Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

jozka56
kukučka
jožka 52 nemám, toho roku som nerobila ani borofkovicu a nemám ani vaječný koňak, no jedna katastrofa
to je katastrofa, dufam, ze my hrusku spravime, ale na skodu vina, lebo hrozno je na nic
skús z nanič hrozna urobiť aké také víno a pomerne dobrý koňak
alebo aspoň vínovicu
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975
Ja som síce tichý, a kludný človek a máločo ma vytočí, ale tá KOpRETINA ma vytočila poriadne...
netrap sa.....virtualny svet nie je UPLNE IN.....ale rychle zavery netreba robit
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka
jožka 52 nemám, toho roku som nerobila ani borofkovicu a nemám ani vaječný koňak, no jedna katastrofa
od kukiny by som si dal troška z Tatranskej, ale kašle na mna už kukina- nič neposiela...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

panamaus
jozka56
kukučka
jožka 52 nemám, toho roku som nerobila ani borofkovicu a nemám ani vaječný koňak, no jedna katastrofa
to je katastrofa, dufam, ze my hrusku spravime, ale na skodu vina, lebo hrozno je na nic
skús z nanič hrozna urobiť aké také víno a pomerne dobrý koňak
alebo aspoň vínovicu
hrozno je zle.....ale hruska je urodna....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975
jozka56
misoft
jozka56
misoft
Záver? Nebol to kruháč, ale polhruháč....
aj tak sa da?????
Ba veru - dá. U nás robia veľký kruháč. Za plnej premávky (akurát odklonili niektoré smery) najskôr urobili 1/2 kruhu (šlo sa po pôvodnej ceste), potom presmerovali na hotovú polovicu a začali dokončievať tú druhú... teda bol to polkruháč
aha, ja radsej nevchadzam tam, kde sa nieco robi alebo tvori...polkruhac
Jožka, ja mám Pezinok ako mesto velmi rád, neraz som sa u Koníčka alebo v Zámockej rozbil na cimpr- campr- ale niektoré veci, ktoré sa tam udiali za nejakých posledných 5 rokov nechápem- už začínam mat Modru radšej ako Pezinok...
nevadi Stanko, ja som doma rada
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a idem het, ved je skoro polnoc, paaaaa
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56
a idem het, ved je skoro polnoc, paaaaa
čau, už aj kukina drichme...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano nepaprč sa, však nevzala na teba bejzbolku! A zato ešte nemusíš nadávať na celý slovenský národ, otca tvojho, chceš po papuli? A nehanbíš sa? Chceš opiť šedovlasú starenu? Záchytky nie sú, mojím princeznám nemôžem hanbu robiť, kto mi potom dá tretí groš?
1 1
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

btw
v podstate možete byt klunný

monumentálne mám mínuskovaciu pauzu

nie že by som občas nesteu
ale mulo sa mernmomocí (ani neviem prečo ) snaží urobiť zo mňa znormalizovaného poradáka
tak mi zobral mínuskovacie právo

a po ostatných sliedi ako besný

PS
asi zabehnem v nedeľu do internetcaffé a urobím si nejakú rezervu na horšie časy
0 1
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Stanislav 1975
jozka56
a idem het, ved je skoro polnoc, paaaaa
čau, už aj kukina drichme...
Takto skoro ráno a už mi došla chuť na cigaretľu =

vyhlasujem fajčpauzu
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Fajčiarska pauza sa predĺžila, čo znamená, že sobota fičí ako má. Aj ja fičím.... len Stankovi chcem poďakovať za darček a zároveň chcem vykonať úradný akt. Stanko, pre hlboký a trvalý rozvrat v poraďáckom vzťahu ku všetkým druhom rastlín ťa vyhlasujem za slobodného. Podrobnosti dodám večer.
P.S. Včera fungovala telepatia. Síce som tu nebola, ale Stanka som držala v dlani. V poháriku s hruškou od Jelínka. A golf, na ktorý som čumela na paneli, sa mi zdal nielen vynikajúci, ale aj veselý.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pána beka - 12-hodinová pofajč pauza - šak to jak fabrika......
Čo chvíľa filtre treba meniť....
2 1
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
Fajčiarska pauza sa predĺžila, čo znamená, že sobota fičí ako má. Aj ja fičím.... len Stankovi chcem poďakovať za darček a zároveň chcem vykonať úradný akt. Stanko, pre hlboký a trvalý rozvrat v poraďáckom vzťahu ku všetkým druhom rastlín ťa vyhlasujem za slobodného. Podrobnosti dodám večer.
P.S. Včera fungovala telepatia. Síce som tu nebola, ale Stanka som držala v dlani. V poháriku s hruškou od Jelínka. A golf, na ktorý som čumela na paneli, sa mi zdal nielen vynikajúci, ale aj veselý.
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
2 5
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
Kde to dávali ??

Prečo ??

Šak A.Kiska je INTELIGENT , protikandidát Fica symbol pravice..

jeho slová si mal hltať ako sväté písmo...
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975
Petra Nová
Fajčiarska pauza sa predĺžila, čo znamená, že sobota fičí ako má. Aj ja fičím.... len Stankovi chcem poďakovať za darček a zároveň chcem vykonať úradný akt. Stanko, pre hlboký a trvalý rozvrat v poraďáckom vzťahu ku všetkým druhom rastlín ťa vyhlasujem za slobodného. Podrobnosti dodám večer.
P.S. Včera fungovala telepatia. Síce som tu nebola, ale Stanka som držala v dlani. V poháriku s hruškou od Jelínka. A golf, na ktorý som čumela na paneli, sa mi zdal nielen vynikajúci, ale aj veselý.
Správne Peti- netreba piť všelijaké patoky ako je Hennessy, Jim Bim, a všelijaké škotske nezmysly- Jelinek gmbh. Vizovice je TOP :-)
No vidíš aj tie sankcie sú na niečo dobré ukazovali ako nejaký holandský pestovateľ nemôže dodať hrušky do Ruska, tak budú na hruškovicu
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
No teba to veľmi trápiť nemusí ty máš príjem ako priemer na západe, ani toho pána aj on je za vodou, ale prečo nehlásal pacifizmus ten je lacnejší, čo tam po učiteľoch , lekároch a starobných dôchodkoch, hlavne že sa budú plniť kapsy zbrojárskych firiem, zažil som niekoľko vĺn vynúteného dozbrojovania a modernizácie, a následne vyraďovania zastaralej výzbroje, košické konvertory by vedeli o tom rozprávať koľko samopalov roztavili, alebo leopoldovskí väzni koľko tankov rozpálili do šrotu.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No ja neviem, niesom odborník na tieto veci- ale to som netušil, že po 15 rokoch sa dá niekde nájsť živá SPERMIA, ja som si vždy myslel, že to sa časom vždy vysuší :-))), dost som z tejto informácie prekvapený


http://www.topky.sk/cl/100370/1422263/Jedina-spermia-ako-dokaz-vrazdy--Nasli-ju-po-15-tich-rokoch-
2 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

misoft
Pána beka - 12-hodinová pofajč pauza - šak to jak fabrika......
Čo chvíľa filtre treba meniť....
v sobotu doobeda sa chodí nakupovať
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Stanislav 1975
Ja neviem, kukal som tlačovku Andyho Kisku, ale to je niečo strašné, však to sa nedalo počúvať...., normálne ma to troška psychicky zobralo, ten jeho preslov :-)))
A ja som taká "jednoduchšia"...Nie je pre mňa až tak dôležité ako hovorí,skôr ako koná
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať