Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

kopretinka
nebola urobená nikdy nikde žiadna štúdia,že antiperspiranty vyvolávajú rakovinu
Kopretinka, taiko dal dnes odkaz v téme Onkologické ochorenia, pozri si ho http://www.chemotherapy-support.com/ a vyhľadaj slovo "deodorant". Nájdeš, prečo DON'T DO DEODORANT.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kvaka
kopretinka
nebola urobená nikdy nikde žiadna štúdia,že antiperspiranty vyvolávajú rakovinu
Kopretinka, taiko dal dnes odkaz v téme Onkologické ochorenia, pozri si ho http://www.chemotherapy-support.com/ a vyhľadaj slovo "deodorant". Nájdeš, prečo DON'T DO DEODORANT.
nie je to po slovensky,pokiaľ to nebude normálny preklad publikovaný u nás,nečítam....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nakrájala som konopné,už len čakať,či sa vydarilo....
IMG_8874-horz.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ozaj aj avokadovy olej...urobi peknu zelenkavu farbu....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mne sa nedaju foto prilepit chcela som to tuhe deo..a neslo mi....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://m.vysetrenie.zoznam.sk/cl/100...ria-odbornici-
Ludom uz asi....oné
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Inak aj hento si vyrobim....opalúvací krém....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

prečo sú tie formy také drahé šak potrebujem minimálne 5,ak robím iba z pol kila olejov,a dať cca 10evry za jednu.........šak to je neskutočnééééééé
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Mne sa nedaju foto prilepit chcela som to tuhe deo..a neslo mi....
ako to funguje? práve mi jeden antipersp.končí.....by som si spravila.....nie si mastná od toho? nemastí to oblečenie?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

myslím , že funguje....v recepte je nemastný olej u alch. z hroznových jadier, alebo mandlový....dávam mandlový...myslím, že nemastí...nekukala som....už som robila dva druhy aj dve vône....jeden som robila s bielym ílom...miesto majzeny...druhý pôvodný recept.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
prečo sú tie formy také drahé šak potrebujem minimálne 5,ak robím iba z pol kila olejov,a dať cca 10evry za jednu.........šak to je neskutočnééééééé
na ekokoze si kukala?...ja som nalievala teraz do tých ružičiek 6 na jednej forme...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja som videla s kokosovým olejom......
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
kopretinka
prečo sú tie formy také drahé šak potrebujem minimálne 5,ak robím iba z pol kila olejov,a dať cca 10evry za jednu.........šak to je neskutočnééééééé
na ekokoze si kukala?...ja som nalievala teraz do tých ružičiek 6 na jednej forme...
ja som myslela tie jednotlivé,niektoré sú úžasné.......mám aj také,že 8oválov a 8srdiečok....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

viem asi, ktoré si myslela ....tie priesvitné....s ornamentami ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
ja som videla s kokosovým olejom......
ne ja nerobím s kokosáku....+ včelí vosk...receptov je kopec.....všetky sa opakujú...tvrdý tuk + olej.....bola som pozrieť nemám mastné
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

levanduľa vymacerovaná x týždňov v dobrom olivovom oleji.....prásknem ho do krému na nohy....teraz vymacerujem v slnečnicovom vôňa bude výraznejšia.....a macerovaný vanilkový struk v madlovom oleji tak to je nenormálna mňamka....voní božsky ten prásknem do šlahaného másla na telo....
0 0
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
Aj ja som práve dnes zlievala olivový olej, v ktorom som macerovala x týždňov levanduľu a v druhom kamilky, ale stále cítim len ten olivový olej. Lujzi ako robíš robíš krém na nôžky?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

preto som vanilku v mandlovom....dá šancu voňať vanilke....a kúpila som nerafinovaný slnečnicový....v tom sa väčšinou maceruje .....že pre dlhšiu "záruku" niektoré maceráty v repkovom.....ale ten nedávam ani do mydla, nie že by som v ňom macerovala.....

všetky recepty hladám na nete....
mydlovú kalkulačku iba ak potrebujem pri polení receptu mať lúh na presno....alebo ked som sa pomýlila a miesto mandlového som tam práskla avokádový
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

repkový olej je dobrý,čo máš proti? veď je drahší ako slnečnicový
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

repkový vôbec...slnečnicový minimum....neviem kolko stoja kupovala som minulý rok aj aj.....
v podstate nič, len uprednostňujem iné oleje.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať