Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
korela
Poštárka mi vravela, že im zväčšili rajón o polovicu za tú istú mzdu. Plus min. mesiac dostala o značnú čiastku menej, tá suma mi vyrazila dych.
Je málo prac. síl na trhu, alebo musia až tak škrtiť? Mladá žena, detičky, je zúfalá.
Veď poplatky za služby nie sú nízke.
Stačí si spomenúť na odstupné riaditeľky.
A to je štátna firma ! Majú ficovci vôbec predstavu,ako národ žije? Či čakajú na revolúciu? U nás už poštárky odpisujú plyn Zodrať pracujúcich z kože a večer im pustiť panelák a modré z neba Slovenská realita...
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nemaju....aj ini na nas....."zavolaj nejakych muklov nech to urobia"...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j
Ja.... posta pri zdr.stredisku....
myslím, že jedna za 19 druhá za 20-1
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://surovcik.blog.sme.sk/c/364550...a.html?ref=tit
-stojí za prečítanie....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

willma
lujza.j
Ja.... posta pri zdr.stredisku....
myslím, že jedna za 19 druhá za 20-1
Jedna z nich je bezbariérová. Asi jediná v celom šírom okolí. Pretože sa trepať s ťažkým balíkom alebo si ísť v 85-ke pre dôchodok, to už nie je vtipné.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

S teplom u mužov nastupujú jarné inštikty.
To som si dnes prečítala. Ako ste strávili deň vy?
Teda tu je mimoriadne pekne, na konci týždňa sa to má obrátiť. V pekne, Z daždivý.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

U nás je po včerajšku,( leto v plnej paráde) akoby iný svet, chladnejšie, vietor a dážď.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

prvý krát som dnes bola pokukať aj niečo som kúpila v predajni tuším starý otec, či ako sa to vola.......kupila som si džogurty /mali pekné flašky/kačaciu paštétu, udený ovčí.....tak údený ovčí už nikdy....džogurt bol fajný....paštétu ešte neviem......čo by som tam určite nekúpila tak je med.....údajne od včelára....repkový 2014 ani len náznak kryštalizácie....neexistuje!!!bud omylom naflaškovaný , zlá etiketa alebo ......ojebabroš...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No nič po 10 rokoch presviedčania som kapituloval a nakoniec podľahol a prijal som ponuku na kandidovanie do miestnych volieb za jednu nemenovanú politickú stranu- 10 rokov ma naháňali, až ma dostali..., uvidíme, bude to pre mňa nová skúsenosť v živote :-)
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanko, len aby si nebanoval. Niekedy je lepšie stúpiť do h.... ako do strany. Len verím, že nie je prudko sociálna, či?
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety
Stanko, len aby si nebanoval. Niekedy je lepšie stúpiť do h.... ako do strany.
Tweety, nevstúpil som do strany, len som prijal ponuku byť na kandidátke..., ale okrem Pionierskej organizácie a SZM som nebol v nijakej strane nikdy...
Inak v SZM som bol 4 dni- v pondelok som vstúpil a vo štvrtok SZM zrušili... :-)))
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja som dnes strávila krásny deň.. myslené ironicky.. pol dňa som hľadala ako odstrániť dvojitú diakritiku.. potom som strávila úžasné chvíle na DI, kde sme boli vybavení čiastočne, mne auto prihlásili, ale súčasne sa malo aj prepisovať, no vybavovala ma jedna úžasná šikovná pani, ktorá našla dáky "veľký" problém a neprepísala autíčko, takže chlapec tam musel druhý raz, ale už bezo mňa našťastie.. a potom som prišla domov, tu bordel, deti sa tvárili že sa ich to netýka, tak som po dlhej dobe musela urobiť krik.. teraz sa idem odreagovať ku sporáku..
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Že za prečítanie. :-) Skôr za niečo iné.
"Ročne tak bude tohto penzistu vyššia DPH stáť 20 eur. Zhrnuté a podčiarknuté, jednorazový maximálny vianočný príspevok vyšší o 25 eur, starobný dôchodok nižší o 43,2 eura ročne, výdavky na DPH vyššie o 20 eur ročne sa rovná strate 38,2 eura ročne.

O akom skvelom sociálnom opatrení pre sociálne najslabších penzistov to Ficova vláda hovorí?"
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975
Tweety
Stanko, len aby si nebanoval. Niekedy je lepšie stúpiť do h.... ako do strany.
Tweety, nevstúpil som do strany, len som prijal ponuku byť na kandidátke..., ale okrem Pionierskej organizácie a SZM som nebol v nijakej strane nikdy...
Inak v SZM som bol 4 dni- v pondelok som vstúpil a vo štvrtok SZM zrušili... :-)))
Len nerozumiem ako môže kandidovať za stranu nestranník, buď som dušou stranník alebo som nezávislý. A vlastne u nás je možné aj to, č sa zdá nemožné.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975
Tweety
Stanko, len aby si nebanoval. Niekedy je lepšie stúpiť do h.... ako do strany.
Tweety, nevstúpil som do strany, len som prijal ponuku byť na kandidátke..., ale okrem Pionierskej organizácie a SZM som nebol v nijakej strane nikdy...
Inak v SZM som bol 4 dni- v pondelok som vstúpil a vo štvrtok SZM zrušili... :-)))
Ako by povedal politik, v politike je všetko možné a nikdy nehovor nikdy.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety
Stanislav 1975
Tweety
Stanko, len aby si nebanoval. Niekedy je lepšie stúpiť do h.... ako do strany.
Tweety, nevstúpil som do strany, len som prijal ponuku byť na kandidátke..., ale okrem Pionierskej organizácie a SZM som nebol v nijakej strane nikdy...
Inak v SZM som bol 4 dni- v pondelok som vstúpil a vo štvrtok SZM zrušili... :-)))
Len nerozumiem ako môže kandidovať za stranu nestranník, buď som dušou stranník alebo som nezávislý. A vlastne u nás je možné aj to, č sa zdá nemožné.
A čo je na tom zvláštné? Nemusíš byť v strane, ale možeš s nimi sympatizovať...ta ňe ?čo je na tom divné...- fandím napr. Slovanu Bratislava a niesom v Slovane Bratislava...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sledujem ceny v Tescu. Niektorý tovar (nesezónny) tak nehanebne vysoko zdražili, neviem či majú až takú príčinu. Ostatné z toho sortimentu stoja.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975
Tweety
Stanislav 1975
Tweety
Stanko, len aby si nebanoval. Niekedy je lepšie stúpiť do h.... ako do strany.
Tweety, nevstúpil som do strany, len som prijal ponuku byť na kandidátke..., ale okrem Pionierskej organizácie a SZM som nebol v nijakej strane nikdy...
Inak v SZM som bol 4 dni- v pondelok som vstúpil a vo štvrtok SZM zrušili... :-)))
Len nerozumiem ako môže kandidovať za stranu nestranník, buď som dušou stranník alebo som nezávislý. A vlastne u nás je možné aj to, č sa zdá nemožné.
A čo je na tom zvláštné? Nemusíš byť v strane, ale možeš s nimi sympatizovať...ta ňe ?čo je na tom divné...- fandím napr. Slovanu Bratislava a niesom v Slovane Bratislava...
Jasné, to bol len môj názor na politiku, hoci aj v športe už ide v prvom rade o ňu. Škoda.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Sledujem ceny v Tescu. Niektorý tovar (nesezónny) tak nehanebne vysoko zdražili, neviem či majú až takú príčinu. Ostatné z toho sortimentu stoja.
Majú..... o chvíľu bude "super" zľava 50% - takže cena sa dostane na úroveň pred zdražením a následnou "akciou"..... starý to trik.....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ale potešila ma pani v bille.. keď som platila, povedala mi že majú 5% zľavy z ceny nákupu za doteraz získané body na billa karte.. ja ich tam mám veľa, lebo málokedy ich mám na čo použiť.. tak teraz mám najbližšie 2 týždne zľavy na nákupy..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať