Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
nooo...vyzerá to zaujímavo a ani ceny nie sú brutálne...
ja už musím trochu pribrzdiť...nestíham spracovávať informácie...
0 0
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
ja som konečne vyrobila opaľovací krém, ale keď je teplo, tak sa mi trochu roztápa...už mi prišiel vosk murumuru, takže to roztopím a doplním...inak vyzerá fajn
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som si pre seba kupila olej z malinových jadier...ale chcela som ...tiež niečo zgebriť...len nemám oxid zinočnatý....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
dnes som práskla cez 40e za oleje v tescu...lebo došiel aj pomace a pre istotu aj slnečnicový...hlavne že som ho naposledy v novembri použila....včera som bola pre zásielku od mydlového sveta...
ty čo máš doma manufaktúru??
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

je to problém robiť s mliekom?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
dnes som práskla cez 40e za oleje v tescu...lebo došiel aj pomace a pre istotu aj slnečnicový...hlavne že som ho naposledy v novembri použila....včera som bola pre zásielku od mydlového sveta...
ty čo máš doma manufaktúru??
...ešte dochádza aj kokosák...to vždy 5kg objednávam....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
je to problém robiť s mliekom?
čo myslíš konkrétne?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
je to problém robiť s mliekom?
ja som robila s kozím mliekom a najlepsie sa mi zdalo, ked som ho v podstate zamrazila a potom také zamrazene (trochu povolene) miešala s hydroxidom. Nebolo treba tak veľmi chladiť. Lebo inak, ked sa mieša mlieko s hydroxidom, tak to zvykne hnednúť, práve kvôli tomu rýchlemu zohrievaniu. Treba hodne chladiť, postaviť do nádoby s ľadom
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá robila niektorá s domácim kokosovým?mám to brať ako mlieko alebo ako výluh?...a kolega mi prinesie kokosové v prášku...to čo bude..ako brané?
mlieka sa bojím...
chlap si objednal šampúch s kávou....tam mu zgebrím
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som skusala novu peciatku....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
DSC_0246.jpg  
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Som skusala novu peciatku....
jééééééééééé,krásne...........
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
??? slečny a panie, to ako zdaňujete? alebo ako hobby sa to nemusí?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
lujza.j
je to problém robiť s mliekom?
ja som robila s kozím mliekom a najlepsie sa mi zdalo, ked som ho v podstate zamrazila a potom také zamrazene (trochu povolene) miešala s hydroxidom. Nebolo treba tak veľmi chladiť. Lebo inak, ked sa mieša mlieko s hydroxidom, tak to zvykne hnednúť, práve kvôli tomu rýchlemu zohrievaniu. Treba hodne chladiť, postaviť do nádoby s ľadom
ja dávam zamrazené,po troche sypem hydroxid,nijako inak nechladím,je to ok
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
dievčatá robila niektorá s domácim kokosovým?mám to brať ako mlieko alebo ako výluh?...a kolega mi prinesie kokosové v prášku...to čo bude..ako brané?
mlieka sa bojím...
chlap si objednal šampúch s kávou....tam mu zgebrím
nad tým som tiež rozmýšľala,u nás je konzervované........ja som to chcela použiť namiesto vody na rozpustenie hydroxidu,to práškové by som dala ako prídavok do oleja,ako výživu,určite tam bude aj nejaký cukor,takže to pomôže penivosti.Mliekové mydlá dávam do mrazničky,inak cukor skaramelizuje a mydlo bude hnedé,s vôňou karamelu.Jedine,ak by si vyslovene chcela karamelovú vôňu,tak nechaj prebehnúť gélovú fázu.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Lui,nemusela si si kupovať,nestratila by si
http://moderna.alchymistka.eu/2013/0...-riasenky.html
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
Lui,nemusela si si kupovať,nestratila by si
http://moderna.alchymistka.eu/2013/0...-riasenky.html
viem,že je tam...sa nejak toho bojím...inak v aute nebola...aj ked už to mám mimo hlavy...decko včera...."hlavne, že tam SBS-kári kradnú ako straky"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
DSC_0247.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Sa vytesujem...najpv som bola nasrdena lebo pecatka sa mi zdala mini...som spoko
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bettylou
??? slečny a panie, to ako zdaňujete? alebo ako hobby sa to nemusí?
Rozdávajú, nepoznáš? Aj ja som dostala a Lui popku. A nekaz dievčatám tému - aj nám čo to radi čítame
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať