Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
tannenkau
bjuty smis
taiko
Noze si kuknite diskusiu z narodnej rady. To je nieco
http://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr
masochista...


mne píše, že :

No signal
mozno preto, lebo uz asi nerokuju
Prdlajs.....
Signál dorazil len po múry Národnej rady a stratil sa - ako tie milióny na stavbách.....
Inými slovami: havo papal....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
taiko
buchač
Toto sa oplatí citovať celé...

Sulík: Robert Fico sa musel načisto zblázniť
Dnešok sa zapíše ako deň, keď dal Fico odvolať Figeľa, lebo pre štát zaistil nižšie ceny.
https://dennikn.sk/102561/sulik-robe...aznit/?ref=top
.
.
.
Takže: Robert Fico sa nezbláznil, on len prepadol panike, lebo zrazu je úplne sám.
buchy len taka otazocka. Naco je treba davat cely clanok? `link nestaci?
Niekomu stačí a niekomu nie. Tej druhej skupine nech info udrie do zaslepených očí...možno sa aj zázrak stane a uvedomí si, čo a ako.
Máš pravdu buchač, niekomu stačí a niekomu nie.
Očividne ťa smer dokázal poučiť, ale P54 nepoučí ani totálna reštruturalizácia SK.
-------------------
Stále verím, že Ficovo víťazstvo v posledných voľbách nám pomôže. Mám len takú maličkú pochybnosť, či to dokáže dotiahnuť do úspešného konca. Lebo ak nie, čaká nás to znova.
Socanskú naivitu zlomí iba totálny bankrot. Viď Grécko, nezbankrotovalo a majú socanov ďalej.
Treba padnúť na hubu a poriadne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

tannenkau
bjuty smis
teraz tu jeden týpek hodí niečo o dzurindovi a platinových sítkach.....
alebo o tom, že lipšic podporuje fašistov na ukrajine a dáva im naše peniaze......(ten týpek si asi nevšimol, kto tu 8 rokov vládne )
Menovite to bude Palo
vydýš aspoň jeden čo nezožerie aj s navijákom čo sa servíruje. Lebo je: dobrý zlodej - zlý zlodej, dobrý tunel - zlý tunel, dobrý mafián - zlý mafián, dobrý politik - zlý politik, dobrý nick - zlý nick, a dobrá šibenica je enem pre nás a pre naše deti(vždy závisí od uhla pohľadu)
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Prdlajs, chlapci..... kto to všetko zaplatí? No predsa daňoví poplatníci. I tie schránky, i tú U-krajinu....
Mňa však serie jedno - ten ich "ozdravný" plán a zákon "lex Váhostav". Idú zachraňovať podvodníka a súkromníka, ktorý okradol malých podnikateľov, ktorý okradol štát (a za toto si postavil vilu v Nassau!) Koľko kričal najsamlepší a najhranetajší Hranol, ako zatočí so schránkovými firmami? Aj zatočil - opačným smerom - otočil sa o 180° a opäť okradne republiku a zachráni svojho kunčafta.
Skúste mu povedať (alebo sa spýtať), či nemá v úmysle siahnuť na Širokého majetok - poženie vás pred súd...


Jedno je v tejto republike isté - SMER a R.F je skazou tejto republiky,
Ak by R.F. bol naozaj skazou republiky (ekonomickou), bol by vlastne našim (morálnym) spasiteľom.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Máš pravdu buchač, niekomu stačí a niekomu nie.
Očividne ťa smer dokázal poučiť, ale P54 nepoučí ani totálna reštruturalizácia SK.
Pravda je subjektívna.
Ale to tvrdenie, že ...OČIVIDNE ma Smer dokázal poučiť...tak to je fest trúfalé tvrdenie. Nazval by som ho ujovinou starého uja...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
buchač
taiko
buchač
Toto sa oplatí citovať celé...

Sulík: Robert Fico sa musel načisto zblázniť
Dnešok sa zapíše ako deň, keď dal Fico odvolať Figeľa, lebo pre štát zaistil nižšie ceny.
https://dennikn.sk/102561/sulik-robe...aznit/?ref=top
.
.
.
Takže: Robert Fico sa nezbláznil, on len prepadol panike, lebo zrazu je úplne sám.
buchy len taka otazocka. Naco je treba davat cely clanok? `link nestaci?
Niekomu stačí a niekomu nie. Tej druhej skupine nech info udrie do zaslepených očí...možno sa aj zázrak stane a uvedomí si, čo a ako.
Máš pravdu buchač, niekomu stačí a niekomu nie.
Očividne ťa smer dokázal poučiť, ale P54 nepoučí ani totálna reštruturalizácia SK.
-------------------
Stále verím, že Ficovo víťazstvo v posledných voľbách nám pomôže. Mám len takú maličkú pochybnosť, či to dokáže dotiahnuť do úspešného konca. Lebo ak nie, čaká nás to znova.
Socanskú naivitu zlomí iba totálny bankrot. Viď Grécko, nezbankrotovalo a majú socanov ďalej.
Treba padnúť na hubu a poriadne.
Váhostav realizoval do bodky to čo ty hlásaš - svoje právo na zisk
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Máš pravdu buchač, niekomu stačí a niekomu nie.
Očividne ťa smer dokázal poučiť, ale P54 nepoučí ani totálna reštruturalizácia SK.
Pravda je subjektívna.
Ale to tvrdenie, že ...OČIVIDNE ma Smer dokázal poučiť...tak to je fest trúfalé tvrdenie. Nazval by som ho ujovinou starého uja...
Ale veď si zjavne na strane socanov. Zmenilo sa len to, že už nezatĺkaš a neobhajuješ ich zlodejiny. Stále si žiješ v presvedčení, že najprv spoločenský záujem a až potom ľudský (občiansky) záujem. Či?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
buchač
taiko
buchač
Toto sa oplatí citovať celé...

Sulík: Robert Fico sa musel načisto zblázniť
Dnešok sa zapíše ako deň, keď dal Fico odvolať Figeľa, lebo pre štát zaistil nižšie ceny.
https://dennikn.sk/102561/sulik-robe...aznit/?ref=top
.
.
.
Takže: Robert Fico sa nezbláznil, on len prepadol panike, lebo zrazu je úplne sám.
buchy len taka otazocka. Naco je treba davat cely clanok? `link nestaci?
Niekomu stačí a niekomu nie. Tej druhej skupine nech info udrie do zaslepených očí...možno sa aj zázrak stane a uvedomí si, čo a ako.
Máš pravdu buchač, niekomu stačí a niekomu nie.
Očividne ťa smer dokázal poučiť, ale P54 nepoučí ani totálna reštruturalizácia SK.
-------------------
Stále verím, že Ficovo víťazstvo v posledných voľbách nám pomôže. Mám len takú maličkú pochybnosť, či to dokáže dotiahnuť do úspešného konca. Lebo ak nie, čaká nás to znova.
Socanskú naivitu zlomí iba totálny bankrot. Viď Grécko, nezbankrotovalo a majú socanov ďalej.
Treba padnúť na hubu a poriadne.
Váhostav realizoval do bodky to čo ty hlásaš - svoje právo na zisk
Ale veď ho má, či nie?
Prečo nemajú mať právo na zisk?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Ale veď si zjavne na strane socanov. Zmenilo sa len to, že už nezatĺkaš a neobhajuješ ich zlodejiny. Stále si žiješ v presvedčení, že najprv spoločenský záujem a až potom ľudský (občiansky) záujem. Či?
Mňa Ty nerieš...na to nemáš.
Mňa nezmenili ani ľudia, na ktorých mi záležalo a záleží.
...a Ty si len nick .

Nie som obracač kabátov ako Ty...prebehuješ od témy k téme, od názoru k názoru, splietaš dve na tri...a všetko dohromady smeruje len k tomu, že chceš mať tú pravdu - ale svoju.

...a hlavne mi netvrď to, čo som nikdy nepovedal !!!
Naposledy upravil buchač : 18.04.15 at 08:05
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
jar88
Ale veď si zjavne na strane socanov. Zmenilo sa len to, že už nezatĺkaš a neobhajuješ ich zlodejiny. Stále si žiješ v presvedčení, že najprv spoločenský záujem a až potom ľudský (občiansky) záujem. Či?
Mňa Ty nerieš...na to nemáš.
Mňa nezmenili ani ľudia, na ktorých mi záležalo a záleží.
...a Ty si len nick .

Nie som obracač kabátov ako Ty...prebehuješ od témy k téme, od názoru k názoru, splietaš dve na tri...a všetko dohromady smeruje len k tomu, že chceš mať tú pravdu - ale svoju.
Presne podľa hesla "manželka má vždy v debate pravdu, posledné slovo, aj keď nevie o čom hovorí" alebo "všetko závisí od ročného obdobia"
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

misoft
taiko
tannenkau
bjuty smis
taiko
Noze si kuknite diskusiu z narodnej rady. To je nieco
http://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr
masochista...


mne píše, že :

No signal
mozno preto, lebo uz asi nerokuju
Prdlajs.....
Signál dorazil len po múry Národnej rady a stratil sa - ako tie milióny na stavbách.....
Inými slovami: havo papal....
Takmer každý, kto po (smerácky) múr dorazí, tak aj narazí
a ficko ho preventívne dorazí (ako figliara)
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

pavol54
jar88
buchač
taiko
buchač
Toto sa oplatí citovať celé...

Sulík: Robert Fico sa musel načisto zblázniť
Dnešok sa zapíše ako deň, keď dal Fico odvolať Figeľa, lebo pre štát zaistil nižšie ceny.
https://dennikn.sk/102561/sulik-robe...aznit/?ref=top
.
.
.
Takže: Robert Fico sa nezbláznil, on len prepadol panike, lebo zrazu je úplne sám.
buchy len taka otazocka. Naco je treba davat cely clanok? `link nestaci?
Niekomu stačí a niekomu nie. Tej druhej skupine nech info udrie do zaslepených očí...možno sa aj zázrak stane a uvedomí si, čo a ako.
Máš pravdu buchač, niekomu stačí a niekomu nie.
Očividne ťa smer dokázal poučiť, ale P54 nepoučí ani totálna reštruturalizácia SK.
-------------------
Stále verím, že Ficovo víťazstvo v posledných voľbách nám pomôže. Mám len takú maličkú pochybnosť, či to dokáže dotiahnuť do úspešného konca. Lebo ak nie, čaká nás to znova.
Socanskú naivitu zlomí iba totálny bankrot. Viď Grécko, nezbankrotovalo a majú socanov ďalej.
Treba padnúť na hubu a poriadne.
Váhostav realizoval do bodky to čo ty hlásaš - svoje právo na zisk
Mulo



Právo na zisk

a zlodejina (krytá politikmi)

sú z inej kategórie
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Otočím trochu kartu:
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...odili-do-mora/
Mám dojem, že pokiaľ sa VŠETCI politici nerozhýbu a neurobia radikálny rez, tak budeme mať toto:

(čítajte preklad - najmä ten červený!)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hovorí sa tomu aj "vygumovaný mozog", alebo "nalakované závity"......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
pavol54
buchač
jar88
Ale veď si zjavne na strane socanov. Zmenilo sa len to, že už nezatĺkaš a neobhajuješ ich zlodejiny. Stále si žiješ v presvedčení, že najprv spoločenský záujem a až potom ľudský (občiansky) záujem. Či?
Mňa Ty nerieš...na to nemáš.
Mňa nezmenili ani ľudia, na ktorých mi záležalo a záleží.
...a Ty si len nick .

Nie som obracač kabátov ako Ty...prebehuješ od témy k téme, od názoru k názoru, splietaš dve na tri...a všetko dohromady smeruje len k tomu, že chceš mať tú pravdu - ale svoju.
Presne podľa hesla "manželka má vždy v debate pravdu, posledné slovo, aj keď nevie o čom hovorí" alebo "všetko závisí od ročného obdobia"
Pre oboch.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...se/21338255730
Snáď si už tie oči otvoríte a vypláchnuté mozgy prepláchnete.
Add 1. - ako súvisí Fico a Váhostav (a iné kauzy) ...lebo o tom je reč...so sudcom vtedajšej doby ? To za chvíľu sem namontuješ zverstvá Hitlera a či Stalina, prípadne náboženské čistky niekde v Nigérii ?


Add 2. - neurážaj (lebo v poslednej dobe sa k tomu uchyľuješ) , nakoľko ani ja s tým nemám problém. To chceš ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Padni komu padni
páni peňazí sponzorujú politické strany z peňazí ktoré ubrali poškodeným
politické strany dostávajú príspevok od štátu
politické strany by z príspevku mali zaplatiť poškodených.
kolobeh by bol uzavretý
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

[QUOTE="tannenkau"]
pavol54
buchač
jar88
prkotiny
Presne podľa hesla "manželka má vždy v debate pravdu, posledné slovo, aj keď nevie o čom hovorí" alebo "všetko závisí od ročného obdobia"


To už by sa len ten s 88 vyškieral
no veď dešifruješ správne
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

od čias kupónovej privatizácie som majiteľom akcií teda akcionárom či spoluvlastníkom jednej akciovej spoločnosti, ak bude zle hospodáriť príde za mnou nejaká politická garnitúra aby som uhradil škody z môjho majetku? či ako to myslela teta žitnanská?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dutá hlava opäť mínuskuje, asi nepochopí písaný text, iste absolvent pomocnej školy.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať