Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

evuš Pozri príspevok
...hm, mne deti odmietli chodiť na obedy do školy /maminka, keď tak dobre varíš/, takže musím variť každý deň, pretože sú vo veku, že treba pestrú, zdravú, vyváženú a aj "im chutiacu" stravu...
ani moji nechodia do školy na obedy - po návrate zo školy rozrazia dvere, mamí, som doma, čo máme jesť?

dnes je 1/2 v práci a synáčik a skorosedemnástka majú krúžky, všetci prídu okolo 18:00 takže som ráno musela zamakať, a pripraviť im riadne raňajky a veľmi veľkú desiatu, papať večer budú mať čo, a ešte perník sa už pečie
Naposledy upravil Ivana Š : 06.11.12 at 09:45
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

buchač Pozri príspevok
....heheheheheehe......

Jeden deň hojno .....a ten druhý ...??? ......
Buchi co sa ti nezda???
co ti parky alebo ryba nestacia?cisi to myslel tym setrenim.
no a co-ano som setric ale obcas mozeme aj popustit uzdu.
ale ako vravim-obcas.

mimo temy:
ja to totiz prevadzam asi takto:
dneska v bille nakup,prevazne zlacneny tovar,to co som usetrila som si nenechala pre seba.
isla som z prace,na kärtnerstrasse vyspevovala slepa Slovenka-strcila som jej do ruky 10 eurovku a pri stefiku som dala 3 eura este jednemu zobrakovi.
my nezahynieme a druhym to pomoze.
takze preto.ano ,som setric.....:-)
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pečené rybie filé, zemiakové pyré a miešaný šalát - mrkvička, jablká
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

muz odchadzal do prace a vravi-dnes nemusis varit,este stiham obed......
na veceru si dame len daco studene.
teraz vola ze je hladny ako vlk a sa tesi na veceru!!!!!!!!!!!!!teplu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o 19.00 vsetci zatvaraju-tak utekam daco zhanat.zabiiiit ho je malo.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..jejda, veď to sú "skoro" lokše...ja ale nedávam vajce...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

osky Pozri príspevok
srska,ja som ju robila viac-menej ako z nudze cnost,pretoze mi ostali zemle,ale bola ozaj skvela,hoci to bola taka racio a takmer bez cukru :-)
u nas sa tusim zje vsetko,co nezje nas :-)
aj u vás?
1 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Opat mi strasne isla na chut varza a la Cluj, tak som jej narobil na tri dni.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

osky Pozri príspevok
Zdenka,slintam-ja ked uz,tak jedine franzuzsky bozk,aj to az vecer ked dojde drahy...
tak zatial prezuvam mrkvovo-zelerovo-hlavkovy salat s troskou olivoveho oleja a kvapkou citronovej stavy.
ale musim uznat,ze ked je clovek hladny,pride mu to ako neviem ake super jedlo-hlavne ze zujem....:-)
OSKY, mňááám, veď to je super taký šalátik - a žuvať a žuvať, ako žuvačku Držím prstíky
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Vsak vravim ze je dobra,len ked neviem,kolko dni mi bude chutit len takato strava.
ale ja to vydrziiiiiim,a potom budem ako vyzla a pojdem robit modelku :-)
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes nemám obed .. Kolega mi doniesol klobásky a slaninku, mám to položené vedľa seba, a len tak si ňuchám..
Obrázok 6446.jpg  
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Včera perník z acidka, dnes juhoslovanské pagáče a losos na chystaný pre moju polovičku.
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

mojim narecim povedane, krupy pod baraninu, mnam
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Guláš z klokana.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tekvicový prívarok, dusené mäsko a zemiaky uvarené v šupke.
1 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Mrkvová polievka so zázvorom /recept z knihy od Pyca Moje jedlo/, pstruhy v alobale + zemiakovo-cviklovo-vajíčkový šalát s kyslou smotanou.
1 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Takze zasa skladana kapusta, ale teraz verzia s kyslou kapustou. Takto som na to isiel:
Kapustu som vyzmykal a dusil na masti s vodou, solou, ciernym korenim a drvenou rascou.
Porkolt: mast, bravcove na kocky som poriadne osmazil, vybral som ho, dal som tam cibulu, poriadne som ju dlho restoval (pomaly), potom prisiel cesnak a jedna zelena cili papricka, potom spanielska udena paprika (Pimentón de la Vera, agridulce), ktora dala genialnu chut, no a vratit bravcove, podliat vodou a dusit.
Potom klasicky vrstvy kapusty, ryze, masa, klobasy (domaca, vyborna), kysla smotana s trochou mlieka a este raz od zaciatku. Musim ale povedat, ze viac mi to chuti so sladkou kapustou, teda ten (asi) povodny rumunsky recept, kde sa nakrajana kapusta osmazi na masti a ragu sa robi na masti s cibulou, mletym masom, paradajkami a tymianom. Bez klobasy. Ak ste ju neskusali, tak urcite vyskusajte.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
dusené ľadvinky na kyslej kapuste
1 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Dnes opat improvizovana vecera. Nasiel som nejake kuracie prsia, ktore som rozmrazil. Ryzu som urobil klasicky na masle a cibulke. Prsia som urobil ako steaky na olivovom oleji. No a omacka vznikla pridanim cibule, cesnaku, potom suchohribov, 0,5dcl cerveneho vina a nakoniec asi 1,5 - 2 dcl toho hnedeho vyvaru, co ostal. Fajn - rychle a mimoriadne chutne.
1 0
anilah anilah

anilah je offline (nepripojený) anilah

Ryža a restovaná pečeň.
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

dnes cesnacka a vysmazene filety s cibulovym salatom
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať