Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak 100% olivové navarené......už sa hreje v deke.....30g marockého ílu, badiánová silica......v kuchyni vôňa detstva ....pelendreky milujem
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Luji, mňa z Teba švacne ... si šikulka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evka už som také robila pred 2rokmi....ale putovalo do smetí.....sa mi zdalo ,že dajako dlho zreje a nedozreje....ale už nie som taká nedočkavá...a toto zreje dlhšejšie....zabudnuté ročné mydlo...čo som chcela prerábať...skončilo u mojeho chlapa...a ten o ňom furt básni,že naj...naj bolo......ale to už viem dávnejšie.....že ked postoja dlhšie nie to na škodu
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Luji, tak, nechaj vyzrieť aspoň jedno aj pre mňa
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rano bolo este teple v krabici...tak som tam nechala....uvidim ci ho dnes nakrajam....ten il...ho trosku spevnil......na vanoce snad bude funkcne
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Rano bolo este teple v krabici...tak som tam nechala....uvidim ci ho dnes nakrajam....ten il...ho trosku spevnil......na vanoce snad bude funkcne
..no, že díky Luj - ale ok, na dobré si treba počkať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Evka 100% olivove je na dlho...a este sa moze stat,ze sa mi ani potom nebude pacit a poleti....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Evka 100% olivove je na dlho...a este sa moze stat,ze sa mi ani potom nebude pacit a poleti....
..ak ho máš vyhodiť do smetí, dostaneš už po riti !!!!! Nemusí byť na vzhľad pekné, hlavne ak splní účel !!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evuš
lujza.j
Evka 100% olivove je na dlho...a este sa moze stat,ze sa mi ani potom nebude pacit a poleti....
..ak ho máš vyhodiť do smetí, dostaneš už po riti !!!!! Nemusí byť na vzhľad pekné, hlavne ak splní účel !!!
Veru evuš dobre vravíš, ako Ty k tomu prídeš, že sa ním nebudeš môcť umývať preto ,že jej to trvá dlho, a možno ho aj vyhodí.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peknost neriesim....nedavam ziadne umele farbiva.....co je to vlastne peknost v tomto pripade...ludia su hotovi s farebnych mydiel ake su krasne....ale to ,ze farbia na to zabudnu....ale kakao v mydle im vadi lebo farbi....ja kakao v mydle milujem....
Ak nebude mat mydlinu a penu podla mojich predstav....budem sa musiet premahat
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Peknost neriesim....nedavam ziadne umele farbiva.....co je to vlastne peknost v tomto pripade...ludia su hotovi s farebnych mydiel ake su krasne....ale to ,ze farbia na to zabudnu....ale kakao v mydle im vadi lebo farbi....ja kakao v mydle milujem....
Ak nebude mat mydlinu a penu podla mojich predstav....budem sa musiet premahat
...tak pri mne sa premôcť naozaj môžeš
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Lujza, ja mám k meninám od dcéry tento krém http://www.havlikovaapoteka.cz/naturalwonder.html. Mala som vzorku a u mňa iba dobrá rekacia, žiadne tukové nešváry sa mi neurobili. Som na príbalovom letáku čítala, že glycerín je tam ako zvlhčovadlo a ten extrakt z rozmarínu ako stabilizátor olejov. Je to naozaj dobré, budeš vedieť vyrobiť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nerobím krémy s vodnou bázou-emulgátorom....
bud oleje spojené s tukmi...alebo oleje,tuky,včelí vosk,
posledný úlovok ...som to nejako zase nezvládla....
http://www.feelgood.sk/produkt/olej-...-kamelie-100ml
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

len neviem načo v tých mydlách veci čo tam nemusia byť....
napr.
http://www.slozeni-kosmetiky.cz/inci/eugenol/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
len neviem načo v tých mydlách veci čo tam nemusia byť....
napr.
http://www.slozeni-kosmetiky.cz/inci/eugenol/
lebo : přirozeně se vyskytuje v esenciálních olejích z hřebíčku (85‐90 %), muškátového oříšku, skořice a bobkového listu a dalších
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobre to viem.....ja to dám do mydla v tom kde sa prirodzene vyskytuje...za 6e za 100g môžu aj oni....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

len teda ako malá trápna poznámka - to sú myslá pre psov keby náhodou niekomu uniklo...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dáša_
len teda ako malá trápna poznámka - to sú myslá pre psov keby náhodou niekomu uniklo...
áno ..neuniklo mi .....mojim na lupiny sa už liečil chrastavý jorkšír....keby som svojho.... tiež ho prebehnem tým.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať