Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misomiso
jar88
misomiso
vicktor
Ano tajne sluzby spicluju a zasahuju, ale vymysliet scenar koho zavrazdit a vediet aky bude buduci vyvoj je bez kristalovej gule dost problem.
No ak sme naprikad jedna z mala krajin, ktora neprijma migrantov alebo kritizuje protiruske sankcie, tak akykolvek politicky posun v krajine im moze stat za tu "namahu".
Komu "im" to môže stáť za námahu? Prečo nenapíšeš konkrétne?
----------------
To že by sme prijali napríklad 1000 migrantov a dali im aj 1000 € na hlavu (čo určite nehrozí) je len milión euro mesačne. Ročne by sa jednalo o 12 miliónov. To má akože komu konkrétne stáť za tú spomínanú námahu?
No a ten argument, že Slovensko kritizuje protiruské sankcie, má mať akú že váhu? Myslíš, že tá Slovenská kritika nejako zmierńuje dané sankcie?
-------------------------
Je naozaj zaujímavé, ako sa na tých nekonkrétnostiach viete zhodnúť.
No krajiny zapadnej Europy si predtsavuju, ze by sme sa mali spravat ako oni a brat nie tisicku, ale statisice. A taky migrant stoji stat v Nemecku cez tisicku mesacne, nie jednorazovo. To uz su trocha ine pocty. Ale myslim, ze im nejde iba o peniaze, ale v tomto pripade aj o "princip". Niekto zle znasa, ze nejaka mala krajina ma vlastny nazor.

Myslim, ze je to cele prave naopak. Praveze ani ja, ani Nandrolon nevieme, kto zabila Kuciaka, ale pomaly sa mi zda, ze budeme uz jedini dvaja na Porade, alebo v celom state, ktori to aj otvrene priznaju tym, ze jednoducho pripustame vsetky moznosti.

Aké že všetky možnosti pripúšťate? Ja som tu od vás nečítal nič, čo by bolo jasné a konkrétne. Veď aj to tebou spomenuté, že "krajiny západnej Europy" je nekonkrétne. A nekonkrétne je aj ak napíšeš, že "Nemecko".

Zatial co "iste kruhy" nepripustaju ziadnu inu moznost okrem tej, ze za vrazdou stoji niekto napojeny na Smer a rozvesiavaju po meste krvave tricka, dokonca zacali vylievat "umelu krv", vraj pred kosicky magistrat - no uz s tym ma magistrat? Zatial to tu bezi podla scenara, ktory sa uplatnim naposledy v Kyjeve. Ibaze tam museli obetovat nie dvoch ludi ale 120 studentov.

Dufam, ze si uvedomia strojcovia tejto "revolucie", ze sa trocha preratli (na Slovensku momentalne nie je velmi revolucna nalada, alebo ludia maju konecne robotu a co do ust), a ze obete nebudu pribudat.

Ja by som mal byt prvy, ktory by som mal chiet vidiet Fica na politickom dochodku, ak nie v base. Ale nerad by som tu mal namiesto "mafiana na ciastocny uvazok" tlupu mafianov na plny uvazok. Lebo zatial to tak vyzera.
Vieš, to tvoje, že "isté kruhy", to je také, že jedna baba povedala.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Kurz bol za Putinom dohodnut obchody a podporit NS2.
Som zvedavy koho v Rakusku najblizsie zavrazdia.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misomiso
duves
buchač
Ale aby si bol v obraze ? Starší človek si toho v dnešnej dobe veľa nenavyberá...či ?
Do dôchodku (cca 2 roky) to ešte nejak vydrží.
Firmy nezamestnaju nikoho kto ma 10 rokov do dochodku.
Dnes zamestnaju radi aj dochodcu.
za 300€
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

S misomisom súhlasím na 100%.
Treba si uvedomiť jedno. Ani Fico, ani Kaliňák, a ani talianska mafia Ndragheta, ktorá sa tu má ako prasa v žite desiatky rokov, nie sú retardovaní.
Z toho mi vyplýva iba pár scenárov, z toho by som dal do popredia najpravdepodobnejší, že niekto /určitá skupina ľudí v zahraničí, ktorá je napojená na tunajších politikov, funkcionárov/ chce jednoducho vymeniť súčasnú vládu a naštrbiť nálady ľudí v SR.
Vražda bola podľa mňa plánovaná v zahraničí už niekoľko rokov. Najskôr našli iniciatívneho, lojálneho novinára, ktorému boli účelovo podsúvané tajné informácie /všetko sa vygoogliť nedá, aj keď niektorí to tak prezentujú, hlavne tajné materiály vlády/. Necháme ho "akože" odhaliť obrovské prepojenie talianskej mafie na slovenskú vládu. Nakoniec ho dajú popraviť priam manifestatívnym spôsobom. Výsledok? Ndraghete v SR pôjdu po krku, Ficovi a Smeru takisto. Ak sa k tomu pridajú správni ľudia - prezident + najsilnejšie opozičné strany + rôzne neziskovky /napr. Fair play akosi podozrivo mlčí, inokedy sa vyjadruje ku všetkému/, môže z toho vzniknúť štátny prevrat.
Tým pádom sa Smer "vyklidí" z javiska, zvyšky Ndraghety tí noví "správni ľudia" vyženú a hneď sú pripravené 2 voľné miesta.
1. pre novú vládu a ich pritakávačov
2. pre nové "spoločenstvo určitých ľudí" /nechcem písať hneď mafiu/
Ak by ho chcela Ndragheta zniesť zo sveta, tak zoberie iba jeho samotného v tichosti a tak, že by ho nikdy nenašli. Ale tu, pár hodín po nájdení už NIEKTO organizoval manifestácie, pochody po viacerých mestách, žeby to niekto robil ZADARMO? Bežní ľudia ešte ani nevedeli kto bol, čo bol, čo písal, jeho meno nikdy nepočuli, ale už boli podnecovaní k rôznym pochodom za spravodlivosť a podobne.

Toto považujem za jedno obrovské, smutné DIVADLO. Nikdy som Smer nevolil, ale držím mu palce a má moju plnú podporu, nakoľko to bolo na nich jednoznačne narafičené.

Jar88 - stačí takto? Teraz napíš svoj názor, my zatiaľ ideme na záchod, aby sme sa pri jeho čítaní od smiechu nepošťali. Podľa mňa nenapíšeš nič konkrétne, tak, ako vždy.

PS: neviem si predstaviť ani hypoteticky, čo by sa stalo, ak by to nebol Kuciak, ale taký Matovič, Remišová. Ovce by asi zobrali vidly a postavili by sa pred východ z úradu vlády.
Tí, ktorí to urobili sa trošku prepočítali s tým prevratom, nakoľko žiadny nebude... :-)
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Palka vnimam poslednú dobu, že ma celkom rozumné pohľady
https://www.postoj.sk/31220/slovensk...odne-vzopaetie
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nandrolon
....... Najskôr našli iniciatívneho, lojálneho novinára, ktorému boli účelovo podsúvané tajné informácie /všetko sa vygoogliť nedá, aj keď niektorí to tak prezentujú, hlavne tajné materiály vlády/. Necháme ho "akože" odhaliť obrovské prepojenie talianskej mafie na slovenskú vládu. Nakoniec ho dajú popraviť priam manifestatívnym spôsobom......
Toto je velmi reálne. A ako píšeš, že Fico s Kaliňakom niečo tušili, vysledok bol, že hned vytiahli na svetlo božie bankovky v hodnote 1 mil.€. Možno ho založili kamoši.

Ešte existuje jedno vysvetlenie, sice malinke %, ale je to možné.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

duves
misomiso
duves
buchač
Ale aby si bol v obraze ? Starší človek si toho v dnešnej dobe veľa nenavyberá...či ?
Do dôchodku (cca 2 roky) to ešte nejak vydrží.
Firmy nezamestnaju nikoho kto ma 10 rokov do dochodku.
Dnes zamestnaju radi aj dochodcu.
za 300€
Kamarat musel jednu pani tesne pre dochodkom zamestnat za 4800 mesacne, nakolko nevedel najst nikoho vhodneho na danu poziciu. Zalezi, v com sa vyznas a co ovladas.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Súhlasím na 100% s misomiso.Dúfam že rektori VŠ budú mať dosť rozumu aby nedali deckám neobmedzené voľno na štrajkovanie ako žiadajú.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
S misomisom súhlasím na 100%.
Treba si uvedomiť jedno. Ani Fico, ani Kaliňák, a ani talianska mafia Ndragheta, ktorá sa tu má ako prasa v žite desiatky rokov, nie sú retardovaní.
Z toho mi vyplýva iba pár scenárov, z toho by som dal do popredia najpravdepodobnejší, že niekto /určitá skupina ľudí v zahraničí, ktorá je napojená na tunajších politikov, funkcionárov/ chce jednoducho vymeniť súčasnú vládu a naštrbiť nálady ľudí v SR.
Vražda bola podľa mňa plánovaná v zahraničí už niekoľko rokov. Najskôr našli iniciatívneho, lojálneho novinára, ktorému boli účelovo podsúvané tajné informácie /všetko sa vygoogliť nedá, aj keď niektorí to tak prezentujú, hlavne tajné materiály vlády/. Necháme ho "akože" odhaliť obrovské prepojenie talianskej mafie na slovenskú vládu. Nakoniec ho dajú popraviť priam manifestatívnym spôsobom. Výsledok? Ndraghete v SR pôjdu po krku, Ficovi a Smeru takisto. Ak sa k tomu pridajú správni ľudia - prezident + najsilnejšie opozičné strany + rôzne neziskovky /napr. Fair play akosi podozrivo mlčí, inokedy sa vyjadruje ku všetkému/, môže z toho vzniknúť štátny prevrat.
Tým pádom sa Smer "vyklidí" z javiska, zvyšky Ndraghety tí noví "správni ľudia" vyženú a hneď sú pripravené 2 voľné miesta.
1. pre novú vládu a ich pritakávačov
2. pre nové "spoločenstvo určitých ľudí" /nechcem písať hneď mafiu/
Ak by ho chcela Ndragheta zniesť zo sveta, tak zoberie iba jeho samotného v tichosti a tak, že by ho nikdy nenašli. Ale tu, pár hodín po nájdení už NIEKTO organizoval manifestácie, pochody po viacerých mestách, žeby to niekto robil ZADARMO? Bežní ľudia ešte ani nevedeli kto bol, čo bol, čo písal, jeho meno nikdy nepočuli, ale už boli podnecovaní k rôznym pochodom za spravodlivosť a podobne.

Toto považujem za jedno obrovské, smutné DIVADLO. Nikdy som Smer nevolil, ale držím mu palce a má moju plnú podporu, nakoľko to bolo na nich jednoznačne narafičené.

Jar88 - stačí takto? Teraz napíš svoj názor, my zatiaľ ideme na záchod, aby sme sa pri jeho čítaní od smiechu nepošťali. Podľa mňa nenapíšeš nič konkrétne, tak, ako vždy.

PS: neviem si predstaviť ani hypoteticky, čo by sa stalo, ak by to nebol Kuciak, ale taký Matovič, Remišová. Ovce by asi zobrali vidly a postavili by sa pred východ z úradu vlády.
Tí, ktorí to urobili sa trošku prepočítali s tým prevratom, nakoľko žiadny nebude... :-)
Jasné že nestačí, ako by aj mohlo.
Označ v tom svojom texte, čo je fakt a čo len domnienka vycucaná priamo z tvojho presvedčenia. Napríklad podtrhnutím.
Pre mňa je jediným faktom tvoje tvrdenie, že bežní ľudia, vrátane mňa o ňom do jeho vraždy nepočuli.

To je asi tak všetko.
Vieme len to, že bol nepochybne zavraždený, ale nevieme a už sa ani nikdy nedozvieme kým a prečo. To je jediný fakt.
Ostatné špekulácie sú naozaj bezpredmetné.
Ale nás by malo začať zaujímať hlavne to, čo v skutočnosti také záujmy vyvoláva. Myslím záujem politikov o finančný (majetkový) profit, ďalej čo konkrétne vyvoláva záujem rôznych zločineckých skupín (organizácií) , ako mafia a podobne. Podstatné je to "čo".
-----------------------------
Mafia a ani politici nestoja o profit z nejakého jednotlivca. Vždy hľadajú len cestu k profitu od čím väčšej skupiny jednotlivcov. Ak taká možnosť nieje, nieje ani mafia a ani korupcia v politike.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nadrolon, dobré ....

ale zabudol si na úlohu šoroša....poprosím opraviť....
ale najviac o tebe vraví toto :


žeby to niekto robil ZADARMO?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misomiso
duves
misomiso
duves
buchač
Ale aby si bol v obraze ? Starší človek si toho v dnešnej dobe veľa nenavyberá...či ?
Do dôchodku (cca 2 roky) to ešte nejak vydrží.
Firmy nezamestnaju nikoho kto ma 10 rokov do dochodku.
Dnes zamestnaju radi aj dochodcu.
za 300€
Kamarat musel jednu pani tesne pre dochodkom zamestnat za 4800 mesacne, nakolko nevedel najst nikoho vhodneho na danu poziciu. Zalezi, v com sa vyznas a co ovladas.
Moja žena je už od februára 2017 na dôchodku a tiež nesedí doma. A mohla by. No a tiež si to nechá riadne zaplatiť a pritom jej nikto nemá za zlé, že príde dvakrát za týždeň a iba na 3 - 4 hodiny.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misomiso
Kamarat musel jednu pani tesne pre dochodkom zamestnat za 4800 mesacne, nakolko nevedel najst nikoho vhodneho na danu poziciu. Zalezi, v com sa vyznas a co ovladas.
To je extrem čo píšeš. Ja uvadzam x pripadov, kde je to takto. Napr. nie sú sestry. Takže to robia dochodkyne. Napr. v ambulancii prakt. lekera. No a lekar sa na to pozera - že ved mate dochodok, a tie 3 stovky mate ako bonus.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misomiso
jar88
misomiso
vicktor
Ano tajne sluzby spicluju a zasahuju, ale vymysliet scenar koho zavrazdit a vediet aky bude buduci vyvoj je bez kristalovej gule dost problem.
No ak sme naprikad jedna z mala krajin, ktora neprijma migrantov alebo kritizuje protiruske sankcie, tak akykolvek politicky posun v krajine im moze stat za tu "namahu".
Komu "im" to môže stáť za námahu? Prečo nenapíšeš konkrétne?
----------------
To že by sme prijali napríklad 1000 migrantov a dali im aj 1000 € na hlavu (čo určite nehrozí) je len milión euro mesačne. Ročne by sa jednalo o 12 miliónov. To má akože komu konkrétne stáť za tú spomínanú námahu?
No a ten argument, že Slovensko kritizuje protiruské sankcie, má mať akú že váhu? Myslíš, že tá Slovenská kritika nejako zmierńuje dané sankcie?
-------------------------
Je naozaj zaujímavé, ako sa na tých nekonkrétnostiach viete zhodnúť.
No krajiny zapadnej Europy si predtsavuju, ze by sme sa mali spravat ako oni a brat nie tisicku, ale statisice. A taky migrant stoji stat v Nemecku cez tisicku mesacne, nie jednorazovo. To uz su trocha ine pocty. Ale myslim, ze im nejde iba o peniaze, ale v tomto pripade aj o "princip". Niekto zle znasa, ze nejaka mala krajina ma vlastny nazor.

Myslim, ze je to cele prave naopak. Praveze ani ja, ani Nandrolon nevieme, kto zabila Kuciaka, ale pomaly sa mi zda, ze budeme uz jedini dvaja na Porade, alebo v celom state, ktori to aj otvrene priznaju tym, ze jednoducho pripustame vsetky moznosti.

Zatial co "iste kruhy" nepripustaju ziadnu inu moznost okrem tej, ze za vrazdou stoji niekto napojeny na Smer a rozvesiavaju po meste krvave tricka, dokonca zacali vylievat "umelu krv", vraj pred kosicky magistrat - no uz s tym ma magistrat? Zatial to tu bezi podla scenara, ktory sa uplatnim naposledy v Kyjeve. Ibaze tam museli obetovat nie dvoch ludi ale 120 studentov.

Dufam, ze si uvedomia strojcovia tejto "revolucie", ze sa trocha preratli (na Slovensku momentalne nie je velmi revolucna nalada, alebo ludia maju konecne robotu a co do ust), a ze obete nebudu pribudat.

Ja by som mal byt prvy, ktory by som mal chiet vidiet Fica na politickom dochodku, ak nie v base. Ale nerad by som tu mal namiesto "mafiana na ciastocny uvazok" tlupu mafianov na plny uvazok. Lebo zatial to tak vyzera.
riskuješ názor jedného feťáka, že si myslíš že to boli vesmírni jašteri
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nadrolon, dobré ....

ale zabudol si na úlohu šoroša....poprosím opraviť....
ale najviac o tebe vraví toto :


žeby to niekto robil ZADARMO?
áno, a čo to o mne teda vraví? Ty snáď pracuješ ZADARMO?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - veď píšem, že je to moja teória, ako to môže byť fakt? Faktom by sa to stalo až vtedy, ak by bola teória zhodná s výsledkom vyšetrovania.
Dovtedy sú všetko iba teórie a domnienky okolo FAKTU, že dvaja ľudia zomreli na následky strelných poranení.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
S misomisom súhlasím na 100%.
Treba si uvedomiť jedno. Ani Fico, ani Kaliňák, a ani talianska mafia Ndragheta, ktorá sa tu má ako prasa v žite desiatky rokov, nie sú retardovaní.
Z toho mi vyplýva iba pár scenárov, z toho by som dal do popredia najpravdepodobnejší, že niekto /určitá skupina ľudí v zahraničí, ktorá je napojená na tunajších politikov, funkcionárov/ chce jednoducho vymeniť súčasnú vládu a naštrbiť nálady ľudí v SR.
Vražda bola podľa mňa plánovaná v zahraničí už niekoľko rokov. Najskôr našli iniciatívneho, lojálneho novinára, ktorému boli účelovo podsúvané tajné informácie /všetko sa vygoogliť nedá, aj keď niektorí to tak prezentujú, hlavne tajné materiály vlády/. Necháme ho "akože" odhaliť obrovské prepojenie talianskej mafie na slovenskú vládu. Nakoniec ho dajú popraviť priam manifestatívnym spôsobom. Výsledok? Ndraghete v SR pôjdu po krku, Ficovi a Smeru takisto. Ak sa k tomu pridajú správni ľudia - prezident + najsilnejšie opozičné strany + rôzne neziskovky /napr. Fair play akosi podozrivo mlčí, inokedy sa vyjadruje ku všetkému/, môže z toho vzniknúť štátny prevrat.
Tým pádom sa Smer "vyklidí" z javiska, zvyšky Ndraghety tí noví "správni ľudia" vyženú a hneď sú pripravené 2 voľné miesta.
1. pre novú vládu a ich pritakávačov
2. pre nové "spoločenstvo určitých ľudí" /nechcem písať hneď mafiu/
Ak by ho chcela Ndragheta zniesť zo sveta, tak zoberie iba jeho samotného v tichosti a tak, že by ho nikdy nenašli. Ale tu, pár hodín po nájdení už NIEKTO organizoval manifestácie, pochody po viacerých mestách, žeby to niekto robil ZADARMO? Bežní ľudia ešte ani nevedeli kto bol, čo bol, čo písal, jeho meno nikdy nepočuli, ale už boli podnecovaní k rôznym pochodom za spravodlivosť a podobne.

Toto považujem za jedno obrovské, smutné DIVADLO. Nikdy som Smer nevolil, ale držím mu palce a má moju plnú podporu, nakoľko to bolo na nich jednoznačne narafičené.

Jar88 - stačí takto? Teraz napíš svoj názor, my zatiaľ ideme na záchod, aby sme sa pri jeho čítaní od smiechu nepošťali. Podľa mňa nenapíšeš nič konkrétne, tak, ako vždy.

PS: neviem si predstaviť ani hypoteticky, čo by sa stalo, ak by to nebol Kuciak, ale taký Matovič, Remišová. Ovce by asi zobrali vidly a postavili by sa pred východ z úradu vlády.
Tí, ktorí to urobili sa trošku prepočítali s tým prevratom, nakoľko žiadny nebude... :-)
napr. strata takej mld na OT stojí tiež za úvahu
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54 - kedysi sa hovorilo, že za všetkým hľadaj ženu. V skutočnosti je to tak, že za všetkým hľadaj peniaze.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
Nandrolon
....... Najskôr našli iniciatívneho, lojálneho novinára, ktorému boli účelovo podsúvané tajné informácie /všetko sa vygoogliť nedá, aj keď niektorí to tak prezentujú, hlavne tajné materiály vlády/. Necháme ho "akože" odhaliť obrovské prepojenie talianskej mafie na slovenskú vládu. Nakoniec ho dajú popraviť priam manifestatívnym spôsobom......
Toto je velmi reálne. A ako píšeš, že Fico s Kaliňakom niečo tušili, vysledok bol, že hned vytiahli na svetlo božie bankovky v hodnote 1 mil.€. Možno ho založili kamoši.

Ešte existuje jedno vysvetlenie, sice malinke %, ale je to možné.
ako je s tým zdravým syna v prípade volebnej kampane? tušák, schiza alebo info?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pár faktov, alebo otázok na zamyslenie.
Stále tu máme ilegálnu migráciu. To je fakt.
Má z toho niekto nejaký profit?
Čo z toho majú Nemci, Francúzi, Švédi a tak ďalej? Nič.
Čo z toho má Merkelová, Makron a iní na ich úrovni? Nič.
-----------------------------
Vo veľkých mestách vznikajú NO GO zóny a to je tiež fakt.
Vznikajú len tak samé od seba? Určite nie.
Organizujú to sami migranti? Ak áno, čo z toho majú? Veď tam žijú ako zver a pritom majú nadštandardný príjem.
Ak ich tam niekto zámerne sústreďuje, čo z toho asi môže mať?
Môže z toho plynúť nejaký podstatný príjem?
-------------------------------------
Ak ich je čo len milión a ak majú čo len 1000 € mesačne, za rok majú 12000€.
Ak to vynásobíme tým miliónom kusov, je to pekných 12 miliard Euro.
Pravdepodobne aj oni vedia vyžiť z 300 € ako bežný Slovák.
No a ak by pre mafiu zostalo čo len 700 € od kusu, majú na nich 7 miliard Euro ročne.
A to som do tejto hypotézy nezapočítal zisky z drog z prostitúcie a ani zo zbraní a ostatnej činnosti, ktorá kalí vodu pre všetky činnosti mafie.
-------------------------------
No a že sú v EU a aj v USA organizované skupiny prevádzačov je tiež fakt.
Kto ich asi organizuje a platí? Snáď nie Šoroš.
Jasné že to všetko organizuje mafia.
Naviac, ak sa niekde nasáčkujú imigranti, zákonite tam klesajú ceny domov, bytov a následne aj celých oblastí. Bežní ľudia sa odsťahujú (samozrejme že predajú so stratou) a kúpia si bývanie niekde inde.
Ak bude mať mafia záujem niektoré miesta vyčistiť od imigrantov, jednoducho zavelí na odchod a celé to tam s pomocou štedrých dotácií zrekonštruujú a dobre predajú.
------------------------
A toto nie je mokrý sen. To je jednoduchá logika.
Pri tom sa nebavíme o milióne imigrantov, ale najmenej o 10 až 20% z 600 miliónov Európanov. To je cca 60 až 120 miliónov, krát tých spomínaných 700 €/mesačne.
Naviac čistých a bez dane.
-----------------------------------
Ešte si do úvahy pridajme Bitcoin a jeho schopnosť anonymného presunu peňazí a sme doma. Prečo asi tak neskutočne narastala cena Bitcoinu a ostatných kryptomien? Nedáva vám to logiku? Nevadí, čas ukáže.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Pár faktov, alebo otázok na zamyslenie.
Stále tu máme ilegálnu migráciu. To je fakt.
Má z toho niekto nejaký profit?
Čo z toho majú Nemci, Francúzi, Švédi a tak ďalej? Nič.
Čo z toho má Merkelová, Makron a iní na ich úrovni? Nič.
-----------------------------
Vo veľkých mestách vznikajú NO GO zóny a to je tiež fakt.
Vznikajú len tak samé od seba? Určite nie.
Organizujú to sami migranti? Ak áno, čo z toho majú? Veď tam žijú ako zver a pritom majú nadštandardný príjem.
Ak ich tam niekto zámerne sústreďuje, čo z toho asi môže mať?
Môže z toho plynúť nejaký podstatný príjem?
-------------------------------------
Ak ich je čo len milión a ak majú čo len 1000 € mesačne, za rok majú 12000€.
Ak to vynásobíme tým miliónom kusov, je to pekných 12 miliard Euro.
Pravdepodobne aj oni vedia vyžiť z 300 € ako bežný Slovák.
No a ak by pre mafiu zostalo čo len 700 € od kusu, majú na nich 7 miliard Euro ročne.
A to som do tejto hypotézy nezapočítal zisky z drog z prostitúcie a ani zo zbraní a ostatnej činnosti, ktorá kalí vodu pre všetky činnosti mafie.
-------------------------------
No a že sú v EU a aj v USA organizované skupiny prevádzačov je tiež fakt.
Kto ich asi organizuje a platí? Snáď nie Šoroš.
Jasné že to všetko organizuje mafia.
Naviac, ak sa niekde nasáčkujú imigranti, zákonite tam klesajú ceny domov, bytov a následne aj celých oblastí. Bežní ľudia sa odsťahujú (samozrejme že predajú so stratou) a kúpia si bývanie niekde inde.
Ak bude mať mafia záujem niektoré miesta vyčistiť od imigrantov, jednoducho zavelí na odchod a celé to tam s pomocou štedrých dotácií zrekonštruujú a dobre predajú.
------------------------
A toto nie je mokrý sen. To je jednoduchá logika.
Pri tom sa nebavíme o milióne imigrantov, ale najmenej o 10 až 20% z 600 miliónov Európanov. To je cca 60 až 120 miliónov, krát tých spomínaných 700 €/mesačne.
Naviac čistých a bez dane.
-----------------------------------
Ešte si do úvahy pridajme Bitcoin a jeho schopnosť anonymného presunu peňazí a sme doma. Prečo asi tak neskutočne narastala cena Bitcoinu a ostatných kryptomien? Nedáva vám to logiku? Nevadí, čas ukáže.
a ešte spomeň inklúziu v rómskych osadách
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať