Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

bjuty smis
á, preceda opäť rozdáva radosť.....svojím sponzorom a zakladatelom...

http://ekonomika.sme.sk/c/7374436/fi....html?ref=njct

takže isto niekoho potešil....

mňa zarmútil...

a jeho ovce ?????
5 sa urkite teší
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Stanislav 1975
lujza.j
Stanislav v tejto téme sa už dávno tak nehrkúta ako kedysi......áno...škoda!bola tu sranda.....xy ludí je het......
Áno, ja som tu síce nebol ale sledoval som to, a bola si to ty, čo sa snažila TAIKA zapracovať, zapraxovať, ale potom si asi videla,že to je márné,tak si to vzdala, porada by potrebovala 4-5 takých TAIKOV naraz aby sa to rozbehlo- ale je to márné, keď každý druhý člen ktorý sa novo hlási na Poradu je úchylák...
Ale to,že porada upadla, je najma Richardova chyba, keď cca. pred 2 rokmi začal robiť tie zmeny na Porade, viacerí sme ho prosili, vyhrážali sa mu, nech to nerobí, lebo to zneatrktívni poradu, ale nedal si povedať a naše obavy sa potvrdili- tie zmeny vtedy spustili úpadok Porady- keby Richard nebol taký sebavedomý a dal si viac poradiť, tak to mohlo byť všetko inak...
pochybiť je ľudské, hodiť vinu na druhého ešte ľudskejšie . Murphy
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

bettylou
panamaus
taiko
panamaus

Plačeš na nesprávnom hrobe =

nenapíše Korella také hovadiny


(viď orgonitové odtienenie búrok v čechách )

nebudem mať na čo reagovať

a kedže to bez ohľadu na techniku / logiku / zdravý rozum opakuje ako papagáj (a nechce sa mi takej hovadine seriozne venovať hodinu dve, tak to skrátim na konfrontačné 2-3 minúty)
aha tak kedze protiargumenty nemame, tak hodnotime autora vyrokov. MOzes sem aspon nahadzat linky, ktore vyvracaju Koreline tvrdenia? O tom, co Korela pisala zatial nemam ziadnu vedomost, takze sa rad necham poucit aj z jednej aj z druhej strany. Skusme sa pobavit vecne, konstruktivne.


vecne ????????

konštruktívne ??????

(veď to by som jej uznal, že niečo také je fyzikálne možné )

a čo si sa ty s koňom zrazil ?
áno, je to možné... ked si nepostrehol priemyselná rev. bola v 19 stor.
Ty si tá, čo kecá, že je elektrikár ?????????????

a čo je možné?

že v čechách orgonitovými onými odkláňajú búrky ?????????????????????

To iba teraz si padla ? a rovno na hlavu ??????????

PS
Lebao ak by , tak by
to podľa softíka a výskytu povodní :
Mali strašne SPROSTO nastavené !!!!!!!!!
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
taiko
No hej - to je ten statočný..... ostatné vzali nohu na klobúk a zdrhli.....
len tento ostal a chcel sa bit
Šialenec - s buchym sa pasovať..... jasná samovražda rozplátkovaním a vysušením.....[/QUOTE]
a Tereškovovú poslali do vesmíru, aby bolo jasné že nie len svet sa okolo 3,°14 či točí, ale aj 3,14ča okolo sveta
0 3
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
sito
misoft
Žabinka
ja sa snáď tohto roku do lesa poriadne ani nedostanem..
Pche!
Úzasné, starý umiera, sú aj chytené, sú aj zdravé, sú aj mladé, ktoré sa by sa mali zdvihnú, ale sú aj poškodené? Kto ich ... ??? Nezničí???
ja
0 2
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Petra Nová
buchač
taiko
Buchy, na Teba ta Korela este aj z kompotu vyskoci tusim Ja sa Ti divim, ze sa nechat tak vyiritovat. Ja tiez v mnohom s Tebou nesuhlasim, ale zlc mi nedvihas a ani na Teba neutocim. Aj tiez niekedy riadne bludy vyplodis. Sak normalne klidanko sa mozeme aj o fantazmagoriach bavit. Aj ked na druhej strane aj to ze zem je gulata bola niekedy fantazmagoria
Si ma zle pochopil...mne je Korela a či Petra šuma-fuk....
Ide o postaršie panie, ktorým ja v pohode úctu dám...veď by mohli byť mojimi matkami.
Vytvalo ťa ignorujem, ale vidím, že máš so mnou stále niečo rozrobené, a nielen somnou! Dlho som bola voči tebe slušná. Tak ešte naposledy. Buď taký láskavý a vynechaj moje meno z tvojej konverzácie so svojimi pištoľníckymi IQ-áčmi! S tými si porozprávaj o svojej ženuške, dcéruške a svokre, to je tvoja parketa. Dúfam, že si pochopil. Ak nie , viem to napísať aj zrozumiteľnejšie a tvojim slovníkom.Karas ti to rád potvrdí.
nepekne hovoriš o slonikovi - nepredaš slonika ...
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
sito
Mila123
skúsim si overiť, otázka z TV znela, koľko porcií sa urobí zo 4.50 kg mäsa ak jedna porcia má byť 150 dkg????
vraj správna odpoveď podľa moderátora je 30, čo je podľa mňa blbosť, správne má byť 3 ....mám pravdu?
Muška, ale máš pravdu, tri, ale zjesť ich môže, aj tridsať, ich môže byť, sýtych, že? A že neplytváme so stravou? A čo hladné deti, nie len na Východe, ale aj Strednom východe, či v USA, svete, Zemi? Žiadne nehladujú? Čo by dali za 150 dkg stravy ...
NOO coo?? sionistom na banky??
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Petra Nová
buchač
Petra Nová
buchač
taiko
Buchy, na Teba ta Korela este aj z kompotu vyskoci tusim Ja sa Ti divim, ze sa nechat tak vyiritovat. Ja tiez v mnohom s Tebou nesuhlasim, ale zlc mi nedvihas a ani na Teba neutocim. Aj tiez niekedy riadne bludy vyplodis. Sak normalne klidanko sa mozeme aj o fantazmagoriach bavit. Aj ked na druhej strane aj to ze zem je gulata bola niekedy fantazmagoria
Si ma zle pochopil...mne je Korela a či Petra šuma-fuk....
Ide o postaršie panie, ktorým ja v pohode úctu dám...veď by mohli byť mojimi matkami.
Vytvalo ťa ignorujem, ale vidím, že máš so mnou stále niečo rozrobené, a nielen somnou! Dlho som bola voči tebe slušná. Tak ešte naposledy. Buď taký láskavý a vynechaj moje meno z tvojej konverzácie so svojimi pištoľníckymi IQ-áčmi! S tými si porozprávaj o svojej ženuške, dcéruške a svokre, to je tvoja parketa. Dúfam, že si pochopil. Ak nie , viem to napísať aj zrozumiteľnejšie a tvojim slovníkom.Karas ti to rád potvrdí.
Varianta č.1 :
Moje dcéry mi vravia občas..." Nechaj tak, oci ! "...

Moja ženuška má toho dosť v robote, nezaťažujem prkotinami.
Moju svokru sa chystám niekedy ísť pozrieť...odnesieme kvety na hrob, pozdravím od Teba.
P.S.:
Si zabudla asi na moju vnučku v tom rozpoložení, že si ju nespomenula.
P.S.:
Mám po ruke aj variantu č. 2 .
Nežiada sa mi s tebou konverzovať a nie som zvedavá na tvoju rodinnú perepúť. Tak sa už prestaň lepiť na každý môj príspevok. Ak si blázon, tak to napíš otvorene, budem k tebe veľkorysá, tak ako k tomu prvému
lepíčš sa ty na buchiho a ne on na teba ty srajda
1 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

panamaus

Ty si tá, čo kecá, že je elektrikár ?????????????

a čo je možné?

že v čechách orgonitovými onými odkláňajú búrky ?????????????????????

To iba teraz si padla ? a rovno na hlavu ??????????

PS
Lebao ak by , tak by
to podľa softíka a výskytu povodní :
Mali strašne SPROSTO nastavené !!!!!!!!!
- žeby nekompatibilný orgonit? Z krajín tretieho sveta?
BTW: búrka sa vy*erie na nejaký orgonit .... ak potrebuje sa búriť, tak sa bude......
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A hele na čo prišli "podnikatelia":
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...alsuju-blocky/
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
A hele na čo prišli "podnikatelia":
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...alsuju-blocky/
Ľudová tvorivosť nemá hraníc
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
A hele na čo prišli "podnikatelia":
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...alsuju-blocky/
trebalo vytárať a tým naznačiť ako to obabrať nenápadne.....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

misoft
A hele na čo prišli "podnikatelia":
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...alsuju-blocky/
..to sa dalo čakať.... tí, čo chcú klamať a ošklbávať si vždy nájdu "štrbinku"
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Poštárka mi vravela, že im zväčšili rajón o polovicu za tú istú mzdu. Plus min. mesiac dostala o značnú čiastku menej, tá suma mi vyrazila dych.
Je málo prac. síl na trhu, alebo musia až tak škrtiť? Mladá žena, detičky, je zúfalá.
Veď poplatky za služby nie sú nízke.
Stačí si spomenúť na odstupné riaditeľky.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
Poštárka mi vravela, že im zväčšili rajón o polovicu za tú istú mzdu. Plus min. mesiac dostala o značnú čiastku menej, tá suma mi vyrazila dych.
Je málo prac. síl na trhu, alebo musia až tak škrtiť? Mladá žena, detičky, je zúfalá.
Veď poplatky za služby nie sú nízke.
Stačí si spomenúť na odstupné riaditeľky.
niekedy mi to príde ako vydieranie...vedia, že roboty je málo a ludia radšej niečo ako nič.....aj za minimálny peniaz.....
škrtia pre seba...poplatky sú teda..to áno....a na pošte vždy rada do alelujá....musím naskočiť aj ja na ten internetbanking
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nielen vydieranie, ale aj vykorisťovanie. Že doma po výplate sa rozplakala. Možno ju to niekam posunie, také šikovné žieňa. Má naviac.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

korela
Nielen vydieranie, ale aj vykorisťovanie. Že doma po výplate sa rozplakala. Možno ju to niekam posunie, také šikovné žieňa. Má naviac.
...lenže takých je viac....bohužial.....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja chodievam na poštu roky zásadne 5 až 7 min. pre zatvorením. Nikto tam už nebýva. Zazerajú na mňa, ale ja neznášam, keď mi niekto vlezie do bubliny. Darmo je tam čiara.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j
korela
Poštárka mi vravela, že im zväčšili rajón o polovicu za tú istú mzdu. Plus min. mesiac dostala o značnú čiastku menej, tá suma mi vyrazila dych.
Je málo prac. síl na trhu, alebo musia až tak škrtiť? Mladá žena, detičky, je zúfalá.
Veď poplatky za služby nie sú nízke.
Stačí si spomenúť na odstupné riaditeľky.
niekedy mi to príde ako vydieranie...vedia, že roboty je málo a ludia radšej niečo ako nič.....aj za minimálny peniaz.....
škrtia pre seba...poplatky sú teda..to áno....a na pošte vždy rada do alelujá....musím naskočiť aj ja na ten internetbanking
Uzbecká?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja.... posta pri zdr.stredisku....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať