Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

janka marenistakova Pozri príspevok
Ja dnes hrachovú kašu zo suchého hrachu- už je namočený a bokom na panvici popražím k tomu hrubšie kolieska obyčajných párkov a kúsky slaniny - k tomu chlebík. Ešte mám v pláne dnes uvariť koleno a keď príde muž domov z týždňovky- tak zapiecť so zemiakmi a kyslou kapustou, na večeru hádam bude stačiť . A na víkend - celý ho prevarím a prepečiem, ale robím to rada. Ináč - Vám sa chce variť večer, keď prídete z roboty, ja som doma okolo 17,00 a som totálne vymletá?! Janka
niekedy veru nechce, ale keďže u nás je furt niekto doma, tak musím, ale niekedy zasa po celom dni strávenom pri PC , rada sa odreagujem v kuchyni.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

sme pozvani na vecernu kuracinovu grilovacku-kolega mojho muza ma narodky.
tak kupila som mu riadnu flasku Tequily a ideme.
takze dnes vazne nevarim.dame si len daco na pecivko,ked budeme uz hladni.

inak,dufam ze citrony a sol maju a jak nie,vipije sa aj bez....
takze dnes nasa racio strava asi totalne padne.:-(
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

sme pozvani na vecernu kuracinovu grilovacku-kolega mojho muza ma narodky.
tak kupila som mu riadnu flasku Tequily a ideme.
takze dnes vazne nevarim.dame si len daco na pecivko,ked budeme uz hladni.

inak,dufam ze citrony a sol maju a jak nie,vypije sa aj bez....
takze dnes nasa racio strava asi totalne padne.:-(
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Opekané čínske rezance.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

čo sú ruslíky?
0 0
anonymous_banking anonymous_banking
maso maso a zas len maso - proteiny
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
ruslíky - veľké uhorky ošúpané, bez jadierok,nakrájané a naložené v sladkokyslom náleve
hej? to sa tak volá? my sme to nakladali ešte aj s feferonkou, kto chce čípoš....
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Deganova Pozri príspevok
... výsledok mojej práce takmer po 48-hodinách...robila som na oslavu kolegovej 40-tky..1. obrázok slaná roláda, 2. obrázok parížsky šalát, 3. obrázok roláda z olivami, plnená šunkou a syrom k tomu guličky zo syra v červenej, žltej a zelenej paprike, 4. obrázok vrch na stojan - jedlá dekorácia, 5. obrázok jednohubky z uhorky, mrkvy a syra, 6. obrázok slané koláčiky - toastový chlieb, pomazánka, šunka, syr zaliate želatinou z kápie, 7. obrázok - celé poskladané na stojane, 8. obrázok - vrstvený šalát alá slnečnica, 9. obrázok slaná podkova, 10. obrázok slaný obdĺžnik - ten išiel na inú oslavu.

Ako si robila tie guľky na obrázku č.3? Ja robím guľky tak, že do vajíčka nastrúham syr pridám trošku vegety spravím guľky ktoré obalím x strúhanke a vyprážam. Mám tomu rozumieť tak, že si guľky obalila v nadrobno nasekanej paprike a pri vyprážaní sa Ti to nerozpadlo?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Deganova Pozri príspevok
... výsledok mojej práce takmer po 48-hodinách...robila som na oslavu kolegovej 40-tky..1. obrázok slaná roláda, 2. obrázok parížsky šalát, 3. obrázok roláda z olivami, plnená šunkou a syrom k tomu guličky zo syra v červenej, žltej a zelenej paprike, 4. obrázok vrch na stojan - jedlá dekorácia, 5. obrázok jednohubky z uhorky, mrkvy a syra, 6. obrázok slané koláčiky - toastový chlieb, pomazánka, šunka, syr zaliate želatinou z kápie, 7. obrázok - celé poskladané na stojane, 8. obrázok - vrstvený šalát alá slnečnica, 9. obrázok slaná podkova, 10. obrázok slaný obdĺžnik - ten išiel na inú oslavu.
joj, Anka , ale si sa zase "vyšantila"...žasnem, aké je to krásne!

a nejaký jednoduchý recepísek i pre nás laikov by nebol? nech zabodujeme doma pri oslavách....
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Deganova Pozri príspevok
... tak jeden z receptov: olivová roláda - 4 vajcia, 2 PL polohrubá múka, 2 PL gustin, 100 g tatárska omáčka, soľ, korenie mleté, petržlenová vňať = všetko spolu zmiešať, plech vyložiť papierom na pečenie posypať na krúžky nakrájanými olivami...pri 200 stupňoch piecť 10-15 minút, upečené stočiť do rolády, nechať vychladnúť... pomazánka: 3 ks syrokrém, 3 na tvrdo uvarené vajíčka a maslo cca 125 g vymiešať, pridať horčicu, soľ a korenie, natrieť slabou vrstvou na roládu... pokryť plátkami kvalitnej šunky... do zvyšku pomazánku pridať kápiu na kocky, šunku na kocky a natrieť na šunku, stočiť a vychladiť... nech sa Vám darí.... dobrú chuť...
Cez víkend oslavujeme ,takže už viem čo spravím.ďakujem pekne ,len dúfam,že sa mi to vydarí tak ako Tebe.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

evaj63 Pozri príspevok
Včera paradajkovú nikto nejedol tak zostala na dnes, ako druhý chod bolo kung pao s dusenou ražou a po obede ku káve koláčik Kinder Pinqui.
nechcem rýpať - čistá zvedavosť - dnes ju niekto jedol?

a to ostatné - mňam, čo zostane, pošli
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

povodne planovana stuka sa nekonala,pretoze vcerajsie kura bolo uz rozmrazene,naporcovane,cast obalena a prichystana na vyprazanie,no a navsteva odmietla jest,ze doobeda ostat nemozu:-(
takze bolo este i na dnes vysmazene kurca a pre muza je veru este jedna porcia i na zajtra.takze povodny plan sa trochu zmenil.
Naposledy upravil osky : 07.10.12 at 20:19
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lavanda Pozri príspevok
Zeleninová polievka s krúpkami, zemiaky nakyslo s volským okom alebo opečeným špekáčikom, no a ku káve si dáme zvyšných "dušíkov", čo nám spolu so záberom na celú "strašidelnú" armádu poslala dcérenka.
..a na Dušíčkov recept by nebol ??? Vďaka
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nevaríme - srsková je het - čo chladnička má, to dám
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš Pozri príspevok
..jemná zeleninová polievka, bravčová panenka na grile s hríbikovou omáčkou, opekané zemiaky, hrnčekový sypaný jablčník
receptík si prosím..dakujem
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
42. týždeň
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

poprosím - kúsok štrúdle poslať na adresu - GPS súradnice: 48.1346061, 18.2376229
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
poprosím - kúsok štrúdle poslať na adresu - GPS súradnice: 48.1346061, 18.2376229
Posielam je fajnová, ale len kúsok pošlem, viac nedám, ešte by si mi ju celú zjedla, ako v Kubovi buchty.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..fíha, to je menu...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

uaaau.Evi,ja ta obdivujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať