Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

kopretinka
ee.......upchal sa odtok v kúpeľni,klasika,nič nové,a odrezala som dno na tom hydroxide,lebo nešiel vrchnák odkrútiť.....
však tam nasyp trochu hydroxidu a zazátkuj, vyskúšané, pravda až si si už nepomohla inakšie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ona mala problém ak som pochopila...nevedela odšróbotať vrchnák na hydroxide....

ja som naposledy objednávala 5kg hydroxisu ....som dumala v akom balení to bude....v sáčku...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
ona mala problém ak som pochopila...nevedela odšróbotať vrchnák na hydroxide....

ja som naposledy objednávala 5kg hydroxisu ....som dumala v akom balení to bude....v sáčku...
šak to je hygroskopické,nasaje to vlhkosť a bude z toho jedna tvrdá 5kilová hmota...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
ona mala problém ak som pochopila...nevedela odšróbotať vrchnák na hydroxide....

ja som naposledy objednávala 5kg hydroxisu ....som dumala v akom balení to bude....v sáčku...
šak to je hygroskopické,nasaje to vlhkosť a bude z toho jedna tvrdá 5kilová hmota...
koho to trápi...ich nie...keby to tam mali napísané...teda som to tam nevidela....keby som doma nemala 5l flašu...drblo by ma....nehovorím už o tom ako prebiehalo nasýpavanie fľaša vo vani sodny prach v ksichte.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá....kupovali ste emulgátory?ak ano ...ktorý...idem kupovať a neviem sa rozhodnúť....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
dievčatá....kupovali ste emulgátory?ak ano ...ktorý...idem kupovať a neviem sa rozhodnúť....
tak ďaleko ešte nie som.....a čo ideš gebriť? ten hydroxid si od koho?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
dievčatá....kupovali ste emulgátory?ak ano ...ktorý...idem kupovať a neviem sa rozhodnúť....
tak ďaleko ešte nie som.....a čo ideš gebriť? ten hydroxid si od koho?
chcela som krém po holení....ale chlap, že nemusím.......tak už druhý krát odložím výrobu krému s emulgátorom....aj ked sa bojím, že by sa pokazili ...náhodou...škoda olejov.....sú to aj tak len moje vymýšlance....dá sa fungovať aj na šlahaných krémoch na tvár a máslach na telo......pokial nie su na slnku, zabudnuté v lete v aute a pod.sú ok
hydroxid z ekokozy.....
včera som robila balzám na popukané päty/tak sa volal/..je super dá sa použiť na všetko ruky, lakte , pery....len šlak to traf robiť s včelím voskom...vrrrr
idem urobiť mastičku na herpes.....zatial používam "tvoj" olejčok.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aký môj?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
aký môj?
ježiši šak tea tree.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jááááááááááááj ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes som si vyzdvihla aj ....mango máslo som zvedavá aký očný krém vykúzlim
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak konečne po čase "farebné"mydlo kurkuma +šafrán.......
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja som robila asi 350 malých srdiečok pre kamošku na svadbu jej syna....uf.....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

..pre boha...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

lujza.j
kopretinka
lujza.j
dievčatá....kupovali ste emulgátory?ak ano ...ktorý...idem kupovať a neviem sa rozhodnúť....
tak ďaleko ešte nie som.....a čo ideš gebriť? ten hydroxid si od koho?
chcela som krém po holení....ale chlap, že nemusím.......tak už druhý krát odložím výrobu krému s emulgátorom....aj ked sa bojím, že by sa pokazili ...náhodou...škoda olejov.....sú to aj tak len moje vymýšlance....dá sa fungovať aj na šlahaných krémoch na tvár a máslach na telo......pokial nie su na slnku, zabudnuté v lete v aute a pod.sú ok
hydroxid z ekokozy.....
včera som robila balzám na popukané päty/tak sa volal/..je super dá sa použiť na všetko ruky, lakte , pery....len šlak to traf robiť s včelím voskom...vrrrr
idem urobiť mastičku na herpes.....zatial používam "tvoj" olejčok.....

lui ja som teraz robila nechtíkovú masť z olivového oleja s včelím voskom ,dala som to zohriať a veru musela som poriadne dlho miešať kým sa to spojilo do kompaktnej hmoty
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dúfam,že nie zadara!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wirgi
lujza.j
kopretinka
lujza.j
dievčatá....kupovali ste emulgátory?ak ano ...ktorý...idem kupovať a neviem sa rozhodnúť....
tak ďaleko ešte nie som.....a čo ideš gebriť? ten hydroxid si od koho?
chcela som krém po holení....ale chlap, že nemusím.......tak už druhý krát odložím výrobu krému s emulgátorom....aj ked sa bojím, že by sa pokazili ...náhodou...škoda olejov.....sú to aj tak len moje vymýšlance....dá sa fungovať aj na šlahaných krémoch na tvár a máslach na telo......pokial nie su na slnku, zabudnuté v lete v aute a pod.sú ok
hydroxid z ekokozy.....
včera som robila balzám na popukané päty/tak sa volal/..je super dá sa použiť na všetko ruky, lakte , pery....len šlak to traf robiť s včelím voskom...vrrrr
idem urobiť mastičku na herpes.....zatial používam "tvoj" olejčok.....

lui ja som teraz robila nechtíkovú masť z olivového oleja s včelím voskom ,dala som to zohriať a veru musela som poriadne dlho miešať kým sa to spojilo do kompaktnej hmoty
ja som robila nedávno zase nový krém na nohy...tiež s voskom...ako je parádny........len ako "bonus" vo fáze chladnutia sa to ešte šlahákonečná ...lutujem,že som neurobila mega dávku...robila som iba na skúšku....
tiež sa chystám "povariť"nechtík a niečo z toho zgebriť.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

na je vosku aj to zle , že bod tavenia je úplne niekde inde....oko napr. bambuckého másla..to sa nesmie prehriať...lebo je potom také ako keby zrniečkové....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
DSC_0278.jpg  
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať