Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
taiko
bjuty smis
taiko
bjuty smis
myslíš si, že taký široký nie je inteligentný ?
kaliňáka si už počul vravieť pravdu ??
a sám najvačší preceda, čo si robí z huby riť denno denne ??
to svedčí skôr o inteligencii ich voličov, nie ich...
na koho/co si reagoval, popripade s cim/kym suhlasis/nesuhlasis?

na túto vetu

Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom.
sa mi zda, ze to iste tvrdime, ze aj inteligentny clovek moze byt hulvat
Hmm.... to bude asi tou vašou znášanlivosťou. Nakoniec urážky budú OK. Nepovažujem sa za inteligenta, inteligent má u mňa oveľa vyššiu latku nastavenú ako vy dvaja.
no Ty si nam dal. Co si my teraz s tym pocneme Ale je pekne, ze dokazes byt sebakriticky
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vlado 33
taiko
bjuty smis
taiko
bjuty smis
myslíš si, že taký široký nie je inteligentný ?
kaliňáka si už počul vravieť pravdu ??
a sám najvačší preceda, čo si robí z huby riť denno denne ??
to svedčí skôr o inteligencii ich voličov, nie ich...
na koho/co si reagoval, popripade s cim/kym suhlasis/nesuhlasis?

na túto vetu

Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom.
sa mi zda, ze to iste tvrdime, ze aj inteligentny clovek moze byt hulvat
Hmm.... to bude asi tou vašou znášanlivosťou. Nakoniec urážky budú OK. Nepovažujem sa za inteligenta, inteligent má u mňa oveľa vyššiu latku nastavenú ako vy dvaja.

plne s tebou súhlasím...tiež ťa nepovažujem za inteligenta...
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

taiko
vlado 33
taiko
bjuty smis
taiko
bjuty smis
myslíš si, že taký široký nie je inteligentný ?
kaliňáka si už počul vravieť pravdu ??
a sám najvačší preceda, čo si robí z huby riť denno denne ??
to svedčí skôr o inteligencii ich voličov, nie ich...
na koho/co si reagoval, popripade s cim/kym suhlasis/nesuhlasis?

na túto vetu

Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom.
sa mi zda, ze to iste tvrdime, ze aj inteligentny clovek moze byt hulvat
Hmm.... to bude asi tou vašou znášanlivosťou. Nakoniec urážky budú OK. Nepovažujem sa za inteligenta, inteligent má u mňa oveľa vyššiu latku nastavenú ako vy dvaja.
no Ty si nam dal. Co si my teraz s tym pocneme Ale je pekne, ze dokazes byt sebakriticky
No tá tvoja stará Blažková je tiež iba ..... Čudoval som sa, že tu normálne rozmýšľajúci človek prispel nejakým príspevkom. Ta téma je o... (nechcem sa vyjadriť) radšej, aby som nebol hrubý .
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
taiko
no Ty si nam dal. Co si my teraz s tym pocneme Ale je pekne, ze dokazes byt sebakriticky
No tá tvoja stará Blažková je tiež iba ..... Čudoval som sa, že tu normálne rozmýšľajúci človek prispel nejakým príspevkom. Ta téma je o... (nechcem sa vyjadriť) radšej, aby som nebol hrubý .
no co na to mam napisat, ked sa Ti tema nepaci, tak si zaloz svoju a diskutuj tam ale zase nemoze to byt az take zle, ked si aj Ty tu prispel, co povies?
Naposledy upravil taiko : 24.04.15 at 11:25
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
a to si to tu nemohla skorej dat? Mozno by sme sa tu boli vselicomu vyhli
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

taiko
vlado 33
taiko
no Ty si nam dal. Co si my teraz s tym pocneme Ale je pekne, ze dokazes byt sebakriticky
No tá tvoja stará Blažková je tiež iba ..... Čudoval som sa, že tu normálne rozmýšľajúci človek prispel nejakým príspevkom. Ta téma je o... (nechcem sa vyjadriť) radšej, aby som nebol hrubý .
no co na to mam napisat, ked sa Ti tema nepaci, tak si zaloz svoju a diskutuj tam
Ja vulgárnosti nemusím. Rád si prečítam názory ľudí, z toho si vydedukujem úsudok.
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No nemohla, lebo mi to práve teraz prišlo pod ruku, keď som v duchu formulovala svoj príspevok.
Keďže som iniciátorkou založenia tejto témy, snažila som sa ťa uhovoriť, no necúrugol si.*
Prečo som bola zvedavá? No preto, že hoci som sklerotička, pamätám si, že jar88 už písal o o výchove svojich detí mimo škôlky a bol napádaný a tak isto korela.
A práve čítam knihu, v ktorej sa píše, že ľudstvo sa "popsulo", keď ženy nastúpili do fabrík a deti ostali na ulici.
PS.
slávna hláška z Jáánošíka Stana Štepku, pre tých čo nevedia, že vegeta pola podpultový tovar
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ešte Milanovi, môžeš byť neviem aký dobrý a všestranný technik, ku ženám si grobian, to si kde pochytil?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
No nemohla, lebo mi to práve teraz prišlo pod ruku, keď som v duchu formulovala svoj príspevok.
Keďže som iniciátorkou založenia tejto témy, snažila som sa ťa uhovoriť, no necúrugol si.*
Prečo som bola zvedavá? No preto, že hoci som sklerotička, pamätám si, že jar88 už písal o o výchove svojich detí mimo škôlky a bol napádaný a tak isto korela.
A práve čítam knihu, v ktorej sa píše, že ľudstvo sa "popsulo", keď ženy nastúpili do fabrík a deti ostali na ulici.
PS.
slávna hláška z Jáánošíka Stana Štepku, pre tých čo nevedia, že vegeta pola podpultový tovar
necurigol som, lebo som tvrdohlavy. Nadavali si ako nejaki pristavni robotnici tak som ich zmazal.
Proti vychove mimo skolky ja osobne nic nemam, ani proti zenam ktore nejdu do prace, ani proti zenam, ktore idu do prace. Podla mna to je o nastaveni ludi a spolocnosti. Tu v NL milion zien nerobi, alebo robi na skratene uvazky, Materska platena je 4 mesiace, z toho jeden mesiac pred porodom.
No a zeby deti boli nejako zvlast dobre vychovavane, lebo su zeny doma, to by som nepovedal. Takze, je to podla mna zlozitejsie, ako len povedat ze to ci ono je dobre, alebo zle. Ja som do jasli chodil, aj do skolky a nemyslim, ze som nejaky obzvlast popsuty. Podla mna je to cele individualne a hlavne problem s popsutym ludstvom je omnoho zlozitejsi a popsutost ovplyvnuje milion inych faktorov.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
taiko
vlado 33
taiko
no Ty si nam dal. Co si my teraz s tym pocneme Ale je pekne, ze dokazes byt sebakriticky
No tá tvoja stará Blažková je tiež iba ..... Čudoval som sa, že tu normálne rozmýšľajúci človek prispel nejakým príspevkom. Ta téma je o... (nechcem sa vyjadriť) radšej, aby som nebol hrubý .
no co na to mam napisat, ked sa Ti tema nepaci, tak si zaloz svoju a diskutuj tam
Ja vulgárnosti nemusím. Rád si prečítam názory ľudí, z toho si vydedukujem úsudok.
a ako to suvisi s Tvojou nechutou k tejto teme ? Sak nazory si si precital a usudok urobil, tak je tema dobra ci nie?
Naposledy upravil taiko : 24.04.15 at 13:06
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

preceda utržil další debakel....

fígel ostáva vo funkcii...

dalšia blamáž smradu-s.r.o....)))))
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
preceda utržil další debakel....

fígel ostáva vo funkcii...

dalšia blamáž smradu-s.r.o....)))))
aa vidim, ze predseda sa predcenil a nasledne si opakovane krasne zaprotirecil To je prima. Myslim, ze nateraz dochadza k samozlomeniu si vazov. Len ci si to aj ludia vsimnu. fingers corssed
Naposledy upravil taiko : 24.04.15 at 12:35
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Kukučka internet je najväčší "mejkap", každý sa vymaľuje do tej podoby, akým by chcel byť. Preto tieto debaty beriem s obrovskou rezervou. Aj ty máš dar vycítiť čo sa za nick-om skrýva.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
kukučka
No nemohla, lebo mi to práve teraz prišlo pod ruku, keď som v duchu formulovala svoj príspevok.
Keďže som iniciátorkou založenia tejto témy, snažila som sa ťa uhovoriť, no necúrugol si.*
Prečo som bola zvedavá? No preto, že hoci som sklerotička, pamätám si, že jar88 už písal o o výchove svojich detí mimo škôlky a bol napádaný a tak isto korela.
A práve čítam knihu, v ktorej sa píše, že ľudstvo sa "popsulo", keď ženy nastúpili do fabrík a deti ostali na ulici.
PS.
slávna hláška z Jáánošíka Stana Štepku, pre tých čo nevedia, že vegeta pola podpultový tovar
necurigol som, lebo som tvrdohlavy. Nadavali si ako nejaki pristavni robotnici tak som ich zmazal.
Proti vychove mimo skolky ja osobne nic nemam, ani proti zenam ktore nejdu do prace, ani proti zenam, ktore idu do prace. Podla mna to je o nastaveni ludi a spolocnosti. Tu v NL milion zien nerobi, alebo robi na skratene uvazky, Materska platena je 4 mesiace, z toho jeden mesiac pred porodom.
No a zeby deti boli nejako zvlast dobre vychovavane, lebo su zeny doma, to by som nepovedal. Takze, je to podla mna zlozitejsie, ako len povedat ze to ci ono je dobre, alebo zle. Ja som do jasli chodil, aj do skolky a nemyslim, ze som nejaky obzvlast popsuty. Podla mna je to cele individualne a hlavne problem s popsutym ludstvom je omnoho zlozitejsi a popsutost ovplyvnuje milion inych faktorov.
Ono v skutočnosti nieje dôležité, či je škôlka, alebo nieje.
Podstatná je komunikácia s dieťaťom. Zaujímať sa o spoločne riešiť situácie, ktoré prežívate. Vyvarovať sa zákazom a príkazom a pomáhať dieťaťu objavovať a poznávať okolitý svet.
-------------------------
Neviem či netrepnem hlúposť, ale myslím, že to teraz nazývajú komunikatívna výchova, nosené deti a tak podobne.
-------------------------------
Ja som nič také neštudoval, ale od začiatku mi pripadalo normálne, komentovať dieťatu všetko, čo robíme. Ani len prebaliť a vykúpať mi nešlo mlčky. Pritom som vedel, že mesačné dieťa mi nemá ako rozumieť. Dokonca aj mama a svokra mi hovorili, že im zbytočne niečo vysvetľujem. Tak som sa ich pýtal, že ako inak sa majú naučiť reč, význam slov a tak ďalej.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vlado 33
taiko
vlado 33
taiko
no Ty si nam dal. Co si my teraz s tym pocneme Ale je pekne, ze dokazes byt sebakriticky
No tá tvoja stará Blažková je tiež iba ..... Čudoval som sa, že tu normálne rozmýšľajúci človek prispel nejakým príspevkom. Ta téma je o... (nechcem sa vyjadriť) radšej, aby som nebol hrubý .
no co na to mam napisat, ked sa Ti tema nepaci, tak si zaloz svoju a diskutuj tam
Ja vulgárnosti nemusím. Rád si prečítam názory ľudí, z toho si vydedukujem úsudok.
A keď "nesúhlasíš s rudým právom" tak si zober tabuľku, griflík, sadni do rohu, píš si sám pre seba a neruš kruhy tých čo sa mastia po bruchu a vysvetľujú si a neustále sa presviedčajú navzájom že tá ich pravda je jediná a najlepšia a jediní majú správny VSN( vedecký svetonázor) to už ako za komunistov len ten názor bol správny ktorý bol v súlade s ÚV a názory ostatných boli oportunistické teda nesprávne a tých treba "upáliť"
1 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
preceda utržil další debakel....

fígel ostáva vo funkcii...

dalšia blamáž smradu-s.r.o....)))))
Žeby telefonát od Martina Schulza?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
necurigol som, lebo som tvrdohlavy. Nadavali si ako nejaki pristavni robotnici tak som ich zmazal.
Proti vychove mimo skolky ja osobne nic nemam, ani proti zenam ktore nejdu do prace, ani proti zenam, ktore idu do prace. Podla mna to je o nastaveni ludi a spolocnosti. Tu v NL milion zien nerobi, alebo robi na skratene uvazky, Materska platena je 4 mesiace, z toho jeden mesiac pred porodom.
No a zeby deti boli nejako zvlast dobre vychovavane, lebo su zeny doma, to by som nepovedal. Takze, je to podla mna zlozitejsie, ako len povedat ze to ci ono je dobre, alebo zle. Ja som do jasli chodil, aj do skolky a nemyslim, ze som nejaky obzvlast popsuty. Podla mna je to cele individualne a hlavne problem s popsutym ludstvom je omnoho zlozitejsi a popsutost ovplyvnuje milion inych faktorov.
Ono v skutočnosti nieje dôležité, či je škôlka, alebo nieje.
Podstatná je komunikácia s dieťaťom. Zaujímať sa o spoločne riešiť situácie, ktoré prežívate. Vyvarovať sa zákazom a príkazom a pomáhať dieťaťu objavovať a poznávať okolitý svet.
-------------------------
Neviem či netrepnem hlúposť, ale myslím, že to teraz nazývajú komunikatívna výchova, nosené deti a tak podobne.
-------------------------------
Ja som nič také neštudoval, ale od začiatku mi pripadalo normálne, komentovať dieťatu všetko, čo robíme. Ani len prebaliť a vykúpať mi nešlo mlčky. Pritom som vedel, že mesačné dieťa mi nemá ako rozumieť. Dokonca aj mama a svokra mi hovorili, že im zbytočne niečo vysvetľujem. Tak som sa ich pýtal, že ako inak sa majú naučiť reč, význam slov a tak ďalej.
S tymto viem suhlasit bez problemov.. Osobne som nazoru, ze dieta komunikacii rozumie, aj ked ma 1 mesiac. Ked sa mozem rozpravat s kvetom, alebo so psom, tak preco nie s mesacnym dietatom. A to ze sa to dieta pri tom uci, to je dalsia vec, s ktorou suhlasim
Len v tej zvade islo o trosku inu vec
Naposledy upravil taiko : 24.04.15 at 13:26
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
preceda utržil další debakel....

fígel ostáva vo funkcii...

dalšia blamáž smradu-s.r.o....)))))
Žeby telefonát od Martina Schulza?
alebo z bahám ?
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať