Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
a čo tak pre info , klik: www.skylink.sk , / ale zatiaľ majú v ponuke málo programov/ určite budú rozširovať, keď chcú byť konkurenciaschopní/, aspoň si myslím/.....cez humax HD sat. prijímač je perfektný obraz v LCD telke, minulý týždeň sme to kúpili, karta je za 4000,- sk na 7 mesiacov zadarmo aj české programy,
0 0
ronja31 ronja31

ronja31 je offline (nepripojený) ronja31

ahojte tv maniaci, pridavam sa s pozitivnym nazorom na DIGI TV - mame ho zhruba od decembra a s vynimkou niekolkych vypadkov signalu (silne burky) to ide bez problemov, je pravda, ze ked pridaju alebo uberu program zmeni to nastavenie oblubenych skupin, ale ked clovek pozna postup tak si to da do poriadku v celku rychlo. ked sme sa rozhodovali ci UPC alebo DIGI tak nas najviac presvedcila cena - mozno aj preto, ze doma nie sme nejaky tv maniaci a tak ci tak pravidelne pozerame max 10 programov z celej ponuky.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

bobino38 Pozri príspevok
To je hrozné, na Magio žiadne chvály, na digi TV a UPC tak isto nič pozitívne nik nenapíše, človek si nemá z čoho vybrať...otázka znie, čo myslíte, ako to bude ked prejdeme na digitalizovanú TV v r.2012? oplatí sa radšej počkať a nekupovať žiadnu kablovku alebo satelit?
Rozhodne doporucim kupit satelit. samozrejme nejaky alternativny stroj a po case sa rozhodnes, aku kartu k nemu (i ked digi ma sparovane karty, ale aj to sa da obist)
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
pepsikova Pozri príspevok
..


...tiež mám digi tv už rok,práve dnes,nikdy som nemala poruchu ani výpadok a som spokojná,akurát minulý týždeň zrušili Filmbox a ja som ho na vlastnú hrôzu vymazala kompletne z ponuky,pretože jeden deň šlo na tom kanáli HBO..ale inak je fajn...a tak hľadám,či niekto nevie,ako ten kanál dostanem späť, lebo technik už nieje funkčný...
Zatiaľ Filmbox nie je v ponuke.Rokuje sa však o jeho znovuzaradenie.Čiže nie je chyba,ak si tú stanicu vymazala-nejde v Digi nikomu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Theo Pozri príspevok
Zatiaľ Filmbox nie je v ponuke.Rokuje sa však o jeho znovuzaradenie.Čiže nie je chyba,ak si tú stanicu vymazala-nejde v Digi nikomu.
..


..vďaka,si ma ukludnil...bývali tam dosť dobré spomienkové filmy...a mohli by ju dať späť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
bobino38 Pozri príspevok
To je hrozné, na Magio žiadne chvály, na digi TV a UPC tak isto nič pozitívne nik nenapíše, človek si nemá z čoho vybrať...otázka znie, čo myslíte, ako to bude ked prejdeme na digitalizovanú TV v r.2012? oplatí sa radšej počkať a nekupovať žiadnu kablovku alebo satelit?
..

..no,záleží podľa toho,nakoľko si závislý na telke..ale digi podľa mňa úplne stačí a je to za pár peňazí mesačne,výber je široký z každého žánru..na činžáku máme spoločnú káblovku,ale tam len naše,české,primu a 12 nemeckých kanálov,no a keď neviem nemecky,sú mi na dve veci..vyskúšaj a uvidíš..
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

pepsikova Pozri príspevok
..

..no,záleží podľa toho,nakoľko si závislý na telke..ale digi podľa mňa úplne stačí a je to za pár peňazí mesačne,výber je široký z každého žánru..na činžáku máme spoločnú káblovku,ale tam len naše,české,primu a 12 nemeckých kanálov,no a keď neviem nemecky,sú mi na dve veci..vyskúšaj a uvidíš..
...ale ja nechcem skúšať, mne ide o to, že keď už kúpim TV prijímač s 82 cm uhlopriečkou,čo chcem až vtedy keď nabehne celoslovenské vysielanie v digitalnej forme, či už plazmu alebo LCD aby som mal na ňom perfektný obraz, bez výpadkov, s jazykovo zrozumitelnými programami, nemusel zakaždým niekam volať, cenovo výhodný, stabilný.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No neviem ci to tak bude.... Ono kazdy bude chciet vrazit do multiplexu co najviac programov, aby ho to vyslo lacnejsie. Zober si napr. DIGI ci UPC do jedneho transponderu vrypu co najviac programov cca 13-15 + nejake radia a kvalita je potom taka aka je (v tomto threade su aj screenshoty s bitovou rychlostou u jednotlivych providerov, hladaj) na rozdiel napr. od Premiere, ci Canal france a pod. kde maju na jednom TP cca 8 kanalov.
Keby radsej digi a upc ubralo par nepotrebnych kanalov, alebo si prenajali 1-2 TP naviac, hned by bol obraz ovela kvalitnejsi bitovy tok by sa zvysil, ale preco by to mali robit ved slovakom staci aj taka kvalita , fuuuuj
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...ved práve, čakam, kym sa to celé spustí, aby som sa vedel rozhodnúť čo bude pre kvalitu obrazu to najlepšie, už keď mám vraziť nejaké prachy do telky, tak nech tám mám obraz na ktorý sa dá kukať.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Myslim, ze telky (LCD/plazma) bez DVB-T tunera sa uz ani nebudu predavat, odporucil by som este chvilu pockat kym pojdu dole s cenamy FULL HD (1920x1080) a potom kupit toto. Ma to buducnost, ale nie zas a taku, pretoze vyvojari, stale pracuju a uz pomaly zacina oled technologia, ale nepredbiehajme.
Ak si precitate nieco o Super Hi-Vision 7680 x 4320 pixelov http://clanky.katalog-monitorov.sk/z...hd-rozlisenia/ tak zase sa rozhodnete este pockat a tak to pojde do nekonecna
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

ronja31 Pozri príspevok
ahojte tv maniaci, pridavam sa s pozitivnym nazorom na DIGI TV - mame ho zhruba od decembra a s vynimkou niekolkych vypadkov signalu (silne burky) to ide bez problemov, je pravda, ze ked pridaju alebo uberu program zmeni to nastavenie oblubenych skupin, ale ked clovek pozna postup tak si to da do poriadku v celku rychlo. ked sme sa rozhodovali ci UPC alebo DIGI tak nas najviac presvedcila cena - mozno aj preto, ze doma nie sme nejaky tv maniaci a tak ci tak pravidelne pozerame max 10 programov z celej ponuky.
Súhlasím a to rozhadzovanie programov sa dá stopnúť v nastaveniach.
0 0
esperoza esperoza

esperoza je offline (nepripojený) esperoza

Dada Pozri príspevok
Som s DIGI spokojná, len ma v poslednej dobe začalo rozčuľovať, že minimálne raz do mesiaca nám to rozhádže programy, ktoré máme zoradené tak, ako sme zvyknutí a potom to treba znovu pracne presúvať. A vždy začiatkom mesiaca, nemáme signál zopár hodín. Neviem, či je to normálne alebo čo...

Dada, ak sa nemýlim, tak od DIGI ste dostala satelitný prijímač HUMAX. Tieto to zvyknú robiť. Zabrániť sa tomu dá vypnutím dynamickej aktualizácie kanálov v menu prístroja. Prijímače Hyundai to nerobia, aspoň som o tom ešte nepočul.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

esperoza Pozri príspevok
Dada, ak sa nemýlim, tak od DIGI ste dostala satelitný prijímač HUMAX. Tieto to zvyknú robiť. Zabrániť sa tomu dá vypnutím dynamickej aktualizácie kanálov v menu prístroja. Prijímače Hyundai to nerobia, aspoň som o tom ešte nepočul.
vieš napísať presný postup, my máme doma taký istý problém
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Dada Pozri príspevok
Súhlasím a to rozhadzovanie programov sa dá stopnúť v nastaveniach.
esperoza Pozri príspevok
Dada, ak sa nemýlim, tak od DIGI ste dostala satelitný prijímač HUMAX. Tieto to zvyknú robiť. Zabrániť sa tomu dá vypnutím dynamickej aktualizácie kanálov v menu prístroja. Prijímače Hyundai to nerobia, aspoň som o tom ešte nepočul.
janaGT Pozri príspevok
vieš napísať presný postup, my máme doma taký istý problém
aj ja by som bola vďačná za odpovede na tieto už podané otázky.

Tiež sa mi rozhadzujú programy a to hlavne vtedy, keď Digi pridáva alebo mení kanály. Ako sa to dá nastaviť, pretože už som si nahodila aj do obľúbených a nefunguje to...

A ešte jeden problém, ktorý ale je jedine u jedného kanála a to u STV 1, pri žiadnom inom nie a to, že sa stále obraz rozťahuje a sťahuje, akokeby sa nastavoval na 4:3 a potom zase na 16:9. Veľmi to ruší a majú to viacerí, čo som sa pýtala. Nevie to náhodou niekto ako na to?

Vďaka.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

cactus Pozri príspevok
A ešte jeden problém, ktorý ale je jedine u jedného kanála a to u STV 1, pri žiadnom inom nie a to, že sa stále obraz rozťahuje a sťahuje, akokeby sa nastavoval na 4:3 a potom zase na 16:9. Veľmi to ruší a majú to viacerí, čo som sa pýtala. Nevie to náhodou niekto ako na to?

Vďaka.
tento problém máme aj my
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

esperoza Pozri príspevok
Dada, ak sa nemýlim, tak od DIGI ste dostala satelitný prijímač HUMAX. Tieto to zvyknú robiť. Zabrániť sa tomu dá vypnutím dynamickej aktualizácie kanálov v menu prístroja. Prijímače Hyundai to nerobia, aspoň som o tom ešte nepočul.
prezradíš nám ten postup?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
janaGT Pozri príspevok
prezradíš nám ten postup?
Už som na to prišla

Pôjdeš do menu.
Nastavíš sa na preferencie.
Potom dáš rôzne nastavenia.
Ukáže sa ti aj dynamická aktualizácia a potom dáš vypnôť.

A je to...... hurá, objavenie Ameriky!

Ďakujem esperoza.
1 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
A ešte by som mala otázku, či náhodou už niekto nevie, prečo máme na DIGI 2x AXN a zrušili nám FILM BOX?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

cactus Pozri príspevok
Už som na to prišla

Pôjdeš do menu.
Nastavíš sa na preferencie.
Potom dáš rôzne nastavenia.
Ukáže sa ti aj dynamická aktualizácia a potom dáš vypnôť.

A je to...... hurá, objavenie Ameriky!

Ďakujem esperoza.
si šikula, už som to tak urobila, dúfam, že to pomôže!
0 0
maurik maurik

maurik je offline (nepripojený) maurik

program filmbox nevysiela digi tv zrusila jeho vysielanie povedia ti to aj na infolinke...v pripade otazok digi tv a ostatnych montazach a servisoch satelitov ma kontaktujte na icq: 247455415 poradim, navrhnem riesenie prijmu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať