Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nandy
štátny prevrat ??
nežartuj...alebo , daj v čom by bola porušená ústava odvolaním kaliňáka...prípadne predčasnými volbami...
Suhlas s Buchacom.
Myslis, ze aj odvolavanie ministrov a predcasne volby v inych krajinach spravadzaju obrovske, riadene, niekolkodnove demonstracie v krajskych mestach a rozne pochody???
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
Fico je z predstaviteľov
V4 najviac naklonený Rusku ....
Ano?
https://komentare.hnonline.sk/koment...juh-ci-v-jadre

Myslim, že Fico predstiera/l len to, čo ludia chcú, či chceli počuť.
Istoty a podobné chobotiny.
Mzdy na Slovensku sú nízke. V rodinach maju študentov, a naklady na cestovanie by ich zruinovalo. Tak smeracka banda vymyslela cestovanie zadarmo. Že to nie je zadarmo, o tom vieme svoje.
Alebo štátny klientelizmus. A nie je klientelizmom toto?: o investíciu sa uchádza nadnarodná spoločnosť. V novinach velké titulky, že zamestná x tisíc občanov. Lenže je tu aj susedné madarsko, polsko, česko a tak sa ponuky podliezajú. Napokon sa to podpíše, firma dostane 10 ročné daňové prázdniny, pozemok vykupi štát. A ludia makajú ako šróby za 400-700€ platy. To je ku*va úspech! Že sa z toho nedá existovať, to nikto nespomenie. Ale máme dopravu zadarmo.
Úspech bude, až tu budú mzdy asi ako v Slovinsku. To som nevybral koli nazvu, ale koli skutočnosti, že tam porovnatelny HDP na hlavu a mzdy maju o 50-60% vyššie než na Slovensku.

Mne osobne nebude ľúto za touto Kaliňakovsko-mafianskou sebrankou. A to, že sa Fico roky branil jeho odvolaniu, tiež niečo indikuje. Určite to, že on ako premier je maly pán. Niekto v pozadí financoval roky mašinériu Smeru a teraz vybera zlaté vajíčka.

Samozrejme, občan si može maximálne želať, aby sa toto už neopakovalo. Aby to tu neprevzala ina mafia, ina zlodejská mašinéria.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pmajap
Prečítajte si to
https://slobodnyvyber.sk/martina-sim...-hus-zagagala/

toto sa naozaj v Bratislave deje, sú tu cvičení provokatéri, zajtra sa to môže škaredo zvrhnúť, tu nejde o dvoch mladých ľudí a vyšetrenie vraždy.
Výstižný príspevok z diskusie pod článkom, taký "jednoduchší", ale zase pre niektorých lepšie pochopiteľný:
"Istambulsky dohovor - plaziva genocida povodneho obivatelstva vo vyhlade na generacie dopredu, zdravych muzov a zeny treba vychovat ako LGBTI, SJW, snowflakes, ktory budu mat nula deti, inteligenciu hupacieho konika a nazory sebevrazedneho idiota v mysaciom raji a daruju svoju zem idealne zadarmo. Kvoty a imigracia - vychovavane generacie LGBTI SJW snowflakes maju byt znicene invaziou moslimov z afriky, ktori snowflakes usmazia a zavedu teror, nenavist a sariu, obciansku vojnu s poslednymi zbytkami zdravej spolocnosti. Tyto posledni warriors budu oznaceni za fasistov, VUB im bude rusit ucty, bude pre nich vymyslena ideo policia NAKA a bude ich sikanovat, budu vyhadzovani z prace."
-----------------------------------------------------
A ešte jeden link z diskusie http://www.spolocnostsbm.com/clanky/...co-potom-.html
Naposledy upravil Nandrolon : 09.03.18 at 06:37
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
nandy
štátny prevrat ??
nežartuj...alebo , daj v čom by bola porušená ústava odvolaním kaliňáka...prípadne predčasnými volbami...
Suhlas s Buchacom.
Myslis, ze aj odvolavanie ministrov a predcasne volby v inych krajinach spravadzaju obrovske, riadene, niekolkodnove demonstracie v krajskych mestach a rozne pochody???
v iných krajinách má premiér pohlavnú radkyňu použitý taliánsky mafiánsky matrac ?
v iných krajinách priamo minister vnútra s ministrom financií tunelujú rozpočet ?

v iných krajinách zastrelili novinára, ktorý vyšetroval zlodejiny vlády ?
v iných krajinách premiér pri odhalení korupcie nazýva novinárov protislovenské prostitútky, hyeny ?
v iných krajinách je švagor šéfa fizlov ctihodný podnikatel sbs bodor ?
mám pokračovať ??

ale áno...v bulharsku padla vláda po protestoch za korupciu
v čechách to isté...dokonca polícia a štátne zastupitelstvo ju" zrušilo", pána nečasa...
nesleduješ to ???
Naposledy upravil bjuty smis : 09.03.18 at 07:47
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

páči sa mi, že už aj smerácki patkáni začínajú vyblakovať, že sa smeru nikdy nezastávali )))

to budeme teraz velmo často počúvať ))))))))))))))))
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dôležitá téma
http://slovenskydohovorzarodinu.sk/p...ulsky-dohovor/
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
páči sa mi, že už aj smerácki patkáni začínajú vyblakovať, že sa smeru nikdy nezastávali )))

to budeme teraz velmo často počúvať ))))))))))))))))
máš odvahu konkrétne pomenovať niektorého? či len tu ako nick dokážeš šíriť smrad nenávisti?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
páči sa mi, že už aj smerácki patkáni začínajú vyblakovať, že sa smeru nikdy nezastávali )))

to budeme teraz velmo často počúvať ))))))))))))))))
máš odvahu konkrétne pomenovať niektorého? či len tu ako nick dokážeš šíriť smrad nenávisti?
napr. ty..
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pmajap
Prečítajte si to
https://slobodnyvyber.sk/martina-sim...-hus-zagagala/

toto sa naozaj v Bratislave deje, sú tu cvičení provokatéri, zajtra sa to môže škaredo zvrhnúť, tu nejde o dvoch mladých ľudí a vyšetrenie vraždy.
výnimočne máš pravdu...tu už nejde o dvoch mladých ludí
pietna spomienka na nich bola minulý týždeň..

dnes bude protest s názvom - Postavme sa za slušné Slovensko.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
Nástupkyňa za Kaliho ?
https://plus7dni.pluska.sk/Domov/Fic...-vas-prekvapia

Dlhší článok, ale prečítať celé.
Toto nie je ziadna novinka....mala by uz vtedy ak by jeden robo šef v palaci a druhy robo šef na vlade....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
páči sa mi, že už aj smerácki patkáni začínajú vyblakovať, že sa smeru nikdy nezastávali )))

to budeme teraz velmo často počúvať ))))))))))))))))
máš odvahu konkrétne pomenovať niektorého? či len tu ako nick dokážeš šíriť smrad nenávisti?
napr. ty..
DOKÁŹ TO
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
páči sa mi, že už aj smerácki patkáni začínajú vyblakovať, že sa smeru nikdy nezastávali )))

to budeme teraz velmo často počúvať ))))))))))))))))
máš odvahu konkrétne pomenovať niektorého? či len tu ako nick dokážeš šíriť smrad nenávisti?
napr. ty..
DOKÁŹ TO
načo ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
štátny prevrat ??
Nie doslovne...no nájdeš/di nejaký iný a vhodnejší výraz pre henten vývoj udalostí.
Ja by som to prirovnal tej "Nežnej revolúcii"...

P.S.:
Aby jasno bolo, Smer@company musí jednoznačne skončiť.
No jasné.
Po nežnej museli skončiť komunisti a väčšina ľudí sa stotožnila s názorom, že "nie sme ako oni". To znamená, nebudeme ich vešať, strieľať a ani zatvárať. Ale mali sme im dať aspoň po papuliach a aspoň ich zahnať do lesov.
Nedočkali by sme sa Mečiara a mečiarizmu. Skapal by niekde v lese ako chorý pes.
Nenarobil by nám také škody, na už aj tak, viacmenej kompletne zdevastovanom myslení.
Aj ten musel nakoniec skončiť. A aj skončil. Avšak nikto mu nedal ani len po papuli. Nikto ho s tou jeho bandou (HZDS) nezahnal skapať kdesi do lesa.
A tak sme sa dočkali ďalšieho (zmrda) so zlodejskou stranou.
Nuž čo, tak sa tí (zmrdi, čo mali skapať kdesi v lese) pekne potichúčku prešupli k SMERU a pekne nám to nakladajú.
------------------------------------------------
A teraz nám tu buchač napíše, že musia jednoznačne skončiť a zároveň to začne porovnávať s "nežnou revolúciou".
A tak sa pýtam, kto a s čím zas príde po nich?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
bjuty smis
páči sa mi, že už aj smerácki patkáni začínajú vyblakovať, že sa smeru nikdy nezastávali )))

to budeme teraz velmo často počúvať ))))))))))))))))
máš odvahu konkrétne pomenovať niektorého? či len tu ako nick dokážeš šíriť smrad nenávisti?
Na to ani odvahu netreba.
A ak chceš môžem ti ich tu aj ja vymenovať.
Každý deň ti ich tu ráno, na obed a aj večer vypíšem. Nie nakopírujem, ale vypíšem.
----------------------------
Ale aký by to malo význam, keď to aj tak nikdy nepochopíte.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
páči sa mi, že už aj smerácki patkáni začínajú vyblakovať, že sa smeru nikdy nezastávali )))

to budeme teraz velmo často počúvať ))))))))))))))))
máš odvahu konkrétne pomenovať niektorého? či len tu ako nick dokážeš šíriť smrad nenávisti?
napr. ty..
DOKÁŹ TO
Načo to má dokazovať, veď ty sám to tu denno denne preukazuješ svojimi vlastnými vyjadreniami.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Svätá pravda
Obraty Roberta Fica: Sám navrhoval predčasné voľby, dnes hovorí o prevrate
https://slovensko.hnonline.sk/170738...ori-o-prevrate
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
buchač
bjuty smis
štátny prevrat ??
Nie doslovne...no nájdeš/di nejaký iný a vhodnejší výraz pre henten vývoj udalostí.
Ja by som to prirovnal tej "Nežnej revolúcii"...

P.S.:
Aby jasno bolo, Smer@company musí jednoznačne skončiť.
No jasné.
Po nežnej museli skončiť komunisti a väčšina ľudí sa stotožnila s názorom, že "nie sme ako oni". To znamená, nebudeme ich vešať, strieľať a ani zatvárať. Ale mali sme im dať aspoň po papuliach a aspoň ich zahnať do lesov.
Nedočkali by sme sa Mečiara a mečiarizmu. Skapal by niekde v lese ako chorý pes.
Nenarobil by nám také škody, na už aj tak, viacmenej kompletne zdevastovanom myslení.
Aj ten musel nakoniec skončiť. A aj skončil. Avšak nikto mu nedal ani len po papuli. Nikto ho s tou jeho bandou (HZDS) nezahnal skapať kdesi do lesa.
A tak sme sa dočkali ďalšieho (zmrda) so zlodejskou stranou.
Nuž čo, tak sa tí (zmrdi, čo mali skapať kdesi v lese) pekne potichúčku prešupli k SMERU a pekne nám to nakladajú.
------------------------------------------------
A teraz nám tu buchač napíše, že musia jednoznačne skončiť a zároveň to začne porovnávať s "nežnou revolúciou".
A tak sa pýtam, kto a s čím zas príde po nich?
Na Mečiara sú najviac nasratí, tí, ktorí za Dzurindu a Mikloša rozkrádali, pardón, privatizovali.
Tí musia byť od zlosti úplne fialoví, že nemohli toho zobrať viac, lebo prvý, kto si vyberal, bol Mečiar. Ostatní sa museli už iba uspokojiť s tým, čo im chudákom nechal.
A to mu dosmrti nezabudnú :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
duves
Obraty Roberta Fica...
Odtial skopirovane: „Do troch minút odvolám každého člena vlády, u ktorého sa ukáže iba náznak korupcie a klientelizmu,“ povedal trojnásobný predseda vlády Slovenskej republiky v roku 2007.

Kalinak nedavno: "Korupcia na najvyssich miestach sa neda odhalit, pretoze nic take neexistuje".

Jasne ako facka. Tak preco je tu tolko nespokojnych pochybovacov???
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
Svätá pravda
Obraty Roberta Fica: Sám navrhoval predčasné voľby, dnes hovorí o prevrate
https://slovensko.hnonline.sk/170738...ori-o-prevrate
Hlavne že si mu pri každom obrate oddane ťapuškal.
A mne za každú kritiku dobre nadal.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať