Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
220870...lepšie sa to snáď vystihnúť ani nedalo...celá záležitosť mi pripomína môj zážitok z práce...
ja a moja kolegyňna sme išli lobovať za celý kolektív k majiteľke firmy za vyššie platy a jeden kolega mi hovorí, že on
vlastne ani väčší plat nepotrebuje!!!! ale nakoniec, keď došlo k zvýšeniu platov pre všetkých, ani
len nepoďakoval....masy a malý kolektív sa vlastne správajú rovnako!!! nerozumiem tomu, tí, ktorí sa o GORILU ani
len náznakom nestarajú,a radšej čučia v teple obývačky do telky na nejakú telenovelu, nechcú ani len trošičku zmeniť tento prehnitý systém na Slovensku????
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
nerozumiem tomu, tí, ktorí sa o GORILU ani
len náznakom nestarajú,a radšej čučia v teple obývačky do telky na nejakú telenovelu, nechcú ani len trošičku zmeniť tento prehnitý systém na Slovensku????
Myslím, že by to radi zmenili, len nevedia ako a čo zmeniť.
Vlastne ani ta vaša líderka, čo bola včera v televízii, nevedela čo a ako chce dosiahnuť. Povedala len toľko, že niečo podobné, ako na Islande. No a čo majú na Islande? No asi už všetci viete.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Chcel som povedať len toľko, že všetci viete, čo nechcete, ale nikto z vás nevie povedať čo vlastne chce.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tak sa ďaleko nedostanete.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Len aby Vám na tých demonštráciach, nepremasírovali obuškom chrbat a ine časti tela....
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
...masáž zdarma...to bude ako bonus...samozrejme neverím, že by to niekto z policajtov spravil...
Naposledy upravil Ingrid Ondruskova : 03.02.12 at 09:41
1 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

pred tou ,, našou líderkou,, klobúk dolu , že sa ona a spol okolo nej odvážili zorganizovať to čo v piatok.
Veď sme všetci doteraz nadávali na tento systém doma kde nás nikto nepočul . U mňa má ešte jedno veľké plus .Všade som počula len nadávky na dnešnú mladež / ,,liderka.. ma len 26 rokov / akí sú nevďačný , ako im je všetko jedno......
A zase nám tej staršej generácii, ktorá v 89 protestovala a ,,spala,,, ďalších 20 rokov ukázali že všetko sa dá len treba chcieť nabrať odvahu a vzdať sa troch toho svojho pohodlia .....

ČO zmenit a ako,nučia sa za pomoci ostatných.
Naposledy upravil IVETA N : 03.02.12 at 09:43
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Indeed Pozri príspevok
Len aby Vám na tých demonštráciach, nepremasírovali obuškom chrbat a ine časti tela....
Tuším, že stále žiješ v dobách dávno minulých.
Dnes ťa policajti mlátiť nebudú.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
Napadlo niekoho spýtať sa starú známu otázku-kto má z tohoto prospech?A nepovedzte mi,že ľud.
ked protestovali lekari,vedeli ste dobre kto z toho bude mat prospech,ked protestuje lud zrazu to lekarom vadi-no vies tvoji kolegovaia tvrdili ze z vasich protestoch najvätsi prospech bude mat pacient,minule bplo v spravach ze zvysovanie platov lekarov pojde na ukor kvality poskytovania zdravotnej starostlivosti pre pacientov v nemocniciach,takze tak a preto ta otazka,podla kolegov dobre vies ze prospech ma iny nez sa deklaruje pri propagacii a prezentacii poziadaviek-ale to neznamena ze ked si lekari vydobyli omnoho viac nez mohli dufat,tak maju teraz sa cudovat a spochybnovat protesty inych.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

jar88 Pozri príspevok
Tuším, že stále žiješ v dobách dávno minulých.
Dnes ťa policajti mlátiť nebudú.
To musíš ísť na demonštráciu a nie na mierový pochod!
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

jar88 Pozri príspevok
Chcel som povedať len toľko, že všetci viete, čo nechcete, ale nikto z vás nevie povedať čo vlastne chce.
Vitaj jardo, ešte že si prišiel, a aspoň niečo povedal. Zmysluplné, zrozumiteľné, ponúkajúce východisko. A hlavne, že vieš najlepšie ako a čo a kedy. Celý Ty.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

jar88 Pozri príspevok
Chcel som povedať len toľko, že všetci viete, čo nechcete, ale nikto z vás nevie povedať čo vlastne chce.
ved to je uplne jednoduche,staci ziadat to aby ustava a zakony neboli pre niekoho iba zdrap papiera,aby pravo bolo vymahatelne a platilo pre kazdeho,plus zrusenie imuinity v plnom rozsahu pre vsetkych ktory su nou chraneny a aplikovatelny zakon o preukazovani povodu majetku,plus mastna dan na prevody penazi do danovych rajov,ale ak mas lepsie napady,tak porad mladym neskusenym organizatorom protestov,myslim ze su otvoreny korekcii poziadaviek.
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

trisestri Pozri príspevok
ked protestovali lekari,vedeli ste dobre kto z toho bude mat prospech,ked protestuje lud zrazu to lekarom vadi-no vies tvoji kolegovaia tvrdili ze z vasich protestoch najvätsi prospech bude mat pacient,minule bplo v spravach ze zvysovanie platov lekarov pojde na ukor kvality poskytovania zdravotnej starostlivosti pre pacientov v nemocniciach,takze tak a preto ta otazka,podla kolegov dobre vies ze prospech ma iny nez sa deklaruje pri propagacii a prezentacii poziadaviek-ale to neznamena ze ked si lekari vydobyli omnoho viac nez mohli dufat,tak maju teraz sa cudovat a spochybnovat protesty inych.
Správam v akýchkoľvek našich médiach už dávno neverím ani slovo. Iba občas sa im podarí oznámiť aj pravdivú správu. A ministrovi pentliarikovi neverím, ani keď povie koľko je hodín.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

pani poslanci si už zrušili priestupkovú imunitu,/ hlasovalo všetkých 147 poslancov / zostava ešte terstnoprávna
a že nič sa nedeje .
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
ked protestovali lekari,vedeli ste dobre kto z toho bude mat prospech,ked protestuje lud zrazu to lekarom vadi-no vies tvoji kolegovaia tvrdili ze z vasich protestoch najvätsi prospech bude mat pacient,minule bplo v spravach ze zvysovanie platov lekarov pojde na ukor kvality poskytovania zdravotnej starostlivosti pre pacientov v nemocniciach,takze tak a preto ta otazka,podla kolegov dobre vies ze prospech ma iny nez sa deklaruje pri propagacii a prezentacii poziadaviek-ale to neznamena ze ked si lekari vydobyli omnoho viac nez mohli dufat,tak maju teraz sa cudovat a spochybnovat protesty inych.
To,že sa Pente prví v tejto krajine postavili lekári,nezmeníš.Co je z toho teraz a ako sa mstia je vec druhá.Ale neodpovedal si mi.Akurát si si na mne vylial žlč.Takže?Kto stojí za týmto?Vieš to?Lebo ja nie.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
To,že sa Pente prví v tejto krajine postavili lekári,nezmeníš.Co je z toho teraz a ako sa mstia je vec druhá.Ale neodpovedal si mi.Akurát si si na mne vylial žlč.Takže?Kto stojí za týmto?Vieš to?Lebo ja nie.

ja ti poviem kto za tým je tá celá skorumpovaná vláda a nie len terajšia , teda každá jedna čo tu už bola. čo ma po nejakom orangutanovi, veď to sa vedelo vždy, že všetci sú jedna celá maffianska chobotnica a aj to vieme, že inak to nebude ani do budúcna aj to vie každý. Mňa serie, že za to aby sa zvýšili platy nikto neprotestuje. aj tento protest predsi niekto riadí z vrchu ako aj tú lekársku akciu, ako je možné že p. minister nebol odvolaný, v druhých prípadoch keď niečo vyskytlo, tak hneď odvolať toho a toho , takže tak, je mi na grc z tej celej republiky

a to že v roku 1989 to ľud zmenil, ale prosím Vás utrite si čelo, alebo ste takí naivní, že tomu veríte? to zas bolo riadené a zorganizované z Ameriky a nikto ma nepresvedčí o opaku. Alebo si myslíte že by rusi nás neokupovali ako v roku 1968? hmmm
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ešte taký maličký dotaz ja som za aby sa kružkovali z tej kandidátnej listiny neznámi, lebo kým sa to bude točiť okolo Fica, Dzurindu, stále dokola tu poriadok nebude,
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

kto stojí za tým nevie asi nik, vedia to zatial len oni - všetko zlo vyplava na povrch a aj kto je zatým skôr či neskôr . Podstatné je to , že sa začalo niečo diať, predstav si , že by si niečo začal organizovať sám nik by sa k tebe nepridal , čo by si dosiahol -nič.
teraz je tu možnosť spolu dosiahnúť aspon také zmeny, že ked si vo volbách zvolíš svojho ,, zástupcu ,, bude ozaj zatupovať teba ako
občana- voliča. a nie zstupovať v prvom rade svoju stranu , ktorú riadi nejaký ,, vplyvný bohatý,, alebo napr.PENTA. Sám máš možnosť ovplyvniť chod vecí verejných maju svoj priestor na facebooku čo im nepoložíš túto otázku a aj iné.......

Co sa tým dosiahne ,že sa zakrúškuje neznami veď stále patrí k strane DZURINDU .Treba taký zákon aby si ich mohol kontrolovať treba taký zákon aby bolo jasné , že spraviš chybu a bez okolkov a všeljakých uhýbacích manévro bude za to postih .....

A keď je za tým celá skorumpovaná vlada je to jedno ktorá v tomto momente tak si pekne nas.......la do svojno hniezda.....
Naposledy upravil IVETA N : 03.02.12 at 12:08
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
http://www.porada.sk/t185043-p9-volb...ml#post1967053
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
To,že sa Pente prví v tejto krajine postavili lekári,nezmeníš.Co je z toho teraz a ako sa mstia je vec druhá.Ale neodpovedal si mi.Akurát si si na mne vylial žlč.Takže?Kto stojí za týmto?Vieš to?Lebo ja nie.
takze teraz je lepsie cusat a sediet doma a cakat na to kedy znovu zdvihnu dph,urobia restrikcie,zvysia odvody zivnostnikom,lebo moloch korupcie a drancovania verejnych financii je neuprosny a nenasytny,ak budu ludia tichucko donekonecna tolerovat toto vsetko,tak im to ako prospeje?A kde sa lekari postavili Pente?-pokial viem najviac sa dotahovali o platy,ziadali aj zastavenie transformacie nemocnic,ale to uz toho Penta mala dost subjektov v svojich pazuroch-ako pomenovanie konkretnych faktov je podla teba vylievanie zlosti? A zrazu lekari ktory bojovali udajne proti Pente agituju proti protestom,maju svoje platy uz im Penta ani korupcia nevadia,este lobuju aby ludia proti nim neprotestovali,aku toto ma logiku? Protesty by mali zmysel,keby zrazu sa nezdihla obrovska vlna protikampani a utokov na protesty a ich akterov pod malichernymi zamienkami--daju sa menit poziadavky,daju sa stupnovat protesty atd.Zmysel v pripade dlhodobych masovych a ostrych protestov to ma taky ze politici a ich gorily dostanu jasne najava ze stacilo a obcania uz nemienia dalej tolerovat drancovanie verejnych financii,ze obcania nie su ovce ktore slepo posluchaju a donekonecne sa daju okradat.Aj ja sa v zmysle tvojej logiky mozem spytat aky zmysel malo ist v novembri na namestia,aky zmysel mal protest zdravotnych sestier,lekarov a mnohe ine-co tieto protesty priniesli nam obycajnym obcanom?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať