Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm...... ešte sa "bavíte"?
2 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
buchač
Petra Nová
buchač
taiko
Buchy, na Teba ta Korela este aj z kompotu vyskoci tusim Ja sa Ti divim, ze sa nechat tak vyiritovat. Ja tiez v mnohom s Tebou nesuhlasim, ale zlc mi nedvihas a ani na Teba neutocim. Aj tiez niekedy riadne bludy vyplodis. Sak normalne klidanko sa mozeme aj o fantazmagoriach bavit. Aj ked na druhej strane aj to ze zem je gulata bola niekedy fantazmagoria
Si ma zle pochopil...mne je Korela a či Petra šuma-fuk....
Ide o postaršie panie, ktorým ja v pohode úctu dám...veď by mohli byť mojimi matkami.
Vytvalo ťa ignorujem, ale vidím, že máš so mnou stále niečo rozrobené, a nielen somnou! Dlho som bola voči tebe slušná. Tak ešte naposledy. Buď taký láskavý a vynechaj moje meno z tvojej konverzácie so svojimi pištoľníckymi IQ-áčmi! S tými si porozprávaj o svojej ženuške, dcéruške a svokre, to je tvoja parketa. Dúfam, že si pochopil. Ak nie , viem to napísať aj zrozumiteľnejšie a tvojim slovníkom.Karas ti to rád potvrdí.
Varianta č.1 :
Moje dcéry mi vravia občas..." Nechaj tak, oci ! "...

Moja ženuška má toho dosť v robote, nezaťažujem prkotinami.
Moju svokru sa chystám niekedy ísť pozrieť...odnesieme kvety na hrob, pozdravím od Teba.
P.S.:
Si zabudla asi na moju vnučku v tom rozpoložení, že si ju nespomenula.
P.S.:
Mám po ruke aj variantu č. 2 .
Varianta č.2 je kulka do palice?
Tiež mám niekedy tvoje zmýšľanie. A žiadny psychológ to nevyrieši.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes nepotešilo....hrozí mi, že cez wíkend budem musieť ísť skoro-svokre...jedine čo ma napadlo ako to prežiť....je sa zlexíkovať sa......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vlado 33
Varianta č.2 je kulka do palice?
Neblázni, ani kulky do palice a ani guľky do onej...
Bolo by ich škoda ...

misoft
Hmmmmm...... ešte sa "bavíte"?
...a poviem Ti ?
To máš tak, keď niekto nezvládne kritiku osoby, tak sa do rodiny začne navážať-urážať.
Kultúra za 500 .. Ale aj tak sa dá. Tak sa správajú poniektorí vyštudovaní právnici.
-----------------------------------------------

Ale dnes ma potešila fasa prechádzka v hubovom raji. Noha síce dostala svoje, slušná zaberačka, no výsledok ma potešil ako aj v predchádzajúce dni, lebo košík nikdy nebol prázdny.
Chalupa vonia hubovou vôňou... suším, uskladňujem, blanšírujem, zamrazujem...a furt dookola.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

sito
Tweety
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.
A bol primeraný, tomu pádu?
No asi bol, pád nebol hrozný a dubáčik bol taký akurát, ani malý ani veľký. Asi taký:
ALe potešilo, že celkovo dubákov bolo asi 40. Okrem toho nejaké sosňáčiky, suchohríby, jedličky bedličky.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
...............................................
Chalupa vonia hubovou vôňou... suším, uskladňujem, blanšírujem, zamrazujem...a furt dookola.
Hmmmmmm ..... takže je tam aj ten odvážny "samovrah"
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

buchač
vlado 33
Varianta č.2 je kulka do palice?
Neblázni, ani kulky do palice a ani guľky do onej...
Bolo by ich škoda ...

misoft
Hmmmmm...... ešte sa "bavíte"?
...a poviem Ti ?
To máš tak, keď niekto nezvládne kritiku osoby, tak sa do rodiny začne navážať-urážať.
Kultúra za 500 .. Ale aj tak sa dá. Tak sa správajú poniektorí vyštudovaní právnici.
-----------------------------------------------

)
Čo Juríček, naváža sa ti niekto do rodiny? Že sa ty sa tu navážaš do každého, to je OK. Už si zabudol na básničky o zmrdoch, tie sa ti vydarili. Veď si písal o sebe a tebe podobných. A na tie čarovné volebné obrázky si ešte pamätáš?. Oni totiž zostali pomníkom čara tvojej osobnosti!

Jasné, že s tvojim základným vzdelaním sa veľmi nemáš čím chváliť, tak sa navážaš do každého, kto má viac ako základku.. Nuž, niekto, aby sa uživil, musí ísť na vojnu, alebo vymetať supermarkety.
4 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
buchač
vlado 33
Varianta č.2 je kulka do palice?
Neblázni, ani kulky do palice a ani guľky do onej...
Bolo by ich škoda ...

misoft
Hmmmmm...... ešte sa "bavíte"?
...a poviem Ti ?
To máš tak, keď niekto nezvládne kritiku osoby, tak sa do rodiny začne navážať-urážať.
Kultúra za 500 .. Ale aj tak sa dá. Tak sa správajú poniektorí vyštudovaní právnici.
-----------------------------------------------

)
Čo Juríček, naváža sa ti niekto do rodiny? Že sa ty sa tu navážaš do každého, to je OK. Už si zabudol na básničky o zmrdoch, tie sa ti vydarili. Veď si písal o sebe a tebe podobných. A na tie čarovné volebné obrázky si ešte pamätáš?l. Oni totiž zostali pomníkom čara tvojej osobnosti!

Jasné s tvojim základným vzdelaním sa veľmi nemáš čím chváliť, tak sa navážaš do každého, kto má viac ako základku.. Nuž, niekto, aby sa uživil, musí ísť na vojnu, alebo vymetať supetmarkety.
Nechcem zabŕdať - ale toto si už prestrelila!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misoft
Petra Nová
buchač
vlado 33
Varianta č.2 je kulka do palice?
Neblázni, ani kulky do palice a ani guľky do onej...
Bolo by ich škoda ...

misoft
Hmmmmm...... ešte sa "bavíte"?
...a poviem Ti ?
To máš tak, keď niekto nezvládne kritiku osoby, tak sa do rodiny začne navážať-urážať.
Kultúra za 500 .. Ale aj tak sa dá. Tak sa správajú poniektorí vyštudovaní právnici.
-----------------------------------------------

)
Čo Juríček, naváža sa ti niekto do rodiny? Že sa ty sa tu navážaš do každého, to je OK. Už si zabudol na básničky o zmrdoch, tie sa ti vydarili. Veď si písal o sebe a tebe podobných. A na tie čarovné volebné obrázky si ešte pamätáš?l. Oni totiž zostali pomníkom čara tvojej osobnosti!

Jasné s tvojim základným vzdelaním sa veľmi nemáš čím chváliť, tak sa navážaš do každého, kto má viac ako základku.. Nuž, niekto, aby sa uživil, musí ísť na vojnu, alebo vymetať supetmarkety.
Nechcem zabŕdať - ale toto si už prestrelila!
Tak nezabŕdaj. Ja som nezačala, a nikdy ani nezačnem ako prvá. Ale už asi bol najvyšší čas si s juríčkom vymeniť názory na jeho úrovni!
3 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Váš "problém" - len som podotkol.....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Vari ste sa s koňom zrazili??? To sa už naozaj nedokážete baviť normálne a na úrovni, alebo sa totálne ignorovať??? Stále Vás musia prsty svrbieť???
3 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
Kôň ako kôň.... tu je kôň a kobyla.....jeden čihi a druhá hota....
1 5
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

willma
Vari ste sa s koňom zrazili??? To sa už naozaj nedokážete baviť normálne a na úrovni, alebo sa totálne ignorovať??? Stále Vás musia prsty svrbieť???
Aj teba svrbeli prsty? Mňa ty nemusíš napomínať.. Viem kedy začať, aj kedy skončiť!
3 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ako tu už bolo spomenuté - stratilo to tu celkovo úroveň a to nemyslím len túto konkrétnu tému. Čo už, asi ma tu drží už len nostalgia, alebo viera, že sa to opäť zlepší. Budem trpezlivá.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
Ts-ts-ts - nezvykaj si - nie si v trópoch.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
misoft
taiko
kokso, az som sa spotil od smiechu . Jaaaaaj no ale diky ze sa mi zase trosku zivot predlzil
No do zadku..... teba sa ťažko zbaviť a ja ti ešte život predlžujem.....
tak tak. Aj carnica mi vravi, ze sa tolko smejem, ze ma budu musiet v 130-ke zastrelit,alebo zhodit zo schodov
Nemaj boja, náboje nejaké mám, dačo ušetrím a dôjdem Ťa odfajčiť...
Hm, ale toť otázka...kto sa do schodov vyštverá, keď Ťa netrafím... kto Ťa drili zo schodov ?
Budem vládať pri v 150-ke...???
no sak hadam sa niekomu zluti a ma zhora popchne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
sito
Tweety
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.
A bol primeraný, tomu pádu?
No asi bol, pád nebol hrozný a dubáčik bol taký akurát, ani malý ani veľký. Asi taký:
ALe potešilo, že celkovo dubákov bolo asi 40. Okrem toho nejaké sosňáčiky, suchohríby, jedličky bedličky.
Nezvyknem na kusy odratávať...
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Tweety
sito
Tweety
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.
A bol primeraný, tomu pádu?
No asi bol, pád nebol hrozný a dubáčik bol taký akurát, ani malý ani veľký. Asi taký:
ALe potešilo, že celkovo dubákov bolo asi 40. Okrem toho nejaké sosňáčiky, suchohríby, jedličky bedličky.
eeejha, ale si sa vyhrala vo Photoshope
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať