Zavrieť

Porady

Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do piesku!!!

Gorila nám dýcha všetkým na krk, ale na Porade už je problém vyriešený! Slovensko je na nohách, a traja statoční poraďáci nám povedali, že nič sa nedeje? Ale deje. Tak nezatvárajte ústa tým, čo majú záujem o veci verejné, prosím!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Myslím si, že by som išla do ulíc, keby som bola fit. Tiež som dôchodkyňa, ja ale presne viem, čo chcem. Chcem jednak protestovať proti súčasnému politickému zoskupeniu, ale predovšetkým chcem, aby nastal koniec týmto praktikám, ktoré umožňujú beztrestné obohacovanie sa. Chcem spravodlivé vyšetrenie Gorily s účasťou verejnosti a tvrdé potrestanie vinníkov. V prípadoch, ak sa dokáže zneužitie právomocí verejných činiteľov spojených so spreneverou financií štátu, hodí sa mi tam aj slovo vlastizrada. Chcem spravodlivosť v tomto štáte a skutočnú demokraciu, nie tú, čo prišla s rokom 1989. Skoro každý, kto sa vtedy dostal k moci, začal vykonávať činnosti, ktoré zapadali do goriláckej ZOO. A neboli to tí poctivejší komunisti (z presvedčenia) ale skôr tí, ktorí sa naučili obohacovať a zneužívať moc už pred 1989. K nim sa pridali častokrát aj vylúčení zo strany, ale ruku na srdce, koľkí z nich boli vylúčení za to, že si otvárali hubu za spravodlivosť a koľkí za to, že páchali činnosť, ktorá sa aj teraz považuje za trestnú? Ja som nikdy nebola v nijakej strane, ale poznala som veľa slušných ľudí, ktorí tam boli a kto bol vtedy grázel, ostal ním aj potom, akurát po 1989 využil to, že ho niekto za to grázlovanie vylúčil. Vtedy bol dobrý každý, kto bol vylúčený. Nedávno som čítala, že nejaký mládenec dostal väzenie za ukradnutý rožok, lebo to urobil opakovane. Mne chýba rovnaký meter pre všetkých. Preto vyjadrujem svoj protest so súčasnými politikmi. Neviem, ako toto skončí, neviem, kto bude mať z toho nejaký úžitok, ale všetci voláme po trestnoprávnej zodpovednosť aktérov goriláckej ZOO a po radikálnej zmene politickej scény.
9 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami Pozri príspevok
To,že sa Pente prví v tejto krajine postavili lekári,nezmeníš.Co je z toho teraz a ako sa mstia je vec druhá.Ale neodpovedal si mi.Akurát si si na mne vylial žlč.Takže?Kto stojí za týmto?Vieš to?Lebo ja nie.
No predsa vláda a parlament(teda všetky doterajšie). Tí navrhujú a tvoria zákony. A oni sa dávajú podplácať. Veď keby si ich vedela ty podplatiť(viac ako penta), tak ste nemuseli ani protestovať.
2 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
IVETA N Pozri príspevok

A keď je za tým celá skorumpovaná vlada je to jedno ktorá v tomto momente tak si pekne nas.......la do svojno hniezda.....
prepáč Ivi ale ja som taký nemtudko a nemchápem čo si chcela tým povedať, lebo ako som to napísala je mi z tej celej republiky na grc a keby som bola mladšia, tak ver mi že už som dávno za humna
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
IVETA N Pozri príspevok
kto je potrestaní z politikov za to čo spáchal , nikto a preto je to všetko tak ako to je.
U politikov neexistuje žiadna morálka a presne je to tak kto nemá hrošiu kožu nemá čo v politike robiť / výrok p. zo SaS./
Niekto si povie aspoň sa môžem ráno pozrieť s čistým svedomím do zrkadla . A bude sa tam môcť pozrieť, keď nebude mať čo svojím deťom dať jesť, lebo nebude začo kúpiť to jedlo.Obdivujem ľudí , ktorí vyžijú s mizerných tristo eúr a oni delili si milióny je to jeden GRC teraz ,keď sa to nepohne k lepšiemu a nepomôžu protesty ,,GORILA tak potom len pobaliť svojich pár ,,švestiek,, a isť niekde na KAMČATKu... Lebo normálnemu človeku sa tu bude zle,,dýchať,, a to nehovorím ešte o žití v tejto ,,banánavej republike,,,.

IVETA N
vlastne si napísala to isté čo ja, len inými slovami tak aj ty si nas..la do vlastného hniezda????
prosím nechcem žiadnu hádku, takže končím
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

myslela som tým toto , že v dnešnej dobe je všetko možné ako FICO dosiahol víťazstvo vo volbách -kamionisti ,
dalšia vec su tu dôchodcovia /nech ma zato neulynčujú / keď sa s nimi rozprávam jednoznačne voliť -FICO , v minulosti ,,MECIAR
môže to byt predvolebný ťah nejakej strany , ktorá chce rozkradnúť ešte to málo čo tam ostalo .
Kde je občan na konci tohto všetkého .
Čo by si vyriešila ,,odchodom za humna,, O tom som uvažovala aj já tu mám korene tu mám svoju rodinu tu mám znamych tu mám svoj DOMOV.......

barbarka
ano nas...la ale to každý z nás lebo sme to dovoli zajsť až tak ďaleko , že nám museli otvoriť oči zase len študenti......
Tvoje ,,končím,,, neakceptujem treba si povedať svoj názor či je taký alebo onaký.
Naposledy upravil IVETA N : 03.02.12 at 12:40
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Poprosím aby ste si prečítali moje príspevky.Ani slovkom som sa nezmienila či ano,či nie,či suhlas alebo nesuhlas ,nič,ale v tej sekunde som sa stala nepriateľom čislo jedna.Prečo?Lebo nejakého potrebujete?A nemáte lepšieho ako mňa?Takže stačí,dalej reagovať nebudem,ale moja otázka-kto je za tým-ostáva a som na odpoved vážne zvedavá.Ale nemyslím že mi tú odpoved niekto z Vás dá.Odpoved mi dá buducnosť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
IVETA N Pozri príspevok
myslela som tým toto , že v dnešnej dobe je všetko možné ako FICO dosiahol víťazstvo vo volbách -kamionisti ,
dalšia vec su tu dôchodcovia /nech ma zato neulynčujú / keď sa s nimi rozprávam jednoznačne voliť -FICO , v minulosti ,,MECIAR
môže to byt predvolebný ťah nejakej strany , ktorá chce rozkradnúť ešte to málo čo tam ostalo .
Kde je občan na konci tohto všetkého .
Čo by si vyriešila ,,odchodom za humna,, O tom som uvažovala aj já tu mám korene tu mám svoju rodinu tu mám znamych tu mám svoj DOMOV.......
Niektorí dôchodcovia najmä staršie generácie - taký 75-80 ročný dôchodca sa dá veľmi ľahko zmanipulovať na mítingu .A toho sú si vedomé aj niektoré politické strany .Stačí ak im niekto sľúbi len 10 euro navyšše a už ich majú . Moja svokra pôjde voliť Fica lebo Mečiara len za to, že pôjde na míting a dajú jej tam pohostenie.Ešte prišla domov aj s ružou v minulosti .Tak ich ospevuje do nebies a nemôžem to ani počúvať . Ak si chcem zachovať zdravé jadro rodiny, tak sa radšej vzdialim.
Naposledy upravil Zita5 : 03.02.12 at 12:46
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
áno Ivi máš pravdu, a súhlasím s Tebou vo všetkom, aj v tom že treba si povedať svoj názor, lenže ako určite to tu poznáš na Porade, nie vždy každému sa páči nejaký názor a už sú v sebe, takže preto som napísala, že končím, lebo som si myslela, že sa medzi nami dvomi sa rozvinie nejaká nechcená debata.
Lenže vidím, že si skvelá kočka
držme si prsty, aby sa to tu v tom našom štáte fakt prišlo k nejakým zmenám ale pravdupovediac sú to zase len sny

pozdravujem Vás všetkých
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami Pozri príspevok
Poprosím aby ste si prečítali moje príspevky.Ani slovkom som sa nezmienila či ano,či nie,či suhlas alebo nesuhlas ,nič,ale v tej sekunde som sa stala nepriateľom čislo jedna.Prečo?Lebo nejakého potrebujete?A nemáte lepšieho ako mňa?Takže stačí,dalej reagovať nebudem,ale moja otázka-kto je za tým-ostáva a som na odpoved vážne zvedavá.Ale nemyslím že mi tú odpoved niekto z Vás dá.Odpoved mi dá buducnosť.
Odpoveď:
Vláda a parlament. Naši volení zástupcovia.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

IVETA N Dnes, 12:23
pani poslanci si už zrušili priestupkovú imunitu,/ hlasovalo všetkých 147 poslancov / zostava ešte terstnoprávna
a že nič sa nedeje .

...
Včera zasa bez problémov odklepli zdravotným sestrám zvýšenie platov od 1. 4. - prítomné sestričky si dokonca od radosti na balkóne aj zatlieskali... Odrazu všetko ide, aj sú uznášaniaschopní, aj vedia vlastnú hlasovaciu kartičku strčiť, kam treba, a ešte ten zákon dokonca aj jednohlasne schvália - niečo nevídané, neslýchané...!

To prekvapilo aj mňa - tá bohatá účasť poslancov v parlamente v posledných dňoch! Inokedy lavice zívajú prázdnotou - a teraz... Žeby sa báli o svoje teplé miestečká pod zadkami a takto dúfajú, že ich kamera zachytí a volič si na nich snáď spomenie? Ako spieva Timko "čím to je, čím to je?"
Zvolebnieva sa... Alebo zgorilieva...?

Raz bol v TV príspevok o poslancoch, ktorí za celé volebné obdobie nepredložili nijaký návrh, za 4 roky nemali jediný diskusný príspevok, ani raz sa k ničomu nevyjadrili... Asi z ich pohľadu "nebyuo o čem"...
Naposledy upravil Oliwa : 03.02.12 at 13:08
3 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

a ešte niečo dodám a odmlčím sa :

Zrušila by som aj to aby ani jedna strana , ktorá sa dostane do parlementu dostala peniaze od tohto štátu, keď chceš isť do volieb tak choď a akú nakladnú predvolebnú kmpaň si budeš viesť je to tvoj problém Ty zato potom respektíve ktorí sa z tvojej strany dostanu k ,,moci ,,
budú mať plat adekvatny k tomu aký post budú zastavať.....

barborka : ten nejaký názor ktorý mám ja ako jedinec sa nebude páčiť ,,všetkým,, vždy sa niekto nájde ,kto ho spochybní a netreba sa báť nejakého otvoreného názorového stretu. Aj na porade som to zažila nikomu z poraďákov to nazazlievam. ale naopka ďakujem ím , že založili ,,poradu,, je skvelá čo sa týka ,,účtovníctva,, mnohokrát mi veľmi pomohla.....
Naposledy upravil IVETA N : 03.02.12 at 13:12
0 0
JankaV JankaV

JankaV je offline (nepripojený) JankaV

No moc sa nevytešujeme, po voľbách si urobia zmenu zákona a sme tam, kde sme boli. Pred voľbami odhlasujú všetko.
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Súhlasím s tým, čo povedal Samo Trnka na proteste proti gorilám 27. januára v Bratislave. Parafrázoval finančné skupiny: "Nech budete voliť kohokoľvek, vždy budete voliť nás". Alebo: "Sme s vami (ovládame vás) od narodenia až po hrob."

Úplne súhlasím s tým, že je veľmi potrebné vyjadriť svoj nesúhlas s s konaním tých, ktorým svojou voľbou dávame do rúk moc spravovať spoločnosť, v ktorej žijeme. Lebo najhlúpejším tvorom na zemi je človek práve preto, lebo je obdarený rozumom ale aj pažravosťou, pýchou a túžbou ovládať iných.

Ale tento svoj postoj musí vyjadriť a mal by stále vyjadrovať každý a vždy. Nielen v krčme pri pive alebo na internete, kde ho nikto nepozná. Lebo tí, ktorí sa snažia a budú snažiť všetko zneužiť pre seba nie sú tu len teraz ale budú aj v budúcnosti. Aj po budúcich voľbách. A ak sú ľudia ticho, myslia si, že si môžu dovoliť všetko.
A ozvať sa treba aj vtedy, ak sa ma to priamo netýka. Ale sa to týka možno mojich detí, mojich kolegov v práci alebo mojich susedov a známych. Nechápala som tých, ktorí tak vehementne odsudzovali protesty lekárov, najmä keď tým odsudzujúcim minister podhodil kosť v podobe 300 eur veľmi dobre vediac, že peniaze zaberú najlepšie. Ako to skutočne bolo v zákulisí, to vedia len tí, ktorých sa to týkalo. Veď v mnohých povolaniach zarábame veľmi málo. A to aj šikovní a schopní ľudia, nielen ľajdáci. A v každom povolaní sú schopní odborníci, ale aj tí, ktorí skôr uškodia ako pomôžu. Tak prečo sa neozvať a nepodporiť protesty aj iných.
Preto fandím a podporujem všetkých, ktorí sa neboja ozvať a žiadajú zodpovednosť. Nedotknuteľný by nemal byť nikto.
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Som tiež za to aby žiadna strana nedostala od štátu peniaze. Ak jej zástupcovia budú dobre spravovať tento štát, tak potom v ďalších voľbách nebudú potrebovať ani kampaň a reklamu. Ich výsledky ľudí presvedčia aj bez bilbordov. Ale za to že sa tam dostane niekto klamstvami a potom zabudne na voličov a dostať ešte za to aj prachy tak to je silné kafé.
ešte poprosím radu, napriek tomu že touto poznámkou reagujem na konkrétny príspevok tak mi to hodí až za posledný príspevok. Čo treba urobiť aby to zostalo pod tým na ktorý reagujem. vďaka.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja sa odmlčím idem to skontrolovať a podporiť naživo tu.


http://www.nitra24.sk/clanky?extend....Nitra24-online
plag.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ide Fico s manželkou po meste a pozerá sa za každou mladou ženskou.

Ficova manželka už toho má dosť a vlepí mu poriadnu facku.

Vtom pribehne postarší solídny pán a dá mu druhú, tretiu...

"Čo mi mlátite muža?" spýta se rozčúlená Ficová.

"Prepáčte," ...ospravedlňuje se ten pán... "ja som si myslel, že už sa to začalo !"
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
Poprosím aby ste si prečítali moje príspevky.Ani slovkom som sa nezmienila či ano,či nie,či suhlas alebo nesuhlas ,nič,ale v tej sekunde som sa stala nepriateľom čislo jedna.Prečo?Lebo nejakého potrebujete?A nemáte lepšieho ako mňa?Takže stačí,dalej reagovať nebudem,ale moja otázka-kto je za tým-ostáva a som na odpoved vážne zvedavá.Ale nemyslím že mi tú odpoved niekto z Vás dá.Odpoved mi
dá buducnosť.
kto nechce najst odpoved ten ju nenajde,aj ked tu je zopar odpovedi,ak ta neuspokojili to neznamena ze tu nie su-polemika z nazormi nie je prejavom nepriatelstva,to trochu dramatizujes,nie vzdy sa vsetci zhodnu vo vsetkom,ide o to ze na sk mame slabu obciansku spolocnost a preto treba skor podporit a nie spochybnovat obcianske protesty-mam tiez vyhrady k obsahu poziadaviek a formu prezentacie,ale kazdy protest ma svoj zmysel,aj maly krocik vpred je viac ako stat na miste
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tak toto nie je sloboda
http://www.aktuality.sk/clanok/20096...-rozhodol-sud/
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To s dalo očakávať, veď všetci vieme, aké máme súdnictvo.(česť výnimkam) Viď parketový lev.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety Pozri príspevok
To s dala očakávať, veď všetci vieme, aké máme súdnictvo. Viď parketový lev.
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...-o-gorile.html

Zrazu vedia súdy aj promtne rozhodovať. To je neuveriteľné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať