Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V budúcich župných voľbách chcú politické strany spoločného kandidáta na župana. V minulých bol spoločným kandidátom v Banskobystrickom kraji Kotleba. Bude aj v budúcich?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dnes pacilo v suvislosti s precedovym podlym videom
----------------
Zachranca Robert
esteze ho mame.
inak by nam to zdravotnictvo nadobro rozkradli rozni Paskovia a im podobni...oh, wait a minute...
----------------
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
Dnes pacilo v suvislosti s precedovym podlym videom
----------------
Zachranca Robert
esteze ho mame.
inak by nam to zdravotnictvo nadobro rozkradli rozni Paskovia a im podobni...oh, wait a minute...
----------------
chcelo by to aspoň jedno TO lebo zatiaľ je to len v rovine úvah. Alebo lekár má dve ambulancie v ktorých pracuje súčasne, a súčasne aj vypisuje recepty jasné rozdvojenie osoby všzp zverejnila a nič sa nedeje
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale deje..... predsa sa nemali liečiť potetovaní a s piercingom, nemali sa preplácať plienky a matrace, nemali sa operovať oči. Lebo! Potetovaní a s piercingom sú "spodina", plienky netreba, veď aj tak dodýchajú, oči netreba liečiť, pretože slepý nevidí čo sa deje a čo podpisuje....
Naposledy upravil misoft : 09.03.17 at 16:20
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
Dnes pacilo v suvislosti s precedovym podlym videom
----------------
Zachranca Robert
esteze ho mame.
inak by nam to zdravotnictvo nadobro rozkradli rozni Paskovia a im podobni...oh, wait a minute...
----------------
chcelo by to aspoň jedno TO lebo zatiaľ je to len v rovine úvah. Alebo lekár má dve ambulancie v ktorých pracuje súčasne, a súčasne aj vypisuje recepty jasné rozdvojenie osoby všzp zverejnila a nič sa nedeje
taky zacarovany kruh. Vcera som pocul, myslim Vysolajskeho, hovorit, ze to preto lekari robia taketp kreativity, lebo musia kompenzovat podfinancovanie v systeme.
Ale aj tak si myslim, ze to je prd oproti tymto chybajucim 200mil a hentym kreativne z poistovne Dovera stiahnutym, myslim 400m
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nejaká pani Dáša hovorí na SV o nejakých protestoch a okrem iného povedala, že cirkus okolo amnestií má prekryť skutočnosť zverejnenú v USA, že sa na Slovensku ide stavať vojenská základňa! /nepočula som začiatok, neviem meno/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi nejaká JPP. Ak by tu chceli Amerykánci základňu stavať - tak jedine na Lešti, alebo na Záhorí - lebo toho miesta na základne veľa nieto......
A možno to zle prezentovala - mohli by akurát tak logistickú základňu - tá je o niečo menšia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Nejaká pani Dáša hovorí na SV o nejakých protestoch a okrem iného povedala, že cirkus okolo amnestií má prekryť skutočnosť zverejnenú v USA, že sa na Slovensku ide stavať vojenská základňa! /nepočula som začiatok, neviem meno/
Neblázni s tým drbnutým Slobodným vysielačom...keby všetko, čo tam povysielajú, tak je už dávno rozpútaná vojna.

Linky a ani zdôvodnenie, ktoré by vyvrátili Tvoje (SV) tvrdenie nedávam.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hádať sa nebudem, boli to Regióny 05, môžete si overiť v archíve, hovorila to veľmi presvedčivo, overiť si to nemôžem, neviem AJ. Keby som jej neverila, tak to tu nedávam. Duški, do smiechu mi nebolo.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

frfľoši, chronickí kukači telky, pusťte si SV teraz, paráda, veľmi vzdelaný pán, príjemný, radosť počúvať. SV nie je len politika.

Téma: Jozef Miloslav Hurban sa narodil pred 200 rokmi hosť: psychiater Ludvik Nábělek
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Hádať sa nebudem, boli to Regióny 05, môžete si overiť v archíve, hovorila to veľmi presvedčivo, overiť si to nemôžem, neviem AJ. Keby som jej neverila, tak to tu nedávam. Duški, do smiechu mi nebolo.
myslis toto kukucka ?
https://aktualne.atlas.sk/slovensko/...o-presove.html

Dala to sem alaya, ale to aj zmazala, alebo niekto to zmazal.

Inac fajny nazov, ze Trojsky kon USA
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neviem, tá pani hovorila o normálnej veľkej základni, vraj sa už dohadujú, kto to bude stavať.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bude v archíve? Ak bude, nech si každý urobí záver sám. Asi najlepšie riešenie.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm..... Jozef Žarnovičan de Sarnó...... samozvaný predseda ASV.... ten už má čo hovoriť.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
frfľoši, chronickí kukači telky, pusťte si SV teraz, paráda, veľmi vzdelaný pán, príjemný, radosť počúvať. SV nie je len politika.

Téma: Jozef Miloslav Hurban sa narodil pred 200 rokmi hosť: psychiater Ludvik Nábělek
Ja si radšej pustím kvalitný rock...

Sorry...ale včul mi povedz, o čom rozpráva hosť - psychiater v téme ? Či bol J.M.H. normálny alebo čo ?

Ale inak...dobrá myšlienka...Psychiater Ludvik Nábělek: “S kurvami sa nebav a s hlupákmi sa nehádaj”...už dávno sa podľa toho správam.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nesprávaš...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nesprávaš...
Bratm...takže špecifikujem viac.
Kto tu vraví o správaní sa na nete ?
MUDr. Nábělek určite (ako aj ja) tiež nemyslel na fiktívne - neznáme osoby - nicky, ale na reál.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No a teraz je tam naživo Harabín...o amnestiách
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
No a teraz je tam naživo Harabín...o amnestiách
Ten by mal radšej mlčať a nie sa pretŕčať kade tade po médiach.
Aj keď ako právnik je jeden z najlepších na Slovensku.
No morálny kredit má teda ako jeden z najhorších ... hotová spodina, latrína, hajzel.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
nesprávaš...
Bratm...takže špecifikujem viac.
Kto tu vraví o správaní sa na nete ?
MUDr. Nábělek určite (ako aj ja) tiež nemyslel na fiktívne - neznáme osoby - nicky, ale na reál.
tak napíš, že v inom matrixe...
lebo ty sa tu vieš dobre na 2 strany s hujmi naťahovať...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať