale ak si fakt na tom tak biedne, skoro už ako ja, tak poď so mnou do protestného zhromaždenia, stretneme sa zajtra pred manderlou a budeme od dobrých ľudí spolu vyberať po 50 centov. Pomôžem Ti a nemusíme sa deliť. Si za?
P.S. Nestretávajú sa hory s horami.....cmuk.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

nech si prečíta každí, komu na svojom osude záleží či sa má dobre alebo zle ,či je kresťan alebo katolík, či je róm alebo neróm.
ďakujem pikoške , že to sem priradila. príspevok ,,630,,

Tak všetci bez ,,všetkého,, aj odevu rozdielu
Naposledy upravil IVETA N : 10.02.12 at 14:57
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
IVETA N Pozri príspevok
nech si prečíta každí, komu na svojom osude záleží či sa má dobre alebo zle ,či je kresťan alebo katolík, či je róm alebo neróm.
ďakujem pikoške , že to sem priradila. príspevok ,,630,,
Tak neviem kam sa mám zaradiť? Asi budem mimo.
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
...a ja som proti takýmto témam na porade..., porada by mala slúžiť na poradenie a nie na politikárčenie... ruku na srdce, všetci ste takí poctiví ako sa tu tvárite? tamtí hore berú vo veľkom, vy menej, ale tiež beriete a tí čo ich chcete, myslite, že ony brať nebudú...politika bola vždy a bude pánske svinstvo....
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
legolas Pozri príspevok
...a ja som proti takýmto témam na porade..., porada by mala slúžiť na poradenie a nie na politikárčenie... ruku na srdce, všetci ste takí poctiví ako sa tu tvárite? tamtí hore berú vo veľkom, vy menej, ale tiež beriete a tí čo ich chcete, myslite, že ony brať nebudú...politika bola vždy a bude pánske svinstvo....
Tak prečo teda neporadíš?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

legolas Pozri príspevok
...a ja som proti takýmto témam na porade..., porada by mala slúžiť na poradenie a nie na politikárčenie... ruku na srdce, všetci ste takí poctiví ako sa tu tvárite? tamtí hore berú vo veľkom, vy menej, ale tiež beriete a tí čo ich chcete, myslite, že ony brať nebudú...politika bola vždy a bude pánske svinstvo....
a co nesuvisi z politikou? /este aj ten sport suvisy,lebo je zavisly aj od dotacii/-obvinit vsetkych ludi zo zlodejstva je dost odvazne a nenalezite pausalizujuce obvinenie
uvedomujes si ze ked narod dalej bude spokojny a ze kradnutie sa bude stupnovat a ze dosledkom toho sa budu zvysovat hlavne nepriame dane a poplatky a tym aj ceny,za vsetko sa bude platit/skolstvo, zdravotnictvo, verejne sluzby atd/ a budu sa zmrazovat prijmy a ze sa mozeme stat chudobincom Europy?
myslis ze ludia maju nadalej cusat aj keby im ukradli stolicku spod zadku a maju s toho v buducnosti mat dobry pocit ze sa nechali zodrat z koze a drzali hubu a krok-este aj to najmensie zviera sa brani ked mu idu ublizit,ci uz ludia nemaju mat ani tolko odvahy ako osa?
skor mam obavy z toho aby tieto protesty neboli iba zastieraci manever, ktory sluzi na to aby sa obcania vyburili a potom ked sa budu robit tvrde opatrenia na zaplatenie gorilych dlhov,ze uz budu ludia vybureny a apaticky a tak sa odvrati hrozba ostrych socialnych nepookojov-je to cudne ked sa protestujuci davaju dohromady z policiou,ked sa distancuju,cenzuruju,ked protestuju pred prazdnym parlamentom,ked sa nejde Pente po krku,ked sa k poziadavkam pridavaju take co su totozne z koalicnymi postojmi atd,ked ich spoluorganizuje brat poradcu ministra vnutra-ak treba treba zmenit aj organizatorov,aj obsah a formy protestov a ak zase maju doplacat obcania na basovanie,treba sa este viac zmobilizovat a pritvrdit
Naposledy upravil trisestri : 10.02.12 at 15:31
1 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..to máš tak, pri nežnej sa zmanipulovala mládež, štrngali kľúčmi a teraz nadávajú.., demokracia..definuj mi slovo demokracia.., každá vláda čo bola pri moci do dnešného dňa brala čo sa dalo..tí noví čo nám zaručujú lepší život ...kto sú???? kde doteraz boli????? , a znova sa dostávame na začiatok..kto ide do ulíc??? zasa mládež, lebo s tou sa dá manipulovať..., poviem len jedno..., žid okrádal tak, že zdieral ľudí po jednom halieriku a postupne bohatol.., dnešní ľudia nechcú čakať...tak berú ihneď všetko...a to je jedno kto bude pri moci..., kradlo sa, kradne sa a bude sa kradnúť a nikto to z poraďákov neovplyvní...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

NEVERÍM ORGANIZÁTOROM PROTESTOV KU KAUZE GORILA !!!
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

legolas Pozri príspevok
...a ja som proti takýmto témam na porade..., porada by mala slúžiť na poradenie a nie na politikárčenie... ruku na srdce, všetci ste takí poctiví ako sa tu tvárite? tamtí hore berú vo veľkom, vy menej, ale tiež beriete a tí čo ich chcete, myslite, že ony brať nebudú...politika bola vždy a bude pánske svinstvo....
No ešte že Ty si tu prišiel niečo riešiť o čestnosti, či poctivosti. A ako si Ty dovoľuješ hodnotiť, kto koľko, a či vôbec - berie. Ak Ti neprekážajú na Porade témy o tom, ako pri hlučnej súloži nemôžu susedia spávať, tak táto, celospoločensky možno najvážnejšia Ti prekážať nemusí. Navyše si svojprávny a teda sám rozhoduješ, ktorú tému navštíviš. Poznám rôzne svinstvá a to pánske, o ktorom hovoríš sa vyrovná aj svinstvám od menších pánov. Sú nielen finančné, ale aj morálne svinstvá. A zaujímajú ma len potiaľ, pokiaľ sa ma osobne dotýkajú. Rozkradnutá krajina sa ma osobne dotýka. Ak sa Ťa to nedotýka, tak potom fajn, ale nediktuj. Súloženie rovnako nie je účtovanie, ale nepostrehla som, že by si sa v takých témach bol niekedy ohradil. A to sme obaja na Porade dostatočne dlhý čas.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Je úplne jedno či si muž žena,teplý ,chuligán ,luterán,katolík maďar,slovák,mladý ,starý,pravičiar ,ľavičiar smerák ,alebo súlíkovec.Máme všetci jedno spoločné týto špinavci nás okradli o stovky miliárd .Najviac sú v tom namočené strany SMER a SDKU a preto vás výzývam nevoľte ich ,voľte niekoho iného a pre živého boha chodte voliť.Ak takýmto spôsobom odstavíme tieto dve megastrany od koryta ostané strany sa z toho poserú a budú nás musieť poslúchať!!!!
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
220870 Pozri príspevok
Je úplne jedno či si muž žena,teplý ,chuligán ,luterán,katolík maďar,slovák,mladý ,starý,pravičiar ,ľavičiar smerák ,alebo súlíkovec.Máme všetci jedno spoločné týto špinavci nás okradli o stovky miliárd .Najviac sú v tom namočené strany SMER a SDKU a preto vás výzývam nevoľte ich ,voľte niekoho iného a pre živého boha chodte voliť.Ak takýmto spôsobom odstavíme tieto dve megastrany od koryta ostané strany sa z toho poserú a budú nás musieť poslúchať!!!!

...PRIPÁJAM TAKTO VIDITEĽNE SVOJ SÚHLAS!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať