Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
Ts-ts-ts - nezvykaj si - nie si v trópoch.....
Co uz, ale aspon sa pokocham, ked sa pozriem von oknom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Povolenie udelené......
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
willma
ako tu už bolo spomenuté - stratilo to tu celkovo úroveň a to nemyslím len túto konkrétnu tému. Čo už, asi ma tu drží už len nostalgia, alebo viera, že sa to opäť zlepší. Budem trpezlivá.
neboj zlepsi, uz sa to aj trosku zlepsilo dnes poobede, len furt nejake nespratnicky a nespratnici si nedaju povedat a nezahryznu si do jazyka
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
Tweety
sito
Tweety
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.
A bol primeraný, tomu pádu?
No asi bol, pád nebol hrozný a dubáčik bol taký akurát, ani malý ani veľký. Asi taký:
ALe potešilo, že celkovo dubákov bolo asi 40. Okrem toho nejaké sosňáčiky, suchohríby, jedličky bedličky.
Nezvyknem na kusy odratávať...
Malý, veľký a mnoho ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
ja som som zase zarmútená...že na fenomenálne ryby od mojeho chlapa si musím rok počkať
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
ja som som zase zarmútená...že na fenomenálne ryby od mojeho chlapa si musím rok počkať
a preco musis cakat? sak kup ryby v meter a chlap nech urobi doma, ci?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
ja som som zase zarmútená...že na fenomenálne ryby od mojeho chlapa si musím rok počkať
a preco musis cakat? sak kup ryby v meter a chlap nech urobi doma, ci?
tai...to nie je ono...na grile to má inú "šťavu".....také svježe ribice na sk?!..od rybára....v mrazáku mám nejakú Dorádu....ešte kúpiť Loup de mer.......ale Zubaticu tu asi nekúpim....a tá bola teda....špica
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
lujza.j
alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
ja som som zase zarmútená...že na fenomenálne ryby od mojeho chlapa si musím rok počkať
a preco musis cakat? sak kup ryby v meter a chlap nech urobi doma, ci?
Ani oný také niečo nechyroval...
Pri mori a nieto rýb???
Ale šak dlabať na ryby...nech to urobí aj bez nich.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
neboj zlepsi, uz sa to aj trosku zlepsilo dnes poobede, len furt nejake nespratnicky a nespratnici si nedaju povedat a nezahryznu si do jazyka
Tak, tak - Megamozog s baranicou
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

taiko
willma
ako tu už bolo spomenuté - stratilo to tu celkovo úroveň a to nemyslím len túto konkrétnu tému. Čo už, asi ma tu drží už len nostalgia, alebo viera, že sa to opäť zlepší. Budem trpezlivá.
neboj zlepsi, uz sa to aj trosku zlepsilo dnes poobede, len furt nejake nespratnicky a nespratnici si nedaju povedat a nezahryznu si do jazyka
Na dnes by si si mohol už aj zahryznúť do jazyka! Už si dosť polienok podložil pod ohníkom!. S akou ľahkosťou ty, taiko , vieš označkovať iných za nespratníkov! Aj ty sa medzi nich rátaš? Tak je potom všetko OK . Tá poobedňajšia debata , to bolo to, o čom písal Stanislav.
3 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
lujza.j
alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
ja som som zase zarmútená...že na fenomenálne ryby od mojeho chlapa si musím rok počkať
a preco musis cakat? sak kup ryby v meter a chlap nech urobi doma, ci?
Ani oný také niečo nechyroval...
Pri mori a nieto rýb???
Ale šak dlab na ryby...nech Ti to orobí aj bez nich.
no ved ale sak lui je uz doma
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
taiko
neboj zlepsi, uz sa to aj trosku zlepsilo dnes poobede, len furt nejake nespratnicky a nespratnici si nedaju povedat a nezahryznu si do jazyka
Tak, tak - Megamozog s baranicou
uz prestan, sa nemozem rehotat, bo susedia policiu zavolaju kokso ten megamozog si asi na plochu fuknem
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Petra Nová
taiko
willma
ako tu už bolo spomenuté - stratilo to tu celkovo úroveň a to nemyslím len túto konkrétnu tému. Čo už, asi ma tu drží už len nostalgia, alebo viera, že sa to opäť zlepší. Budem trpezlivá.
neboj zlepsi, uz sa to aj trosku zlepsilo dnes poobede, len furt nejake nespratnicky a nespratnici si nedaju povedat a nezahryznu si do jazyka
Na dnes by si si mohol už aj zahryznúť do jazyka! Už si dosť polienok podložil pod ohníkom!. S akou ľahkosťou ty, taiko , vieš označkovať iných za nespratníkov! Aj ty sa medzi nich rátaš? Tak je potom všetko OK . Tá poobedňajšia debata , to bolo to, o čom písal Stanislav.
no tak teda zbohom pravnicka Petra Nova. Mnohi si ta vazia za Tvoje rady, dokonca aj ja som si sa od Teba v mnohom priucil, ale kolko zvady a negativnej energie tu siris, to uz ani ja nezvladam a si teda pre mna negativny business case. Nuz teda odpocivaj v pokoji v "ignore list-e".
4 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
no tak teda zbohom pravnicka Petra Nova. Mnohi si ta vazia za Tvoje rady, dokonca aj ja som si sa od Teba v mnohom priucil, ale kolko zvady a negativnej energie tu siris, to uz ani ja nezvladam si teda pre mna negativny business case. Nuz teda odpocivaj v pokoji v "ignore list-e".
Tai

Karma je sviňa, dostihne Ťa.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
no tak teda zbohom pravnicka Petra Nova. Mnohi si ta vazia za Tvoje rady, dokonca aj ja som si sa od Teba v mnohom priucil, ale kolko zvady a negativnej energie tu siris, to uz ani ja nezvladam si teda pre mna negativny business case. Nuz teda odpocivaj v pokoji v "ignore list-e".
Tai

Karma je sviňa, dostihne Ťa.
Neboj my mame s mojou Karmou dohodu, ktora uz tisice rokov trva Taku win-win obojstranne vyhodnu
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

taiko
Petra Nová
taiko
willma
ako tu už bolo spomenuté - stratilo to tu celkovo úroveň a to nemyslím len túto konkrétnu tému. Čo už, asi ma tu drží už len nostalgia, alebo viera, že sa to opäť zlepší. Budem trpezlivá.
neboj zlepsi, uz sa to aj trosku zlepsilo dnes poobede, len furt nejake nespratnicky a nespratnici si nedaju povedat a nezahryznu si do jazyka
Na dnes by si si mohol už aj zahryznúť do jazyka! Už si dosť polienok podložil pod ohníkom!. S akou ľahkosťou ty, taiko , vieš označkovať iných za nespratníkov! Aj ty sa medzi nich rátaš? Tak je potom všetko OK . Tá poobedňajšia debata , to bolo to, o čom písal Stanislav.
no tak teda zbohom pravnicka Petra Nova. Mnohi si ta vazia za Tvoje rady, dokonca aj ja som si sa od Teba v mnohom priucil, ale kolko zvady a negativnej energie tu siris, to uz ani ja nezvladam a si teda pre mna negativny business case. Nuz teda odpocivaj v pokoji v "ignore list-e".
Nebuď teatrálny! A prečo ty, pán dobrotivý a spravodlivý, kuchár, si mi toto potreboval napísať? Teraz hádam nebudem celú noc spať preto, že si si ma dal medzi neželaných.. A ty, akú ty energiu šíriš? Len si veľmi nefandi! Svet sa neriadi len tvojou optikou. Našťastie!
3 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
lujza.j
alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
ja som som zase zarmútená...že na fenomenálne ryby od mojeho chlapa si musím rok počkať
a preco musis cakat? sak kup ryby v meter a chlap nech urobi doma, ci?
tai...to nie je ono...na grile to má inú "šťavu".....také svježe ribice na sk?!..od rybára....v mrazáku mám nejakú Dorádu....ešte kúpiť Loup de mer.......ale Zubaticu tu asi nekúpim....a tá bola teda....špica
jaaaj no to hej, cerstva je cerstva, ale tie prazmy co maju v metre tiez nie su velmi marne. Daju sa stale pekne povyberat. No len s tym grillom to bude tazsie, to je pravda
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kopretinka
Stanislav 1975
-ako bývalej legende, a jedného z najvačších talentov, aké kedy boli na Porade inak chovať

ty legenda........ja si pamätám iba tvoje vulgárne urážlivé "básničky" ,tvoje vychvaľovanie sa,že koľko si zarobil,v akej súťaži si čo vyhral,a tvoje opilecké reči,koľko si vyslopal..........
....na toto talent máš,to hej......


0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
taiko
lujza.j
alaya1
Mna dnes zarmutilo, ze za oknom mam limetovy strom a plody nezrele. To by bol luxus, len tak si odtrhnut cez okno...:-)
ja som som zase zarmútená...že na fenomenálne ryby od mojeho chlapa si musím rok počkať
a preco musis cakat? sak kup ryby v meter a chlap nech urobi doma, ci?
tai...to nie je ono...na grile to má inú "šťavu".....také svježe ribice na sk?!..od rybára....v mrazáku mám nejakú Dorádu....ešte kúpiť Loup de mer.......ale Zubaticu tu asi nekúpim....a tá bola teda....špica
jaaaj no to hej, cerstva je cerstva, ale tie prazmy co maju v metre tiez nie su velmi marne. Daju sa stale pekne povyberat. No len s tym grillom to bude tazsie, to je pravda
v HR v predaji čerstvé kalamáre....len škoda, že zrovna nie je sezóna-nelovia sa
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Lui,čomu je podobná tá zubatica?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať