Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

iste, volby ukážu..

za dzurindu sa robili takéto dph-podvody a ked ťa načapali- stačilo povedať sorry ?? určite ??

v čom som preboha zaujatý ??? uved mi jeden príklad ....ja rozumne argumentujem a hovorím fakty..

ktoré peniaze ukradol ? bud aj ty konrétny a daj...ktoré peniaze ukradol ??????
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
iste, volby ukážu..

za dzurindu sa robili takéto dph-podvody a ked ťa načapali- stačilo povedať sorry ?? určite ??

v čom som preboha zaujatý ??? uved mi jeden príklad ....ja rozumne argumentujem a hovorím fakty..

ktoré peniaze ukradol ? bud aj ty konrétny a daj...ktoré peniaze ukradol ??????
neukradol - "OPTIMALIZOVAL ZISK" teda si ponechal čo mu nepatrilo až pri kontrole na pokyn FS - doplatil + pokuta.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
iste, volby ukážu..

za dzurindu sa robili takéto dph-podvody a ked ťa načapali- stačilo povedať sorry ?? určite ??

v čom som preboha zaujatý ??? uved mi jeden príklad ....ja rozumne argumentujem a hovorím fakty..

ktoré peniaze ukradol ? bud aj ty konrétny a daj...ktoré peniaze ukradol ??????
neukradol - "OPTIMALIZOVAL ZISK" teda si ponechal čo mu nepatrilo až pri kontrole na pokyn FS - doplatil + pokuta.

áno...presne podla zákona...nemorálne, ale podla zákona

to píšem a na to nandy reaguje....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Akoze ktore, no tie, ktore mal odviest a neodviedol ich, teda si ich nechal, teda ich ukradol. A to, ze si zaujaty hodnotim podla toho, ze na miklosa a dzurindu mas iny meter ako na fica. Jaj, ten v tych okuliaroch ti bol asi sympatickejsi. Tak oni mohli a Fico uz nie...
Upokojim ta. Aj Fico kradne NEMORALNE, ale podla zakona. Takze nakoniec kde je problem?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Ja som pisal, ze ma to pobavilo, ze v Tupkach objavili princip splachovania. Ale zrejme si ten prispevok nepochopil..
A 500 tis. eur v SK mesacne? dobre som sa nasmial ty praxxx.
Píšem 500 000 € mesačne. Ty to čítaš ako SK ?
Som sa nasmial.
Neboj sa dobre som ja pochopil, čo ťa podnietilo. Zbytočne píšeš, že si písal, že ťa to pobavilo, jednoducho si chcel na to poukázať.
Precitaj si este raz ten prispevok. Pisem o 500 000 eur v SK /na slovensku/. Ale fakt si stojis za tymi 500 000 eur/mesacne 12 x do roka a pripadne aj niekolko rokov vkuse?
Ak ano, doporucujem bud odvykaci ustav Predna hora alebo ine psychiatricke zar. :-))
Napríklad tu:
Niektorí podriadení dostali viac
Dokonca aj plat Tima Cooka sú len „drobné“ v porovnaní s minuloročným príjmom Angely Ahrendts, ktorá v roku 2014 po takmer 10 rokoch opustila post šéfky britského výrobcu luxusného tovaru Burberry, aby sa stala viceprezidentkou pre oblasť retailového a internetového obchodu v Apple a aktívne sa podieľala na predaji Apple Watch.
https://www.zive.sk/clanok/101884/ko...-minulom-roku/
Ahrendts zarobila v Apple minulý rok 73 miliónov dolárov (65 miliónov eur). Väčšinu sumy však netvorí plat, ale akcie kalifornskej firmy, ktoré boli súčasťou dohody o jej prestupe. Ahrendts dostala akcie Apple v hodnote 70 miliónov dolárov (62 miliónov eur). Oficiálne sa zamestnankyňou Apple stala v máji 2014.

Lepšie ako Tim Cook si paradoxne počínali aj ďalší vysokopostavení zamestnanci. Eddy Cue zodpovedný za internetové projekty ako Siri či Apple mapy, ale aj internetové obchody Apple Store a iTunes Store, zarobil spolu 24,4 milióna dolárov (21 miliónov eur). Prakticky rovnakú výplatu mal i viceprezident Jeff Williams.

Posledným, kto dostal viac ako Cook, je ďalší nováčik, finančný riaditeľ Luca Maestri, ktorý v minulosti pracoval napríklad pre Xerox, Nokiu či General Motors. Novú pozíciu zastáva od mája 2014 a počas necelého roka v Apple zarobil 14 miliónov dolárov (12,5 milióna eur).
-----------------------------------------------------------
Tu máš ešte nejaké platy na Slovensku:
Prezident košických železiarní U.S. Steel George Babcoke zarobil za minulý rok 5,18 milióna dolárov, čo je zhruba 4,85 milióna eur. Generálny riaditeľ a prezident celej korporácie U.S. Steel Mario Longh zarobil za minulý rok 13,2 milióna dolárov (12,3 milióna eur). Títo muži poberajú takéto nehorázne platy aj v dobe, kedy ide U.S. Steel prepustiť len v USA až 10% svojich zamestnancov.
-------------------------------------
No a o platoch v bankách a iných korporáciách ani nepíšem.
Asi nie si v obraze.
Náš šéf NBS je doslova chudák. Asi ani na viac nemá. Lebo ak by mal, išiel by tam. (Tam kde by mu dali viac)
Naposledy upravil jar88 : 20.09.17 at 16:03
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

jar88
Nandrolon
Lenže si pozabudol, že tí poradcovia mu môžu radiť dovtedy, kým sa neprevalí jeho dávna minulosť.
Ak bol niekto niekedy podvodníkom, nemôže umrieť ako čestný chlap, ale ako podvodník.
Je to ako keby žena, ktorá má svoje dieťa, chce vzbudiť dojem, že je stále panna.
Keď páchal to, čo páchal, určite ešte nevedel, že bude kandidovať. Nejako extra to nesledujem kedy napáchal to, čo sa prevalilo, ale predpokladám, že ten človek podvádzal a klamal od školských čias...
Akože čo sa má prevaliť?
Že chcel byť straník?
Že si zaplatil prezidentský úrad?
Že podnikal a ďalej podniká v požičiavaní peňazí?
Že lieta vládnym lietadlom a podobne?
Veď na tom nič nieje.
------------------------
Dobre predpokladáš, že od školských čias. Tak to tu predsa chodilo.
Všetci čosi páchali, aj tvoj tatko. Bola tu predsa taká doba.
Klamanie v škole? Ak dieťa neklame už v skorom predškolskom veku, je to dieťa takpovediac neschopné a jeho budúcnosť nepredpokladá nejaký výrazný úspech. Naopak, dieťa, ktoré už v skorom veku dokáže klamať vo svoj prospech preukazuje znaky šikovnosti a vynaliezavosti. Viac k tomu už nedodám.
A to ostatné? Chlapci moji a kedy ste videli človeka, ktorý sa nesnaží o zisk pre seba? Teda okrem tých naozaj ťažko mentálne postihnutých?! A to nie iba u nás, to sa týka všeobecne celosvetovo. Chce to uvažovať reálne. Chyba je iba v ľuďoch, ktorí to strpia a ktorí nie. Slovač vydrží mnoho, tam je problém, v pospolitom ľude.
3 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Akoze ktore, no tie, ktore mal odviest a neodviedol ich, teda si ich nechal, teda ich ukradol. A to, ze si zaujaty hodnotim podla toho, ze na miklosa a dzurindu mas iny meter ako na fica. Jaj, ten v tych okuliaroch ti bol asi sympatickejsi. Tak oni mohli a Fico uz nie...
Upokojim ta. Aj Fico kradne NEMORALNE, ale podla zakona. Takze nakoniec kde je problem?
nič si nenechal - všetko " preci " doplatil a olutoval - (aj pre pavla.)
aký mám iný meter ? kde obhajujem akúkolvek zlodejinu ??
ale teba sa zdá normálne teraz kritizovať dzurindu a mikloša ? tak nech sa páči...kritizuj, daj konkrétne čo, ako.. kludne aj založ tému...

ale mne sa zdá normálne kritizovať a upozorňovať na aktuálne ...na zlodeijny vládnúcich

neupokojil si ma....podla akého zákona sa dá - tento rok vlastnou hlavou zabezpečiť 30 a na další rok 40 milionov ?
prečo radšej porušil ústavu a pretlačili si za gp súdruha spolužiaka ?
čo hovoríš na skore špeciálneho prokurátora kováčika 63 : 0 pri ním dozorovanými prípadmi ?
Naposledy upravil bjuty smis : 20.09.17 at 16:07
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
Nandrolon
jar88
Nandrolon
Ja som pisal, ze ma to pobavilo, ze v Tupkach objavili princip splachovania. Ale zrejme si ten prispevok nepochopil..
A 500 tis. eur v SK mesacne? dobre som sa nasmial ty praxxx.
Píšem 500 000 € mesačne. Ty to čítaš ako SK ?
Som sa nasmial.
Neboj sa dobre som ja pochopil, čo ťa podnietilo. Zbytočne píšeš, že si písal, že ťa to pobavilo, jednoducho si chcel na to poukázať.
Precitaj si este raz ten prispevok. Pisem o 500 000 eur v SK /na slovensku/. Ale fakt si stojis za tymi 500 000 eur/mesacne 12 x do roka a pripadne aj niekolko rokov vkuse?
Ak ano, doporucujem bud odvykaci ustav Predna hora alebo ine psychiatricke zar. :-))
Napríklad tu:
Niektorí podriadení dostali viac
Dokonca aj plat Tima Cooka sú len „drobné“ v porovnaní s minuloročným príjmom Angely Ahrendts, ktorá v roku 2014 po takmer 10 rokoch opustila post šéfky britského výrobcu luxusného tovaru Burberry, aby sa stala viceprezidentkou pre oblasť retailového a internetového obchodu v Apple a aktívne sa podieľala na predaji Apple Watch.
https://www.zive.sk/clanok/101884/ko...-minulom-roku/
Ahrendts zarobila v Apple minulý rok 73 miliónov dolárov (65 miliónov eur). Väčšinu sumy však netvorí plat, ale akcie kalifornskej firmy, ktoré boli súčasťou dohody o jej prestupe. Ahrendts dostala akcie Apple v hodnote 70 miliónov dolárov (62 miliónov eur). Oficiálne sa zamestnankyňou Apple stala v máji 2014.

Lepšie ako Tim Cook si paradoxne počínali aj ďalší vysokopostavení zamestnanci. Eddy Cue zodpovedný za internetové projekty ako Siri či Apple mapy, ale aj internetové obchody Apple Store a iTunes Store, zarobil spolu 24,4 milióna dolárov (21 miliónov eur). Prakticky rovnakú výplatu mal i viceprezident Jeff Williams.

Posledným, kto dostal viac ako Cook, je ďalší nováčik, finančný riaditeľ Luca Maestri, ktorý v minulosti pracoval napríklad pre Xerox, Nokiu či General Motors. Novú pozíciu zastáva od mája 2014 a počas necelého roka v Apple zarobil 14 miliónov dolárov (12,5 milióna eur).
-----------------------------------------------------------
Tu máš ešte nejaké platy na Slovensku:
Prezident košických železiarní U.S. Steel George Babcoke zarobil za minulý rok 5,18 milióna dolárov, čo je zhruba 4,85 milióna eur. Generálny riaditeľ a prezident celej korporácie U.S. Steel Mario Longh zarobil za minulý rok 13,2 milióna dolárov (12,3 milióna eur). Títo muži poberajú takéto nehorázne platy aj v dobe, kedy ide U.S. Steel prepustiť len v USA až 10% svojich zamestnancov.
-------------------------------------
No a o platoch v bankách a iných korporáciách ani nepíšem.
Asi nie si v obraze.
Náš šéf NBS je doslova chudák. Asi ani na viac nemá. Lebo ak by mal, išiel by tam. (Tam kde by mu dali viac)
Ojojo, ty deges, vsak vsetci co si pisal su cistokrvni slovaci :-))))))))))))))))))))))
Vidim, ze uz prestavas chapat niektore veci. Este si zabudol na Bila Gatesa, svetovych sportovcov a svetovych hercov...
Ja som pisal o platoch slovakov na slovensku, aj u zahranicnych firiem a ty tu zacnes hadzat hentych... Diskusia o hovne, pardon, o Jar88-ovi...
4 8
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Afrikanka, o tom klamani v predskolskom veku mas samozrejme pravdu. Robili testy na detoch cca 4-5 rocnych a tie, ktore vzdy hovorili pravdu /natacala ich kamera/ tak nakoniec im namerali vyrazne nizsie IQ. Ak si si ale nevsimla, bavime sa tu o plnoletych ludoch, ktori by sa uz nemali spravat ako tie 4 rocne deti.
Lenze tahas tu sem to, co tu nepatri. Niekto sa snazi peniaze aj zarobit a nie iba ukradnut. Dnes je moderne striedat aj manzelky kazdu chvilu a mat pripadne aj 1-2 milenky. To vsetko je normalne, vidno to na kazdom kroku, v kazdej rodine. Ale este raz opakujem. Nerobia to vsetci. To, ze k*rvit sa je moderne a beztrestne neznamena, ze to robia vsetci...
Povazovat niekoho za menej inteligentneho, ked mam moznost ukradnut, beztrestne a neurobim to, je ubohe, povrchne. Aj preto sa uz dnes takmer nikomu neda verit. Ak ludia zacitia peniaze, vopchali by sa ti aj doprdele.
2 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
buchač
Pred piatimi dňami tu niekto dal niečo o El prezidente...
Vraj ho tvrdá realita nepotešila.

Mňa zasa neteší, že tu teraz troluje, rozvádza všeliaké "myšlienky"...
Čo je ale podstatné ?
Uráža...a uráža, a uráža..
Čo ťa urazilo? Minulosť?
Uráža ma Tvoja minulosť, to ma fest uráža.
Uráža ma, ak človek so zápisom v registri trestov za násilný trestný čin (nedovolené ozbrojovanie v súbehu s krádežou zbraní) tu káže na plnú hubu niečo o morálke.
Uráža ma, ak človek haní iného za názor, no nebridí sa mu pritom jeho služieb využiť...narážam na rodiča toho spolupáchateľa.

Kuwa...nebudeš Ty nejaký ten slovenský Mašín ?
2 7
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Afrikanka, o tom klamani v predskolskom veku mas samozrejme pravdu. Robili testy na detoch cca 4-5 rocnych a tie, ktore vzdy hovorili pravdu /natacala ich kamera/ tak nakoniec im namerali vyrazne nizsie IQ. Ak si si ale nevsimla, bavime sa tu o plnoletych ludoch, ktori by sa uz nemali spravat ako tie 4 rocne deti.
Lenze tahas tu sem to, co tu nepatri. Niekto sa snazi peniaze aj zarobit a nie iba ukradnut. Dnes je moderne striedat aj manzelky kazdu chvilu a mat pripadne aj 1-2 milenky. To vsetko je normalne, vidno to na kazdom kroku, v kazdej rodine. Ale este raz opakujem. Nerobia to vsetci. To, ze k*rvit sa je moderne a beztrestne neznamena, ze to robia vsetci...
Povazovat niekoho za menej inteligentneho, ked mam moznost ukradnut, beztrestne a neurobim to, je ubohe, povrchne. Aj preto sa uz dnes takmer nikomu neda verit. Ak ludia zacitia peniaze, vopchali by sa ti aj doprdele.
Podľa teba som zatiahla deti neprávom, ale spomenul si ich ty. Podľa mňa oprávnene, lebo už od detstva sa črtajú vlohy jedinca. To dozaista vieš, že v priemere 8-12% ľudí má vlohy na podnikanie. Tí ostatní? Majú na zamestnancov...podľa vedomostí a vzdelania. Skromne odhadujem, že 99% zamestnancov, ktorí majú možnosť sa obohatiť, tak aj spravia. A nerozhoduje vzdelanie a postavenie, ani vierovyznanie. Iba príležitosť a prirodzená ľudská vlastnosť využiť to a prilepšiť si. Hoci len toaletným papierom, prepáč, že som to uviedla ako príklad. Nechcem nikomu vstupovať do svedomia a dať mu nálepku "zlodeja", ale nie je to tak?
Ja zase nechápem, prečo tu zaťahuješ, že dnes je moderné striedať manželky a k*rviť sa. Napadá ma jedna súvislosť. Iba muž, približne vo veku cca 40 a viac, sa touto myšlienkou zaoberá, že prečo, to vynechám. Je chvályhodné , aký vyjadruješ postoj. Ale načo? Pre veriaceho, by to mala byť predsa samozrejmosť.
Ináč, ekonomický prospech a túžba po milostných zážitkoch je stará, ako ľudstvo samé. Určite aj vieš, ako to bolo s Matuzalemom.
3 4
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Afrikánka.
To podvádzanie som tu uviedol iba z jedného prostého dôvodu. Presne, ako si uviedla, že 99% si prilepší napr. aj tým toaletným papierom, tak rovnako to funguje aj vo vzťahoch.
Ak je niekto takpovediac zlodej, je na neho spoľah v iných sférach?
Jedná sa o rovnaký, prirodzený pud. Prilepšiť si materiálne, alebo prilepšiť si "pôžitkom"...
Koniec koncov to aj ty píšeš v predposlednej vete.
A o tej viere a promiskuite by som ti napísal len toľko, že je to presne ako v tvojom príklade o tom kradnutí.
A ten vek som vôbec nepochopil, ale nevadí. ja si myslím, že zaoberá sa tým každý, kto má príležitosti a čím je starší, tým viac sa tým zaoberá. Teraz musím uznať, že tým nemyslím pupkáčov uslintaných v krčme pri pive, tí majú iné záujmy...
PS: ale sme už poriadne OT
Naposledy upravil Nandrolon : 21.09.17 at 06:47
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
jar88
Nandrolon
Ja som pisal, ze ma to pobavilo, ze v Tupkach objavili princip splachovania. Ale zrejme si ten prispevok nepochopil..
A 500 tis. eur v SK mesacne? dobre som sa nasmial ty praxxx.
Píšem 500 000 € mesačne. Ty to čítaš ako SK ?
Som sa nasmial.
Neboj sa dobre som ja pochopil, čo ťa podnietilo. Zbytočne píšeš, že si písal, že ťa to pobavilo, jednoducho si chcel na to poukázať.
Precitaj si este raz ten prispevok. Pisem o 500 000 eur v SK /na slovensku/. Ale fakt si stojis za tymi 500 000 eur/mesacne 12 x do roka a pripadne aj niekolko rokov vkuse?
Ak ano, doporucujem bud odvykaci ustav Predna hora alebo ine psychiatricke zar. :-))
Napríklad tu:
Niektorí podriadení dostali viac
Dokonca aj plat Tima Cooka sú len „drobné“ v porovnaní s minuloročným príjmom Angely Ahrendts, ktorá v roku 2014 po takmer 10 rokoch opustila post šéfky britského výrobcu luxusného tovaru Burberry, aby sa stala viceprezidentkou pre oblasť retailového a internetového obchodu v Apple a aktívne sa podieľala na predaji Apple Watch.
https://www.zive.sk/clanok/101884/ko...-minulom-roku/
Ahrendts zarobila v Apple minulý rok 73 miliónov dolárov (65 miliónov eur). Väčšinu sumy však netvorí plat, ale akcie kalifornskej firmy, ktoré boli súčasťou dohody o jej prestupe. Ahrendts dostala akcie Apple v hodnote 70 miliónov dolárov (62 miliónov eur). Oficiálne sa zamestnankyňou Apple stala v máji 2014.

Lepšie ako Tim Cook si paradoxne počínali aj ďalší vysokopostavení zamestnanci. Eddy Cue zodpovedný za internetové projekty ako Siri či Apple mapy, ale aj internetové obchody Apple Store a iTunes Store, zarobil spolu 24,4 milióna dolárov (21 miliónov eur). Prakticky rovnakú výplatu mal i viceprezident Jeff Williams.

Posledným, kto dostal viac ako Cook, je ďalší nováčik, finančný riaditeľ Luca Maestri, ktorý v minulosti pracoval napríklad pre Xerox, Nokiu či General Motors. Novú pozíciu zastáva od mája 2014 a počas necelého roka v Apple zarobil 14 miliónov dolárov (12,5 milióna eur).
-----------------------------------------------------------
Tu máš ešte nejaké platy na Slovensku:
Prezident košických železiarní U.S. Steel George Babcoke zarobil za minulý rok 5,18 milióna dolárov, čo je zhruba 4,85 milióna eur. Generálny riaditeľ a prezident celej korporácie U.S. Steel Mario Longh zarobil za minulý rok 13,2 milióna dolárov (12,3 milióna eur). Títo muži poberajú takéto nehorázne platy aj v dobe, kedy ide U.S. Steel prepustiť len v USA až 10% svojich zamestnancov.
-------------------------------------
No a o platoch v bankách a iných korporáciách ani nepíšem.
Asi nie si v obraze.
Náš šéf NBS je doslova chudák. Asi ani na viac nemá. Lebo ak by mal, išiel by tam. (Tam kde by mu dali viac)
Ojojo, ty deges, vsak vsetci co si pisal su cistokrvni slovaci :-))))))))))))))))))))))
Vidim, ze uz prestavas chapat niektore veci. Este si zabudol na Bila Gatesa, svetovych sportovcov a svetovych hercov...
Ja som pisal o platoch slovakov na slovensku, aj u zahranicnych firiem a ty tu zacnes hadzat hentych... Diskusia o hovne, pardon, o Jar88-ovi...
Čo to trepeš? Ty si nič nepísal. Ty si nám sem iba podstrčil článok v ktorom sa spomínajú "nehorázne" platy v určitých našich organizáciách. Pritom každému súdnemu človeku, ľahko docvakne, akú asi reakciu tým vyvolajú.
Samozrejme, že aj ty si zareagoval presne podľa ich očakávaní.
Ja som ti na to iba napísal, že to je nič proti platom a odmenám v skutočných (veľkých) firmách. Niečo v tom zmysle, že to čo tam spomínajú ročne, oni majú mesačne.
Veď ak šéf národnej banky (ktorého tam spomínajú cca s 90 000 €/rok) zarába to čo zarába, tak sa nedostáva ani na úroveň bežného riaditeľa dobrej firmy. Nie tak ešte veľkej, úspešnej korporácie, alebo banky.
Ty si mi na to odporučil liečenie v blázinci. Ja ti však odporúčam iné, nie blázinec, ale doplnenie si svojich nedostatočných vedomostí, aby si nezostal až do konca života, taký neskutočne sprostý.
2 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
iste, volby ukážu..

za dzurindu sa robili takéto dph-podvody a ked ťa načapali- stačilo povedať sorry ?? určite ??

v čom som preboha zaujatý ??? uved mi jeden príklad ....ja rozumne argumentujem a hovorím fakty..

ktoré peniaze ukradol ? bud aj ty konrétny a daj...ktoré peniaze ukradol ??????
neukradol - "OPTIMALIZOVAL ZISK" teda si ponechal čo mu nepatrilo až pri kontrole na pokyn FS - doplatil + pokuta.

áno...presne podla zákona...nemorálne, ale podla zákona

to píšem a na to nandy reaguje....
Áno presne podľa zákona a to nieje nemorálne. Teda nemorálne podľa morálky ľudí, ktorým bola dopriata schopnosť podnikať.
Naopak ľuďom, ktorí majú iba schopnosť pracovať pre iných (za peniaze), tým to pripadá akosi nemorálne.
No a z reakcie pavla54 si ľahko odvodím aj odpoveď na moju staršiu otázku, či podniká, alebo len pre niekoho maká.
2 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

afrikánka
jar88
Nandrolon
Lenže si pozabudol, že tí poradcovia mu môžu radiť dovtedy, kým sa neprevalí jeho dávna minulosť.
Ak bol niekto niekedy podvodníkom, nemôže umrieť ako čestný chlap, ale ako podvodník.
Je to ako keby žena, ktorá má svoje dieťa, chce vzbudiť dojem, že je stále panna.
Keď páchal to, čo páchal, určite ešte nevedel, že bude kandidovať. Nejako extra to nesledujem kedy napáchal to, čo sa prevalilo, ale predpokladám, že ten človek podvádzal a klamal od školských čias...
Akože čo sa má prevaliť?
Že chcel byť straník?
Že si zaplatil prezidentský úrad?
Že podnikal a ďalej podniká v požičiavaní peňazí?
Že lieta vládnym lietadlom a podobne?
Veď na tom nič nieje.
------------------------
Dobre predpokladáš, že od školských čias. Tak to tu predsa chodilo.
Všetci čosi páchali, aj tvoj tatko. Bola tu predsa taká doba.
Klamanie v škole? Ak dieťa neklame už v skorom predškolskom veku, je to dieťa takpovediac neschopné a jeho budúcnosť nepredpokladá nejaký výrazný úspech. Naopak, dieťa, ktoré už v skorom veku dokáže klamať vo svoj prospech preukazuje znaky šikovnosti a vynaliezavosti. Viac k tomu už nedodám.
A to ostatné? Chlapci moji a kedy ste videli človeka, ktorý sa nesnaží o zisk pre seba? Teda okrem tých naozaj ťažko mentálne postihnutých?! A to nie iba u nás, to sa týka všeobecne celosvetovo. Chce to uvažovať reálne. Chyba je iba v ľuďoch, ktorí to strpia a ktorí nie. Slovač vydrží mnoho, tam je problém, v pospolitom ľude.
Tak toto si neskutočne vystihla.

Nie že by som ja osobne učil deti klamať, to v žiadnom prípade. To by nebolo "morálne". Oni sa to akosi naučia samé. Dokonca na to nepotrebujú ani príklad staršieho. Naviac, také deti nieje ľahké ani oklamať. Nech robíš čo robíš, vždy to zistia. Stačí im jedna jediná skúsenosť a druhú si už poistia.
Pre mňa to znamená, že na rozdiel od iných detí, akosi lepšie uvažujú.
Príklad:
Sľúbil som vnučke lentilky za to, že pôjde so mnou do obchodu, ale nakoniec som jej ich nekúpil a nešiel som ani do obchodu. Išiel som (a plánoval som ísť) iba do krčmy pre cigarety a tam predsa lentilky nepredávajú. Išlo mi len o to, aby som ju nenechal doma samú bez dozoru, ale ona by so mnou len tak nadarmo nešla. Tak som použil lesť s lentilkami.
Jasné že po ceste domov bola nespokojná a neustále debatovala o prísľube lentiliek. Otázka, výhovorka a zas otázka a zas výhovorka a tak to išlo až domov.
Za pár týždňov nastala veľmi podobná situácia, ale tam som už s lentilkami neuspel. Tam už prišla na rad debata či pôjdeme naozaj do obchodu, a či nechcem ísť do krčmy, a či v obchode naozaj budú mať lentilky a nakoniec to zaklincovala či mám cigarety. Zauvažoval som či ju oklamať, ale ona to hneď za mňa vyriešila. Tak ukáž. (akože mám cigarety) Nemáš? Tak s tebou nejdem.
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
iste, volby ukážu..

za dzurindu sa robili takéto dph-podvody a ked ťa načapali- stačilo povedať sorry ?? určite ??

v čom som preboha zaujatý ??? uved mi jeden príklad ....ja rozumne argumentujem a hovorím fakty..

ktoré peniaze ukradol ? bud aj ty konrétny a daj...ktoré peniaze ukradol ??????
neukradol - "OPTIMALIZOVAL ZISK" teda si ponechal čo mu nepatrilo až pri kontrole na pokyn FS - doplatil + pokuta.

áno...presne podla zákona...nemorálne, ale podla zákona

to píšem a na to nandy reaguje....
Áno presne podľa zákona a to nieje nemorálne. Teda nemorálne podľa morálky ľudí, ktorým bola dopriata schopnosť podnikať.
Naopak ľuďom, ktorí majú iba schopnosť pracovať pre iných (za peniaze), tým to pripadá akosi nemorálne.
No a z reakcie pavla54 si ľahko odvodím aj odpoveď na moju staršiu otázku, či podniká, alebo len pre niekoho maká.
každý podnikateľ okrem toho že vykorisťuje, je okrem Bila Gatesa aj vykorisťovaný
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
bjuty smis


áno...presne podla zákona...nemorálne, ale podla zákona

to píšem a na to nandy reaguje....
Áno presne podľa zákona a to nieje nemorálne. Teda nemorálne podľa morálky ľudí, ktorým bola dopriata schopnosť podnikať.
Naopak ľuďom, ktorí majú iba schopnosť pracovať pre iných (za peniaze), tým to pripadá akosi nemorálne.
No a z reakcie pavla54 si ľahko odvodím aj odpoveď na moju staršiu otázku, či podniká, alebo len pre niekoho maká.
Že to píšeš práve TY! Ty, ktorý kradol, nedovolene sa ozbrojoval, podvádzal štát.... buchač ťa odhalil pred nedávnom - citoval TVOJE VLASTNÉ príspevky.
TY by si mal radšej držať zobák, vziať si zrkadlo a videl by si v ňom ešte horšieho, než tu odsudzuješ.

Pretože na rozdiel od TEBA, Kiska (i keď ho dvakrát nemusím, ale stále je prijateľnejší, ako poľovník a pretekár v jednom) to priznal, zdokladoval aj vyjadreniami (na rozdiel od @yegor... , ktorý podsunul lajstrá, ktoré síce dokazovali, čo sa stalo a zistilo, ale už neukázal, ako sa to vyriešilo). Na rozdiel od TEBOU milovaných Kali pašu a Fico sultána, ktorí zatĺkajú a zatĺkajú... odkiaľ prachy berú....
Na rozdiel od Fico sultána, ktorý VYTIAHOL bankové záznamy Matviča (je to síce šašo, ale tiež má právo na bankové tajomstvo) a verejne sa tým chválil, ale keď sa vytiahlo niečo na neho, už očervenel a TO rozosielal. A dám krk na to, že tá "kauza Kiska" bude z dielne Fico+Kaliňák!
Naposledy upravil misoft : 21.09.17 at 12:26
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
iste, volby ukážu..

za dzurindu sa robili takéto dph-podvody a ked ťa načapali- stačilo povedať sorry ?? určite ??

v čom som preboha zaujatý ??? uved mi jeden príklad ....ja rozumne argumentujem a hovorím fakty..

ktoré peniaze ukradol ? bud aj ty konrétny a daj...ktoré peniaze ukradol ??????
neukradol - "OPTIMALIZOVAL ZISK" teda si ponechal čo mu nepatrilo až pri kontrole na pokyn FS - doplatil + pokuta.

áno...presne podla zákona...nemorálne, ale podla zákona

to píšem a na to nandy reaguje....
Áno presne podľa zákona a to nieje nemorálne. Teda nemorálne podľa morálky ľudí, ktorým bola dopriata schopnosť podnikať.
Naopak ľuďom, ktorí majú iba schopnosť pracovať pre iných (za peniaze), tým to pripadá akosi nemorálne.
No a z reakcie pavla54 si ľahko odvodím aj odpoveď na moju staršiu otázku, či podniká, alebo len pre niekoho maká.
každý podnikateľ okrem toho že vykorisťuje, je okrem Bila Gatesa aj vykorisťovaný
A na to si zas ako prišiel?
Že práve okrem Bila Gatesa každý.
No že to nejako rozveď.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
jar88
bjuty smis


áno...presne podla zákona...nemorálne, ale podla zákona

to píšem a na to nandy reaguje....
Áno presne podľa zákona a to nieje nemorálne. Teda nemorálne podľa morálky ľudí, ktorým bola dopriata schopnosť podnikať.
Naopak ľuďom, ktorí majú iba schopnosť pracovať pre iných (za peniaze), tým to pripadá akosi nemorálne.
No a z reakcie pavla54 si ľahko odvodím aj odpoveď na moju staršiu otázku, či podniká, alebo len pre niekoho maká.
Že to píšeš práve TY! Ty, ktorý kradol, nedovolene sa ozbrojoval, podvádzal štát.... buchač ťa odhalil pred nedávnom - citoval TVOJE VLASTNÉ príspevky.
TY by si mal radšej držať zobák, vziať si zrkadlo a videl by si v ňom ešte horšieho, než tu odsudzuješ.
Veď daj tie príspevky a aj tebe to vyvrátim. Úplne rovnako, ako som to vyvrátil jemu.
----------------------
Vieš že každý človek má prirodzené právo postaviť sa bezpráviu na odpor? Asi nie.
Ak sa nemôžeš domôcť niečoho legálne, máš možnosť to získať nelegálne. Dokonca aj otrok má právo na slobodu. A ak ju dokáže nejako získať, určite preto nebude nemorálnym slobodným človekom.
-----------------------
A daj príspevok, kde som písal, že som nejako podvádzal štát.
Inak si tým len potvrdil, že si len nicotný tárajko. Jednoducho misoft.
1 3
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
Veď daj tie príspevky a aj tebe to vyvrátim. Úplne rovnako, ako som to vyvrátil jemu.
-------
Vieš že každý človek má prirodzené právo postaviť sa bezpráviu na odpor?
Správne...len zvratky tu dávaš.
-------
Bezprávie, boj proti nemu v ponímaní prepadnutia strážnej jednotky, získanie (nelegálnou cestou = TRESTNÝ čin !!! ) zbraní a ich prípadné použitie ( TRESTNÝ čin !!! ) ?
Fujtajbl, tak to je už silný materiál.

Človeče... šak ty si horší ako zbrane hromadného ničenia (pri zbraniach hromadného ničenia človek aspoň netrpí, alebo aspoň nie toľký čas)...
2 8
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať