Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

13 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru
Hypermarkety neriešim...jeden má voľbu, kde nakúpi.

Ale ak niekto vyfasuje exekútora z druhého konca republiky ? To je už iná káva, nakoľko tie náklady sa teda vyšplhajú do fasa výšok...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač
trisestri
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru
Hypermarkety neriešim...jeden má voľbu, kde nakúpi.

Ale ak niekto vyfasuje exekútora z druhého konca republiky ? To je už iná káva, nakoľko tie náklady sa teda vyšplhajú do fasa výšok...
myslel som dotacie na vytvorenie pracovnych miest
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Odrb ako vyšitý. Takto zamestnávatelia zháňajú prachy. Vytvori miesto, zoberie za min. mzdu na skúšobnú dobu, zaberie dotáciu. Po skúšobnej dobe ho vyšmarí. A počas tej doby vytvorí ďalšie miesto - a opakuje sa to. A pritom zákon dodrží....
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Excise Duty
BXLmiami
Potešilo ma,že Markíza ide po krku Paškovi.Neviete čo sa stalo?Zmenila M.majiteľa?
http://www.tvnoviny.sk/domace/177663...riadne-zarobil
Stará známa vec o Paškovi....šedá eminencia zdravotníctva...ani lístok sa v zdravotníctve nepohne, aby o tom nevedel.
Tak, tak. Zdravotníctvo okrem neho riadi ešte plyšová ovečka....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Odrb ako vyšitý. Takto zamestnávatelia zháňajú prachy. Vytvori miesto, zoberie za min. mzdu na skúšobnú dobu, zaberie dotáciu. Po skúšobnej dobe ho vyšmarí. A počas tej doby vytvorí ďalšie miesto - a opakuje sa to. A pritom zákon dodrží....
kecáš to vieš? koľko si prijal zamestnancov na dotované miesto? A výkazy štatistické si už robil? počul si pojem refundácia mzdy? A si to všetko ujasníš tak potom píš, lebo ja som mal už niekoľko ľudí takto zamestnaných
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru
vylúčil zákon subjekty ktorí nemôžu žiadať o dotáciu?
2 1
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.
....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.
úúúú, to zas bude mínusiek ))))) smeráci sa nedajú...krádeže majú v krvi....
Kľudne...veď je to názor v debate, takže mi to tlak nedvihne.
Skôr mi dvíha ten tlak to, že oponenti nevidia, nechcú vidieť tie dôvody, ktoré sú objektívne a dokázateľné.
...ale v podstate nejak nevadí to dvíhanie tlaku, mám ho skôr nižší, takže aspoň ušetrím na káve...
Obavam sa,ze zacinam byt apaticka voci tomu,ktora svina a z ktorej mastale sa prave krmi pri koryte...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.
....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.
úúúú, to zas bude mínusiek ))))) smeráci sa nedajú...krádeže majú v krvi....
Kľudne...veď je to názor v debate, takže mi to tlak nedvihne.
Skôr mi dvíha ten tlak to, že oponenti nevidia, nechcú vidieť tie dôvody, ktoré sú objektívne a dokázateľné.
...ale v podstate nejak nevadí to dvíhanie tlaku, mám ho skôr nižší, takže aspoň ušetrím na káve...
Obavam sa,ze zacinam byt apaticka voci tomu,ktora svina a z ktorej mastale sa prave krmi pri koryte...
Apatický som aj ja, moje okolie...a tak by sa dalo pokračovať postupne. Dokonca už aj drukovačov Smeru to začína chytať.
Nie raz som povedal a tvrdím aj naďalej, že je jedno, ktorá strana je/bola/bude pri moci.
Všetky sú (zatiaľ) na jedno kopyto.

Tvrdím aj to, že ak by som ja mal možnosť namočiť si zobák, tak situáciu jednoznačne a určite využijem. No je rozdiel medzi zobákom kolibríka alebo zobákom pelikána...
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
buchač
Anika61
buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
ale čo.....súdruh bolševik paška je terazky develoooper
...
vládnej strany Smer-SD.
....a slovači to nevysvetlíš nijakým spôsobom, že táto vládna garnitúra je najhoršie, čo sme doteraz mali.
úúúú, to zas bude mínusiek ))))) smeráci sa nedajú...krádeže majú v krvi....
Kľudne...veď je to názor v debate, takže mi to tlak nedvihne.
Skôr mi dvíha ten tlak to, že oponenti nevidia, nechcú vidieť tie dôvody, ktoré sú objektívne a dokázateľné.
...ale v podstate nejak nevadí to dvíhanie tlaku, mám ho skôr nižší, takže aspoň ušetrím na káve...
Obavam sa,ze zacinam byt apaticka voci tomu,ktora svina a z ktorej mastale sa prave krmi pri koryte...
Apatický som aj ja, moje okolie...a tak by sa dalo pokračovať postupne. Dokonca už aj drukovačov Smeru to začína chytať.
Nie raz som povedal a tvrdím aj naďalej, že je jedno, ktorá strana je/bola/bude pri moci.
Všetky sú (zatiaľ) na jedno kopyto.

Tvrdím aj to, že ak by som ja mal možnosť namočiť si zobák, tak situáciu jednoznačne a určite využijem. No je rozdiel medzi zobákom kolibríka alebo zobákom pelikána...
Hmmm...najprv ma ,,podvihlo''pri tom tvojom-tvrdim aj to-....potom,ked sa zamyslim...ruku na srdce''-kolki by sme odolali?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
Hmmm...najprv ma ,,podvihlo''pri tom tvojom-tvrdim aj to-....potom,ked sa zamyslim...ruku na srdce''-kolki by sme odolali?
Každý je úplatný, záleží od výšky toho, na ako vysoko si cení svoju česť.
Každý chce zarobiť, záleží len od drsnosti obrúsenia jeho hrán.
Každý...dá sa kľudne pokračovať, každý nech si dosadí podľa svojho výberu.

Ja sa k tomu tvrdeniu priznám, koľkí sú ale pokrytci ???
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ja som neuplatny,ved ten premiersky plat bohato staci,nepotrebujem kolu,radsej ja mam salvatorku alebo fatru a ne som pokrytec aj ked zobacik omocim a rad dobem
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
No a na odlahcenie ....co ma dnes potesilo:dnes som sa ,,nazivo''stretla s jednou poraďáčkou-je mila,dobrosrdecna,proste fajn....tesim sa,ze sa opat uvidime...
IMG_20141012_112453.jpg  
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a Pepsi sa niekam vyparila
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

V Česku by za rovnakú cenu kúpili tri CT prístroje

Podľa medializovaných informácií kúpila piešťanská nemocnica CT prístroj za 1,6 milióna eur, čo je o 600-tisíc viac, ako vysúťažilo predchádzajúce vedenie. CT prístroj mala piešťanská nemocnica kúpiť dokonca trikrát drahšie ako sa takéto prístroje predávajú napríklad v Českej republike.

Víťazom tendra sa stala spoločnosť Medical Group SK, kde v minulosti pôsobil aj predseda parlamentu Pavol Paška. V správnej rade nemocnice sedia za rezort zdravotníctva štyria ľudia, medzi nimi napríklad spevák Michal Straka, známy pod menom Ego, v dozornej rade zase poslankyňa Renáta Zmajkovičová (Smer), ako aj jej poslanecká asistentka Adriana Herdová.

"Ak chcú kolegovia so Smeru kradnúť, tak nech kradnú na diaľniciach a tendroch. Ale kradnúť v zdravotníctve, považujem za perfídne,“ vyhlásil predseda hnutia NOVA Daniel Lipšic. Ten informoval, že zároveň podajú na Generálnu prokuratúru trestné oznámenie vo veci podozrenia zo spáchania trestného činu porušovania povinností pri správe cudzieho majetku.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kvalita kontrolovaná myšami
IMG_9925-horz-vert-vert.jpg  
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Odrb ako vyšitý. Takto zamestnávatelia zháňajú prachy. Vytvori miesto, zoberie za min. mzdu na skúšobnú dobu, zaberie dotáciu. Po skúšobnej dobe ho vyšmarí. A počas tej doby vytvorí ďalšie miesto - a opakuje sa to. A pritom zákon dodrží....
kecáš to vieš? koľko si prijal zamestnancov na dotované miesto? A výkazy štatistické si už robil? počul si pojem refundácia mzdy? A si to všetko ujasníš tak potom píš, lebo ja som mal už niekoľko ľudí takto zamestnaných
Ja ľudí nezamestnávam. Koľko si mal ty ľudí takto zamestnaných - to mi je šum a fuk. Ale pravda je taká, že poctivci to robia správne a tí "veľkí" sa na tom nabalia. A nekritizuj ma, pretože to poznajú mnohí z môjho okolia. Máme tu tiež "veľké" podniky, ktoré toto uplatňovali. Jeden mesiac - 50 robošov, skúšobná 3 mesiace. 2. mesiac ďalších 50 robošov, skúšobná 3 mes....... a po 3 mesiacoch tích prvých prepustili - lebo sa "neosvedčili" a a pokračovali ďalej. Maskovali to potom zmenami a podobne a zarábali na tom. A nebola to Sk firma..... nadnárodná.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri
buchač
trisestri
ked sa dotuju exekutory a hypermarkety to uz fakt dalsia stoka z dielne smeru
Hypermarkety neriešim...jeden má voľbu, kde nakúpi.

Ale ak niekto vyfasuje exekútora z druhého konca republiky ? To je už iná káva, nakoľko tie náklady sa teda vyšplhajú do fasa výšok...
myslel som dotacie na vytvorenie pracovnych miest
jedna známa pracuje ako zťp v kancelárii exekútora to vari nesmie? alebo sú takýto vylúčení z možnosti pracovať? že by prišla ku mne okopávať? Len to je zase vylúčené zo zákona ako chránené pracovisko.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať