Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

buchač
annova
buchač
Tak toto ma veru dostalo...

annova
preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m?
https://korona.gov.sk/povinnost-nosit-rusko-okt/


Platnosť nariadenia od: 15. októbra 2020, 06:00 hod
Platnosť nariadenia do: odvolania

Aktualizované 14. októbra 2020

Nosenie rúška na verejnosti v exteriéri je povinné. To platí v zastavaných častiach obcí a miest a taktiež mimo nich.

Rúško nie je povinné nosiť mimo zastavaných častí obcí a miest ak je vzdialenosť od cudzích osôb alebo osôb nežijúcich v spoločnej domácnosti viac ako 5 metrov.

Buchac, viac citaj, potom ta nic nemusi dostat....


Ako ti to slušne a bez irónie ? Snáď postačia nasledovné otázky.
Všímaš si ten rozdiel vo zvýraznenom ?
Tak ako je to s tým čítaním ?
To takto aj účtuješ ?
Musím reagovať a slovičkáriť, lebo som včera nepochopila tvoju reakciu, čo ťa to dostalo.
annova napísala takto: Po teste maju cakat vo vedlajsej, sice rano dezinfikovanej miestnosti na vysledky. Pozitivny vedla negativneho? Potom sa jedna o premorovanie obyvatelstva.Ak bude niekto tvrdit, ze maju odstup 2m a ruska, preco potom obmedzenia aj s ruskami v prirode na 5m? Je to postavene vsetko na straseni ludi.

Podľa mňa toto konkrétne annova dobre napísala, porovnala podmienky odstupu pri testovaní - 2 m s rúškami, s podmienkami v prírode - "OBMEDZENIA" s rúškami v prírode na 5m, čo je správne, po tvojej reakcii pripla z nariadenia, kde je to jasné, teda ak je viac ako 5 m, môže bez rúška, chápem bez "obmedzenia."
Ty si vytrhol časť vety z kontextu, čo už samozrejme nedávalo zmysel, aby si mohol zareagovať, po jej vysvetlení si poukázal na slovíčko "na" ako na chybu, dokonca si sa elegantne z toho vyvliekol, že ona uviedla nesprávnu informáciu, veď kto už bude hľadať včerajšie príspevky.
Ty buchač proste nemáš chybu, na teba nikto nemá. Vykrúcaš sa, ak pochybíš, ešte to rozvinieš, ešte začneš úplne o inom, nakoniec pourážaš ako sa ti práve hodí.
9 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

annova
Jarka 1
Lekári nerastú na strome. Neoberieme ak teba. Ak by mi praskol slepák, tak radšej lekár coviďák v skafandri, ako vrátnik
Takze ty do nemocnice so slepakom s testom, lekar nad tebou s Coronou.
Jedno lepsie nez druhe.
Nakoniec pojdes z nemocnice bez slepaku ale s coronou. Horsi pripad ze ta odvezu v ciernom vaku s coronou...

ber to ako nadsazku..
Tak bez covidového lekára ťa v tom čiernom vreci s prasknutým slepákom odnesu určite :-).Lepši lekár s Covidom ako žiadny,to má Jarka pravdu.
Covida máš možnosť poraziť,prasknutý slepák nie.
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Decká, skoro som dnes padla na riť. Keď som bola u našich cez sviatky, volala mi neterka, že niečo pre mňa má. Hádajte čo. Nikto neuhádne. Balíček z akcie: Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Ako sa to ku mne dostalo neviem, ani neviem, komu sa mám poďakovať. Viem, že také niečo existuje, tuším aj Lujza a Anet ? balili. Na krabici je nalepené asi miesto balenia, nie je totožné s miestom panej na pohľadnici, musím ísť pohľadať na internete kontakt. Meno panej a asi jej dcérky je na vianočnej pohľadnici.
9 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najlepšie, čo by sa mohlo stať je, keby viac ako 50-60% to plošné testovanie odignorovalo a následne nenastúpili do práce /keďže by nemali papier/.
Také konanie by malo väčšiu váhu voči vládnej garnitúre ako všetky demonštrácie dokopy. Len potom by sa začali diať veci.
Lenže niektorí trtkovia tam veľmi radi budú stáť aj 2 hodiny, a to nemyslím tých z donútenia ale tých skutočne sfanatizovaných ľudí, ktorí tam idú ozaj dobrovoľne.
9 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Svetový deň boja proti rakovine: môžeme si spomenúť na tých, ktorí navždy odišli aj tu z porady, ale ešte lepšie je ísť na kolonoskopiu. Po injekcii to ani nebolí.
8 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A tu moja krstná mama v kroji
Gizela D. v kroji.jpg  
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

10 pohárikov jahodového džemu.. potešilo..
IMG_20190601_192032.jpg  
8 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Cirkvi majú dostávať štátne peniaze aj podľa počtu veriacich
https://www.etrend.sk/ekonomika/cirk...veriacich.html

Málo majú....???
a politické strany? prečo sú financované zo štátneho rozpočtu, teda z mojich daní je platený politik ktorému by som nedal ani deravý groš?
8 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...........za život............
70451249_10156661598729150_5833009279564513280_n.jpg  
8 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

kamienky ožili
image001.jpg  
image002.jpg  
image004.jpg  
image005.jpg  
image006.jpg  

image008.jpg  
image009.jpg  
image010.jpg  
image012.jpg  
image013.jpg  

image014.jpg  
image015.jpg  
image016.jpg  
image017.jpg  
1/1
8 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27


čiste náhodou
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnešný úlovok aj prvé 3 maliny.
DSCF1363.JPG  
DSCF1360.JPG  
1/1
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Začína mi nová robotička. Prvé moruše už začali a prišla mi pomoc. Teším sa
DSCF1483.JPG  
DSCF1482.JPG  
DSCF1486.JPG  
DSCF1484.JPG  
1/1
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ďalšie korona vitamíny. Jedna obrovská a jedna stredne veľká hlavička kapusty už sa kvasia. Ešte mám nepostrúhané 2 stredne veľké hlavičky.
DSCF1914.JPG  
8 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mňa by len zauímalo kde zaliezli mimovládky,že o nich už pár mesiacov nepočuť.Tak ked sa postaví romskym deťom škola tak diskriminácia lebo tam nie sú biele deti,a teraz ked sú na mesiace zavreté školy a tie deti z osád nemajú žiadny prístup k vzdelaniu všetci zalezení ako vši pod chrastou.Nedajbože by museli dvihnuť zadky a isť naozaj okrem kecania aj niečo robiť.Zbytočné a škodlivé inštitucie.
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Môj malinký mikulášik Jakubko má zajtra dva rôčky. Teším sa na neho.
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pred chvíľou mi prifrčalo
DSCF2211.JPG  
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

potešilo ma, že sa mi konečne podarilo dostať na zdravotnú prechádzku v okrese.. Pustý hrad..
20210303_102221.jpg  
20210303_113540.jpg  
20210303_112804.jpg  
20210303_111501.jpg  
1/1
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Co ma 12000 obeti s ockovanim..tych mali liecit...od zaciatku!! A nie,ze clovek ma covid a boji sa ci obvodak zdvihne telefon...a ked uz zdvihne tak ci mu napise lieky...a nie,ze kupte si zazvor a paralen a čau..uz mi nevolajte....
..igorko a spol. mal hned pirule
8 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j
BXLmiami
lujza.j
Na kiahne a zaškrt sa kolko krat ockovalo...nestacila nahodou jedna včela?!
Na kiahne ano-nechcem vidieť tie srdcervúce reflexy keby tak každému na pleci ostala statočná jazva ako nám všetkým po očkovaní na kiahne,na ostatné sa očkovanie opakuje viac x.
Ale nie kazdy rok..ako pri chripke...a pri tejto covid chripke to inak nebude....predpokladam...lebo strach a panika medzi ludmi je mega....a prašule,prašule...reakcia na moju susedu z vidieka,ktora vyčkava s ockovanim ako vela ludi...od zaockovanej...."no skorej neumreš"...takze vakcinacna masaž na jednotku...ked sa nedas zaockovat umreš...
Ani nie pokiaľ to a vnímam z praxe tak covid je taký dokončovač.Je nejaký problém,zoperuje sa ,všetko sa zdá dobré,covid a dovidenia.Oslabený organizmus to nezvládne,čo by bez covida dal.Ale to sú len moje pozorovania.Treba to s otvorenou hlavou sledovať,veľký výber nemáme.Musíme sa prispôsobiť realite,to že ju na kompe popierame nám veľmi nepomôže.
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať