Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Opakovanie je matkou múdrosti. Po asi 50 tich príspevkov v rámci niečo vyše hodiny, nezaškodí zopakovať.

http://www.porada.sk/t119888-dalsi-4...-vymazany.html

To len aby bolo jasné "kto je kto" pre tých, čo nie sú v obraze.
4 2
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

misoft
misoft
Koperník! Ján Pavol II!
A pridám: Chopin, Sienkiewicz, Mickiewicz.
šopéna si ona pamata

šag aj takú tému mala
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ups - ušlo....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Postrčili ste túto obľúbenú tému do suterénu. Zbytočne papuľujete na nováčikov a mínusky, keď sami nemáte úroveň.
2 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Opakovanie je matkou múdrosti. Po asi 50 tich príspevkov v rámci niečo vyše hodiny, nezaškodí zopakovať.

http://www.porada.sk/t119888-dalsi-4...-vymazany.html

To len aby bolo jasné "kto je kto" pre tých, čo nie sú v obraze.
Ja sa neschovávam

to iba ty máš z toho mindráky

PS
Monumentálne je ich okolo 1050
padol mi komp so štatistikou
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

kukučka
Postrčili ste túto obľúbenú tému do suterénu. Zbytočne papuľujete na nováčikov a mínusky, keď sami nemáte úroveň.
Keby si priletela skor, mohla si čo to zachrániť
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tweety
Petra Nová
Drahá Tweety, najdôležitejšie je, že ty si schopná rozumieť všetkému. Čo tam po Petre Novej, ty a niekoľkí ďalší mi všetko vždy pekne vysvetlíte...
Petra, nerozumiem, prečo si taká žiletka, veď svet je krásny. Niečo ťa musí veľmi trápiť, že furt picháš a picháš. Ale takto sa to nerobí.
Čo teba irituje, že musíš reagovať na každý môj príspevok, alebo príspevok, ktorý so mnou súvisí?? Čím ťa dráždim a čím ťa vyrušujem, že nikdy neodoláš, a mušíš? Ja žiletky nepoužívam, ty máš k ním asi blízko, tak ich ešte aj tu musíš zamotať. Daj si ma do ignore a budeš mať po probléme so žiletkami.
4 2
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

korela
Vidím, že začína opäť príjemný nedeľný večer, úvodník do budúceho týždňa.
Nejako trebalo začať

A Petra Nová si povedala, že provokáciou
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Tweety
Petra Nová
Drahá Tweety, najdôležitejšie je, že ty si schopná rozumieť všetkému. Čo tam po Petre Novej, ty a niekoľkí ďalší mi všetko vždy pekne vysvetlíte...
Petra, nerozumiem, prečo si taká žiletka, veď svet je krásny. Niečo ťa musí veľmi trápiť, že furt picháš a picháš. Ale takto sa to nerobí.
Čo teba irituje, že musíš reagovať na každý môj príspevok, alebo príspevok, ktorý so mnou súvisí?? Čím ťa dráždim a čím ťa vyrušujem, že nikdy neodoláš, a mušíš? Ja žiletky nepoužívam, ty máš k ním asi blízko, tak ich ešte aj tu musíš zamotať. Daj si ma do ignore a budeš mať po probléme so žiletkami.
By si neverila ako može donebavolajúca blbosť napísaná schválne ako názor (polo)vzdelaného človeka/ženy/teba upútať pozornosť
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Opakovanie je matkou múdrosti. Po asi 50 tich príspevkov v rámci niečo vyše hodiny, nezaškodí zopakovať niečo


spred 5 rokov



http://www.porada.sk/t119888-dalsi-4...-vymazany.html

To len aby bolo jasné "kto je kto" pre tých, čo nie sú v obraze.
Keď už si dala minulosť (aj tak ju NEZMENÍŠ )

, tak asi takto dodržiava Riško svoju etiketu :
v zadaní témy :
Gratulujem všetkým členom ktorí tu pomáhajú Karasovi a živia nám tu hada na hrudi. My nemáme pravda čo robiť, len sa doťahovať a naháňať a mazať takéhoto nenormálneho človeka

a v príspevkoch :

1, Ak ešte nie je niekto presvedčený že tu máme dočinenia s narušenou osobou, ktorá má jediný cieľ, zničiť vzťahy na tejto stránke - - - to ma trochu precenil

Takže ak sa s nim chcete baviť, prosím pozvite ho do liečebne

Ja som mu už návštevu psychiatra odporučil s plnou vážnosťou.

PS

ako perlička :
/////////////////////////////////////////
Od budúceho týždňa zavediem registrácie cez SMS. Verím že to prispeje k zvýšeniu úrovne diskusie na stránke. Vylúčení sa tu už nebudú vracať.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ak niekomu neotvorí príponu .ods

tak v 59. vylúčení pripísal :

"prípad odovzdávam právnikovi pokuta je jeho odmenou"



To bolo keď do vstupných pravidiel napísal, že za opatovné prihlásenie je "zmluvná pokuta 300 000 Sk"
Naposledy upravil panamaus : 07.09.14 at 20:08
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Petra Nová
Drahá Tweety, najdôležitejšie je, že ty si schopná rozumieť všetkému. Čo tam po Petre Novej, ty a niekoľkí ďalší mi všetko vždy pekne vysvetlíte...
Petra, nerozumiem, prečo si taká žiletka, veď svet je krásny. Niečo ťa musí veľmi trápiť, že furt picháš a picháš. Ale takto sa to nerobí.
Vyjadrím sa k reakci vo všeobecnosti. Nech ide o reakciu kohokoľvek na kohokoľvek. Proste nick na nick. Na hocijakom aj neznámom fóre.
Pokladám ho za najpodlejší, najhnusnejší, najmenej prijateľný formát odpovede, resp. reakcie na druhého človeka. Prekračuje elementárnu slušnosť už iba tým, že drzo blufne do prázdna domnienku o súkromí druhého človeka, o ktorom nič nevie.
Ale zrejme reagujúci vie najlepšie, ako sa to robí, resp. podrypáva. Keby ju aj niečo trápilo, pomohol by jej rád a nezištne?

Dúfam, že som si nevytvorila ďalšieho nepriateľa na život a na smrť.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Korela, čo myslíš, koľkí tu pochopili to, o čo čom si práve napísala? Možno niektorí pochopili, ale ani za svet nepripustia, že máš pravdu. Priateľov si si určite nezískala.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kukám, že Petra bojuje ako taký Miro šatan, ako taký Peter Sagan, ako taká Janka Dukátová- sťa levica...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
A nebolo to všetko! Ešte FIAT126! Bolo to moje prvé auto, na tom som sa učila jazdiť. Bol to strašný črep, ale darmo, nostalgia a zážitky, tie sú nezabudnuteľné.
moj prvý voz bola LADA 2105 , kúpil som to od taxikára , béžovej farby, komplet výbava- koža :-)), delo jak hovado, došiel som s ním do Wiedne do podzemnej garáže, zabodol som to medzi BMW a AUDINU a všetci kukali jak ...., jediná nevýhoda bola spotreba- tých 18 litrov pri 150 km rýchlosti bolo pomerne dosť + odpadli klučky pri tej sile- a samozrejme na zimu 2 mechy cementy do kufra...-ale bol to voz jak medík...
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, ty si predsa len väčší chlapec, tak aj väčšie fáro si potreboval. Ja zas také, aby som na všetko pohodlne dočiahla a nezničila. Niekoľko spolupracovníkov bývalo tam kde ja. A vždy mi hovorili, že keď ja ráno štartujem, tak sa na to budia do roboty a ešte ma aj predbehnú.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
Stanko, ty si predsa len väčší chlapec, tak aj väčšie fáro si potreboval. Ja zas také, aby som na všetko pohodlne dočiahla a nezničila. Niekoľko spolupracovníkov bývalo tam kde ja. A vždy mi hovorili, že keď ja ráno štartujem, tak sa na to budia do roboty a ešte ma aj predbehnú.
a bolo treba do teba Peti potisnúť, jak do toho vo Vrchni prchni ???- stírače stírali ?
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

užila som si s ním, aj do záveja som raz zapadla a dvaja gavalieri, čo mi prišli na pomoc ho v tom záveji nevedeli nájsť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
užila som si s ním, aj do záveja som raz zapadla a dvaja gavalieri, čo mi prišli na pomoc ho v tom záveji nevedeli nájsť.
Heh ja som minulú zimu pomáhal jednej pani pri kostole auto zo záveja tlačiť, ale bolo to také komické, jej manžel na boku+ volant držal a pani vzadu a ja za pani opretý, ešte ruky sme si tam nechtiac chytali- dobrá poloha celkom...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

mladá bola?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
mladá bola?
cca. 30...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať