Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
Inak, na túto tému som skončil.
Viac sa k tomu nemienim vyjadrovať.
Ako vždy blá, blá, blá...
Možno budú na vine tie slnečné erupcie.

Ozaj, o akú tému ide.
Lebo ja som dal len a len otázku, ktorej sa vyhýbaš.
Miesto toho som/sme sa dozvedel, že :
- si chválenkár
- si egoista
- si násilník
- si paranik
- si ....
---------------------

Zopakujem otázku pre sklerotika :
Tak ako je to vlastne s tým použitím zbrane ???
2 6
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Svoju zbran pevne drzi pri moceni. Aby svoj vlastny PISOAR /fakt tu pisal, ze ho vlastni-da sa to dohladat/ "nezastrelil" :-)))
A teraz jednotna davka pomlciek prosim :-)
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

"Dnes 13:19
Robert59



0 1"


Tak už aj toto vadí jednému zarytému, že sa Robert rehoce. Jedne s tých, ktorých každé ráno pozdravím.

http://www.porada.sk/t209990-p326-srandicky-ii.html

A v srandičkách. No, je to sranda, či debilita je ta, čo sním máta?

Majme radi poradu, a nech nejde dozadu? Papardele, doprdele!
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

"Dnes 20:40
Mária27

Neviete, kde to dostať?

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...58&oe=5A183CD2"

No tu, tu na LAMPÁRNI! Vždy sa na nej dolieval petrolej. Požiadaj tajka, dolej, dolej! Doleje on do ohňa olej?



Ale on asi skôr hasí na porade toho kto pravdu hlási.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Svoju zbran pevne drzi pri moceni. Aby svoj vlastny PISOAR /fakt tu pisal, ze ho vlastni-da sa to dohladat/ "nezastrelil" :-)))
A teraz jednotna davka pomlciek prosim :-)
A akú?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
Svoju zbran pevne drzi pri moceni. Aby svoj vlastny PISOAR /fakt tu pisal, ze ho vlastni-da sa to dohladat/ "nezastrelil" :-)))
A teraz jednotna davka pomlciek prosim :-)
A akú?
On ma velku zbran. 9mm Luger .
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No jo.....

1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Viete že Kenedyho klan zbohatol na podvodoch pri prohibícii? a Bushov na podpore Nemecka ?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A u nás bohatli iní.... ale nevieme na čom!
http://www.tvnoviny.sk/domace/188583...abal-najlepsie
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A u nás bohatli iní.... ale nevieme na čom!
http://www.tvnoviny.sk/domace/188583...abal-najlepsie
Škoda, nechcel som napísať priamu paralelu ako prví muži špinavým spôsobom prišli k majetku, ktorý im umožnil prísť čestnej funkcii a potom byť už len čistý. Kryl spieval " Vrah stojí na rohu ulice a o moralce káže"
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Viete že Kenedyho klan zbohatol na podvodoch pri prohibícii? a Bushov na podpore Nemecka ?
Nuž toto sme vedeli už dávno.
Len nechápem, prečo si potom odmietal moje tvrdenie, že Američania podporovali hospodárstvo (BDR - SRN - "západné nemecko") Nemecka a Rakúska a že po páde Berlínskeho múru, tú podporu ukončili.
To znamená, že by Nemecké hospodárstvo s takým sociálnym systémom, určite tak dobre nefungovalo.
Vy ste ten západonemecký systém, totiž neustále dávali za vzor dobrého sociálneho kapitalizmu. To bol váš najobľúbenejší argument proti skutočnému kapitalizmu, vraj z osemnásteho storočia.
1 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
Viete že Kenedyho klan zbohatol na podvodoch pri prohibícii? a Bushov na podpore Nemecka ?
Nuž toto sme vedeli už dávno.
Len nechápem, prečo si potom odmietal moje tvrdenie, že Američania podporovali hospodárstvo (BDR - SRN - "západné nemecko") Nemecka a Rakúska a že po páde Berlínskeho múru, tú podporu ukončili.
To znamená, že by Nemecké hospodárstvo s takým sociálnym systémom, určite tak dobre nefungovalo.
Vy ste ten západonemecký systém, totiž neustále dávali za vzor dobrého sociálneho kapitalizmu. To bol váš najobľúbenejší argument proti skutočnému kapitalizmu, vraj z osemnásteho storočia.
Ty sií vždy vymyslíš hlúposť a budeš tvrdiť že to ja V prvom rade si nič nepochopil a v druhom rade Busch podporoval Najprv hitlerove Nemecko a potom celá amerika a po vojne marshalovým plánom viedli ekonomickú vojnu proti nám Len si nepochopil to načasovanie mojej informácie a súvislosť medzi zlodejmi a podvodníkmi
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
misoft
A u nás bohatli iní.... ale nevieme na čom!
http://www.tvnoviny.sk/domace/188583...abal-najlepsie
Škoda, nechcel som napísať priamu paralelu ako prví muži špinavým spôsobom prišli k majetku, ktorý im umožnil prísť čestnej funkcii a potom byť už len čistý. Kryl spieval " Vrah stojí na rohu ulice a o moralce káže"
Nuž Kryl skutočne spieval "Na rohu ulice vrah o morálce káže", ale ty si akosi pozabudol, že práve tú tvoju morálku ten vrah káže.
A tiež tam spieva:

A lůza pod platanem Radu Moudrých věší
a zástup kacířů se raduje a jásá...

To spieva o kacíroch, ako si práve ty.
Teraz by sa už hodilo aj to z Kubišovej modlitby pre Martu.
"Zloba, závist, zášť, strach a svár, ty ať pominou".
1 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
Viete že Kenedyho klan zbohatol na podvodoch pri prohibícii? a Bushov na podpore Nemecka ?
Nuž toto sme vedeli už dávno.
Len nechápem, prečo si potom odmietal moje tvrdenie, že Američania podporovali hospodárstvo (BDR - SRN - "západné nemecko") Nemecka a Rakúska a že po páde Berlínskeho múru, tú podporu ukončili.
To znamená, že by Nemecké hospodárstvo s takým sociálnym systémom, určite tak dobre nefungovalo.
Vy ste ten západonemecký systém, totiž neustále dávali za vzor dobrého sociálneho kapitalizmu. To bol váš najobľúbenejší argument proti skutočnému kapitalizmu, vraj z osemnásteho storočia.
Ty sií vždy vymyslíš hlúposť a budeš tvrdiť že to ja V prvom rade si nič nepochopil a v druhom rade Busch podporoval Najprv hitlerove Nemecko a potom celá amerika a po vojne marshalovým plánom viedli ekonomickú vojnu proti nám Len si nepochopil to načasovanie mojej informácie a súvislosť medzi zlodejmi a podvodníkmi
Jáj ja som zabudol na súvislosť tvojich duševných pochodov s Marxizmom a Leninizmom.
Bol som v tom, že si konečne prešiel na skutočnú realitu.
1 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
jar88
sito
jar88
taiko
jar88
taiko
Potesilo. Super bomba spica
https://profit.sme.sk/c/20642071/slo...lom-svete.html
Ked sa chce, tak sa da
Niečo podobné, mohla byť aj Porada.sk, ale....mínus, mínus, mínus a degeši k tomu plus, plus, plus...
Neviem, ci si to uvedomujes, ale takymito prispevkami tomu ale nepomahas.
Dobre taiko, tak opravujem:
Niečo podobné, mohlo byť aj na Porade.
A vy máte krátku pamäť? Veď aj z porady vystúpala hviezda až na ministerstvo. A nie len stránku si založila, hneď stranu, vraj Spoločne - občianskú demokraciu. Ozaj, vybudujú ju?
Ako môžeš dve tak neskutočne odlišné veci, vôbec dávať do nejakej súvislosti.
To naozaj nemáš ani štipku súdnosti?
Neskutočne, neskutočné veci ty vieš posúdiť, pochopiť. Ta žena spravila terno, peniaze sa jej hrnú teraz veľmo. Ta naša hviezda sa nezdá, ale vystrelil, vzniesol sa na vrchol politického neba, vďaka čomu? Vďaka jeho ekonomickým schopnostiam, školeniam, atď..

A videl si ty už robiť politiku žobrákom? Ja jedným, Gagošom, keď sa ho Pichanda pýtal či "bude vojna"? Jeho odpoveď " na vojnu treba tri veci, peniaze, peňeži, peníze".

Možno, ak bude mať ta žena dostatok peňazí, dá sa na vojnu, politický boj, čo je vlastne mierovy hnoj. Alebo si myslíš, že politička nemusí byť zazobaná ..., že jej peňaženka je prázdna, nenahrabaná?

Politika = ekonomika! Ekonomika = politika! Je to ako sliepka a vajce, dobrá, veľmi dobrá aj zlaté znáša, že?
Tu si predviedol, čo a ako dávaš do súvislostí a naopak, aké podstatné veci, fakty ti utekajú.
Tá mamička to robí za vlastné peniaze.
Venovala tomu vlastnú prácu, čas, vedomosti a úsilie. Jasné, že bez nároku na peniaze.
Peniaze dostáva iba od ľudí, ktorí sú z vlastnej vôle ochotní platiť.
Jej pridaná hodnota, je na rozdiel od politikov, skutočná a reálna.
A nakoniec jej zámerom určite nieje, zarobiť peniaze na vstup do nejakej sprostej politiky.
1 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nepotešilo ma,
vraj máme prezidenta podvodníka.
Vraj je to už aj zlodej a daňový podvodník.
Nuž a tu je názorne predvedené, akými myšlienkovými pochodmi sa k takému záveru dá dopracovať.
https://hearthis.at/slobodnyvysielac...46-2017-09-14/
Zákon platí pre všetkých, vraj aj pre prezidenta. Aj na prezidenta sa vzťahuje daňový zákon, ale podľa toho Poliačka asi nie vo všetkom.
Občan - živnostník si dá do "nákladov" napríklad plastové okná na rodinnom dome, kde nemá sídlo a tým si zníži daňový základ o 5000 €. Možno po dvoch, troch rokoch, príde daňová kontrola a tých 5000 € mu dodaní. Pritom ho však neobvinia z pokusu o daňový podvod a samozrejme, že ani prezidenta by neobviňovali, lebo zákon platí pre všetkých.
Ale tento Poliaček to vidí inak. Pre neho, je to jasný podvod. On to vie zopakovať v jednom 20 minútovom monológu aj päť krát za sebou a vždy sa opraviť, že "nie podvod, ale určite pokus o podvod".
Najhoršie na tom však je, že presne takto tu uvažuje väčšina zadubených a závistlivých ľudkov.
2 4
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nepotešilo ma,
vraj máme prezidenta podvodníka.
Vraj je to už aj zlodej a daňový podvodník.
Nuž a tu je názorne predvedené, akými myšlienkovými pochodmi sa k takému záveru dá dopracovať.
https://hearthis.at/slobodnyvysielac...46-2017-09-14/
Zákon platí pre všetkých, vraj aj pre prezidenta. Aj na prezidenta sa vzťahuje daňový zákon, ale podľa toho Poliačka asi nie vo všetkom.
Občan - živnostník si dá do "nákladov" napríklad plastové okná na rodinnom dome, kde nemá sídlo a tým si zníži daňový základ o 5000 €. Možno po dvoch, troch rokoch, príde daňová kontrola a tých 5000 € mu dodaní. Pritom ho však neobvinia z pokusu o daňový podvod a samozrejme, že ani prezidenta by neobviňovali, lebo zákon platí pre všetkých.
Ale tento Poliaček to vidí inak. Pre neho, je to jasný podvod. On to vie zopakovať v jednom 20 minútovom monológu aj päť krát za sebou a vždy sa opraviť, že "nie podvod, ale určite pokus o podvod".
Najhoršie na tom však je, že presne takto tu uvažuje väčšina zadubených a závistlivých ľudkov.
Lenže ten občan živnostník ručí celým svojim majetkom, teda aj tým domom v ktorom býva a nepodniká. Obyčajný živnostník je odborníkom vo svojej živnosti, nemusí byť v účtovníctve. Obchodník kšeftár s ľudskou hlúposťou s časťou majetku vloženého do obchodnej spoločnosti, by mal byť odborník a mal by vedieť čo sú výnosy a čo náklady na podnikanie. Ak by mal vo svojom podnikaní "kúpenie funkcie prezident" tak by si všetky náklady mohol dať, ale aj všetky benefity (výnosy) zo získania tejto funkcie by mal dať do príjmov A TOTO POTOM zdaniť.
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
sito
jar88
sito
jar88
taiko
jar88
taiko
Potesilo. Super bomba spica
https://profit.sme.sk/c/20642071/slo...lom-svete.html
Ked sa chce, tak sa da
Niečo podobné, mohla byť aj Porada.sk, ale....mínus, mínus, mínus a degeši k tomu plus, plus, plus...
Neviem, ci si to uvedomujes, ale takymito prispevkami tomu ale nepomahas.
Dobre taiko, tak opravujem:
Niečo podobné, mohlo byť aj na Porade.
A vy máte krátku pamäť? Veď aj z porady vystúpala hviezda až na ministerstvo. A nie len stránku si založila, hneď stranu, vraj Spoločne - občianskú demokraciu. Ozaj, vybudujú ju?
Ako môžeš dve tak neskutočne odlišné veci, vôbec dávať do nejakej súvislosti.
To naozaj nemáš ani štipku súdnosti?
Neskutočne, neskutočné veci ty vieš posúdiť, pochopiť. Ta žena spravila terno, peniaze sa jej hrnú teraz veľmo. Ta naša hviezda sa nezdá, ale vystrelil, vzniesol sa na vrchol politického neba, vďaka čomu? Vďaka jeho ekonomickým schopnostiam, školeniam, atď..

A videl si ty už robiť politiku žobrákom? Ja jedným, Gagošom, keď sa ho Pichanda pýtal či "bude vojna"? Jeho odpoveď " na vojnu treba tri veci, peniaze, peňeži, peníze".

Možno, ak bude mať ta žena dostatok peňazí, dá sa na vojnu, politický boj, čo je vlastne mierovy hnoj. Alebo si myslíš, že politička nemusí byť zazobaná ..., že jej peňaženka je prázdna, nenahrabaná?

Politika = ekonomika! Ekonomika = politika! Je to ako sliepka a vajce, dobrá, veľmi dobrá aj zlaté znáša, že?
Tu si predviedol, čo a ako dávaš do súvislostí a naopak, aké podstatné veci, fakty ti utekajú.
Tá mamička to robí za vlastné peniaze.
Venovala tomu vlastnú prácu, čas, vedomosti a úsilie. Jasné, že bez nároku na peniaze.
Peniaze dostáva iba od ľudí, ktorí sú z vlastnej vôle ochotní platiť.
Jej pridaná hodnota, je na rozdiel od politikov, skutočná a reálna.
A nakoniec jej zámerom určite nieje, zarobiť peniaze na vstup do nejakej sprostej politiky.
Veď ty dokážeš pochopiť všetko, tak prečo nie toto, "Možno, ak bude mať"

možno, ak = je to vo hviezdach.

"Politika = ekonomika! Ekonomika = politika!"

Žiaľ na tejto pravde sa dlho, dlho nič nezmení. Veď aj sa hovorí " bez peňez do krčmy nelez " V nej sa v hodnej miere komentuje politika, ekonomika tiež. Vidíš, vidíš aj na to treba mať, lebo v krčme na sekeru nedávajú. No v niektorých krčmách krčmár to na stenu zapíše, jedno aj tri krát, že?

"ale vystrelil, vzniesol sa na vrchol politického neba, vďaka čomu?"

Hviezdu poznám z telky, osobne nie, ale osobne som sa s ním stretol pri jednom stole. Takže nemám dôvod spochybňovať jeho ekonomické schopnosti. Pridám otázočku, kvôli čomu?

"Ta žena spravila terno, peniaze sa jej hrnú teraz veľmo."

Žena na materskej s troma deťmi, čo musí doma čas s nimi tráviť rozhodla sa dobrý skutok spraviť. Podľa teba charitatívne, dobrovoľne ho môže využiť kde - kto, kto chce môže aj dobrovoľný poplatok uhradiť, keď mu vedela tak dobré poradiť. Bodaj by ich bolo čo najviac a nikto jej skutok, výtvor nezneužil vo svoj prospech. Žiaľ stáva sa!

A nakoniec, každá moc, svetská, cirkevná, peňazí, vplyvu, atď. sa dá využiť v prospech ľudstva, tiež zneužiť!

Veď aj sa hovorí "každá minca má dve strany"



Jedine blbec, zatiaľ len jeden môže nesúhlasiť s tým, že minca má dve strany.
Naposledy upravil sito : 15.09.17 at 18:47
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kiska išiel presne podla zákona...
smeráckeho...., šitého na podvodníkov....ale podla zákona....
o morálnom konaní nemôže byť samozrejme ani reči....
určite je rozumnejší ako kapitááň a nebuide teraz bozkávať pred kamerami daňové priznanie, nechá to vyšumieť...

šašek fico bude prikurovať dalej, ved na tom robí sis, naka a samozrejme imrecze....naša elita..

národ však jasne stojí za kiskom a táto malá machulasa mu pri miliardových lúpežiach smeru a sns ľahučko prepečie ....
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
A u nás bohatli iní.... ale nevieme na čom!
http://www.tvnoviny.sk/domace/188583...abal-najlepsie
Škoda, nechcel som napísať priamu paralelu ako prví muži špinavým spôsobom prišli k majetku, ktorý im umožnil prísť čestnej funkcii a potom byť už len čistý. Kryl spieval " Vrah stojí na rohu ulice a o moralce káže"
Žiaľ - Kryl v tomto mal pravdu......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať