Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Peggynka
Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
A ja som taká "jednoduchšia"...Nie je pre mňa až tak dôležité ako hovorí,skôr ako koná
Stano je mudrlant,

len nemá na to aby to samnajsamprv logicky zanalyzoval = preto chodí vetrať sýrsku vlajku miesto slovenskej
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
No vidíš ???
Ja len Fica zbadám
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
Dobrá whisky sa nedá kúpiť.
Tú máš len v prenájme.....

Holt, dá sa to povedať aj tak - že onakvejšie.." Nie je Jelínek ako Jelínek "...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Stanislav 1975
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
Dobrá whisky sa nedá kúpiť.
Tú máš len v prenájme.....

Holt, dá sa to povedať aj tak - že onakvejšie.." Nie je Jelínek ako Jelínek "...
Dobra whisky sa neda kupit? To sme ako myslleli?
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
taiko
buchač
Stanislav 1975
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
Dobrá whisky sa nedá kúpiť.
Tú máš len v prenájme.....

Holt, dá sa to povedať aj tak - že onakvejšie.." Nie je Jelínek ako Jelínek "...
Dobra whisky sa neda kupit? To sme ako myslleli?
Lepšie chutí darovaná
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
taiko
buchač
Stanislav 1975
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
Dobrá whisky sa nedá kúpiť.
Tú máš len v prenájme.....

Holt, dá sa to povedať aj tak - že onakvejšie.." Nie je Jelínek ako Jelínek "...
Dobra whisky sa neda kupit? To sme ako myslleli?
Lepšie chutí darovaná
Dobrú whisky si dáš v prítomnosti dobrých priateľov...ponúkneš-si ponúknutý jedným-dvoma pohárikmi a fertig...
Tým sa myslí ten prenájom...

Obyčajnú whisky nahádžeš do seba coby dup...Jim Beam som svojho času stiahol v pohode za fľaštičku...

Tie iné patoky kupuješ v krčme miestnym štamgastom...im ide len o promile v žilách...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
No vidíš ???
Ja len Fica zbadám
keď to bol človek z vášho kraja to bolo lepšie ta ne? Voľakedy na východe keď baba začala bišedivc mala všetko a tá čo hutorila bola vzduch
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
Stanko, tuším, že zas začalo orezávanie. Ešte tak vedieť, či je to flóra či fauna.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975
Petra Nová
Fajčiarska pauza sa predĺžila, čo znamená, že sobota fičí ako má. Aj ja fičím.... len Stankovi chcem poďakovať za darček a zároveň chcem vykonať úradný akt. Stanko, pre hlboký a trvalý rozvrat v poraďáckom vzťahu ku všetkým druhom rastlín ťa vyhlasujem za slobodného. Podrobnosti dodám večer.
P.S. Včera fungovala telepatia. Síce som tu nebola, ale Stanka som držala v dlani. V poháriku s hruškou od Jelínka. A golf, na ktorý som čumela na paneli, sa mi zdal nielen vynikajúci, ale aj veselý.
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
Keď na zdravie, tak jedine s Hruškou Jelinek gmbh. Vizovice.
Z tej, čo som koštovala, tá bola ešte od Vianoc a možno do ďalších vydrží.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, neblázni! To v tom linku sa ozaj píše, že spermie vydržia živé aj 500 rokov? Čo ak vydržia 2.000 rokov a niekomu príde na rozum vyrobiť nového Caligulu alebo nejakého iného frasa? Strašné pomyslenie!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mnooooo - taká 52% a viac slivka, pár rokov "uležaná" - nie je na zahodenie..... šak v malom množstve nemôže uškodiť (len nepožívať tie malé množstvá veľmi často )
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
Musím Kisku znovu začať počúvať, aqk chcem vyrobiť druhý diel jeho pamätí. Máš pravdu, keď číta napísané prejavy, tak sa mi zdá, že recituje ako Dzurinda tú svoju študentskú básničku o "Víťaznom februári".

Ako to bolo?
Hoci som mladý, pochabý,
hoc' dokázať chcem viac a viac,
už neraz som sa zamyslel,
dozadu hlavu obrátiac.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Mnooooo - taká 52% a viac slivka, pár rokov "uležaná" - nie je na zahodenie..... šak v malom množstve nemôže uškodiť (len nepožívať tie malé množstvá veľmi často )
Len kde ju fajnu zohnat. Uz teraz pali palenku hocikto a nikdy nevies ci neoslepnes . Ja sa furt len na tu obchodnu musim spolahnut.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Peggynka
taiko
buchač
Stanislav 1975
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
Dobrá whisky sa nedá kúpiť.
Tú máš len v prenájme.....

Holt, dá sa to povedať aj tak - že onakvejšie.." Nie je Jelínek ako Jelínek "...
Dobra whisky sa neda kupit? To sme ako myslleli?
Lepšie chutí darovaná
Dobrú whisky si dáš v prítomnosti dobrých priateľov...ponúkneš-si ponúknutý jedným-dvoma pohárikmi a fertig...
Tým sa myslí ten prenájom...

Obyčajnú whisky nahádžeš do seba coby dup...Jim Beam som svojho času stiahol v pohode za fľaštičku...

Tie iné patoky kupuješ v krčme miestnym štamgastom...im ide len o promile v žilách...
Ja si dobru whisjy dam aj sam . Carnice nepije a holandania len to pivo by furt cucali
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="taiko"][QUOTE="buchač"]
Peggynka
Ja si dobru whisjy dam aj sam . Carnice nepije a holandania len to pivo by furt cucali
To musí byť smutné...bez parťáka Však presvedč holanďana,že potrebuje roztiahnuť cievy
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

no, co ostava mne, co len vodu pijem
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

taiko
buchač
Peggynka
taiko
buchač
Stanislav 1975
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
Dobrá whisky sa nedá kúpiť.
Tú máš len v prenájme.....

Holt, dá sa to povedať aj tak - že onakvejšie.." Nie je Jelínek ako Jelínek "...
Dobra whisky sa neda kupit? To sme ako myslleli?
Lepšie chutí darovaná
Dobrú whisky si dáš v prítomnosti dobrých priateľov...ponúkneš-si ponúknutý jedným-dvoma pohárikmi a fertig...
Tým sa myslí ten prenájom...

Obyčajnú whisky nahádžeš do seba coby dup...Jim Beam som svojho času stiahol v pohode za fľaštičku...

Tie iné patoky kupuješ v krčme miestnym štamgastom...im ide len o promile v žilách...
Ja si dobru whisjy dam aj sam . Carnice nepije a holandania len to pivo by furt cucali :
taiko, tak "moji" holanďania len bacardi s colou..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
No vidíš ???
Ja len Fica zbadám
keď to bol človek z vášho kraja to bolo lepšie ta ne? Voľakedy na východe keď baba začala bišedivc mala všetko a tá čo hutorila bola vzduch
Pali

Ja som už nie raz povedal a tvrdím o stále a neustále.
Ak by každý politik robil tak ako vraví, tak by aj fajn bolo na Slovensku!

Každý si prišiel na svoje a aj príde.
Robili to všetci – Mečiarovci, Dzurindovci, či Ficovci.
Všetci sú to rovnaká nenásytná zberba -nič lepšie a slušnejšie na ich pomenovanie si nezaslúžia. Len si spomeňte na nespočetné aféry Malchárka, či Palacku…
Bývalí komunisti boli amatéri oproti terajším
Tam, kde Dzurindovci mega-kradli, Ficovci to vypracovali na doslova hyper-úroveň, dotiahli to do dokonalosti, málokto ich prekoná...

Posledné, čo ešte zostalo na ukradnutie, sú peniaze obyčajných ľudí. A tak vytvorili Smeráci právnickú mafiu....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stanislav 1975
kopretinka
Stanislav 1975
-ako bývalej legende, a jedného z najvačších talentov, aké kedy boli na Porade inak chovať

ty legenda........ja si pamätám iba tvoje vulgárne urážlivé "básničky" ,tvoje vychvaľovanie sa,že koľko si zarobil,v akej súťaži si čo vyhral,a tvoje opilecké reči,koľko si vyslopal..........
....na toto talent máš,to hej......


zaujímavé,že tu ti to bolo na smiech. A vy hrdinovia,čo ste vzali späť svoje súhlasy,ste klesli na stanovu úroveň.Tiež vizitka.
Raz mi tie plusky ukazuje,raz nie......v zozname ich už nevidím,tak sa vopred ospravedlňujem,aby som niekoho neprávom neobvinila.
Naposledy upravil kopretinka : 06.09.14 at 20:15
1 1
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

kopretinka
Stanislav 1975
kopretinka
Stanislav 1975
-ako bývalej legende, a jedného z najvačších talentov, aké kedy boli na Porade inak chovať

ty legenda........ja si pamätám iba tvoje vulgárne urážlivé "básničky" ,tvoje vychvaľovanie sa,že koľko si zarobil,v akej súťaži si čo vyhral,a tvoje opilecké reči,koľko si vyslopal..........
....na toto talent máš,to hej......


zaujímavé,že tu ti to bolo na smiech. A vy hrdinovia,čo ste vzali späť svoje súhlasy,ste klesli na stanovu úroveň.Tiež vizitka.
Hneď ti idem dať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať