Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
taiko
lujza.j
Peggynka
Lui,čomu je podobná tá zubatica?
.
kua ved to ma normalne zubiska ako pirana
Inak teraz uz chapem, ze preco musis rok cakat
Jáj,to ja aj hlavy urezujem,nesmie na mňa pozerať niečo,čo idem jesť Radšej oželiem fajnové líčka a nie ešte aby som mu zuby počítala,hehe...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
taiko
lujza.j
Peggynka
Lui,čomu je podobná tá zubatica?
.
kua ved to ma normalne zubiska ako pirana
Inak teraz uz chapem, ze preco musis rok cakat
Jáj,to ja aj hlavy urezujem,nesmie na mňa pozerať niečo,čo idem jesť Radšej oželiem fajnové líčka a nie ešte aby som mu zuby počítala,hehe...
Peggynka
taiko
lujza.j
Peggynka
Lui,čomu je podobná tá zubatica?
.
kua ved to ma normalne zubiska ako pirana
Inak teraz uz chapem, ze preco musis rok cakat
Jáj,to ja aj hlavy urezujem,nesmie na mňa pozerať niečo,čo idem jesť Radšej oželiem fajnové líčka a nie ešte aby som mu zuby počítala,hehe...
peggy....myslíš, že kuchárovi od rýb by som mohla hento povedať...tieto boli komplet ....večer ich bol očistiť a vypitvať na pláži.....líčka boli fajnové....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V Čechách padol ďalší most. A opäť v tom figurovala firma Bögl&Krýsl - tá firma ktorá bola i pri moste v Kurimanoch a aj v Studenke!
http://jihlava.idnes.cz/vyprosteni-m...2604_domaci_jj
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
Jáj,to ja aj hlavy urezujem,nesmie na mňa pozerať niečo,čo idem jesť Radšej oželiem fajnové líčka a nie ešte aby som mu zuby počítala,hehe...
peggy....myslíš, že kuchárovi od rýb by som mohla hento povedať...tieto boli komplet ....večer ich bol očistiť a vypitvať na pláži.....líčka boli fajnové....[/QUOTE]

Ja aj v reštaurácii poviem,nech mi to donesú bez hlavy.Kukajú,že ,ale nepomôžem si
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Smutné...
2 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Šak prečo by som nemal aj mailových adries viac

Takže na jedno málo používanú gmailovú mi prišiel mail z telekom.hu - netuším odkiaľ sa mi naň prehrabali

a že ňáky list

anglicky neviem, ale prečítal som asi 5 slov na preskáčku a vyšlo mi, že pár €
najlepšie pár tisíc žeby som im poslal a oni mne : NYŠT
odžub.jpg  
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
panamaus
Šak prečo by som nemal aj mailových adries viac

Takže na jedno málo používanú gmailovú mi prišiel mail z telekom.hu - netuším odkiaľ sa mi naň prehrabali

a že ňáky list

anglicky neviem, ale prečítal som asi 5 slov na preskáčku a vyšlo mi, že pár €
najlepšie pár tisíc žeby som im poslal a oni mne : NYŠT
Lakomec,nechceš prispieť nigérijskym podnikateľom
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

panamaus
Šak prečo by som nemal aj mailových adries viac

Takže na jedno málo používanú gmailovú mi prišiel mail z telekom.hu - netuším odkiaľ sa mi naň prehrabali

a že ňáky list

anglicky neviem, ale prečítal som asi 5 slov na preskáčku a vyšlo mi, že pár €
najlepšie pár tisíc žeby som im poslal a oni mne : NYŠT
....a poslať odpoveď na juh Afriky a najlepšie bude, ak budeš mať HIV.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

No jednoducho bacha na neho. :-)
Buďte opatrný pri četovaní s človekom, ktorý má nový profil. Novou identitou sa môže snažiť zakryť svoje predchádzajúce pôsobenie v čete, pri ktorom mu bol zrušený, zablokovaný účet alebo sa snaží vytvorením viacerých identít znásobiť šance pre získanie nových obetí.
http://www.minv.sk/?rizika_internet_soc_siete
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nehrozí?
My zato pre teba máme porozumenie.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

My??? Ja teda nie!!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žralok, žralok:

Bez citácii - stačí počúvať....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Keď som išla dnes poobede z mesta, stalo sa mi. Jazdila som po miestnej komunikácii, úzkej, hádam minimálnej šírky, akú len cesta musí mať, aby sa na ňu zmestili dve autá vedľa seba. Práve v momente, keď som sa míňala s autom v protismere, tak do priestoru medzi nami, do toho NIČ, vletel motorkár so slečnou na zadnom sedadle. Doteraz netuším, ako sa mu podarilo medzi nami prejsť, len som nekonečne vďačná za to, že sa mu to podarilo. Samozrejme, blahorečím tomu tam hore, lebo ma musí mať nekonečne rád.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

stačí počúvať, škoda, že všetko raz končí, aj éra tohoto pána herca.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak to máš pravdu - Dr. Štrosmayer.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
Keď som išla dnes poobede z mesta, stalo sa mi. Jazdila som po miestnej komunikácii, úzkej, hádam minimálnej šírky, akú len cesta musí mať, aby sa na ňu zmestili dve autá vedľa seba. Práve v momente, keď som sa míňala s autom v protismere, tak do priestoru medzi nami, do toho NIČ, vletel motorkár so slečnou na zadnom sedadle. Doteraz netuším, ako sa mu podarilo medzi nami prejsť, len som nekonečne vďačná za to, že sa mu to podarilo. Samozrejme, blahorečím tomu tam hore, lebo ma musí mať nekonečne rád.
Takže darcovia orgánov......
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Nová
My??? Ja teda nie!!!
Vychádzam z toho, ako by sa tu inak udržal. Alebo každé kráľovstvo musí mať jedného šaška?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Petra Nová
Keď som išla dnes poobede z mesta, stalo sa mi. Jazdila som po miestnej komunikácii, úzkej, hádam minimálnej šírky, akú len cesta musí mať, aby sa na ňu zmestili dve autá vedľa seba. Práve v momente, keď som sa míňala s autom v protismere, tak do priestoru medzi nami, do toho NIČ, vletel motorkár so slečnou na zadnom sedadle. Doteraz netuším, ako sa mu podarilo medzi nami prejsť, len som nekonečne vďačná za to, že sa mu to podarilo. Samozrejme, blahorečím tomu tam hore, lebo ma musí mať nekonečne rád.
Takže darcovia orgánov......
Možno keby ona sedela prednom ...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Darcovia, alebo adrenalínový maník. Keby bola ona sedela na prednom, tak by išla predpisovo 50-tkou, tak ako ja.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať