Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja už dávno som našla...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Antea
dievčence, vôňu mango-citrus nepoužívajte za studena, znovu sa mi urobila želatína, dala som ju do olejov a potom lúh, po tenkej stope zrazu želatína, tak som sa naštvala a tú želatínu som rozmixovala, uvidím. . . . , inak tá vôňa je taká chutná, ako na zjedenie
ja nikdy nedávam vôňu do oleja..........fixujem ju v škrobe,múke,alebo ryžovej múke......a až v stope pridávam.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

som odfotila to,čo momentálne zreje
IMG_0242.JPG  
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pekne ti zreje ja do kominkov musim.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
Antea
dievčence, vôňu mango-citrus nepoužívajte za studena, znovu sa mi urobila želatína, dala som ju do olejov a potom lúh, po tenkej stope zrazu želatína, tak som sa naštvala a tú želatínu som rozmixovala, uvidím. . . . , inak tá vôňa je taká chutná, ako na zjedenie
ja nikdy nedávam vôňu do oleja..........fixujem ju v škrobe,múke,alebo ryžovej múke......a až v stope pridávam.
Ved kazdy ju v niecom fixuje...kazdu vonu aj ked to nie je 100% silica ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Ved kazdy ju v niecom fixuje...kazdu vonu aj ked to nie je 100% silica ?
pre istotu hej.Ale aj keď dám veľa,aj tak to vonia iba tak jemne......Robila som z pepermintového oleja,skoro mi nos utrhlo,aj som sa bála,že to bude až príliš,ale našťastie to vypáchlo,je to tak akurát.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
Ved kazdy ju v niecom fixuje...kazdu vonu aj ked to nie je 100% silica ?
pre istotu hej.Ale aj keď dám veľa,aj tak to vonia iba tak jemne......Robila som z pepermintového oleja,skoro mi nos utrhlo,aj som sa bála,že to bude až príliš,ale našťastie to vypáchlo,je to tak akurát.
no s tými problém nie je...ale so syntetickými ano.......takže neriskujem !!!aj ked niektoré urýchlia až moc stopu....citron,pomaranč slabota velká....ja dávam 35ml na kilo olejov....klinček,škorica,levandula...sa ako tak dá.....ak je v mydle okrem klasik fixátora....aj niečo pomleté vtedy je vôňu lepšie cítiť....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

urobila som si zubnú pastu...potom dám vedieť ako chutí a ako sa s ňou čistí..ostatné ...že čo zuby a dasná neskôr....
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lui, zubná pasta sa nemá jesť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte,že som dala voliteľnú zložku...med...inak fujkymajka šak ale vieš ako "chutí"pasta aj ked ju nepapáš
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jasné, ja len, že som sa pousmiala nad tým, že si napísala, potom dám vedieť ako chutí.... A keď chcem vedieť čo ako chutí, tak okoštujem.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá...už nejaké mesiace som bez krému na ksicht z obchodu....pre chlapa a decko vyšlahané tuky a olej...ja iba olej.....
kedže recyklujem tégliky...všetci naokolo odkladajú.....tento víkend je výrobný ....a aj umývam sklíčka...no pomoc krémy čo tam ostali sa nerozpustia ani ked ich zalejem vriacou vodou....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
dievčatá...už nejaké mesiace som bez krému na ksicht z obchodu....pre chlapa a decko vyšlahané tuky a olej...ja iba olej.....
kedže recyklujem tégliky...všetci naokolo odkladajú.....tento víkend je výrobný ....a aj umývam sklíčka...no pomoc krémy čo tam ostali sa nerozpustia ani ked ich zalejem vriacou vodou....
Veď najprv ich odstráň hrubou silou a až potom umy téglik. Minule som myslela na Teba, keď som likvidovala moje tégliky. Tiež som prešla na oleje na tvár.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

majka ....ja som to myslela tak...že aký to je chemický sajrajt-odpad.....
fúha si prešla na oleje....si ma milo prekvapila....lebo si niekedy pripadám ako z inej planéty....že divná......nikto sa len tak nevzdá krému z obchodu.....ani na tvár ani na telo ani na ruky....ani nohy....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aha,mydlársky raj
2 0
TaraNoelle TaraNoelle

TaraNoelle je offline (nepripojený) TaraNoelle

kopretinka
tak na suchý šampón som recept ešte nevidela.........
Používam pravidelne (teda 1x za týždeň). Po kupovanom ma strašne svrbela hlava, tento je úplne super. Podľa farby vlasov: pre blondínky - arrowroot (predávajú v bio obchodoch, v časti potraviny), nič iné. Pre brunetky: namiešať arrowroot s kakaom, v pomere, podľa farby vlasov.
Suchý šampón dať do téglika, fľašky (od malej majonézy napr.) a používať s kozmetickým štetcom (taký hrubší), nacapkať do fľaštičky, otriasť, nacapkať na vlasy, prečesať, a voalá, hotovo, max. voníš po kakau
Naposledy upravil TaraNoelle : 22.01.15 at 12:26 Dôvod: preklep
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no toto skočím poobede do bio obchodu,či majú ten arrowroot....kakafko mám holandské priamo z holandska od Taika
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja planujem do obalu od detskeho pudru....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
no toto skočím poobede do bio obchodu,či majú ten arrowroot....kakafko mám holandské priamo z holandska od Taika
Vcera som nasla recept a bolo tam toto...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
našla som nechtíkové z minulého roka
veď to sa nepokazí
nakoniec som ho dala chlapovi....nie,že by som na ňom-na rodine robila pokusyale áno robím
...že bolo perfektné...
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať