Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Varovanie
Varovanie.jpg  
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Excise Duty Pozri príspevok
Varovanie
Také varovanie deťom nemusím dávať. Našťastie nie sú takí spros... ako ja Syn športuje a dcére to smrdí. Chvalabohu!
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

Včera sme boli ako rodina v reštaurácii na večeru a ako tak sedíme, moje 3,5 ročné dieťa /veľmi šikovné a vnímavé/mi dalo zvedavú otázku-mami a čo je toto? a ukázala na popolník na stole. Ostala som najskôr veľmi prekvapená...až neskôr mi to došlo-mala by som byť na seba vlastne veľmi pyšná, že tento predmet vlastne ani nepozná, lebo nemá odkiaľ, vyslovene sa vyhýbame fajčiarskej spoločnosti. A tu niekde je základ, ako eliminovať škodlivý vplyv fajčenia na ľudské telo. Samozrejme ešte nemáme vyhraté /ako rodičia/-nie je predsa isté, či tú našu slečnu nenachytáme o 10 rokov na WC ako tajne fajčí, ale nezostáva nám nič iné ako veriť, že bude mať rozum !!!!!!
0 0
taťko taťko

taťko je offline (nepripojený) taťko

vyber sa do trafiky s najväčším potešeným si kúp cigaretky. Pomaličky s pôžitkom, ale naozaj pomaličky a s pôžitkom si vyber cigaretku,pomaličky a s pôžitkom si ju zapáľ a tak aj vyfúkni dym, premýšľaj a spýtaj sa.
Kto sa mňa bude snažiť odúčať fajčiť ? Má niekto na to právo ?!
Veď to je iba moja súkromná vec ! Ani nikto ma nebude presviedčať o škodlivosti fajčenia ! Ja o tom viem svoje !
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ALDA Pozri príspevok
27.09. bude rok, čo nefajčííííííím...hurá, hurá. A najdôležitejšie je, že mi to ani nechýba a ani ma neznervózňuje.
Držím všetkým, ktorí sa o to pokúšajú palce.
Helenka živo si Ťa viem predstaviť ako si za oknom chaty /z vonku/ ešte sama fajčila. Sú aj svedkovia Pamätáš sa ... ? Neviem ako som túto tému prehliadol.
GRATULUJEM k 1. VÝROČIU NEFAJČENIA
Helenka drž sa a nezačni viac !!!!
PS: ja už nefajčím 21 rokov a prestal som z večera do rána.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Lion Topoľčany Pozri príspevok
Včera sme boli ako rodina v reštaurácii na večeru a ako tak sedíme, moje 3,5 ročné dieťa /veľmi šikovné a vnímavé/mi dalo zvedavú otázku-mami a čo je toto? a ukázala na popolník na stole. Ostala som najskôr veľmi prekvapená...až neskôr mi to došlo-mala by som byť na seba vlastne veľmi pyšná, že tento predmet vlastne ani nepozná, lebo nemá odkiaľ, vyslovene sa vyhýbame fajčiarskej spoločnosti. A tu niekde je základ, ako eliminovať škodlivý vplyv fajčenia na ľudské telo. Samozrejme ešte nemáme vyhraté /ako rodičia/-nie je predsa isté, či tú našu slečnu nenachytáme o 10 rokov na WC ako tajne fajčí, ale nezostáva nám nič iné ako veriť, že bude mať rozum !!!!!!
Tvoje obavy sú namieste. Moja rodina bola nefačiarska. Otec, mama, starí rodičia a takpodobne. A ja s mojimi súrodencami, akoby sme chceli všetko dohnať aj za nich. Takže celkom určite to nebude len vplyvom domácej výchovy. Ja som začala v spoločnosti študentov...
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ahojte, nefajčila som 20,5 mesiaca, lebo som za to zaplatila 10.000 a ozaj to fungovalo. Teraz som začala kvôli totálne blbej udalosti a už zase z toho neviem ísť von, ale 10.000 už nezaplatím. Takže čo teraz?
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

zuhl Pozri príspevok
Ahojte, nefajčila som 20,5 mesiaca, lebo som za to zaplatila 10.000 a ozaj to fungovalo. Teraz som začala kvôli totálne blbej udalosti a už zase z toho neviem ísť von, ale 10.000 už nezaplatím. Takže čo teraz?
Ak chceš prestať, musíš zaplatiť, inak neprestaneš. Hovorí sa tomu trest za "blbosť" Neber to ako urážku
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Manual Pozri príspevok
Ak chceš prestať, musíš zaplatiť, inak neprestaneš. Hovorí sa tomu trest za "blbosť" Neber to ako urážku
To nie je urážka. To je holý fakt. Keby blbosť kvitla, podaktoré by sme boli obsypané ružami.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Danila Pozri príspevok
To nie je urážka. To je holý fakt. Keby blbosť kvitla, podaktoré by sme boli obsypané ružami.
Vieš, ale chcel som to napísať tak trošku taktnejšie...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

a čo to bolo aké čudo ?.. za tých 10 tisíc..mne by asi ani to nepomohlo..
0 0
orlica orlica

orlica je offline (nepripojený) orlica

mno tak moj recept je uplne jednoduchy
fajcila som jak Tabacaren (aj 40 denne ) a aj za treskuceho mrazu aj hladala spaky. Ale ...
na jednej sluzobke totalny kolaps....
a nasledne na kardio. Predtym som koncila s fajcenim kazdy vecer a zacinana kazde rano, a potom:
lekar mne len lakonicky oznamil co mam robit:
1. zbavit sa stresu - ja hovorim nemozne- mam "klientov"
2. pohyb - ja hovorim nemozne - sedave zamestnanie a som leniva
3. prestat fajcit - ja hovorim nemozne - pokusam sa 10 rokov a nist...

a zaver lekara :"Ak chcete zomriet , tak ja Vam v tom fakt nemozem zabranit"

uff, vysla som von z ordinacie a nefajcim uz od roku 2001 a som v pohode a fit. Poucenie:najlacnejsi a najucennejsi je STRACH
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

malá hádanka:
práve prítomní na Porade: 178, z toho fajčiari ? a pozerajúci na STV 2 besedu o závislosti?
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Práve som sa v jednom denníku dočítala, že keď zahasím poslednú cigaretu, tak: vymenované čo sa stane po 20 min., 8 hod. ... a po 10 rokoch: je riziko rakoviny u fajčiarov a nefajčiarov približne rovnaké. Ak do 10 rokov nezomriem na rakovinu, tak mám pekné vyhliadky!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Janurka Pozri príspevok
Práve som sa v jednom denníku dočítala, že keď zahasím poslednú cigaretu, tak: vymenované čo sa stane po 20 min., 8 hod. ... a po 10 rokoch: je riziko rakoviny u fajčiarov a nefajčiarov približne rovnaké. Ak do 10 rokov nezomriem na rakovinu, tak mám pekné vyhliadky!
Prišiel spoluobčan do krčmy a pýtal si od čiašnika cigarety. Keď mu čiašnik podal krabičku, spoluobčan na nej prečítal: "Fajčenie spôsobuje impotenciu". Otočil sa k čiašnikovi a kričí: "Vymeň tieto za tie rakovinové." .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Janurka Pozri príspevok
Práve som sa v jednom denníku dočítala, že keď zahasím poslednú cigaretu, tak: vymenované čo sa stane po 20 min., 8 hod. ... a po 10 rokoch: je riziko rakoviny u fajčiarov a nefajčiarov približne rovnaké. Ak do 10 rokov nezomriem na rakovinu, tak mám pekné vyhliadky!

To znamená , že neprestať fajčiť?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5 Pozri príspevok
To znamená , že neprestať fajčiť?
Zitka mňa by skôr zaujímalo, čo to je tých 10 rokov. My by sme sa dožili možno 17x10.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila Pozri príspevok
Zitka mňa by skôr zaujímalo, čo to je tých 10 rokov. My by sme sa dožili možno 17x10.
No určite 17x10 aj s cigaretou v ruke....tak si to myslela


P.S. Ale vážne , zle sa mi to číta .....čo bolo uverejnené ...bŕŕŕŕ
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5 Pozri príspevok
No určite 17x10 aj s cigaretou v ruke....tak si to myslela


P.S. Ale vážne , zle sa mi to číta .....čo bolo uverejnené ...bŕŕŕŕ
Zitka, ďakujem za Tvoje odpudzujúce bŕŕŕŕ , odpudilo ma na poldeň.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila Pozri príspevok
Zitka, ďakujem za Tvoje odpudzujúce bŕŕŕŕ , odpudilo ma na poldeň.

Danilka niet začo , mňa tuším len na noc je to pliaga a tuším dnes sa opäť vrhnem na odvykanie ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať