Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Môj manžel robí technika Digi už dva roky. Momentálne sa rozhodol s tým seknúť. Ono to už vrie dlhšie. Bohužiaľ, táto firma by sa určite do zoznamu serióznych podnikateľských subjektov nedostala. Je akútny nedostatok prístrojov, niekedy aj dva mesiace nedostanú zo skladu ani jeden. Ľuďom, ktorí denno-denne vyvolávajú k nám vrelo odporúčam obrátiť sa na ústredie do Blavy. A tam ich pošlú za technikom alebo dealerom. Ak povedia, že technik nedostal už dlho prístroje, tak ich slušne pošlú do... . Ak máte poruchu, nečudujte sa technikovi, že neskáče od radosti, že k vám má prísť. Jediné, čo za to dostane je 360,- Sk za poruchu od zákazníka, ktoré si môže dať zaplatiť, len ak je to porucha, za ktorú môže zákazník.(napr. zlá manipulácia s prístrojom) Ak príde k poruche, ktorú spôsobilo počasie alebo pokazený prístroj(napr.vyhoretý) nedostane za to ani korunu- ani od zákazníka, ani od Digi. Môj manžel hovorí, že bohužiaľ, ale ja nie som charita. Môžte sa sťažovať na Digi, tí vás odporučia technikovi, a keď im poviete, že nechce prísť, tak vás slušne pošlú do ... . Za tie dva roky sme nikdy nedostali včas zaplatené. Momentálne nemá môj manžel zaplatené faktúry za cca 35 000,- (splatné v októbri). November a december ani nehovorím. Spolu to robí okolo 60 000,-sk. Pani účtovníčka nás informovala, že ani v decembri nebudú vyplatené. Pred Vianocami pekne "ďakujem". To bola posledná kvapka. Takže nech žije Digi- "vzor" pre serióznych a zodpovedných podnikateľov a firmy.
0 0
Činky Činky

Činky je offline (nepripojený) Činky

a je lepsi signal cez digitalny satelit ako cez digi tv?
0 0
benet1 benet1

benet1 je offline (nepripojený) benet1

Poradi niekto ako mozno vylepsit kvalitu obrazu z digitv aby to bolo ako tak pozeratelne na 42 plazme. a je to vobec mozne.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Činky Pozri príspevok
a je lepsi signal cez digitalny satelit ako cez digi tv?
Myslis signal, alebo kvalitu obrazu ?
Myslim, ze myslis kvalitu obrazu a tvoja otazka je nejak zvlastne polozena, DIGI TV vysiela tiez digitalne, takze sa da tomu tiez povedat, ze to ide cez digitalny satelit (kvalita je rovnaka, bez ohladu na to aky satelit mas doma)
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

benet1 Pozri príspevok
Poradi niekto ako mozno vylepsit kvalitu obrazu z digitv aby to bolo ako tak pozeratelne na 42 plazme. a je to vobec mozne.
Nijako kvalitu nevylepsis, to je ich politika, cim viac programov napchaju na transponder, tym lacnejsi budu mat prenajom, samozrejme sa nepozeraju na to aky je vysledny efekt
btw, ja tiez uvazujem o plazme, bud 40" alebo 42" hovoris, ze sa to neda pozerat ?? Aku konkretne mas ?
0 0
benet1 benet1

benet1 je offline (nepripojený) benet1

plazma je panasonic th 42px80ea . myslim si ze je to stroj v pohode , len to digi tv je na h...o.ak to nebudem schopny vyriesit vyskusam ineho operatora.
0 0
benet1 benet1

benet1 je offline (nepripojený) benet1

ono pozerat sa to da , v porovnani z lcd je to parada , ale k dokonalosti to ma daleko.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ja mam zaujem o TH-42PX8E alebo Panasonic TH-42PZ8E. Nechcem tu davat linky do e-shopov, ale ten tvoj ma rozlisenie 1024 x 768 ? Ten co mas ty som nasiel bez 42PX80EA acka za cca 20000Sk oproti tym o ktore mam zaujem, tak je to o viac ako 10 litrov menej (ale tamtie su Full HD) ale predpokladam, ze cim drahsi TV, tym horsi obraz.
Este sa ta opytam, ci mas moznost vyskusat UPC direct, bit rate maju podobny ako digi tv, ale rozlisenie maju dost idiotske.
Najprv som chcel LCD, ale kedze u nas sa DVD ani BR asi nebudu pozerat, tak LCD je nam tiez na h***o. U nas pojde len UPC, digi a skylink
0 0
Činky Činky

Činky je offline (nepripojený) Činky

tak ja som nasiel najlacnejsi TH-37PX80E za 21 tis a TH-37PX80EA je este o 100 Sk lacnejsi...len teraz neviem aky je v tych 2 modeloch rozdiel...A=antracit, aspon tak som sa niekde docital, ale myslim, ze tam az taky velky rozdiel vo farbe nebude....vcera som ho mal moznost vidiet v obchode a velmi sa mi pacil...oproti Samsungu v rovnakej cene sa mi ten obraz zdal ovela lepsi..mozno to bolo nastavenim, ale v obchode vraveli, ze oni s obrazom nic nerobia, iba pustia to zapoja a pustaju v zakladnom nastaveni...na tom Samsungu bola cierna farba zobrazena skor ako tmavo fialova alebo bordova...dost mi ten odtien vadil, ale ako vravim, bolo to v zakladnom nastaveni, cize mozno by sa s tym dalo nieco robit. takze si ho asi kupim, ale neviem ci nahodou nepojdu po Vianociach ceny dole...co myslite?
0 0
benet1 benet1

benet1 je offline (nepripojený) benet1

th-42px8e nieje full hd je to nisia rada od px 80 . to EA by malo znamenat jeseny model respektive vyrobeny na jesen takze oproti E mozno nejake kozmeticke upravy . aspon tak som to niekde cital
0 0
benet1 benet1

benet1 je offline (nepripojený) benet1

ak neplanujes BR a tv budes vyuzivat len na digitv a spol. tak potom je ti FULL HD uplne na nic . dokonca v danej chvili je na to zbytocne aj HD REDY.obaz mat kvalitnejsi nebubes skor pojdes s kvalitov dole . jedine ze by niekto vyriesil problem signalu z digitv.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak oni tam asi nic riesit z vystupnou bitovou rychlostou nebudu, predpokladam, ze skorej krachnu, lebo su jediny, co idu v Nagra2 co sa da emulovat aj na tych najlacnejsich (uz dokonca aj FTA) receiveroch.
Mna len zaujma hlavne obraz na digi tv, upc skylink. Kedze do pol roka by som mal kupit satelitny receiver DVB-S2 HD, tak ako bude vyzerat na takej telke Full HD rozlisenie, pretoze mam moznost sledovat aj dost vela programov v HD rozliseni
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
fero11 mam skylink kartu, lenze easy.tv twin modul sa mi nedari sfunkcnit na topfielde 7700 hsci,,, poslal som ju na reklamaciu hadam pride do konca roka,,, problem je v tom ze zvuk ide ale obraz nejde,,, :/ napr na joj, ci stv 1,2.....
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

A co, modul, kartu, ci topfild ??
Sky link bude na tej telke OK, ale jak som pisal, zaujma ma hlavne digi tv a upc direct
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
klavlita digi je tragicka uz pri LCD na notebooku (emulujem) na tej plazme je to o trosku lepsia (vzdlahom na uhlopriecku a pozorovaciu vzdialenost) asi preto ze ma trochu inu technologiu zobrazovania ale neviem porovnat priamo zo skylink lebo nejde modul.
A topfield je prepojeny cez HDMI a ten humax od DIGI cez SCARTku... tak este to moze "robit rozdiel".

A samotny rozdiel medzi digi a sky som pisal tu.. http://www.porada.sk/t97539-digi-tv-...na-lcd-tv.html
0 0
Slavka Hajcakova Slavka Hajcakova
S touto spoločnosťou si nič nezačínajte ak nechcete dopadnúť ako ja.
Pri zapojení som technikovi musela zaplatiť 800,- Sk aj keď všade vyhlasujú, že zapojenie je zadarmo. Aktiváciu som urobila cez mail lebo jemu vraj nefunkuje mobil. Nakoľko tak nespravil ani neskôr káblovku hneď na druhý deň vypli, takže od 29.10.08 do dnešného dňa káblovka nie je funkčná a teraz sa poťahujeme, pretože mi nafakturovali 38 EUR neviem za čo. Nehovorím o tom, že pri montáži technik vyvŕtal dve diery, o priemere asi 10 cm.
Je to firma kde sa nedovoláte a nikto Vám nepomôže keď máte problém. Sú ústretoví iba keď Vás lapajú.
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Dovolať sa dá na 0850211112-ale vybaviť sa nedá.
Tých 800,- je za prechod na Dual./Dva prijimače v jednom-za jeden poplatok,ale dvoch miestnostiach- nezávisle na dvoch TV vysielania---ak sa nemýlim.Spojenie Digi s káblovkou nerozumiem?
Naposledy upravil Theo : 29.01.09 at 18:58
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Slavka Hajcakova Pozri príspevok
Nehovorím o tom, že pri montáži technik vyvŕtal dve diery, o priemere asi 10 cm.
za to by som zobral 1600 Sk asi bolo myslene 10mm
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Fero11 Pozri príspevok
za to by som zobral 1600 Sk asi bolo myslene 10mm
Nevieš,možno že špecialny koaxial./Tých 1600,- je OK.
0 0
danka1707 danka1707

danka1707 je offline (nepripojený) danka1707

Mám takýto problém, dnes mi z ničoho nič zasekol obraz, nič nereagovalo, tak som vypla tv, aj digi prijimač potom aj zásuvku
a odvtedy iba tma. Na prijímači svieti iba červené svetielko a štyri čiarky a na nič to nereaguje. Nedá sa ani s ovladačom nič nahodiť, ani priamo na prijímači ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať