Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Žeby ich bolo len päť? Možno je toľko spravodlivých, či?
Zlato a či si nevšimla tie bodky medzi 4. a 5. opičiakom? To malo znamenať ......... (do aleluja ).
Oliwa
Za socializmu sa razilo heslo: Na konci nášho snaženia je človek!
Teraz je vajce a banán.
Pikoška
Práve počúvam Uhliarika, ako ho sestričky prinútili rozmýšľať.Tak si vieš predstaviť, čím asi riadil zdravotníctvo, keď až teraz začal používať mozog.
Radšej neskoro ako nikdy.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

adam Pozri príspevok
Veľa z nás v tomto hektickom období už ani nesleduje tieto politické variácie, ako napr. ja. Ale je to chyba. Týka sa to nás, obyčajných ľudí, ale mnohí z nás sú tak pracovne vyťažení, stále robíme len aby bolo na výplaty, na odvody, na dane........................v konečnom dôsledku do vačkov tým hore. Nebudem mať čas sa zúčastniť na protestnej akcii, ale chcela by som vyjadriť s ňou nejakým spôsobom súhlas. Rozmýšľal niekto i nad takouto podporou týchto protestov? Napr. ako Liga proti rakovine pripnutý narcis .. Dúfam, že Ste ma pochopili.
Podporou týchto protestov je aj to, že si sa k tomu vyjadrila tu, na Porade. Ja si užívam na mojom dochodku krásne Švajčiarskobanánsko, už som sa narobila tak akurát. Takže ja mám času habadéj, určite si v sprievode spomeniem aj na Teba a budem v ňom aj za Teba. V rámci požiadavky protestujúcich: " Pridajte sa k nám "!
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

pán DZURINDA chce demaskovať lži okolo GORILY naňho sa hnevá celé HOREHRONIE / ako by celé SLOVENSKO bolo iba HOREHRONIE/
oni čistia, oni chcú poriadok , oni zabraňujú rozkrádaniu tejto krajiny .Keď sú v SDKÚ-DS takí uvedomelí, čo nespravili očistu NR vrámci predvolebnej kampane/ mali by jednu očistu k dobru /, ale radšej tára kraviny v jednej nemenovanej talkshow.



PS : mňa pobúrili v GORILE dve veci ani ja sa nezaujímam o ,,politiku,, a veci podobného rázu. Bolo mi to doteraz uplne jedno pretože obyčajný človek bez peňazí ,, hotová opica,,
/ nie GORILA/
,, MIKLOŠ stál za najhoršou privatizáciou štátneho majetku pri výpredaji monopolov akým bol SPP. rozvody elektriny..... Vtedy sa previedol majetok obrovskej hodnoty dosahujúc viac ako bilión korún na rôzne súkromné firmy, ktoré dnes každý rok zvyšujú ceny energií priam so stabilnou istotou.Podľa odhadou mal výnos z tejto privatizácie dosiahnúť viac ako
300 miliárd korún čo je desať miliárd eur .Čiže za osem rokov dvoch Miklošových vlád s DZurindom mali k dispozícii nie osem ,ale takmer deväť rozpočtov , a aj tak všetko draželo, zvyšovali sa dane a štát si bral pôžičky.

IVETAN
Naposledy upravil IVETA N : 02.02.12 at 08:52
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Chcem vyzvať všetkých slušných ľudí z Nitry a okolia na účasť na protestnom stretnutí v Nitre piatok .Prídte aj vy vyjadriť svoju nespokojnosť s vedením tohto štátu .
Protest je oficiálne nahlasený na 3. Februára od 16.00 do 19:00 na Svätoplukovom námestí, pod známou modrou kopulou. Prosím, kto má reálny záujem pomôcť.................http://www.facebook.com/events/358769240800209/
stretneme sa tam.
http://www.mojevideo.sk/video/12380/...o_pf_2112.html
Naposledy upravil 220870 : 02.02.12 at 11:55
0 0
Ivuchak Ivuchak

Ivuchak je offline (nepripojený) Ivuchak

Ja sa zucastnim vo Zvolene, len uz teraz mam zmiesane pocity, ci si o 20 rokov opat nepoviem, ako pekne nas niekto vyuzil...samej mi moj skepticizmus lezie na nervy, uz verim malocomu. Kiez by som sa mylila .
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Tvoj skepticizmus je opodstatnený. Stačí sa poprehrabávať na nete. Mená napr. rečníkov - dať do vyhľadávača - vyhodí to veľa zaujímavého. Organizovaný v..., členom združenia, ...aktívny v hnutí..., bloger denníka...., po voľbách uvidíš.... Ako komparz budeme opäť šikovne použití a .... zneužití.
Naposledy upravil gilda : 02.02.12 at 12:50
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Už som to písal.Chybou v 89 bolo že sa zvrhli komunisti a všetci sme si mysleli že ďalej to už pôjde samo.Boli sme neskúsený nemal nám kto v tomto poradiť staré generácie už zabuli ako sa to robí.Terz sme sa poučili na vlastnej chybe a vieme že boj o spavodlivosť na tomto svete je neustáli.Musíme do ulíc vždy keď sa nám nebude niečo páčiť .Už keď demonštrovali kamionisti mocipáni im ustúpili demonštrovali sestričky mocipáni ustúpili ,v Čechách demoštrovali doktori ,mocipáni akoby zázrakom našli chýbajúce peniaze ,u nás demonštrovali doktori našli sa peniaze.Nechápem kde sú teraz poľnohospodári a učitelia asi najutlačovanejšie skupiny obyvateľstva na slovensku.
V kapitalizme je to zápas.Musia toto pochopiť všetci úplne všetci ,čo si nevydupete na námestiach to nebudete mať.Viete čo by museli urobiť týto hajzli ak do ulíc vyšlo 1,5miliona dôchodcov a žiadalo zvýšiť dôchodky o 200€ ,museli by im ich dať.Nieje pravda že tento štát na to nemá.Má len keď o ne nikto nežiada tak sú tvrdo rozkrádané.
200€ x 1 500 000 dôchodcov =300 000 000 milonov €.A teraz si to porovnajte s tým čo ideme dať válova erovalu.
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

"Dupanie" - u nás typu "nežné" (1989), alebo "banánové" (2012) je prípustné. Protestujúci mladí Španieli z minulého roka si už "vydupali", resp. "vybubnovali" svoje požiadavky???...., na mraze to fakt vyžaduje pohyb....
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

a ešte tu bude kuca paca .Predpokladám kolaps opäť v zdravotníctve od apríla zvýšené mzdy sestričky, doktori.... Nemocnice majú
s poisťovňami uzatvorené zmluvy iba do júna alebo do júla . čo bude snami ako s potencionálnými pacientami? Čo sa budeme liečiť doma , starí ľudia budú zomierať doma ?

IVETA N
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

IVETA N Pozri príspevok
pán DZURINDA chce demaskovať lži okolo GORILY naňho sa hnevá celé HOREHRONIE / ako by celé SLOVENSKO bolo iba HOREHRONIE/
oni čistia, oni chcú poriadok , oni zabraňujú rozkrádaniu tejto krajiny .Keď sú v SDKÚ-DS takí uvedomelí, čo nespravili očistu NR vrámci predvolebnej kampane/ mali by jednu očistu k dobru /, ale radšej tára kraviny v jednej nemenovanej talkshow.



PS : mňa pobúrili v GORILE dve veci ani ja sa nezaujímam o ,,politiku,, a veci podobného rázu. Bolo mi to doteraz uplne jedno pretože obyčajný človek bez peňazí ,, hotová opica,,
/ nie GORILA/
,, MIKLOŠ stál za najhoršou privatizáciou štátneho majetku pri výpredaji monopolov akým bol SPP. rozvody elektriny..... Vtedy sa previedol majetok obrovskej hodnoty dosahujúc viac ako bilión korún na rôzne súkromné firmy, ktoré dnes každý rok zvyšujú ceny energií priam so stabilnou istotou.Podľa odhadou mal výnos z tejto privatizácie dosiahnúť viac ako
300 miliárd korún čo je desať miliárd eur .Čiže za osem rokov dvoch Miklošových vlád s DZurindom mali k dispozícii nie osem ,ale takmer deväť rozpočtov , a aj tak všetko draželo, zvyšovali sa dane a štát si bral pôžičky.

IVETAN
a to este k tomu nas enormne zadlzili,takze rozkradli viac ako bilion sk /taka suma sa uvadza v roznych materialoch cia,zahranicnych ekonomickych mediach a pod/-prave preto by ludia mali ist do protestov,bez ohladu na to kto ich organizuje-lebo podla predvolebnych reci sa tlupy zlodejov zase chystaju zvysovat dph a tym aj ceny,rusit vianocne prispevky a utahovat opasky obcanom.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Trisestri ma predbehli... Ja som reagovala na Ivetu N:

Áno, ako kedysi... Bilinkový či cibuľový čaj pri bolesti hrdla, horúca slepačia polievka pri nachladnutí, ľanový obklad z husacej masti na hrudník pri zápale pľúc ... Len kde ich zohnať? Také poctivé, domáce, žiadne rýchlené či akože bio v hypermarkete...
Naposledy upravil Oliwa : 02.02.12 at 13:46
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

220870 Pozri príspevok
Už som to písal.Chybou v 89 bolo že sa zvrhli komunisti a všetci sme si mysleli že ďalej to už pôjde samo.Boli sme neskúsený nemal nám kto v tomto poradiť staré generácie už zabuli ako sa to robí.Terz sme sa poučili na vlastnej chybe a vieme že boj o spavodlivosť na tomto svete je neustáli.Musíme do ulíc vždy keď sa nám nebude niečo páčiť .Už keď demonštrovali kamionisti mocipáni im ustúpili demonštrovali sestričky mocipáni ustúpili ,v Čechách demoštrovali doktori ,mocipáni akoby zázrakom našli chýbajúce peniaze ,u nás demonštrovali doktori našli sa peniaze.Nechápem kde sú teraz poľnohospodári a učitelia asi najutlačovanejšie skupiny obyvateľstva na slovensku.
V kapitalizme je to zápas.Musia toto pochopiť všetci úplne všetci ,čo si nevydupete na námestiach to nebudete mať.Viete čo by museli urobiť týto hajzli ak do ulíc vyšlo 1,5miliona dôchodcov a žiadalo zvýšiť dôchodky o 200€ ,museli by im ich dať.Nieje pravda že tento štát na to nemá.Má len keď o ne nikto nežiada tak sú tvrdo rozkrádané.
200€ x 1 500 000 dôchodcov =300 000 000 milonov €.A teraz si to porovnajte s tým čo ideme dať válova erovalu.
Lekari a zdr.sestri ukazali ze sa to da,ludia nedajte sa manipulovat platenymi blogermi a vselijakymi pijavicami ktory spochybnuju protesty a ich akterov,ak je niekto pochybny z organizatorov da sa vymenit,poziadavky sa daju korigovat ale podme do toho a nedajme sa odratit a neprestavajme ani po volbach-budu chciet zvysit dph,tak do ulic,budu chcit zruzit vianocny dochodok tak do ulic,budu chciet robit restrikcie tak do ulic,nedajme sa klamat,oblbovat a zastrasovat-Grecko neznicili vysoke dochodky,ale korupcia,drancovanie verejnych zdrojov,byrokracia a bordel,podobne ako u nas-po volbach bude jar a leto vhodny cas na poulicne protesty-treba dat politikom a zlodejom jasny signal ,nakradli ste si majland ale dost,stacilo,teraz je cast konecne zacat utahovat opasky tym ktory ich maju tisic,teraz je cas skoncit s penazovodmi a bezpracnym ziskom,je cast dat najavo politikom ze stop ze penazi v rozpoctoch je dost,len treba zacat konecne efektivne z nimi narabat a ze uz dalej nie sme ochotny tolerovat pokles zivotnej urovne-slubili ze za 20-30 rokov dosiahneme zivotnu uroven zapadu a miesto toho mame neustale dookola restrikcie a prepad aj za krajiny ktore boli za nami.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 Pozri príspevok
Už som to písal.Chybou v 89 bolo že sa zvrhli komunisti a všetci sme si mysleli že ďalej to už pôjde samo.Boli sme neskúsený nemal nám kto v tomto poradiť staré generácie už zabuli ako sa to robí.Terz sme sa poučili na vlastnej chybe a vieme že boj o spavodlivosť na tomto svete je neustáli.Musíme do ulíc vždy keď sa nám nebude niečo páčiť .Už keď demonštrovali kamionisti mocipáni im ustúpili demonštrovali sestričky mocipáni ustúpili ,v Čechách demoštrovali doktori ,mocipáni akoby zázrakom našli chýbajúce peniaze ,u nás demonštrovali doktori našli sa peniaze.Nechápem kde sú teraz poľnohospodári a učitelia asi najutlačovanejšie skupiny obyvateľstva na slovensku.
V kapitalizme je to zápas.Musia toto pochopiť všetci úplne všetci ,čo si nevydupete na námestiach to nebudete mať.Viete čo by museli urobiť týto hajzli ak do ulíc vyšlo 1,5miliona dôchodcov a žiadalo zvýšiť dôchodky o 200€ ,museli by im ich dať.Nieje pravda že tento štát na to nemá.Má len keď o ne nikto nežiada tak sú tvrdo rozkrádané.
200€ x 1 500 000 dôchodcov =300 000 000 milonov €.A teraz si to porovnajte s tým čo ideme dať válova erovalu.
Chybou bolo, že nik zo zvrhnutého režimu neponiesol zodpovednosť za svoje činy a nebol právoplatne odsúdený. Ani Biľak, ani generál Lorenc, atď.... Lebo nebola politická vôľa... A toto "dědictví" sa vlečie novodobými dejinami bývalého Československa až dodnes...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ved tusim ten Lorenc je v Pente,taky co mali ist za mreze teraz uspesne korumpuju a tuneluju.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Oliwa Pozri príspevok
Chybou bolo, že nik zo zvrhnutého režimu neponiesol zodpovednosť za svoje činy a nebol právoplatne odsúdený. Ani Biľak, ani generál Lorenc, atď.... Lebo nebola politická vôľa... A toto "dědictví" sa vlečie novodobými dejinami bývalého Československa až dodnes...
Holt to je tá demokracia. Made in USA. Aj tam vrah J.F.Kenedyho nie je známy. Spis majú odtajniť až po neviem koľkých rokoch.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
IVETA N Pozri príspevok
a ešte tu bude kuca paca .Predpokladám kolaps opäť v zdravotníctve od apríla zvýšené mzdy sestričky, doktori.... Nemocnice majú
s poisťovňami uzatvorené zmluvy iba do júna alebo do júla . čo bude snami ako s potencionálnými pacientami? Čo sa budeme liečiť doma , starí ľudia budú zomierať doma ?

IVETA N
Myslím že moja generácia a tie staršie to už nemajú šancu rozchodiť,je to rozkradnuté na roky dopredu.Ja tam idem za svoje potomstvo.
2 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

a to je smutné ,čo by si mala tá staršia generácia užívať ,,dôchodkové nič nerobenie,, musí ísť na staré kolená ,,tahet,, do ulíc .
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

no ja by som ročník 70 ešte neradila do starého železa, či...? a myslím, že 220870 sa ešte tiež nezberá do dôchodku...
Ivka, si ma pobavila, aj keď určite nechtiac...
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

to by som si nikdy nedovolila hádzat ich do starého železa ja mám mamku má 66 a je to čipera je pracovne ,,aktívna,, a povedal by som,že až moc.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ivka, Ty si on alebo ona? Raz by si "nedovolila" a raz by si "povedal"... Tak neviem, či Ti to "a" vystáva alebo chýba...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať