Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kukučka
Nejaká pani Dáša hovorí na SV o nejakých protestoch a okrem iného povedala, že cirkus okolo amnestií má prekryť skutočnosť zverejnenú v USA, že sa na Slovensku ide stavať vojenská základňa! /nepočula som začiatok, neviem meno/
že by topky?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
Hmmmm..... Jozef Žarnovičan de Sarnó...... samozvaný predseda ASV.... ten už má čo hovoriť.
Tomu sa hovorí čaro nechceného.

V čom s ním nesúhlasíš? Mohol by si napísať niečo konkrétne?

Práve vysielajú reprízu, debata o stave armády, českej aj slovenskej, smutné.

https://slobodnyvysielac.sk/relacia/...v=13dd621f2711
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
misoft
Hmmmm..... Jozef Žarnovičan de Sarnó...... samozvaný predseda ASV.... ten už má čo hovoriť.
Tomu sa hovorí čaro nechceného.

V čom s ním nesúhlasíš? Mohol by si napísať niečo konkrétne?
Asi takto: čo tam tliacha - jeho vec. Ale "samozvaný" - dokonca i profil má uzavretý - pritom mu ešte mlieko po brade tečie. Koľko bol v armáde? 15 rokov? A pritom sedel niekde v kancli! Prd ten vie, ako to chodí v útvaroch.
"Vyslúžilci", ktorí si odkrútili 20-25-30 rokov - tí by ho možno i v zuboch roztrhali.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nuž reč tu bola o základni, aj v tej relácii, okrem iného, nie o rokoch služby. Očakávala som od teba niečo konkrétne, asi zbytočne.
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kukučka
Nuž reč tu bola o základni, aj v tej relácii, okrem iného, nie o rokoch služby. Očakávala som od teba niečo konkrétne, asi zbytočne.
Hádaj kto mal pri poslednom prieskume už 9,5%preferencií ? Mám taký pocit že nebudú rásť preferencie tej ktorá má v slovníku fico je zlodej, ale iná, domysli si ktorá
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Nuž reč tu bola o základni, aj v tej relácii, okrem iného, nie o rokoch služby. Očakávala som od teba niečo konkrétne, asi zbytočne.
Síce si nepochopila - ale čo už.
Čo kecal v telke - absolútny nezáujem. Ale ak niekto dáva rozumy z oboru, kde sa "ohrial" pár rokov a hrá sa na "super odborníka" - tak to môže na tých, ktorí si odmakali 20-25-30 rokov vo fachu, ako červené súkno na býka.
Predsa len - viac skúseností má ten, čo odkrútil 20-25-30 rokov niekde v teréne, niekde v útvare, ako ten, čo 15 rokov zohrieval stoličku, popíjal kávičku a prdel pod stoličku.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
kukučka
Nuž reč tu bola o základni, aj v tej relácii, okrem iného, nie o rokoch služby. Očakávala som od teba niečo konkrétne, asi zbytočne.
Síce si nepochopila - ale čo už.
Čo kecal v telke - absolútny nezáujem. Ale ak niekto dáva rozumy z oboru, kde sa "ohrial" pár rokov a hrá sa na "super odborníka" - tak to môže na tých, ktorí si odmakali 20-25-30 rokov vo fachu, ako červené súkno na býka.
Predsa len - viac skúseností má ten, čo odkrútil 20-25-30 rokov niekde v teréne, niekde v útvare, ako ten, čo 15 rokov zohrieval stoličku, popíjal kávičku a prdel pod stoličku.
Predstava, ze skusenosti sa ziskavaju len rokmi, je usmevna. Niekto moze 30 rokov plnit tu istu ulohu a niekto moze mat take nasadenie, zaber a schopnost ucenia, ze za mesiac zabudne viac ako sa ten prvy za 30 rokov naucil. Ci v armade je to inak ? Tam cim starsi, tym automaticky skusenejsi ?
Ty si s tym zovseobecnovanim nedas a nedas pokoj.
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
Blbosť.jpg  
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Mne ide stále o kvalitu informácií. Stačí si porovnať rozsah a ich úroveň v minulosti a dnes. A to sa netýka iba printov.
Nuž ..... o "kvalite" informácií by sa dalo dlho polemizovať. Ktoré sú "kvalitné" a ktoré "nekvalitné"? Každý si musí vybrať sám.
Veď to.
Mala som na mysli ponovembrové obdobie, určite viac info ako dnes, človek si prečítal info aj z desiatich zdrojov, lepšie spektrum ako dnes, "základná" ponuka dvoch. Aj tak každý "..." čítal v MHD Nový čas. Pritom bolo čo sledovať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Lendyel spúšťa spravodajskú stanicu. Vraj rocku bolo veľa. :-)))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
No a teraz je tam naživo Harabín...o amnestiách
Na začiatku stihol povedať dve veľké pravdy.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No vieš, on kritizuje dnešnú situáciu v armáde, nie tvojich 30 rokov minulosti. Navyše ho zhadzuješ bez toho, aby si si reláciu vypočul. Nebolo to v telke.
Nerobíš to prvýkrát.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
kukučka
Nuž reč tu bola o základni, aj v tej relácii, okrem iného, nie o rokoch služby. Očakávala som od teba niečo konkrétne, asi zbytočne.
Hádaj kto mal pri poslednom prieskume už 9,5%preferencií ? Mám taký pocit že nebudú rásť preferencie tej ktorá má v slovníku fico je zlodej, ale iná, domysli si ktorá
1. nevšímať si prieskumy
2. uvedomiť si, že výsledok prieskumu v momente zverejnenia sa stáva minulosťou
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
pavol54
kukučka
Nuž reč tu bola o základni, aj v tej relácii, okrem iného, nie o rokoch služby. Očakávala som od teba niečo konkrétne, asi zbytočne.
Hádaj kto mal pri poslednom prieskume už 9,5%preferencií ? Mám taký pocit že nebudú rásť preferencie tej ktorá má v slovníku fico je zlodej, ale iná, domysli si ktorá
1. nevšímať si prieskumy
2. uvedomiť si, že výsledok prieskumu v momente zverejnenia sa stáva minulosťou
to povedz tým, ktorí dali jednej strane 8,04% napriek minimálnym predvolebným preferenciám
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
kukučka
misoft
Hmmmm..... Jozef Žarnovičan de Sarnó...... samozvaný predseda ASV.... ten už má čo hovoriť.
Tomu sa hovorí čaro nechceného.

V čom s ním nesúhlasíš? Mohol by si napísať niečo konkrétne?
Asi takto: čo tam tliacha - jeho vec. Ale "samozvaný" - dokonca i profil má uzavretý - pritom mu ešte mlieko po brade tečie. Koľko bol v armáde? 15 rokov? A pritom sedel niekde v kancli! Prd ten vie, ako to chodí v útvaroch.
"Vyslúžilci", ktorí si odkrútili 20-25-30 rokov - tí by ho možno i v zuboch roztrhali.
to znamená že podľa bojových skúseností by si mal byť aspoň generál pritom si neprekročil funkciu veliteľa ramcovanej batérie
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
misoft
Hmmmm..... Jozef Žarnovičan de Sarnó...... samozvaný predseda ASV.... ten už má čo hovoriť.
Tomu sa hovorí čaro nechceného.

V čom s ním nesúhlasíš? Mohol by si napísať niečo konkrétne?
Práve vysielajú reprízu, debata o stave armády, českej aj slovenskej, smutné.
kukulienka

Prejdi si https://www.asvo.sk/ a možno aj pochopíš, o čo ide.
Koho vlastne zastupuje Žarnovičan ? Tak znie otázka.
Seba zastupuje, seba. Pod hlavičkou ASV. Tak znie odpoveď.
Nikde som nezistil, koľko má tá asociácia členov. A zaujímalo by ma to, len pre tú srandu.

Debata na SV ?
Šak v pohode....veď aj my tu debatujeme určitým spôsobom.
Ale jeden rozdiel tu vidím a to je ten, že na rozdiel od Žarnyho neodrbávame.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Predstava, ze skusenosti sa ziskavaju len rokmi, je usmevna. Niekto moze 30 rokov plnit tu istu ulohu a niekto moze mat take nasadenie, zaber a schopnost ucenia, ze za mesiac zabudne viac ako sa ten prvy za 30 rokov naucil. Ci v armade je to inak ? Tam cim starsi, tym automaticky skusenejsi ?
Ty si s tym zovseobecnovanim nedas a nedas pokoj.
Dávno som nečítal takú fasa *****inu (v súvislosti s ozbrojenými zložkami).
Dokonca od jedinca, čo nebol ani len na vojenčine.
Dávno, veru dávno som nečítal, nepočul, nechyroval...*****ina jak mraky. Zasa bol niekto nadrbaný kvalitným matrošom... kuwa, šak piatok.
Naposledy upravil buchač : 11.03.17 at 08:01
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
taiko
Predstava, ze skusenosti sa ziskavaju len rokmi, je usmevna. Niekto moze 30 rokov plnit tu istu ulohu a niekto moze mat take nasadenie, zaber a schopnost ucenia, ze za mesiac zabudne viac ako sa ten prvy za 30 rokov naucil. Ci v armade je to inak ? Tam cim starsi, tym automaticky skusenejsi ?
Ty si s tym zovseobecnovanim nedas a nedas pokoj.
Dávno som nečítal takú fasa *****inu (v súvislosti s ozbrojenými zložkami).
Dokonca od jedinca, čo nebol ani len na vojenčine.
Dávno, veru dávno som nečítal, nepočul, nechyroval...*****ina jak mraky. Zasa bol niekto nadrbaný kvalitným matrošom... kuwa, šak piatok.
analyticky vyhodnotené mal pravdu. Potom by nemohol byť niekto napr filmový kritik ak nenatočil žiadny film.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
to znamená že podľa bojových skúseností by si mal byť aspoň generál pritom si neprekročil funkciu veliteľa ramcovanej batérie
Z odpovede badať, že nepoznáš kariérny postup u armády. Tak - prosím ťa - netrep tu ***oviny!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
buchač
Dávno som nečítal takú fasa *****inu (v súvislosti s ozbrojenými zložkami).
Dokonca od jedinca, čo nebol ani len na vojenčine.
Dávno, veru dávno som nečítal, nepočul, nechyroval...*****ina jak mraky. Zasa bol niekto nadrbaný kvalitným matrošom... kuwa, šak piatok.
analyticky vyhodnotené mal pravdu. Potom by nemohol byť niekto napr filmový kritik ak nenatočil žiadny film.
Pali.... nájdi si v ORSR meno Ing. Jozef Žarnovičan..... a pochopíš, o čo mu vlastne ide (okrem PrimaHont...nie jeho).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať