Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podľa mňa sú nespokojní najmä preto, že v súčasnej dobe nemá kto relevantne vládnuť v SR.
Vymenia sa jedni zlodeji za druhých zlodejov! a väčšina pracujúcich občanov bude chudobnieť viac a viac, nakoľko či chceme alebo nechceme, ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vicktor
duves
Obraty Roberta Fica...
Odtial skopirovane: „Do troch minút odvolám každého člena vlády, u ktorého sa ukáže iba náznak korupcie a klientelizmu,“ povedal trojnásobný predseda vlády Slovenskej republiky v roku 2007.

Kalinak nedavno: "Korupcia na najvyssich miestach sa neda odhalit, pretoze nic take neexistuje".

Jasne ako facka. Tak preco je tu tolko nespokojnych pochybovacov???
Asi sú zmanipulovaní Šorošom. Ako to tu kade kto prezentuje.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Podľa mňa sú nespokojní najmä preto, že v súčasnej dobe nemá kto relevantne vládnuť v SR.
Vymenia sa jedni zlodeji za druhých zlodejov! a väčšina pracujúcich občanov bude chudobnieť viac a viac, nakoľko či chceme alebo nechceme, ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Dnešný svet už nestojí na robotníkoch a ich hrdlačení.
Sa zobuď.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Podnikatelia sú VŽDY radi, keď môžu ojebabrať...a to každého. Počnúc zamestnancom a končiac berňákom.
...ešte aj sracáky a špáradlá pre domácu spotrebu si nechávajú preplatiť.

Čo je dobré na tých robotníkoch ? Len to jedno...že blaváci a okolie tých montážnych fabrík budú inak nadávať....a oveľa viac. Lebo za takýmito prisťahovalcami prichádza aj nutné zlo...ich zlo.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
duves
Svätá pravda
Obraty Roberta Fica: Sám navrhoval predčasné voľby, dnes hovorí o prevrate
https://slovensko.hnonline.sk/170738...ori-o-prevrate
Hlavne že si mu pri každom obrate oddane ťapuškal.
A mne za každú kritiku dobre nadal.
tiež sa mi od neho ušlo..
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
buchač
bjuty smis
štátny prevrat ??
Nie doslovne...no nájdeš/di nejaký iný a vhodnejší výraz pre henten vývoj udalostí.
Ja by som to prirovnal tej "Nežnej revolúcii"...

P.S.:
Aby jasno bolo, Smer@company musí jednoznačne skončiť.
No jasné.
Po nežnej museli skončiť komunisti a väčšina ľudí sa stotožnila s názorom, že "nie sme ako oni". To znamená, nebudeme ich vešať, strieľať a ani zatvárať. Ale mali sme im dať aspoň po papuliach a aspoň ich zahnať do lesov.
Nedočkali by sme sa Mečiara a mečiarizmu. Skapal by niekde v lese ako chorý pes.
Nenarobil by nám také škody, na už aj tak, viacmenej kompletne zdevastovanom myslení.
Aj ten musel nakoniec skončiť. A aj skončil. Avšak nikto mu nedal ani len po papuli. Nikto ho s tou jeho bandou (HZDS) nezahnal skapať kdesi do lesa.
A tak sme sa dočkali ďalšieho (zmrda) so zlodejskou stranou.
Nuž čo, tak sa tí (zmrdi, čo mali skapať kdesi v lese) pekne potichúčku prešupli k SMERU a pekne nám to nakladajú.
------------------------------------------------
A teraz nám tu buchač napíše, že musia jednoznačne skončiť a zároveň to začne porovnávať s "nežnou revolúciou".
A tak sa pýtam, kto a s čím zas príde po nich?
Na Mečiara sú najviac nasratí, tí, ktorí za Dzurindu a Mikloša rozkrádali, pardón, privatizovali.
Tí musia byť od zlosti úplne fialoví, že nemohli toho zobrať viac, lebo prvý, kto si vyberal, bol Mečiar. Ostatní sa museli už iba uspokojiť s tým, čo im chudákom nechal.
A to mu dosmrti nezabudnú :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Čo ty už o tom vieš.?
Veď si po dnešný deň nepochopil čo sa dialo, ako sa dialo a ani prečo sa to dialo.
Možno by si sa mohol popýtať doma (myslím otca), ale aj o tom dosť pochybujem, že sa niečo dozvieš (nakoľko , ako si sám napísal, bol učiteľ).
-----------------
V roku 1989 tu zlyhala hlavne inteligencia.
To sú učitelia, lekári, právnici a tak ďalej.
Ale na prvé miesto patria, hlavne PÁN UČITEĽ.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Nandrolon
ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Podnikatelia sú VŽDY radi, keď môžu ojebabrať...a to každého. Počnúc zamestnancom a končiac berňákom.
...ešte aj sracáky a špáradlá pre domácu spotrebu si nechávajú preplatiť.

Čo je dobré na tých robotníkoch ? Len to jedno...že blaváci a okolie tých montážnych fabrík budú inak nadávať....a oveľa viac. Lebo za takýmito prisťahovalcami prichádza aj nutné zlo...ich zlo.
Ja naozaj chápem vaše túžby a mokré sny o "sociálne a ekologicky orientovanom trhovom hospodárstve", ktoré vám tu sľuboval súdruh Fico, ale s tým normálni podnikatelia naozaj nič nemajú.
Spomínal si akýsi Švajc, či nie? Oni tam tiež majú aj to nutné zlo?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88 Pozri príspevok
Asi sú zmanipulovaní Šorošom. Ako to tu kade kto prezentuje.
Nie Sorošom, ale ich "modlami" typu Matovič, ktorí burcujú národ a tancujú na hroboch dvoch mladých ľudí...

Kto verí Matovičovi, podľa mňa by sa mal liečiť na psychiatrii. Ozaj, už vyplatil ten milión eur Daňovi, ktorý má nahrávku, kde hlas podobný hlasu podobnému Matovičovmu hreší ??? Či hlas podobný má iba Fico a ostatní už nie?

Do vlády s Matovičom ťažko niekto seriózny pôjde, keď ten bude všetkých povinne nahrávať.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Podľa mňa sú nespokojní najmä preto, že v súčasnej dobe nemá kto relevantne vládnuť v SR.
Vymenia sa jedni zlodeji za druhých zlodejov! a väčšina pracujúcich občanov bude chudobnieť viac a viac, nakoľko či chceme alebo nechceme, ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Dnešný svet už nestojí na robotníkoch a ich hrdlačení.
Sa zobuď.
Nezaujíma ma, na čom stojí svet, ale napíš, na čom stojí Slovensko? Jedine na lacnej, robotníckej sile.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
jar88 Pozri príspevok
Asi sú zmanipulovaní Šorošom. Ako to tu kade kto prezentuje.
Nie Sorošom, ale ich "modlami" typu Matovič, ktorí burcujú národ a tancujú na hroboch dvoch mladých ľudí...

Kto verí Matovičovi, podľa mňa by sa mal liečiť na psychiatrii. Ozaj, už vyplatil ten milión eur Daňovi, ktorý má nahrávku, kde hlas podobný hlasu podobnému Matovičovmu hreší ??? Či hlas podobný má iba Fico a ostatní už nie?

Do vlády s Matovičom ťažko niekto seriózny pôjde, keď ten bude všetkých povinne nahrávať.
čo ty dokážeš namixovať dokopy...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
duves
Svätá pravda
Obraty Roberta Fica: Sám navrhoval predčasné voľby, dnes hovorí o prevrate
https://slovensko.hnonline.sk/170738...ori-o-prevrate
Hlavne že si mu pri každom obrate oddane ťapuškal.
A mne za každú kritiku dobre nadal.
Na čom fičíš?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
páči sa mi, že už aj smerácki patkáni začínajú vyblakovať, že sa smeru nikdy nezastávali )))

to budeme teraz velmo často počúvať ))))))))))))))))
máš odvahu konkrétne pomenovať niektorého? či len tu ako nick dokážeš šíriť smrad nenávisti?
napr. ty..
DOKÁŹ TO
Načo to má dokazovať, veď ty sám to tu denno denne preukazuješ svojimi vlastnými vyjadreniami.
DOKÁŽ TO
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
duves
Obraty Roberta Fica...
Odtial skopirovane: „Do troch minút odvolám každého člena vlády, u ktorého sa ukáže iba náznak korupcie a klientelizmu,“ povedal trojnásobný predseda vlády Slovenskej republiky v roku 2007.

Kalinak nedavno: "Korupcia na najvyssich miestach sa neda odhalit, pretoze nic take neexistuje".

Jasne ako facka. Tak preco je tu tolko nespokojnych pochybovacov???
pochybovač je jedna vec a dokázať druhá. Komunisti vyrobili toľko pochybovačov, že ich obetí boli plné uránové bane, basy a šibenice. Vystúpil Špirko má dôkazy, máš dôkazy tak môžeš vystúpiť, Pred dvoma mesiacmi som podal TO a pýtam sa na prokuratúre ako že výsledok odpoveď bude do 60 dní. Nebudem tu vyplakávať (toto je nesprávny hrob), a urážať už vôbec nie. Keby všetci obviňujúci konali podľa zákona tak prokuratúra by musela mať tridsať hodinový deň.
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
Hlavne že si mu pri každom obrate oddane ťapuškal.
A mne za každú kritiku dobre nadal.
Kedysi sme aj o tuneloch si pekne rozumeli. Pamätáš?
http://www.porada.sk/t174341-p2-budu...ml#post1820101

a teraz to tu máš ako na dlani. Tie bitcoiny. Tak som zvedavy, kolkí neinteligenti ich nakúpili.
Či to nie je ako ten príbeh s opicami?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
jar88
Hlavne že si mu pri každom obrate oddane ťapuškal.
A mne za každú kritiku dobre nadal.
Kedysi sme aj o tuneloch si pekne rozumeli. Pamätáš?
http://www.porada.sk/t174341-p2-budu...ml#post1820101

a teraz to tu máš ako na dlani. Tie bitcoiny. Tak som zvedavy, kolkí neinteligenti ich nakúpili.
Či to nie je ako ten príbeh s opicami?
Naozaj zaujímavé čítanie.
Pritom je to z roku 2011. Naviac sa mi (mne) uplynutím času aj čo to už potvrdilo. A naopak na druhej strane, sa to tvoje vyvrátilo.
To je sedem rokov a tebe ani po takej dobe nič z toho nedocvaklo?
Neverím.
-------------------
Tramp ide zavádzať clá na oceľ a hliník.
Možno aj na autá z EÚ.
clo je do 2,5% a možno bude aj 25 - 35%
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Na občianskych protestoch by sa mali zúčastniť aj študenti Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka.

Rektor Jozef Habánik (41) sa pritom rozhodol študentom rektorské voľno neudeliť. Ako povedal, študenti môžu požiadať samostatne o voľno, aby sa na proteste mohli zúčastniť, avšak rektorské voľno neudelí, pretože chce, aby škola ostala apolitická. Samotný rektor je pritom krajským poslancom Smeru.

Habánik svoju politickú kariéru začínal v HZDS, v čase prevalenia škandálov okolo čudného udeľovania titulov na Trenčianskej univerzite bol Mečiarovým štátnym tajomníkom ministerstva školstva za prvej vlády premiéra Roberta Fica (53). V súčasnosti je rektorom a za Smer poslancom v Trenčianskej župe.
1 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

bjuty smis
Na občianskych protestoch by sa mali zúčastniť aj študenti Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka.

Rektor Jozef Habánik (41) sa pritom rozhodol študentom rektorské voľno neudeliť. Ako povedal, študenti môžu požiadať samostatne o voľno, aby sa na proteste mohli zúčastniť, avšak rektorské voľno neudelí, pretože chce, aby škola ostala apolitická. Samotný rektor je pritom krajským poslancom Smeru.

Habánik svoju politickú kariéru začínal v HZDS, v čase prevalenia škandálov okolo čudného udeľovania titulov na Trenčianskej univerzite bol Mečiarovým štátnym tajomníkom ministerstva školstva za prvej vlády premiéra Roberta Fica (53). V súčasnosti je rektorom a za Smer poslancom v Trenčianskej župe.
SMERáci sú tí najväčší klamári. Je hrozné, kde všade sú. A všade kde sú, sa kradnú peniaze... legálne... cez predražené tendre.

Už len samotný fakt, kto založil SMER... že sa dali dokopy páni právnici, mal postaviť do pozoru všetkých. Že sa tu začne LEGÁLNE KRADNÚŤ.

Pána Habánika by mali opľuť študenti.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

plný súhlas....zmes komunistov a hzds-ákov....hnoj....
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Akurát pán Fico hovorí, že sa posnaží nájsť cez víkend riešenie krízy.
Pritom nie je schopný sa dohodnúť ani na spoločnom podpísaní deklarácie.

Fico sám vlastnou hlavou vybral mafiánsku kurvu k sebe a obklopil sa rovnakými kurvami, čo sa dajú kúpiť za peniaze.

Každý, kto je v strane SMER, sa môže do konca života hanbiť za to, že sa zúčastnil na tejto rabovačke. Krv zostane na rukách všetkých SMERákov, či už sú to tí najvyššie postavení ale aj tí tzv. pešiaci.

Rovnako ide so SMERom na smetisko dejín MOST s Bugárom na čele a SNS.
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Myslím, že Fico nebol ten tvorca programu. Jeho použili ako politické prikrytie istotami, aby získal voličov. Možno to praskne tak, že sa ľud Slovenska bude diviť, kto všetko bol užívatelom konečných výhod týchto rabovačiek. A ten zoznam geometricky rástol. O rozne mlade poradkyne, tetičky, stryčkov, kamaratov....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať