Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..cesnačka, kuracie prsia zapekané v šampiňónovej omáčke so zemiakovým pyré..
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polioevka kuracia s rezancami, dusené kuracie stehná s baby karotkou a hráškom, podlievané červeným vínom, ryža.
2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Vcera vecer som musela dorabat knedlu, sb zase gulas a tak dnes sme mali veget, len sa zohrialo a papalo.Namiesto varenia som behla kupit kapra a naplnila suche kolaciky, pooblievala cokoladou a mam fajront.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes plnene chlpate knedle http://vcielkaisr-mojerecepty.blogsp...-kapustou.html
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Toto je téma o jedle, chcela by som poprosiť niekoho, kto už mrazil lokše, aké potom boli - či sa veľmi nezhoršila ich kvalita?
Ďakujem
nezhorší sa kvalita....všetky lokše ktoré konzumujeme kade-tade už boli mrazené...
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

U nás dnes kačka, no deťom moc nechutila
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Polievka z kyslého mlieka, bude aj na zajtra a neviem či nie aj na štedrý deň na obed. Aspoň budem menej variť
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ivuliatko Pozri príspevok
Zemiakový šalát od Štedrého večera a k nemu som vypražila druhú polovicu vianočného kapra. Včera sme mali na obed iba kapustnicu s chlebom a zajtra asi tiež, nevieme sa jej dojesť.
este ze nam zvysil aj salat,lebo by som povedal ze sa opakujete. /a ako kazdy rok to co bolo planovane na vcera a dnes,ako kazdy rok sa usetrilo na silvester a novy rok,toho roku pstruhy a svieckova/
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

dnes gulas a jablka v zupane

2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Fašírka, zemiaková kaša, zeleninový šalát.
2 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

predvčerom šošovicový prívarok s údeným mäsom, včera sme polievku - zemiaky pokyslo s volským okom, dnes sme robili zemiakové placky a kedže sme si pred vianocami kúpili pekárničku, chlieb už nekupujeme a každý deň máme čerstvý podľa vlastného uváženia, teraz beží s ražnou domácou múkou, úplne postačuje natretý s maslom. výborná vec.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

polievka z hokkaido na odlahcenie a plus co sviatky ponechali.
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Grilované kura s plnkou, ryža s hráškom a majoránkou, ovocný šalát.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes silvestrovsky dabelak http://www.svetreceptov.estranky.sk/...y-dabelak.html
2 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja pekne začínam Nový rok, raňajky: 2 šamróny, 3 jablkové pité, čaj. Obed: pečený diviak, knedľa, kapusta. Večera: budú asi chlebíky obložené zo včera aj očká. Prajem šťastný Nový rok .
2 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Tweety Pozri príspevok
Huspenina.
zajtra aj ja,paprčky mám,kolená tiež,bravčové kože tiež,zelenina sa urodila aj zbytok je poruke,tak režem nato!
2 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

kukučka Pozri príspevok
Evi, ale múku si dala predpokladám aj pšeničnú. Skús len špaldovú a ražnú a daj foto.
Betka, veď špalda je tiež pšenica. Ja viem, ako si to myslela, kvalitou je fakt niekde inde.
Len v čisto kváskovom je v pomere 1:1 pšeničná múka hladká chlebová a ražná múka tmavá chlebová z tohto mlyna. Majú výbornú múku. Dokonca ražnej je o niečo viac, z kvásku. Plus semená ľanové a slnečnicové. Problém bol u mňa, že som cesto poriadne nezatočila, len zľahka zagúľala(či ako to povedať). Bol to prvý kváskový, vôbec som netušila ako sa to cesto správa, teraz už, predpokladám, viem, ako mať nad ním prevahu.
V tých dvoch, kde je okrem cca 150 g kvásku aj 10 g droždia je cca 200 g múky hladkej T650, 200 g pšeničnej hladkej chlebovej, 100 g pšeničnej hladkej celozrnej bio, 100 g ražnej tmavej chlebovej, 150 g hladkej celozrnej špaldovej bio, hrsť ovsených vločiek s klíčkami, ľanové a slnečnicové semená, 15 g soli.
Betka, tiež pečieš chlieb? Aj kváskový?
Naposledy upravil Marína : 13.01.13 at 09:43
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Polievka od vcera- kuraci vyvar, cestovina. Halusky s tvarohom.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nie, nedoniesol. Sama som predhriala rúru, sama aj prípravila ingrediencie na kúpené štrúdlové cesto, sama omastila vajíčkom, sama aj z rúry vybrala, pocukrovala a sama aj ponúkam.
2 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja si dam znova len zeleninove a sojove variacie,ako vzdy
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať