Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ešte by mohol niekto kto má dosť času vyhľadať akú odmenu dostali privatizační poradcovia za doporučenie jednej firmy prihlásenej do súťaže o kúpenie pod cenu? Kde je zaznamenaný ten štekot alebo kvikot tej doby, že je to veľa ?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
Ešte by mohol niekto kto má dosť času vyhľadať akú odmenu dostali privatizační poradcovia za doporučenie jednej firmy prihlásenej do súťaže o kúpenie pod cenu? Kde je zaznamenaný ten štekot alebo kvikot tej doby, že je to veľa ?
no podla počtu príspevkov máš toho času habadej aj ty....

ale daj teda konkrétne....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Ešte by mohol niekto kto má dosť času vyhľadať akú odmenu dostali privatizační poradcovia za doporučenie jednej firmy prihlásenej do súťaže o kúpenie pod cenu? Kde je zaznamenaný ten štekot alebo kvikot tej doby, že je to veľa ?
Myslis toto ?
No nejake nejasnosti tam konstatovane su, to je pravda. Len kto ich konstatoval a zistit ci su pravdive, na to veru ani ja cas nemam
Trosku mozno tu
http://www.demagog.sk/diskusie/400/k...olitik=21&ph=3
Naposledy upravil taiko : 19.10.17 at 12:29
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ale kde....preceda preci povedal , že jeden...tak jeden...vškl bol v tej komisii..

a že to bolo takto...koho to už len zaujíma )

Spoločnosti, ktoré dostali od poradcu informácie o privatizácii 49 % akcií SPP

1. CMS (USA), 2. Distrigas/Tractebel (Belgicko), 3. Dominion (USA), 4. Duke Energy (USA), 5. Edison (Taliansko), 6. E.ON (Nemecko), 7. Emerging Markets Partnership (Veľká Británia), 8. EDP (Portugalsko), 9. El Paso (USA), 10. EnBW (Nemecko), 11. Endesa (Španielsko), 12. Enel (Taliansko), 13. Enron (USA), 14. EBOR, 15. EVN (Rakúsko), 16. Essent (Holandsko), 17. Gas Natural (Španielsko), 18. Gasunie (Holandsko), 19. Gaz de France (GdF – Francúzsko), 20. Gazprom (Rusko), 21. Lattice (Veľká Británia), 22. Mirant (USA), 23. National Fuel Gas (USA), 24. Norsk Hydro (Nórsko), 25. Nuon NV (Holandsko), 26. OMV (Rakúsko), 27. Petrol (Slovinsko), 28. Public Service Enterprise Group (USA), 29. Reliant Energy (USA), 30. Ruhrgas (Nemecko), 31. Royal Dutch/Shell (Veľká Británia/Holandsko), 32. RWE (Nemecko), 33. Snam (Taliansko), 34. Southern Company (USA), 35. TotalFinaElf (Francúzsko), 36. TXU (USA), 37. Williams (USA), 38. Wintershall (Nemecko)

Kto si vyžiadal informačné memorandum

1. Distrigas/Tractebel, 2. Edison, 3. Emerging Markets Partnership, 4. E.ON, 5. Essent, 6. EBOR 7. GdF, 8. Gazprom, 9. Mirant, 10. Petrol, 11. Ruhrgas, 12. RWE, 13. Snam, 14. TotalFinaElf, 15. Williams, 16. Wintershall

S možnosťou vykonať due diligence

1. Distrigas/Tractebel, 2. E.ON, 3. Essent, 4. GdF, 5. Gazprom, 6. Ruhrgas, 7. RWE, 8. Snam, 9. TotalFinaElf, 10. Williams

Záujem v záverečnej fáze

1. E.ON, 2. GdF, 3. Gazprom, 4. Ruhrgas, 5. Snam, 6. TotalFinaElf, 7. Williams



idem radšej.dalej kopať....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
Ešte by mohol niekto kto má dosť času vyhľadať akú odmenu dostali privatizační poradcovia za doporučenie jednej firmy prihlásenej do súťaže o kúpenie pod cenu? Kde je zaznamenaný ten štekot alebo kvikot tej doby, že je to veľa ?
Myslis toto ?
No nejake nejasnosti tam konstatovane su, to je pravda. Len kto ich konstatoval a zistit ci su pravdive, na to veru ani ja cas nemam
Trosku mozno tu
http://www.demagog.sk/diskusie/400/k...olitik=21&ph=3
Presne tak, rôzne komisie MH a FNM vypracovali privatizačnú ponuku, poštár(teda privatizačný poradca) ich odniesol 18 -tim záujemcom, potom ponuky pozbieral(teda jednu) vyhodnotil ju ako najlepšiu(zo všetkých podaných v počte jedna ) a za to zinkasoval 26 miliónov USD, no nerob to a pritom nikto nič nenamietal ani fico, Podobne to bolo zo všetkými strategickými podnikmi .
2 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
Ešte by mohol niekto kto má dosť času vyhľadať akú odmenu dostali privatizační poradcovia za doporučenie jednej firmy prihlásenej do súťaže o kúpenie pod cenu? Kde je zaznamenaný ten štekot alebo kvikot tej doby, že je to veľa ?
Myslis toto ?
No nejake nejasnosti tam konstatovane su, to je pravda. Len kto ich konstatoval a zistit ci su pravdive, na to veru ani ja cas nemam
Trosku mozno tu
http://www.demagog.sk/diskusie/400/k...olitik=21&ph=3
Presne tak, rôzne komisie MH a FNM vypracovali privatizačnú ponuku, poštár(teda privatizačný poradca) ich odniesol 18 -tim záujemcom, potom ponuky pozbieral(teda jednu) vyhodnotil ju ako najlepšiu(zo všetkých podaných v počte jedna ) a za to zinkasoval 26 miliónov USD, no nerob to a pritom nikto nič nenamietal ani fico, Podobne to bolo zo všetkými strategickými podnikmi .
hmmm, to nie je celkom to, co som tam ja precital , nehovoriac o tom, ze spravu pisal niekto, kto by chcel ineho postara
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
pavol54
Ešte by mohol niekto kto má dosť času vyhľadať akú odmenu dostali privatizační poradcovia za doporučenie jednej firmy prihlásenej do súťaže o kúpenie pod cenu? Kde je zaznamenaný ten štekot alebo kvikot tej doby, že je to veľa ?
Myslis toto ?
No nejake nejasnosti tam konstatovane su, to je pravda. Len kto ich konstatoval a zistit ci su pravdive, na to veru ani ja cas nemam
Trosku mozno tu
http://www.demagog.sk/diskusie/400/k...olitik=21&ph=3
Presne tak, rôzne komisie MH a FNM vypracovali privatizačnú ponuku, poštár(teda privatizačný poradca) ich odniesol 18 -tim záujemcom, potom ponuky pozbieral(teda jednu) vyhodnotil ju ako najlepšiu(zo všetkých podaných v počte jedna ) a za to zinkasoval 26 miliónov USD, no nerob to a pritom nikto nič nenamietal ani fico, Podobne to bolo zo všetkými strategickými podnikmi .
hmmm, to nie je celkom to, co som tam ja precital , nehovoriac o tom, ze spravu pisal niekto, kto by chcel ineho postara
a tú správu o privatizácii tam kto pricapol? Postup aj čísla som z nej čerpal. Nejaký demagóg .sk, nie je stránka relevantná ako zdroj informácii.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
taiko
pavol54
Ešte by mohol niekto kto má dosť času vyhľadať akú odmenu dostali privatizační poradcovia za doporučenie jednej firmy prihlásenej do súťaže o kúpenie pod cenu? Kde je zaznamenaný ten štekot alebo kvikot tej doby, že je to veľa ?
Myslis toto ?
No nejake nejasnosti tam konstatovane su, to je pravda. Len kto ich konstatoval a zistit ci su pravdive, na to veru ani ja cas nemam
Trosku mozno tu
http://www.demagog.sk/diskusie/400/k...olitik=21&ph=3
Presne tak, rôzne komisie MH a FNM vypracovali privatizačnú ponuku, poštár(teda privatizačný poradca) ich odniesol 18 -tim záujemcom, potom ponuky pozbieral(teda jednu) vyhodnotil ju ako najlepšiu(zo všetkých podaných v počte jedna ) a za to zinkasoval 26 miliónov USD, no nerob to a pritom nikto nič nenamietal ani fico, Podobne to bolo zo všetkými strategickými podnikmi .
hmmm, to nie je celkom to, co som tam ja precital , nehovoriac o tom, ze spravu pisal niekto, kto by chcel ineho postara
a tú správu o privatizácii tam kto pricapol? Postup aj čísla som z nej čerpal. Nejaký demagóg .sk, nie je stránka relevantná ako zdroj informácii.
ved ja som pricapol, len som si ju pre seba inak interpretoval Okrem toho, ako som poznamenal, mi to prislo ako "zlodej krici, chytte zlodeja" .
Inak demagog nedava informacie, len cituje, vyvracia a dokazuje
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
@pali
"Nejaký demagóg .sk, nie je stránka relevantná ako zdroj informácii."
Samozrejme, že každá metodika vyhodnocovania faktov má svoje slabé miesta.
Ale vieš o niekom, kto robí fact-checking lepšie?
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
ďalší kilometer diaľnice, ktorý nebude postavený
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
ďalší kilometer diaľnice, ktorý nebude postavený
A koľko toho ešte na povrch vypláva! Toto je asi len prvá vlnka z celého jazera toho "štátneho" bordelu....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Ing. Ľubomír Janoška
ďalší kilometer diaľnice, ktorý nebude postavený
A koľko toho ešte na povrch vypláva! Toto je asi len prvá vlnka z celého jazera toho "štátneho" bordelu....
Treba rozlišovať medzi informáciami ktoré sú faktom a tými čo sa tvária ako fakty.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Informácie sú jedno a fakty druhé. Lenže - je nejaká informácia, ale fakt túto informáciu len potvrdí. Alebo naopak.
Preto píšem, že koľko toho ešte vypláva na povrch..... najskôr nejaká informácia, fáma.... a odrazu po overení to bude fakt....
2 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ceske volby vyhral slovensky estebak-ze aka ironia a dalsia ze daky pobudovia Pirati dostali cez 10 % to uz sok-som nevedel ze v Prahe je az tolko fetakov
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
trisestri
ceske volby vyhral slovensky estebak-ze aka ironia a dalsia ze daky pobudovia Pirati dostali cez 10 % to uz sok-som nevedel ze v Prahe je az tolko fetakov
to je pravda. Toho STB-ka mohli volit len zfetovani ludia
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
trisestri
ceske volby vyhral slovensky estebak-ze aka ironia a dalsia ze daky pobudovia Pirati dostali cez 10 % to uz sok-som nevedel ze v Prahe je az tolko fetakov
to je pravda. Toho STB-ka mohli volit len zfetovani ludia
A iné vysvetlenie, ako zfetovaní, ťa naozaj nenapadá?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
trisestri
ceske volby vyhral slovensky estebak-ze aka ironia a dalsia ze daky pobudovia Pirati dostali cez 10 % to uz sok-som nevedel ze v Prahe je az tolko fetakov
to je pravda. Toho STB-ka mohli volit len zfetovani ludia
Najhoršie je že ho ekonomicky podporujú celé Čechy aj pol Slovenska. Čo sa týka toho štb nie to dokázané. Dnes sa falšujú celé listy vlastníctva(bytová mafia, pozemková mafia, falošné kúpne zmluvy) Prečo by sa nedala vtedy vyhotoviť falošná zmluva spolupracovníka štb(aby mali platení zamestnanci štb pokoj od vrchnosti), najmä ak z titulu vtedajšieho postavenia na MZO musel podpísať že bude minimálne práskač
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
trisestri
ceske volby vyhral slovensky estebak-ze aka ironia a dalsia ze daky pobudovia Pirati dostali cez 10 % to uz sok-som nevedel ze v Prahe je az tolko fetakov
to je pravda. Toho STB-ka mohli volit len zfetovani ludia
Najhoršie je že ho ekonomicky podporujú celé Čechy aj pol Slovenska. Čo sa týka toho štb nie to dokázané. Dnes sa falšujú celé listy vlastníctva(bytová mafia, pozemková mafia, falošné kúpne zmluvy) Prečo by sa nedala vtedy vyhotoviť falošná zmluva spolupracovníka štb(aby mali platení zamestnanci štb pokoj od vrchnosti), najmä ak z titulu vtedajšieho postavenia na MZO musel podpísať že bude minimálne práskač
To hadam nie, to sa mi nezda, ze by sfalsovali 12 roznych spisov. A tiez sposob, akym prebiehal sud, vratane nestandardneho zbavenia mlcanlivosti byvalych STB-akov mne osobne napoveda, ze agent Bures/Babis existoval a ze s STB spolupracoval. Navyse, ak boli plateni vtedy, mohli byt zaplateny aj teraz. Agentovi Buresovi by isto nerobilo problem, utratit nejaky peniaz aby sa ocistil.
Okrem toho v kultivovanej spolocnostoi by iba podozrenia stacili, aby vobec v politike nebol.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
trisestri
ceske volby vyhral slovensky estebak-ze aka ironia a dalsia ze daky pobudovia Pirati dostali cez 10 % to uz sok-som nevedel ze v Prahe je az tolko fetakov
to je pravda. Toho STB-ka mohli volit len zfetovani ludia
Najhoršie je že ho ekonomicky podporujú celé Čechy aj pol Slovenska. Čo sa týka toho štb nie to dokázané. Dnes sa falšujú celé listy vlastníctva(bytová mafia, pozemková mafia, falošné kúpne zmluvy) Prečo by sa nedala vtedy vyhotoviť falošná zmluva spolupracovníka štb(aby mali platení zamestnanci štb pokoj od vrchnosti), najmä ak z titulu vtedajšieho postavenia na MZO musel podpísať že bude minimálne práskač
To hadam nie, to sa mi nezda, ze by sfalsovali 12 spisov. A tiez sposob, akym prebiehal sud, vratane nestandardneho zbavenia mlcanlivosti byvalych STB-akov mne osobne napoveda, ze agent Bures/Babis existoval a ze s STb spolupracoval. Okrem toho v kultivovanej spolocnostoi by iba podozrenia stacili, aby vobec v politike nebol.
To je pravda, ak niekto podvádza a klame tak nemôže byť v politike a v kultivovanej spoločnosti stačí podozrenie (u nás napr Budaj, Mečiar, Kukan a iní všetci tvrdili že nikdy nespolupracovali. TAK kto klame ) Len to vyzerá tak, že ak niekto vyhovuje zámerom, tak sa všetky podlosti bagatelizujú a ak niekto nevyhovuje, tak už len náznak faktu je nevyhovujúcim parametrom.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať