Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Mám taký problém na digi-tv: občas, asi 1x za 2 mesiace, mi nejde poriadne diaľkové ovládanie, iba zblízka cca 0,5-1m od prijmača. Aj teraz posledné 2 dni, vypol som ho od siete, zapol, skúsil nové baterky a nič. Dnes sa to vrátilo a ide normálne. Tieto 2 dno boli daždivé, žeby preto ? Nemá ešte niekto s tým problém ?
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

No už to zase nejde a bude to chyba v ovládači alebo v prijímači. AJ to s stáva. Dúfam že montéri DIGI budú akční.
0 0
Viktor75 Viktor75

Viktor75 je offline (nepripojený) Viktor75

Ked prší je kvalita hrozna.Ked je pekne a slnecno(bezvetrie)je to super.ale vtedy nikdy nie som doma.Je to tak trochu na hlavu...
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Ta (ne)kvalita je preto lebo parabola ktoru davaju je na dve veci. Zafuka vietor a uz sa ohne a signal ide mimo LBNka... Riesili sme to plechovou parabolou z vacsim premerom a kvalitnejsim LBNkom...
A uz je obraz aj v najvacsej burke vporiadku.
0 0
tomas67 tomas67

tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

My máme digi-tv, ale keď máte nad 94cm uhlopriečku LCD alebo plazmy, tak je nekvalitný obraz, aj keď obraz nastavíte všeliako, my sme kúpili LCD 107 cm uhlopriečku, a obraz je nekvalitný, a preto si ideme dať teraz iný satelit.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No to ti nepomoze, ked si das iny satelit. Pomoze ti ked budes pozerat ine programy, napr. od providera premiere, C+ a pod...
O nieco lepsie by to mohlo byt na CS a Sky linku. Kvalita zavisi hlavne od toho, kolko ma provider na transpondery kanalov, respektive od bitovej rychlosti. A ty aj ked si kupis satelit za 100000 a parabolu s priemerom 2m, tak obraz budes mat rovnaky ako doteraz.
Jedine ako zlepsit obraz je ak sa vratis k mensej uhlopriecke TV a dopoprucujem typ obrazovky CRT (to je ta klasicka TV (elektronka))
0 0
Marta 10 Marta 10

Marta 10 je offline (nepripojený) Marta 10

Ja mám problém so zahrievaním Digi boxu. Pri používaní sa mi natoľko zahrieva celý box že mi pravidelne vypadáva karta. Vtedy mi na obrazovku vypíše, že mám neplatnú kartu. Musím ju vytiahnúť z boxu, ochladiť a znovu vložiť. Je to normálne? Robí to tak aj niekomu inému?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Normalne to nieje, box musi byt schopny fungovat nonstop. Ak mas taky problem, obrat sa na technicku podporu "DIGI" nech ti ho pridu vymenit
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ahojte chlapci, dobre tomu rozumiem, že keď mám lcd 94 cm, radši digi nie? lebo nebude dobrý obraz? tak potom skylink??? môže byť?

ďakujem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No sky link ma urcite vacsiu kvalitu ako digi, alebo upc. A ked by som si vyhliadol nejaky LCD/plazmu, tak by som siel do predajne a tam by som si pytal pustit, najprv terestrial analog, potom nejaky slusny DVB-S program (napr. nieco od premiere), potom nejake DVD, dalej DVB-S HDTV a mozno blue ray (a nejake rychle sceny formula, hokej atd..... aby sa ti manzel netazoval, ze nevidi puk, ale 4 kocky )
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ďakujem ti Fero. a prosím ťa to je jedno, že akú parabolu kúpime? myslím v cm a treba aj k tomu motor, či nemusí byť. a ešte čo k tomu, aby to nesekalo obraz.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
K nám včera osobne prišla pracovníčka UPC, že končí kábelové vysielanie v KE, s ktorým sme boli doteraz nesmierne spokojní a nemali sme v úmysle nič meniť. Budú prechádzať na digi vysielanie, čo má trochu vystrašilo, lebo som s tým nerátala a ani som po tom netúžaila a ani o tom nič neviem. Tak sme nakoniec s manželom súhlasili, ale nie som z toho nadšená. Ak som si tu prečítala pár nazorov a zistila koľko máte s tým problémy, tak ma to ešte viac hnevá, že končí niečo, čo bolo pre mňa vyhovujúce bezporuchové. Vie niekto niečo o tom, že v KE končí UPC vysielanie? Ď.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Barbara Pozri príspevok
ďakujem ti Fero. a prosím ťa to je jedno, že akú parabolu kúpime? myslím v cm a treba aj k tomu motor, či nemusí byť. a ešte čo k tomu, aby to nesekalo obraz.
No ak budes pouzivat len kartu sky, pripadne czech link, tak ti motor netreba, ale ak budes chciet pozerat aj nejake ine programy z inych druzic, tak sa motor oplati, respektive viac konvertorov na parabolu a DiSeqC prepinac (t.j. ze mas tych (vulgane povedane valcekov) na parabole viac nasmerovanych na viac druzic).
Parabolu by som odporucil offsetovu aspon 80 cm (60 je dost malo a pri zlych poveter. podmienkach to "moze" vypadavat).
Ak nemas este vobec satelit, tak pred kupou by si sa mala poradit s viac odbornikmi, ze co ti kto a za kolko ponukne
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

m.hladka Pozri príspevok
K nám včera osobne prišla pracovníčka UPC, že končí kábelové vysielanie v KE, s ktorým sme boli doteraz nesmierne spokojní a nemali sme v úmysle nič meniť. Budú prechádzať na digi vysielanie, čo má trochu vystrašilo, lebo som s tým nerátala a ani som po tom netúžaila a ani o tom nič neviem. Tak sme nakoniec s manželom súhlasili, ale nie som z toho nadšená. Ak som si tu prečítala pár nazorov a zistila koľko máte s tým problémy, tak ma to ešte viac hnevá, že končí niečo, čo bolo pre mňa vyhovujúce bezporuchové. Vie niekto niečo o tom, že v KE končí UPC vysielanie? Ď.
To prisla nahodou ?? Pretoze keby mali z upc posielat do kazdeho abonenta osobne svojho pracovnika, tak to by asi nezarobili (ak koncia, tak urcite budu posielat pisomne vyrozumenie).
Ked povedala, ze budu prechadzat na digi vysielanie, tak by som sa opytal, ze ci na DVB-T, alebo na DVB-C, lebo ak na DVB-C tak kablovka bezi dalej.
Neodpoviem ti na to ci koncia, alebo nie, lebo niesom z KE
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Fero11 Pozri príspevok
No ak budes pouzivat len kartu sky, pripadne czech link, tak ti motor netreba, ale ak budes chciet pozerat aj nejake ine programy z inych druzic, tak sa motor oplati, respektive viac konvertorov na parabolu a DiSeqC prepinac (t.j. ze mas tych (vulgane povedane valcekov) na parabole viac nasmerovanych na viac druzic).
Parabolu by som odporucil offsetovu aspon 80 cm (60 je dost malo a pri zlych poveter. podmienkach to "moze" vypadavat).
Ak nemas este vobec satelit, tak pred kupou by si sa mala poradit s viac odbornikmi, ze co ti kto a za kolko ponukne

ďakujem a oceňujem
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Fero11 Pozri príspevok
To prisla nahodou ?? Pretoze keby mali z upc posielat do kazdeho abonenta osobne svojho pracovnika, tak to by asi nezarobili (ak koncia, tak urcite budu posielat pisomne vyrozumenie).
Ked povedala, ze budu prechadzat na digi vysielanie, tak by som sa opytal, ze ci na DVB-T, alebo na DVB-C, lebo ak na DVB-C tak kablovka bezi dalej.
Neodpoviem ti na to ci koncia, alebo nie, lebo niesom z KE
Týka sa to v meste KE a od 1.10.2008 spoločnosť mení poskytovanie retransmisie systémom MMDS a nahradí ho systémom digitálnej MMDS retransmisie. To som opísala, lebo vôbec neviem čo to je. A osobne do 15.10. budú navštevovať všetkých zákazníkov v KE - v priloženom liste pri zmluve, ktorý nám osobne doniesla je takáto informácia.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

MMDS - Multichanel Multipoint Distribution System. Tymto systemom kablovy operatory vysielali v miestach kde nebolo mozne tahat kabel a kto si na toto pasmo kupil MMDS antenu, tak to chytal aj on samozrejme, nelegalne (su to podobne antenky ako sito na wifi). No ale preco by mali sluzbu ukoncit ?? Ved sama pises citujem poločnosť mení poskytovanie retransmisie
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Pretože v KE UPC uvádza digitálnu TV Digital MMDS a preto končia s doterajším vysielaním k 30.9. a od 1.10. sme už vypnutý. Nechali nám zatiaľ len 4 programy STV1, 2 Markíza a Joj s mesačným poplatkom ako doteraz na 3 mesiace, potom s novým produktom bude aj nová cena. Ďalej sa v liste píše: "Vážený zákazník, ak do 15.10.2008 nepríjmete ponuku na prechod na digitálnu TV, týmto listom spoločnosť UPC ... k 15.10.2008 odstupuje od zmluvy o pripojení v rozsahu poskytovania služby retransmisie z dôvodu technickej neuskutočntieľnosti poskytovania analógovej služby retransmisie po tomto dátume".
Takže tak sme dopadli.
Lenže ja som nechcela meniť služby, ale inú možnosť nemáme. Mne káblovka vyhovovala, vysolila som za to pred pár rokmi 14 tis.Sk.
Naposledy upravil m.hladka : 01.10.08 at 12:32 Dôvod: dopísanie textu
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Sak kablovka ostava, len sa meni typ vysielania. Na tvojom mieste by som zasiel do zakaznickeho centra UPC a opytal by som sa, ze co a jak
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
F. Diky, ano ostava, ale sa meni na digi a to sa mi nepaci. Ď.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať