Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

lujza.j
Antea
lujza, fakt ich máš krásne, také ozajstné, ešte prezraď kde si pečiatku splašila
dakujem....ved normálka ...na mydlovom svete.cz
inak toto mydlo zabudnuté na skrini...robila som ho v novembri.....minulo ho nakoniec moje decko....asi je lepšie ked postoja dlhšie....
máš pravdu, prišla som aj ja nato, že tie staršie sú lepšie
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Lui,fakt sú krásne.........nezaložíme si firmu?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
Lui,fakt sú krásne.........nezaložíme si firmu?
díkesky...tu na SK a firmu...zakusnem si radšej do prstov.....aby som nebola vulgárna...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
kopretinka
Lui,fakt sú krásne.........nezaložíme si firmu?
díkesky...tu na SK a firmu...zakusnem si radšej do prstov.....aby som nebola vulgárna...
no veď toto..........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...dnes viem, že 100% olivové už mohlo byť po roku parádňacke...keby som ho nebola vyšmarila....bože kolko aj iného išlo do koša
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
...dnes viem, že 100% olivové už mohlo byť po roku parádňacke...keby som ho nebola vyšmarila....bože kolko aj iného išlo do koša
..nemáš byť Luji taká "zbrklá" ...inak už sa teším na ten krémik na môj ksichtík, čo si mi na jeseň sľúbila
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
lujza.j
...dnes viem, že 100% olivové už mohlo byť po roku parádňacke...keby som ho nebola vyšmarila....bože kolko aj iného išlo do koša
..nemáš byť Luji taká "zbrklá" ...inak už sa teším na ten krémik na môj ksichtík, čo si mi na jeseň sľúbila
no vieš teraz to už po roku nejak inak.....nedávno som robila krémik teda ja šlahám iba másla s olejmi....robila som s olejom z praženej kávy čo 100ml cca. 25e stojí....moje decko:mama fúj to čo si urobila...to smrdí po káve celá huba mi smrdíked mi bude chcieť niekto dať pusu...takto budem smrdiéť...... olej voní krásne ako káva....zabijem ju hned...neviém načo experimentuješ...mala si mi zgebriť ten s tým konopným olejom...no a už som bola vybavená....ešte som tam dávala aj pačulovu silicu....proste paráda...
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
evuš
lujza.j
...dnes viem, že 100% olivové už mohlo byť po roku parádňacke...keby som ho nebola vyšmarila....bože kolko aj iného išlo do koša
..nemáš byť Luji taká "zbrklá" ...inak už sa teším na ten krémik na môj ksichtík, čo si mi na jeseň sľúbila
no vieš teraz to už po roku nejak inak.....nedávno som robila krémik teda ja šlahám iba másla s olejmi....robila som s olejom z praženej kávy čo 100ml cca. 25e stojí....moje decko:mama fúj to čo si urobila...to smrdí po káve celá huba mi smrdíked mi bude chcieť niekto dať pusu...takto budem smrdiéť...... olej voní krásne ako káva....zabijem ju hned...neviém načo experimentuješ...mala si mi zgebriť ten s tým konopným olejom...no a už som bola vybavená....ešte som tam dávala aj pačulovu silicu....proste paráda...
...Ty brďo, používaš také výrazy /že pačulová silica/
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď pačuli je dobrá vôňa, dáva sa aj do parfémov.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety
Veď pačuli je dobrá vôňa, dáva sa aj do parfémov.
Majka, viem, len Luji tie výrazy už používa ako profíčka - tak som to myslela
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Luji tie výrazy už používa ako profíčka

A nie je? Je už mydlárka, je v tom až po uši.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety
Luji tie výrazy už používa ako profíčka

A nie je? Je už mydlárka, je v tom až po uši.
JE !!! Už mám aj vyskúšané na sebe
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
Luji tie výrazy už používa ako profíčka

A nie je? Je už mydlárka, je v tom až po uši.
jáááj majka to máš pravdu....som v tom až po uši.....je to také nevinné zo začiatku.....ale ked z toho prepne konec....svinsky drahá "zábafka".....najlepšie otázky má moj chlap....ked sa opýta:a akú máš výrobnú cenu........
vždy si poviem, že fakt už nič ..nič nekúpim....že budem z toho čo mám....potom zbadáš pečiatku, vlnovkovú gilotínu , dalšiu pečiatku......a už som hned v rici.....ked nechceš aby vyšlo poštovné navnivoč.....tak už aj dopredu a posledná objednáfka cez 76e...posledná z ekokozy do 30e.....to je len posledný mesác......ani sa nikomu nemóžem akože vyžalovať.....šak už teraz si vela ludí myslí...že mi oné....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lujzi, veď si zober, niekto má ešte drahšie koníčky. Nedaj sa, ak to robíš rada, nedaj na plané reči.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety
Lujzi, veď si zober, niekto má ešte drahšie koníčky. Nedaj sa, ak to robíš rada, nedaj na plané reči.
Luji, presne tak...mnohí to prefajčia, prepijú či inak prehajdákajú, takže pekne krásne mydielkuj a šľahaj, miešaj, maceruj.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

díky baby....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
díky baby....
.. a Luji, mysli na mňa s tým krémom - myslím vážne
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a na mňa s bobkáčom a citrónmi, vymením za šalviu

PS.

Chceš sušenú a či čerstvú?
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pokazila sa mi už tretia formička.........ja to mydlo asi nedorobím
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
pokazila sa mi už tretia formička.........ja to mydlo asi nedorobím
neplačkaj....a tvoja alebo kupovaná.....ty niečo vymyslíš ty si dizajnový výmyselník ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať