Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte nejaký mesiac+- pomaly im končí sezóna...aj ked..... aj kamzíky-chodci.....sú tiež darcami.....nikdy človek neviem kedy skočia do vozovky mimo prechodu.....alebo aj na prechode......
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

O motorkároch musím napriek tomu len pekne. Mám suseda motorkára. Pozerala som tú jeho mašinu - vraj max rýchlosť 80 km/hod. Alebo to bolo v míľach? Nie, v km! Tak som rozmýšľala, či to je motorka a či dvojkolka. Pred ním však zásadne hovorím o motorke.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moj mechanik je motorkár...vždy si poviem "bacha nie je to moj Milanko"?!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
ešte nejaký mesiac+- pomaly im končí sezóna...aj ked..... aj kamzíky-chodci.....sú tiež darcami.....nikdy človek neviem kedy skočia do vozovky mimo prechodu.....alebo aj na prechode......
...a čo vystrájajú tie hééérečky po prechode na prechode, mimo prechod...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Nech mi teraz prepáčia všetci poriadni Milanovia, lebo ja som slušného chlapa tohto mena ešte nestretla. Zdá sa, že ty si mala väčšie šťastie.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Úžasná kamera - čumím:
http://www.chonday.com/Videos/sowmoghy2
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Moj darček, ktorý posielam na dobrú noc JUDr. Petre Novej...


1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

tichucko vas pozdravujem, uzivajte si slnecny vikend
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanko neviem, ci Petre vyhovies Mirgovou......ja by som stavila aspon na Beatles lebo ona pocuva aj tazku muziku a tej ja vobeeec nerozumiem
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56
Stanko neviem, ci Petre vyhovies Mirgovou......ja by som stavila aspon na Beatles lebo ona pocuva aj tazku muziku a tej ja vobeeec nerozumiem
Jožka, Dominika je TOP ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Petra Nová
Nech mi teraz prepáčia všetci poriadni Milanovia, lebo ja som slušného chlapa tohto mena ešte nestretla. Zdá sa, že ty si mala väčšie šťastie.
kukučka
Prosím logickú odpoveď, dokáž, že ťa mínuskujú ženy.
Ľudia boží, spadla Porada! Ja ho tu kritizujem a Milan mi dal užitočné!
1 1
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

kukucka, ty mas ale stastie.......Milanko je furt tuuu?
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975
jozka56
Stanko neviem, ci Petre vyhovies Mirgovou......ja by som stavila aspon na Beatles lebo ona pocuva aj tazku muziku a tej ja vobeeec nerozumiem
Jožka, Dominika je TOP ...
Stanko, ale nie na dlho....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kopretinka
Stanislav 1975
-ako bývalej legende, a jedného z najvačších talentov, aké kedy boli na Porade inak chovať

ty legenda........ja si pamätám iba tvoje vulgárne urážlivé "básničky" ,tvoje vychvaľovanie sa,že koľko si zarobil,v akej súťaži si čo vyhral,a tvoje opilecké reči,koľko si vyslopal..........
....na toto talent máš,to hej......
KOPRETINA, ja neviem, či si tupelo alebo čo- to že som písal, kolko som zarobil v akej sútaži , to je pravá Slovenská vlastnost primitívna- závidíš, že na to mám, že dokážem zabojovat a povyhrávat ??? ˇˇCo je zlé na tom, že som šikovný a úspešný ???
Ja by som mohol napísat na teba aká si stroskotankyna a tam kde som ja ty nikdy nebudeš- lebo si závistlivé, primitívne plemeno, a celá tvoja činnost na Porade bola len ohováračky a poza chrbát rečičky- tak sa ty do mna neobúvaj, len preto že som šikovný a tam kde som ja TY nikdy nebudeš..., ja kebyže chcem ,tak zožerem ta za živa a zapijem to Havanou -ty si nikdy nebola poradáčkou, ale len ohováračkou,kalkulátorkou, šachistkou...
A VY 6-ti, čo ste jej dali súhlasy- prečítali ste si čo ste označili ako užitočné ? Aj vy ste závistlivé plemená, ktoré nedoprajú šikovnému, odvážnemu a úspešnému človeku nič- len závidite... šajze šit the bastards...-primitívny Slovenský národ, len závidiet, ked je človek hore a nič nedopriat
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 05.09.14 at 22:27
3 4
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Keď som išla dnes poobede z mesta, stalo sa mi. Jazdila som po miestnej komunikácii, úzkej, hádam minimálnej šírky, akú len cesta musí mať, aby sa na ňu zmestili dve autá vedľa seba. Práve v momente, keď som sa míňala s autom v protismere, tak do priestoru medzi nami, do toho NIČ, vletel motorkár so slečnou na zadnom sedadle. Doteraz netuším, ako sa mu podarilo medzi nami prejsť, len som nekonečne vďačná za to, že sa mu to podarilo. Samozrejme, blahorečím tomu tam hore, lebo ma musí mať nekonečne rád.
Niekedy to vyjde
Teraz v nedeľu som mal také / vracali sme sa z obedu (Wiener rešt. v Č. B. )
////////////////////////////////////
dokončujú obchvat mesta
na tom mieste ešte cesty nie sú otvorené, ala na starej priečne idúcej ceste je už kruháč
široký
dvojprúdový
celkom nový, takže v strede ešte nie je tráva, ale taká skoro metrová burina
/////////////////////

zať zo 10-12 metrov predo mnou (slušňák ) v pravom prúde
ja v ľavom

a spoza tej buriny sa mi v protismere objavilo auto - biele
takých 9-10 metrov ( v utorok som sa tam schválne bol otočiť ) - ešte že šlo pomaly
nestihol som ani povedať : A KUA !!!!!!!!!!!!! iba som strhol do pravého prúdu

a o 5-8 metrov som už odbočoval z kruháča
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Stanislav 1975
Moj darček, ktorý posielam na dobrú noc JUDr. Petre Novej...


To nemyslíš vážne
žeby ona mala takééééé
vpredu
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

panamaus
Petra Nová
Keď som išla dnes poobede z mesta, stalo sa mi. Jazdila som po miestnej komunikácii, úzkej, hádam minimálnej šírky, akú len cesta musí mať, aby sa na ňu zmestili dve autá vedľa seba. Práve v momente, keď som sa míňala s autom v protismere, tak do priestoru medzi nami, do toho NIČ, vletel motorkár so slečnou na zadnom sedadle. Doteraz netuším, ako sa mu podarilo medzi nami prejsť, len som nekonečne vďačná za to, že sa mu to podarilo. Samozrejme, blahorečím tomu tam hore, lebo ma musí mať nekonečne rád.
Niekedy to vyjde
Teraz v nedeľu som mal také / vracali sme sa z obedu (Wiener rešt. v Č. B. )
////////////////////////////////////
dokončujú obchvat mesta
na tom mieste ešte cesty nie sú otvorené, ala na starej priečne idúcej ceste je už kruháč
široký
dvojprúdový
celkom nový, takže v strede ešte nie je tráva, ale taká skoro metrová burina
/////////////////////

zať zo 10-12 metrov predo mnou (slušňák ) v pravom prúde
ja v ľavom

a spoza tej buriny sa mi v protismere objavilo auto - biele
takých 9-10 metrov ( v utorok som sa tam schválne bol otočiť ) - ešte že šlo pomaly
nestihol som ani povedať : A KUA !!!!!!!!!!!!! iba som strhol do pravého prúdu

a o 5-8 metrov som už odbočoval z kruháča
a zaver chyba, ale asi je pozitivny.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Záver? Nebol to kruháč, ale polhruháč....
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

misoft
Záver? Nebol to kruháč, ale polhruháč....
aj tak sa da?????
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

jozka56
panamaus
Petra Nová
Keď som išla dnes poobede z mesta, stalo sa mi. Jazdila som po miestnej komunikácii, úzkej, hádam minimálnej šírky, akú len cesta musí mať, aby sa na ňu zmestili dve autá vedľa seba. Práve v momente, keď som sa míňala s autom v protismere, tak do priestoru medzi nami, do toho NIČ, vletel motorkár so slečnou na zadnom sedadle. Doteraz netuším, ako sa mu podarilo medzi nami prejsť, len som nekonečne vďačná za to, že sa mu to podarilo. Samozrejme, blahorečím tomu tam hore, lebo ma musí mať nekonečne rád.
Niekedy to vyjde
Teraz v nedeľu som mal také / vracali sme sa z obedu (Wiener rešt. v Č. B. )
////////////////////////////////////
dokončujú obchvat mesta
na tom mieste ešte cesty nie sú otvorené, ala na starej priečne idúcej ceste je už kruháč
široký
dvojprúdový
celkom nový, takže v strede ešte nie je tráva, ale taká skoro metrová burina
/////////////////////

zať zo 10-12 metrov predo mnou (slušňák ) v pravom prúde
ja v ľavom

a spoza tej buriny sa mi v protismere objavilo auto - biele
takých 9-10 metrov ( v utorok som sa tam schválne bol otočiť ) - ešte že šlo pomaly
nestihol som ani povedať : A KUA !!!!!!!!!!!!! iba som strhol do pravého prúdu

a o 5-8 metrov som už odbočoval z kruháča
a zaver chyba, ale asi je pozitivny.....
Strhol som obišiel som ju
inak by som asi ani nepísal ale polihoval

ona popri zaťovi vošla na kruháč, tak išla možno 15 km / hod
a ja už som bol pravými kolesami pri stredovej čiare určite som nešiel viac ako 40

stačilo mi uhnúť doprava dobrý meter
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať