Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
misoft
A u nás bohatli iní.... ale nevieme na čom!
http://www.tvnoviny.sk/domace/188583...abal-najlepsie
Škoda, nechcel som napísať priamu paralelu ako prví muži špinavým spôsobom prišli k majetku, ktorý im umožnil prísť čestnej funkcii a potom byť už len čistý. Kryl spieval " Vrah stojí na rohu ulice a o moralce káže"
Žiaľ - Kryl v tomto mal pravdu......
A Rumunsko je pre nás v boji proti korupcii a podvodom nedosiahnuteľnou métou
2 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
tento clanokjARUSKA CISLOVANEHO NEPOTESI-SOCIALIZMUS JE DOKONCA I V JEHO OBDIVOvanej USA a presadzuju ho jeho oblubenci Obama a Merkelova-nuz ako zastanca migracie tiez nic nepochopil,ze prave pre nich je socializmus az pomaly k hrane komunizmu-stat sa o nich stedro postara od kolisky az po hrob ako u nas o jednu mensinu-moze snivat jaromilny tak o cinskom kapitalizme alebo japonskom https://breakingstatusquo.wordpress....nej-imigracie/
2 7
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

maze sa tu veselo,aj ked prispevok neporusuje prispevok pravidla-ale taky jar 88 moze pisat nezmysly a urazat kadekoho,prispevo admin nevymaze-nuz porada portal pre jedneho egocentrika a jeho shou traposin-asi uz ma spoluvlastnicky podiel
1 4
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
trisestri
maze sa tu veselo,aj ked prispevok neporusuje prispevok pravidla-ale taky jar 88 moze pisat nezmysly a urazat kadekoho,prispevo admin nevymaze-nuz porada portal pre jedneho egocentrika a jeho shou traposin-asi uz ma spoluvlastnicky podiel
Tvoj prispevok nie je zmazany, ale zbaleny pre mnozstvo negativnych hlasov
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
taiko
trisestri
maze sa tu veselo,aj ked prispevok neporusuje prispevok pravidla-ale taky jar 88 moze pisat nezmysly a urazat kadekoho,prispevo admin nevymaze-nuz porada portal pre jedneho egocentrika a jeho shou traposin-asi uz ma spoluvlastnicky podiel
Tvoj prispevok nie je zmazany, ale zbaleny pre mnozstvo negativnych hlasov

NAJväčšia hlúposť, čo sa na Porade objavila...N - A - J - V - A - Č - Š - I - A !!!
...kuwa, a čo je to vlastne negatívny hlas ???

Ak niekto niečo napíše, tak je to jeho názor.
Čo je to hlúposť, že niekto iný/í je iného názoru a preto je potrebné odstrániť názor ???
Nech si čítajúci urobia svoj pohľad na dané...a nie nejaké zbalené príspevky.


...a mimochodom....Jar88 neuráža kadekoho, On uráža všetkých, čo nesúhlasia s jeho názorom.
3 7
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
...a názorná ukážka debilizmu je už prejavená....viď môj príspevok vyššie.

A o tomto ani len nevravím... http://www.porada.sk/t301205-ako-vyr...ml#post2981984

Pokrytectvo, úbohosť, debilizmus, pomsta...
2 7
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja tu už dosť často píšem, že Richard by mal ZRUŠIŤ anonymitu "mínuskárov" - a hneď by sa zistilo, že to robia dve-tri osoby, ale pod 5-10 nickmi! A toto by si mal zase (viacnásobné registrácie) poriešiť opäť Richard - jedine ON má všetky údaje, vrátane IP adries.
Máme - ako obyčajní - síce právo niekoho vyraziť, ale nadá sa všetko ustrážiť. A najhoršie je, že tí viacnickoví si nechajú svoje nicky dozrievať a potom už ani my - obyčajní - nič nezmôžeme.
Nazval som tých viacnásobných "organizovaná zločinecká skupina" Los Debilos Mínuskos....

P.S. A fčul kukajte, koľko sa toho nakotí.....
2 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
bjuty smis Pozri príspevok
kiska išiel presne podla zákona...
smeráckeho...., šitého na podvodníkov....ale podla zákona....
o morálnom konaní nemôže byť samozrejme ani reči....
určite je rozumnejší ako kapitááň a nebuide teraz bozkávať pred kamerami daňové priznanie, nechá to vyšumieť...

šašek fico bude prikurovať dalej, ved na tom robí sis, naka a samozrejme imrecze....naša elita..

národ však jasne stojí za kiskom a táto malá machulasa mu pri miliardových lúpežiach smeru a sns ľahučko prepečie ....
Na margo tých tvojich zákonov. Ja sa stále pýtam, ak sa bude môcť beztrestne vraždiť, myslíš, že z každého človeka na tejto planéte sa stane VRAH?

Ja som presvedčený, že nie.

Kiska si v prvom rade zakladal na svojej AKOŽE morálnej bezúhonnosti a filantropii ako "Dobrý Anjel", a s tým aj vyhral voľby ako dovtedy neznámy človek /presne ako Peter Potôň vo filme Kandidát, SR, 2013/. Aj preto bol zvolený. Jednoduhších ľudí proste oklamal, kúpil si ich svojou vlastnou klamlivou medializáciou.

Teraz je jeho morálna bezúhonnosť v prdeli a je odkrytá jeho pravá tvár podvodníka, úžerníka a hajzľa. Mimochodom písal to presne jeho bývalý spoločník, s ktorým sa "rozkmotrili" a mám dojem, že spolu boli aj v Amerike.

Ja netvrdím, že niekto je svätý. Toto je iba o Kiskovi, preto tu nepleťme druhých. Kiska vystupoval ako morálna autorita, tá je navždy zbúraná.
PS: a že národ stojí za Kiskom to je dobrá blbosť. Ja som takisto súčasť národa a nikdy som za ním nestal, ani nestojím, ani stáť nebudem.
Som veľmi rád, že sa toto prevalilo. Aj keby materiál dodal sám Fico, SIS, alebo NAKA, je mi to jedno. Ak je niekto zlodej a vystupuje ako bezúhonný človek, nech materiály dodá aj sám satan. To, že je zlodej ho nezbaví fakt, kto dodal materiály.
1 6
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Ja tu už dosť často píšem, že Richard by mal ZRUŠIŤ anonymitu "mínuskárov" - a hneď by sa zistilo, že to robia dve-tri osoby, ale pod 5-10 nickmi! A toto by si mal zase (viacnásobné registrácie) poriešiť opäť Richard - jedine ON má všetky údaje, vrátane IP adries.
Máme - ako obyčajní - síce právo niekoho vyraziť, ale nadá sa všetko ustrážiť. A najhoršie je, že tí viacnickoví si nechajú svoje nicky dozrievať a potom už ani my - obyčajní - nič nezmôžeme.
Nazval som tých viacnásobných "organizovaná zločinecká skupina" Los Debilos Mínuskos....

P.S. A fčul kukajte, koľko sa toho nakotí.....
Dušan, kto je pán, ten je pán. A pán rozhoduje, rozhodol ako rozhodol. Prečo? Mu to vyhovuje! Pamätám si keď som prišiel tiež bola na porade zanedbateľná anonymita, alebo bola využívaná v nepatrnej miere. Palec, zelený hore, červený dole. Potom aj lampička, zelená plápolala, červena neplápolala. Viac bolo vidieť bodovanie, body bolo vidieť hneď pri nicku, takže bola to taká vizitka prispievateľa, člena, Príspevky mali svoje číslovanie, podľa čísla bol lepší prehľad, či hľadanie príspevku. Aj mesačná liga v v témach bola, a aj hodnosti boli členom podľa počtu bodov udeľované, samozrejme bez výložiek, takže nebolo čo bozkávať, políbiť, leda ...
Každá minca má dve strany, každá minca sa do využiť v prospech, aj v neprospech. Bodovanie sa zneužívalo, ale zasa sa dalo vidieť, že sú na porade určité skupiny,
členov ktorí si vzájomne prihrávajú body, A podľa nicku pri udelení bodu sa dali vidieť týmy, ktoré hrajú na porade spolu. Bol na porade taký divný mier, či prímerie. Čo bolo to bolo!

Pán pracoval na novej porade a na sviatok práce preklopil, spustil novú poradu. Zrušená bola liga jednotlivých tém, aj hodnosti. Bodovanie nie, len sa pridala možnosť body, aj zaslúžené, nie prihrané, ukradnúť mínusovým bodom a to anonymne, vraj všetci členovia môžu moderovať poradu, nie len moderátori porady. Palce, lampičky boli nahradené šípkami hore, dole, avšak už anonymne, obe. Takže verejne napríklad pri gratulácii už nie je vidieť kto gratuluje gratulantovi, ale ani kto klikol na šípku smerom dole, teda nie je vidieť kto mu nepraje, negratuluje. A to sa dialo nie len pri gratulaciach. Proste prímerie na porade skončilo. Ba dokonca niektorí úmyselne otvorili nezmyselne témy, aby porada vyústiila na bojové pole. A začalo sa s mazaním príspevkov, komentárov, otázky, aj debaty začali prestávať dávať súvislý zmysel a nakoniec došlo k uzavretiu témy, či dokonca k jej odstráneniu z porady. Takže bodovanie, aj mínuskovanie mam na háku. Ale? Niektorí, zvlášť jeden moderátor s vyššími právomocami sa v takýchto prípadoch prejavili iniciatívne, že zmení poradu, nie tých, čo menia poradu na podradu. Radšej si za svoj cieľ vyberie tých, čo ich stav na porade ..rie a nie sú anonymní k stavu porady, čo a na nej deje.

Čo už, pán si povedal " rozdeľuj a panuj " a tak na porade panuje, čo? Kto?

A ako vidíš, nekotia sa. Asi zaliezli ako cikády, ale raz ...

Pán Boh pomáhaj ...

0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
bjuty smis Pozri príspevok
kiska išiel presne podla zákona...
smeráckeho...., šitého na podvodníkov....ale podla zákona....
o morálnom konaní nemôže byť samozrejme ani reči....
určite je rozumnejší ako kapitááň a nebuide teraz bozkávať pred kamerami daňové priznanie, nechá to vyšumieť...

šašek fico bude prikurovať dalej, ved na tom robí sis, naka a samozrejme imrecze....naša elita..

národ však jasne stojí za kiskom a táto malá machulasa mu pri miliardových lúpežiach smeru a sns ľahučko prepečie ....
Na margo tých tvojich zákonov. Ja sa stále pýtam, ak sa bude môcť beztrestne vraždiť, myslíš, že z každého človeka na tejto planéte sa stane VRAH?

Ja som presvedčený, že nie.

Kiska si v prvom rade zakladal na svojej AKOŽE morálnej bezúhonnosti a filantropii ako "Dobrý Anjel", a s tým aj vyhral voľby ako dovtedy neznámy človek /presne ako Peter Potôň vo filme Kandidát, SR, 2013/. Aj preto bol zvolený. Jednoduhších ľudí proste oklamal, kúpil si ich svojou vlastnou klamlivou medializáciou.

Teraz je jeho morálna bezúhonnosť v prdeli a je odkrytá jeho pravá tvár podvodníka, úžerníka a hajzľa. Mimochodom písal to presne jeho bývalý spoločník, s ktorým sa "rozkmotrili" a mám dojem, že spolu boli aj v Amerike.

Ja netvrdím, že niekto je svätý. Toto je iba o Kiskovi, preto tu nepleťme druhých. Kiska vystupoval ako morálna autorita, tá je navždy zbúraná.
PS: a že národ stojí za Kiskom to je dobrá blbosť. Ja som takisto súčasť národa a nikdy som za ním nestal, ani nestojím, ani stáť nebudem.
Som veľmi rád, že sa toto prevalilo. Aj keby materiál dodal sám Fico, SIS, alebo NAKA, je mi to jedno. Ak je niekto zlodej a vystupuje ako bezúhonný človek, nech materiály dodá aj sám satan. To, že je zlodej ho nezbaví fakt, kto dodal materiály.
PREZIDENT MUSÍ BYŤ ETALÓN ČESTNOSTI a má na to dosť poradcov ktorí mu našepkajú ako sa má správať. Demokraciu v Južnej Kórei, alebo v Brazílii, môžeme zďaleka závidieť
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lenže si pozabudol, že tí poradcovia mu môžu radiť dovtedy, kým sa neprevalí jeho dávna minulosť.
Ak bol niekto niekedy podvodníkom, nemôže umrieť ako čestný chlap, ale ako podvodník.
Je to ako keby žena, ktorá má svoje dieťa, chce vzbudiť dojem, že je stále panna.
Keď páchal to, čo páchal, určite ešte nevedel, že bude kandidovať. Nejako extra to nesledujem kedy napáchal to, čo sa prevalilo, ale predpokladám, že ten človek podvádzal a klamal od školských čias...
1 4
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale veď, však oľutoval!

Ako ten cigáň.

Aj tým sa snažil pomôcť, dobrý anjel.

Pán farár mali pred vchodom dvojo čižiem. Jedny čierne na pracovný deň, druhé červené na sviatok. Cigáň mu čierne, veď on nemá kedy sviatkovať, a aj mu idú k pleti, ukradol. No potom sa chytil za srdce a uvažoval na tým "nepokradneš" ozvalo sa jeho svedomie a nahovorilo ho na spoveď. Tak sa vybral do kostola vyspovedať. Pri kazateľnici sa ho pán farár opýtali, čo si synu spáchal, aký hriech. Áno pán farár zhrešil som, kradol som. A čo synu si ukradol? Pán farár tie čierne čižmy, čo ste minule v kázni spomínal. Ľutuj, cigáň ľutuj! Áno pán farár, ľutujem, veľmi ľutujem, ľutujem, že som neukradol aj tie červené.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Lenže si pozabudol, že tí poradcovia mu môžu radiť dovtedy, kým sa neprevalí jeho dávna minulosť.
Ak bol niekto niekedy podvodníkom, nemôže umrieť ako čestný chlap, ale ako podvodník.
Je to ako keby žena, ktorá má svoje dieťa, chce vzbudiť dojem, že je stále panna.
Keď páchal to, čo páchal, určite ešte nevedel, že bude kandidovať. Nejako extra to nesledujem kedy napáchal to, čo sa prevalilo, ale predpokladám, že ten človek podvádzal a klamal od školských čias...
Alebo si povedal že kúpiť sa dá všetko okrem známeho "Za peníze v Praze dúm" Tak aj inovované "Za peniaze funkciu prezident" Mal peniaze tak si kúpil funkciu "prezident" ( v akciovej spoločnosti Slovensko a.s.)
1 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Presne, a teraz niekto zlý na neho ukázal: "AHA, aký odrbávač!"

... tak je nasratý a tie 3 vlasy na tej gebuli sa mu toporia :-)))))))))))))))))))
0 4
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

trisestri
maze sa tu veselo,aj ked prispevok neporusuje prispevok pravidla-ale taky jar 88 moze pisat nezmysly a urazat kadekoho,prispevo admin nevymaze-nuz porada portal pre jedneho egocentrika a jeho shou traposin-asi uz ma spoluvlastnicky podiel
V tom zbalenom príspevku si úplne mimo mysu.
Nechcem tvrdiť, že nerozumieš písanému textu, alebo že nechápeš čo čítaš, ale je mi úplne jasné, že sa ti pri čítaní vybavuje to čo máš v hlave akosi prednastavené.
Úplne, ako keby si vôbec nechápal o čom tá pisatelka vlastne píše.
Rovnako, ako to, čo si si kedy prečítal v mojich príspevkoch. Kde som ja kedy ospevoval Ameriku (USA), Obamu, či dokonca Merkelovú?
Môj ty zlatý, ja ti na ten tvoj zbalený príspevok ani mínusku nedám. Píš si čo chceš. Pokojne môžeš aj klamať. Je to čisto na tebe.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Lenže si pozabudol, že tí poradcovia mu môžu radiť dovtedy, kým sa neprevalí jeho dávna minulosť.
Ak bol niekto niekedy podvodníkom, nemôže umrieť ako čestný chlap, ale ako podvodník.
Je to ako keby žena, ktorá má svoje dieťa, chce vzbudiť dojem, že je stále panna.
Keď páchal to, čo páchal, určite ešte nevedel, že bude kandidovať. Nejako extra to nesledujem kedy napáchal to, čo sa prevalilo, ale predpokladám, že ten človek podvádzal a klamal od školských čias...
Akože čo sa má prevaliť?
Že chcel byť straník?
Že si zaplatil prezidentský úrad?
Že podnikal a ďalej podniká v požičiavaní peňazí?
Že lieta vládnym lietadlom a podobne?
Veď na tom nič nieje.
------------------------
Dobre predpokladáš, že od školských čias. Tak to tu predsa chodilo.
Všetci čosi páchali, aj tvoj tatko. Bola tu predsa taká doba.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
trisestri
maze sa tu veselo,aj ked prispevok neporusuje prispevok pravidla-ale taky jar 88 moze pisat nezmysly a urazat kadekoho,prispevo admin nevymaze-nuz porada portal pre jedneho egocentrika a jeho shou traposin-asi uz ma spoluvlastnicky podiel
V tom zbalenom príspevku si úplne mimo mysu.
Nechcem tvrdiť, že nerozumieš písanému textu, alebo že nechápeš čo čítaš, ale je mi úplne jasné, že sa ti pri čítaní vybavuje to čo máš v hlave akosi prednastavené.
Úplne, ako keby si vôbec nechápal o čom tá pisatelka vlastne píše.
Rovnako, ako to, čo si si kedy prečítal v mojich príspevkoch. Kde som ja kedy ospevoval Ameriku (USA), Obamu, či dokonca Merkelovú?
Môj ty zlatý, ja ti na ten tvoj zbalený príspevok ani mínusku nedám. Píš si čo chceš. Pokojne môžeš aj klamať. Je to čisto na tebe.
Mysu dobrej nádeje či Hornovho mysu?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Presne, a teraz niekto zlý na neho ukázal: "AHA, aký odrbávač!"

... tak je nasratý a tie 3 vlasy na tej gebuli sa mu toporia :-)))))))))))))))))))
Som veľmi zvedavý čím budú "strieľať" mladé tváre na akcii "pochod proti korupcii" 25.9.2017 aj s Grešom či menštruátorom
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis Pozri príspevok
kiska išiel presne podla zákona...
smeráckeho...., šitého na podvodníkov....ale podla zákona....
o morálnom konaní nemôže byť samozrejme ani reči....
určite je rozumnejší ako kapitááň a nebuide teraz bozkávať pred kamerami daňové priznanie, nechá to vyšumieť...

šašek fico bude prikurovať dalej, ved na tom robí sis, naka a samozrejme imrecze....naša elita..

národ však jasne stojí za kiskom a táto malá machulasa mu pri miliardových lúpežiach smeru a sns ľahučko prepečie ....
Na margo tých tvojich zákonov. Ja sa stále pýtam, ak sa bude môcť beztrestne vraždiť, myslíš, že z každého človeka na tejto planéte sa stane VRAH?

Ja som presvedčený, že nie.

Kiska si v prvom rade zakladal na svojej AKOŽE morálnej bezúhonnosti a filantropii ako "Dobrý Anjel", a s tým aj vyhral voľby ako dovtedy neznámy človek /presne ako Peter Potôň vo filme Kandidát, SR, 2013/. Aj preto bol zvolený. Jednoduhších ľudí proste oklamal, kúpil si ich svojou vlastnou klamlivou medializáciou.

Teraz je jeho morálna bezúhonnosť v prdeli a je odkrytá jeho pravá tvár podvodníka, úžerníka a hajzľa. Mimochodom písal to presne jeho bývalý spoločník, s ktorým sa "rozkmotrili" a mám dojem, že spolu boli aj v Amerike.

Ja netvrdím, že niekto je svätý. Toto je iba o Kiskovi, preto tu nepleťme druhých. Kiska vystupoval ako morálna autorita, tá je navždy zbúraná.
PS: a že národ stojí za Kiskom to je dobrá blbosť. Ja som takisto súčasť národa a nikdy som za ním nestal, ani nestojím, ani stáť nebudem.
Som veľmi rád, že sa toto prevalilo. Aj keby materiál dodal sám Fico, SIS, alebo NAKA, je mi to jedno. Ak je niekto zlodej a vystupuje ako bezúhonný človek, nech materiály dodá aj sám satan. To, že je zlodej ho nezbaví fakt, kto dodal materiály.
O akom materiáli to vlastne píšeš?
A čo sa to prevalilo?
To financovanie kampane dané do nákladov?
--------------------------------------------------
Veď to je úplne normálna prax. To tu nerobia len hlupáci a tí, čo na to jednoducho nemajú. Veď zákon, či nie?
Ak poznám zákon a potrebujem si nejako pomôcť, tak v prvom rade využijem zákonné možnosti. To dá rozum, či nie?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
trisestri
maze sa tu veselo,aj ked prispevok neporusuje prispevok pravidla-ale taky jar 88 moze pisat nezmysly a urazat kadekoho,prispevo admin nevymaze-nuz porada portal pre jedneho egocentrika a jeho shou traposin-asi uz ma spoluvlastnicky podiel
V tom zbalenom príspevku si úplne mimo mysu.
Nechcem tvrdiť, že nerozumieš písanému textu, alebo že nechápeš čo čítaš, ale je mi úplne jasné, že sa ti pri čítaní vybavuje to čo máš v hlave akosi prednastavené.
Úplne, ako keby si vôbec nechápal o čom tá pisatelka vlastne píše.
Rovnako, ako to, čo si si kedy prečítal v mojich príspevkoch. Kde som ja kedy ospevoval Ameriku (USA), Obamu, či dokonca Merkelovú?
Môj ty zlatý, ja ti na ten tvoj zbalený príspevok ani mínusku nedám. Píš si čo chceš. Pokojne môžeš aj klamať. Je to čisto na tebe.
Mysu dobrej nádeje či Hornovho mysu?
Mimo misu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať