Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Rozdávajú, nepoznáš? Aj ja som dostala a Lui popku. A nekaz dievčatám tému - aj nám čo to radi čítame [/QUOTE]


Aj ja som dostala od Lui makové, parádička....no jednoducho rozdáva a rozdáva a to sa môže
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak na skúšku som dala plnotučné mlieko v prášku....do olejov....potom dám vedieť ako to dopadlo....1,5PL medu...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

urob klinčekové, škoricové
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ok
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dcéra mi kúpila kokosový olej v Bille. Dosť o ňom píšu aj tu http://feminity.zoznam.sk/c/892864/1...-si-zamilujete.
Skúsim ho nielen požiť, ale aj použiť na hydratáciu. Luji, ty si niečo z toho našľahala? Ako?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Slahane maslo na telo robim....kakaove maslo,bambucke maslo,mandlovy olej a kokosovy olej...kazde rovnaky diel.....
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ďakujem, tak niečo z toho asi vynechám, mám mastnejšiu pleť, tak asi kakaové maslo nie, čo myslíš?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Musis zvolit jeden tuk a potom olej....masne to bude stale....na tvar pouzivam nerafinovane...napr.mojemu decku bambucke +konopny...80 na 20.... Ak vynechas....vela tukov nevyslahas....kukni na alchymistke v receptoch na kozmetiku...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lujzi, z Teba je už riadna alchymistka, fandím Ti.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

......dakujem,ja stale...ze nuda je sviňa ked uz nie som standard bratislavcanka,ze stale na kavejke v nejakom nakup.centre...nieco robit musim....a minut lóve....inde...
.....moje decko vcera zufale....cistila si marhule a vonali jej od nejakej silicesom povedala ze to jej zda...ze tak tie marhule vonaju...
Inak tie slahane masla na telo...baby odporucam....vyslahajte si...ja na dovolenku naslaham po opalovani....pozor len nie na slnku,alebo zabudnut v aute....sa to pusti
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aspoň marhuľovou silicou voňali? :
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ani neeved co mi tam lozi...mala si ist do kupelky si umyt....ked mam mydliaci vikend..jezisi este ze chlap nie je doma
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak na balkone...macerujem:levandu do krému na nohy, brezu a rozmarín do šampúchu a vilcacoru na chĺpkynie na moje...ešte prasknem do slnečnicového nechtík na krčové žily....miesto masti urobím olej....doma na perapete vanilkový struk v mandlovom do šlahaného másla na telo...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

brezu? ja som alergická.......a čo z brezy?listy? a čo to je vilcacora? sa mi nesce gugliť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

brezu... listy...
http://www.celostnimedicina.cz/bylin...-vilcacora.htm
vilcacora-mačací pazúr....známa má problém zarastá na tvári....našla nato olej na nete...bol to iba macerát v olivovom oleji...tak som jej povedala, že jej to vymacerujem.....dobrovoľne to bude testovať...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
brezu... listy...
http://www.celostnimedicina.cz/bylin...-vilcacora.htm
vilcacora-mačací pazúr....známa má problém zarastá na tvári....našla nato olej na nete...bol to iba macerát v olivovom oleji...tak som jej povedala, že jej to vymacerujem.....dobrovoľne to bude testovať...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
brezu... listy...
http://www.celostnimedicina.cz/bylin...-vilcacora.htm
vilcacora-mačací pazúr....známa má problém zarastá na tvári....našla nato olej na nete...bol to iba macerát v olivovom oleji...tak som jej povedala, že jej to vymacerujem.....dobrovoľne to bude testovať...
sa nerehoc...dalšia ked to počula...na chlpy?! to "vyrob" to sa zíde
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
http://www.celostnimedicina.cz/bylin...-vilcacora.htm
vilcacora-mačací pazúr....známa má problém zarastá na tvári....našla nato olej na nete...bol to iba macerát v olivovom oleji...tak som jej povedala, že jej to vymacerujem.....dobrovoľne to bude testovať...
kde to kupuješ? som kukala na nete,veľmi veľké rozdiely v cene aj v tom,ako to vyzerá....niekde prášok,niekde také kúsky...vyzerá to byť zázračný všeliek....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

objednali mi to v lekárni ....50g za 3e
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

opýtam sa zajtra u nás.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať