Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Na olovrant Gambrinus a k tomu Gambrinus
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok

Ako druhé budú poprevacané vyprážané brezle obalené v strúhanke a k tomu vňate troch druhov ... Brezle aj strúhanka u mňa je furt to isté. Tak teda neviem, čo to je.

Dezert sa bude podávať na striebre - obzeranky s makom ... Toto poznám ( furt stíham , tie sú vždy pripravené ) Sekerková polievka to veru ani netuším.

V texte.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pôvodca textu príspevku: buchač
Ako druhé budú poprevacané vyprážané brezle obalené v strúhanke a k tomu vňate troch druhov ... Brezle aj strúhanka u mňa je furt to isté. Tak teda neviem, čo to je.
Dezert sa bude podávať na striebre - obzeranky s makom ... Toto poznám ( furt stíham , tie sú vždy pripravené ) Sekerková polievka to veru ani netuším.
Nevieš ... netušíš ... tak na čo sa ozývaš ???
Pýtaj sa a radu Ti dááááám ...

Tweety Pozri príspevok
V texte.
...detto ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
osky Pozri príspevok
ale ved vy nepoznate tu rozpravku,kde babka varila sekerkovu polievku???ona bola taka lakoma a potom stretla nejakeho mladika a ten uvaril tu polievku...
najdite si to na nete .-))
Brezle su ozaj prezle-struhanka a obzerance s makom pozname snad vsetci.ci nie?

Juraj uvaril obed trochu satiricky....
...koooooooonečne .......
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tu pecenu cviklu robite ako prilohu k masu? Napr. miesto zemiakov? Toto som este nepocula, pecena cvikla- nasla som si recepty, vyskusam, super napad.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
osky Pozri príspevok
variacii na podavania je vela a zakladny recept ma rozne obmeny-postupne mozem pridavat.
...nemusíš ...


http://www.youtube.com/results?searc...ac.1orYWp7LBiA
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

buchi ja viem ze si to dokaze kazdy najst,otazne je len to,ci si to aj kazdy dokaze prelozit.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
osky Pozri príspevok
buchi ja viem ze si to dokaze kazdy najst,otazne je len to,ci si to aj kazdy dokaze prelozit.
...nie ke potrebný preklad ...treba variť ....
...a každý dobrý kuchár by mal predsa vedieť hlavne variť...

...či ....???
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

no lujza,si mi dala....ked som to precitala muzovi tak sa napajedil...no uz sme sa koli tomu aj pohadali...:-) jesitak :-(
0 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

dnes poobede idem robiť brbu.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
6. týždeň
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dnes: to keby som vedel
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

evaj63 Pozri príspevok
Vývar z kačacieho a kuracieho trupu s rezancami, morčacie rezne plnené sušenými slivkami, syrom a šunkou, ryža. Ešta som po obede upiekla pekáč čokoládových müsli s ovocím. Mńam, milujem domáce müsli.Dcéra si občas aj na desiatu berie s jogurtom a čerstvým ovocím.
Evka daj recept na tie musli, prosim ťa.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Marína máš parádne chlebíky kvások som si ešte nerobila, poradiš
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Marína máš parádne chlebíky kvások som si ešte nerobila, poradiš
...nečuduj sa , parádne chlebíky z perfektnej pece vychádzajú ...videl som na vlastné oki , mám inšpiráciu ...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

buchač Pozri príspevok
...nečuduj sa , parádne chlebíky z perfektnej pece vychádzajú ...videl som na vlastné oki , mám inšpiráciu ...
Na chalúpke si môžeš vystavať pec, ale čo na bytovke, tam mi musí stačiť len elektrická rúra a, že ma Marína pec som naozaj nevedela, tíško závidím....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Marína Pozri príspevok
Jasné, že pridám.
Piškóta s ovocím a smotanovým krémom.
Vodová piškóta zo 4 – 5 vajec. Závisí od toho, aké sú veľké a na akom plechu pečieš.
Ja dávam na 1 vajce 3,5 – 4,5 Dg kryšt. cukru(závisí od veľkosti vajec), 5 Dg polohr. Múky, 2 PL vriacej vody, 1 PDP
Źĺty s cukrom do penista, postupne pridať vodu, múku s PDP. Piecť na vymastenom a múkou vysypanom plechu.
Krém: Vymiešame 3 kyslé smotany s 3 VC, zľahka zamiešame vyšľahanú 1 šľahačkovú smotanu s 1 stužovačom. Ja som teraz použila 1 veľké balenie 18% kyslej smotany z L...a.
Piškótu natrieme džemom, ktorý sa hodí k ovociu, posypeme drobným ovocím a zalejeme buď týmto alebo týmto Radšej mám to prvé, kupujem v tom istom obchode ako smotanu. Želé nesmie byť teplé, musí byť tesne pred želírovaním. Krém rozotri úplne k okrajom aby ti želé nezatekalo. Ja som teraz namiesto časti vody pridala kompótovú šťavu. Vždy podľa návody dávam menej cca o 1 dcl. Pozor pri kivi a ananáse, nemusí stuhnúť. Keďže však kivi na zákusku vyzerá veľmi efektne, používam na to to druhé želé, citrónovú fr....u.
Evka ďakujem pekne, ja som doteraz robila želé len z vody, komp. šťavy a prášku . Tak skúsim aj takto. Ešte raz vďaka dobrá vílo.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ďakujem Marína, mám sa čo naučiť
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

mechanis Pozri príspevok
tak ja mam dnes super tip:
hmm ... zaujimave, ze vo vsetkych temach davas odkaz vzdy na rovnaku stranku/domenu ...
Naposledy upravil Richard : 18.02.13 at 07:52
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať